Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2013., 23:55   #5261
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Vidim da imaš 500,5 pari... a jedan par sam tamo prepoznao...
fetisistu.
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Old 17.02.2013., 23:56   #5262
iden ja spavati...laku noc
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Old 17.02.2013., 23:57   #5263
.. laku noć ..
Uskrsnula is offline  
Old 17.02.2013., 23:58   #5264
...noć...
- Sizif - is offline  
Old 18.02.2013., 00:54   #5265
Quote:
Uskrsnula kaže: Pogledaj post
.. hajd na slike ..
.. eve jedne .. amaterske ..



.. dakle .. totalno amaterski ..
Jako dobro!
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Old 18.02.2013., 11:53   #5266
.. jako dobro .. .. a negdje si nešto rekla .. ne sjećam se što .. .. ali se sjećam odgovora koji sam zaboravio reći ..
.. odgovor je .. možda .. .. kao kod seljaka kojem je bila pobjegla kobila .. kad je došao komšija i rekao mu .. ti si nesretan ..
.. poslije se kobila bila vratila .. i sa sobom dovukla nekakvog konja ..
alim is offline  
Old 18.02.2013., 12:08   #5267
Quote:
Theodorus Sandfort, profesor Sveučilišta Columbia, kojeg je Judith Reisman prozvala Optužen za pedofiliju: Žrtveno sam janje rata vaše vlade i Kaptola

Pristup Hrvatske EU Slovenija oteže s Ljubljanskom bankom jer želi pridobiti Nijemce

dobar art dizajn Londonski tjedan mode: Potpuno gole na modnoj pisti

fizičar u celibatu Vuko Brigljević: Znam da znanost i vjera mogu zajedno

Malverzacije Na putu od HŠ-a do HAC-a šljunak poskupi 4,5 puta!

Vraćaju ga Italija izručuje Hrvatskoj Tutu, zapovjednika kažnjeničke bojne

sretne vijesti Zlata Mück i Saša Sušec čekaju bebu i planiraju vjenčanje

Quote:
Oko čela zvjezdana ti kruna, ispod nogu stenje pakla zmaj. Rajska Djevo, kraljice Hrvata, naša Majko, naša zoro zlata, odanih ti srca primi dar
too short .. sa će ga izdužimo .. .. .. .. ..
alim is offline  
Old 18.02.2013., 12:28   #5268
.. mijandrušić .. gračišće .. 10tak kilometara od pazina .. .. sadašnji gradonačelnik pazina bio pomoćnik mijandrušića u prethodnom mandatu ..
.. sinoć na televiziji .. opopularizoro sebe .. i vascelo gračišće .. .. na slavu i hvalu gračišćana ..
.. ko je taj .. pitaju stare ženske .. to je onaj desno od isusa u onoj slici jaslica iz gračišća ..
.. sposoban čovjek .. izgradio svašta .. popravio crkve i crkvice .. na slavu boga i popova .. .. popločio sve .. na dobrobit domaći i turističkih šetača ..
.. idees .. ali dobar sa raznima .. i adezeom .. .. sposoban .. sličan jakovčiću .. po mentalitetu .. i svemu ..
.. zahtjeve za urbanizaciju davao .. svojoj tajnici .. po proceduri .. ko što i treba ..
.. gračišće pod njim postalo svjetska meka .. i medina .. .. smotra vina .. koliki riječani pijani .. .. kurijere čitave .. .. svjetla točka istre ..
.. gračišćani ga pamte kad je još u ambulanti radio .. vozio ambulantu .. bio se .. taka .. sa nekom bolničarkom .. kažu .. .. kako to purgeri kažu .. ? .. takati se .. kao takatuto .. ? .. spojiti se .. ? .. .. ne znam ime te bolničarke .. slabo pamtim .. ne bi bio za novinara .. .. da bi bio novinar moraš znati podatke .. jasne .. istinite .. .. pokojna bartolićka ih je .. mislim .. razdvajala .. .. odvajala .. .. vele .. rekla kad je obavila posao .. ajde ivane .. valjda je ivan .. ajde ivane .. opali ju sad još jednom ..
.. jakovčića ne diraju .. a ovaj je dirnut .. .. ništa strašno .. ali .. ipak .. .. sjebali ste se .. istina će vas izgorjeti .. .. kao pse od slame ..
alim is offline  
Old 18.02.2013., 12:39   #5269
.. glas istre ..
.. u hrvatskoj .. 40 000 djece siromašno .. poslodavci žele u godišnji računati vikende .. pula još1100 nezaposlenih siječanj .. policija ispitati petrača za dragulje .. sa tri kune mjesečno spasimo ene i nore ..
.. gračišćanska .. iznenadna .. slava .. još nije stigla .. u istru .. .. kada stigne .. kako će stići .. ? .. na magarcu .. vjerujem .. .. gračišće je oduvjek poznato .. ovuda .. po trci magaraca .. na .. mislim .. vidovu .. .. to je valjda sveti vid .. ali nisam siguran ..
alim is offline  
Old 18.02.2013., 13:18   #5270
.. u jugi su bosanci bili .. ili izgledali .. jugoposjebeni ..
.. slovenci su bili slovenci crnogorci crnogorci .. a bosanci kao ništa .. .. poslije sam čitao andrića .. i našao prave bosance .. a i kad sam gledao bosance .. činilo mi se da su tu .. da postoje ..
.. ali .. sa kusturicom i bregovićem .. nastala .. mlada bosna .. .. pobjednica kana .. ližirit digića i amera .. .. i jako mi se gadila ..
.. mlada je bosna .. bila opšta .. studirala i levo i desno .. i dobivala stipendiju titovog fonda .. .. i uglavnom slabo završavala škole .. ali je znala o frojdu .. ili fromu .. .. i drugi su znali da ona to zna .. .. meni se u principu .. na to povraćalo ..
.. u zagrebu bio jedan .. a i još ga bog živi .. a i nek mu da još zdravlja .. bosanac .. .. mislim munir .. ali nisam siguran .. bio zanimljiv kao fizionomija .. i bavio se nekim društvenim .. djelatnostima .. .. izgledao je kao .. potomak onih kušćurica .. sa neke strane .. a sa druge .. sasvim nov .. .. ali meni se sviđao ..
.. imao je nešto .. neku ozbiljnost .. smrtnu ozbiljnost .. .. neko poštenje .. .. ili iskrenost .. .. uglavnom .. imao sam dojam da je izrastao na onom sranju .. ali sasvim nov .. .. gotovo kao suprotnost ..
.. jučer u nedjeljom u dva .. neki drugi .. bosanac .. .. umjetnik filozof .. šta li ..
.. još bolji ..
.. ovome ne znam ni ime ni ništa .. ali mi izgleda dobar .. jako dobar ..
.. mislim da je baš takva .. komunistički posrana bosna .. mogla postati dobar teren .. .. za razne ljude .. nove ..
.. ljude sa vezom na andrićeve junake .. stare muslimane sposobne da zatvore čaršiju .. derviše .. age .. latase .. i starce koji razrogače oči kada ih gledaju kako se krste ..
alim is offline  
Old 18.02.2013., 18:21   #5271
Zna li neko ko je ovaj Bosanac o kojem alim govori?
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 18.02.2013., 18:22   #5272
Quote:
Uskrsnula kaže: Pogledaj post
.. hajd na slike ..
.. eve jedne .. amaterske ..



.. dakle .. totalno amaterski ..
Odlična je! Ovu nisam vidjela.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 18.02.2013., 18:27   #5273
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
To mi je već Sister linkala...

...obje ste mi...
Jel' da? Ko nas ne bi volio, magarac bi bio.

Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post

Good Night
.

...uz walking bass...


Meni je najdraža pred spavanje (osim jedne Cohenove) ova pjesma.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 18.02.2013., 20:29   #5274
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 18.02.2013., 20:44   #5275
.. frida .. baš mi danas pade na pamet ..
Uskrsnula is offline  
Old 18.02.2013., 20:49   #5276
da il ova

(a ova tvoja je aska i vuk)
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 18.02.2013., 20:50   #5277
.. za nedjeljom u dva .. guglala sam .. kaže da je u nedelju bio neki oliver frljić ..
Uskrsnula is offline  
Old 18.02.2013., 20:55   #5278
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
da il ova

(a ova tvoja je aska i vuk)
.. ne .. ne tu .. nego ovu ..
.. a mogla bi biti i ta gore .. ali pozicija nije dobra .. ta ležeća ..

.. bravo za asku ..
Uskrsnula is offline  
Old 18.02.2013., 21:40   #5279
.. o anarhiji .. .. na forumu ..
.. neki ljudi koji se na neki forum skupljaju .. mogu se tu skupljati .. sasvim anarhično .. bez potrebe naročitog moderiranja ..
.. mislim da ova filozofija danas ne treba moderatore .. ? .. .. koji bi bili zadnji zahvati moderatora na filozofiji .. i koliko su bili neophodni .. ?

.. o anarhiji .. kod pape .. i kondoma ..
.. papa nije za kondome .. misli da ne znače zaštitu .. i .. stav je zanimljiv .. .. ideološki .. ili .. praktičan ..
.. praktičan stav je .. kondom sprečava neke neželjene trudnoće ..
.. a papinski stav je .. ne .. nije tako .. bez obzira što neke te trudnoće sprečava .. rezultat je više neželjenih trudnoća .. iz ovog razloga .. .. stvara se dojam .. općeprihvaćenosti jebanja .. kao .. to je sport koga svi podržavaju .. i to se diže na jedan životinjski nivo .. .. ono što se kondomima može sprečiti samo je dio .. i rezultat .. djece mnogo .. i svakakve .. i svačije ..
.. i ja .. kao dobar vjernik .. podržavam stav pape ..

.. anarhija .. na trgu republike ..
.. šta bi purgeri .. da im na trgu republike osvanu tabele .. kako je tu zabranjeno jebati koze .. ?
.. priznajte .. da se tu počnu skupljati kakvi purgeri i kakve koze .. i provoditi blud .. .. bila bi to gadna pljuska hrvatskoj kulturi .. .. nevajork tajms bi osvanuo sa velikim naslovom .. u zagrebu se jebu koze .. na glavnom gradskom trgu .. pod konjem čuvenog junaka .. jelačić marka ..
.. dakle .. mislite li da bi bilo pametno to .. preduhitriti .. i trg preplaviti tabelama .. koje .. to .. nedvosmisleno .. brane .. .. po cjenu remetinca .. u ćeliji sa sanaderom .. ?
.. ali .. može se pojaviti .. nekakav .. pederski .. mentalitet .. kojemu je .. baš tabla izazov .. .. hoće se autati .. hoće jebati kozu .. i baš tu .. a ti ga jebi .. .. ako ne daš braniš njegove lične slobode ..
.. a dok nema table .. o tome drugi nisu mislili .. pa .. taj .. purger .. .. logikom komšilučenja .. ne uspjeva .. jebanje koze .. ni dovesti u svoj mozak ..

.. daklem .. anarhija ..
.. šta je normalno .. za forum za jebanje i za jebanje koza .. ? .. treba li to uređivati .. ?
alim is offline  
Old 18.02.2013., 21:48   #5280
pa jel to mislis da dok se anonimno jebu koze
ok je
problem nastaje tek kada to postane javnosti poznato?
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.

Zadnje uređivanje suma_ : 18.02.2013. at 22:52. Reason: x
suma_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.