Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 13:09   #201
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Ok, javlja se jedna apsolutna neznalica po pitanju janjetine, ja ju ne volim, ali pošto imam promociju za dva tjedna, u Zagreb mi dolaze starci i baka, pa taj događaj ne može proći bez janjetine, naravno (ako se baku pita).

Pa sad mene zanima: neki dobar restoran u Zagrebu, da nije baš u Dubravi ili Sopotu, nego onako, bliže centru, gdje je dobra janjetina, da ne košta baš bogatstvo, a da ima i drugih finih stvari za pojesti za nas koji ne jedemo famoznu janjetinu.

Puno zahtjeva, nadam se da će mi netko reći gdje da to sve ispunim...
Hvala unaprijed dobroj duši koja mi odgovori i usreći moju baku
Imaš gore nešto prijedloga,a ja se pridružujem s prijedlogom Fijanova ulica -Pod mirnim krovovima(jesu li stari ili neki drugi???)
janjetinu su hvalili ,ja nisam probala,ali su im ostala jela vrlo korektna i nisu astronomske cijene.
ja sam jela teletinu ispod peke i bila je odlična.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 17:27   #202
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Pa sad mene zanima: neki dobar restoran u Zagrebu, da nije baš u Dubravi ili Sopotu, nego onako, bliže centru, gdje je dobra janjetina, da ne košta baš bogatstvo, a da ima i drugih finih stvari za pojesti za nas koji ne jedemo famoznu janjetinu.

Puno zahtjeva, nadam se da će mi netko reći gdje da to sve ispunim...
Hvala unaprijed dobroj duši koja mi odgovori i usreći moju baku
Cijene janjetine Pod mirnim krovovima, Trnjanke i NK Trnje su slične, u sva tri je odlična janjetina, a i svi su pri centru (prvi pri Kvatriću, ostala dva blizu Lisinskog, ajmo tako reći).

Da nije skupo, a da je fino? Toga u ZGu nema, što se janjetine tiče, sori.
A opet, promocija je u pitanju (čestitke!)
tako da ne bi trebala stisnuti vreću: dolaze starci i baka, za njih je dovoljna kila janjetine, to je oko 260- 280 kn.
I da, nijedan od navedenih restorana nije nešto posebno uređen, ali okusi... mmmm...

(kosideriraj i Dva goluba, imaju odličnu terasu, ako bude fino vrijeme- kao i odličnu janjetinu)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 21:13   #203
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Cijene janjetine Pod mirnim krovovima, Trnjanke i NK Trnje su slične, u sva tri je odlična janjetina, a i svi su pri centru (prvi pri Kvatriću, ostala dva blizu Lisinskog, ajmo tako reći).

Da nije skupo, a da je fino? Toga u ZGu nema, što se janjetine tiče, sori.
A opet, promocija je u pitanju (čestitke!)
tako da ne bi trebala stisnuti vreću: dolaze starci i baka, za njih je dovoljna kila janjetine, to je oko 260- 280 kn.
I da, nijedan od navedenih restorana nije nešto posebno uređen, ali okusi... mmmm...

(kosideriraj i Dva goluba, imaju odličnu terasu, ako bude fino vrijeme- kao i odličnu janjetinu)
Hvala tebi i dlap na prijedlozima.

Nisam ni mislila proći bez 300 kn, al nisam baš htjela platiti ni duplo toliko samo zato što je to, eto , zagreb. I nije bitno uređenje...
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 09:47   #204
Samo malo, 1kg janjetine sa ražnja je 260-280kn?
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 09:56   #205
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Samo malo, 1kg janjetine sa ražnja je 260-280kn?
U Fijanovoj 270.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 10:35   #206
Pa to je previše, ne očekujem 150. 200-220 bi bilo ok za bolju janjetinu u ZG ali ovo je previše. Nadam se da je zbilja dobra, npr. mlada creska. Najveća bi pljuska bila za te novce dobit novozelanđansku
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 10:56   #207
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Pa to je previše, ne očekujem 150. 200-220 bi bilo ok za bolju janjetinu u ZG ali ovo je previše. Nadam se da je zbilja dobra, npr. mlada creska. Najveća bi pljuska bila za te novce dobit novozelanđansku
U Fijanovoj je solidna, mlada, iz Makedonije, ali ništa posebno. Creska je navodno u Trnjanki, ali tamo, zbog profila klijentele, ne bih išao ni da mi ju poklone. Zamisli gušta, glodati janjetu rebrica, a za drugim stolom Mamić radi striptiz.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 11:22   #208
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Pa to je previše, ne očekujem 150. 200-220 bi bilo ok za bolju janjetinu u ZG ali ovo je previše. Nadam se da je zbilja dobra, npr. mlada creska. Najveća bi pljuska bila za te novce dobit novozelanđansku
U Fijanovoj imaju kvalitrtni janjetinu,tamo se ne može dogoditi novozelandska.
Oni drže do toga .Shodno tome i cijena.
Ličku janjetinu ja nabavim iz Like i znam da je kvalitetna i da te ovce ne jedu ništa osim trave,ali uz ceste ima svega kaj se prodaje pod imenom "lička janjetina".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 11:51   #209
Mamić

no da i ja imam vezu iz Like ali mi nije baš paraktično okretat cijelo janje, a ponekad želim baš pojest sa ražnja i eto...ne da mi se zbog principa zaletit do Belog, Zadra ili Gospića.

Ništa otići ću do Žumbečanke pa na gradele dok je ovako lijepo vrijeme.

Jeste li eksperimentiarli sa medom i janjetinom na gradele?
Meni je šteta ali bih probao.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:03   #210
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
no da i ja imam vezu iz Like ali mi nije baš paraktično okretat cijelo janje, a ponekad želim baš pojest sa ražnja i eto...
Pa razreži ga sam, sve što trebaš je oštar nož i pila za meso. Imaš na youtube-u brdo filmova o tome, nije to baš neka filozofija..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:19   #211
Znam tranžirati ko veliki
Nego nemam vremena ni volje vrtiti, pogotovo preko tjedna i u malom dvorištu u centru Zagreba. U tom grmu leži zec. Mislio sam skočiti negdje sa frendom na kilu a izgleda da će tako i biti.

Nego med? I imate li kakav dobar recept za iznutrice, ja ih napravim na kiselo a kada dobijem janje prvo mi je jetricu sa mas uljem da ostane roza i mmmmm
ma joh sad sam gladan
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:25   #212
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Pa razreži ga sam, sve što trebaš je oštar nož i pila za meso. Imaš na youtube-u brdo filmova o tome, nije to baš neka filozofija..
Upravo tako.
Ako ti je puno cijelo janje,dogovoriš se s nekim pa podijelite.Osim toga,većina ljudi koja prodaje janjce spremna ga je i razrezati ako ti tako odgovara.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:33   #213
Svim Jankoljupcima, ovo je restoran kojeg bi preporučio. Janjci su zaista s Paga, Cresa i Krka, vlasnik ima svoju ovlaštenu, kontroliranu klaonicu, janjad dovozi živu i kada idu na ražanj još su topli i namiguju, a cijena je 240 kn. Najbolja janjetina koju sam ikada jeo u kontinentalnoj Hrvatskoj. Još, ako ste suprotno pravilima, kao ja, pristalica bijelog vina uz Janka na ražnju, zalijte ga Chardonnayem D. Vrbaneka iz Vivodine, jednim od najboljih naših Chardonnaya koje sam pio, laganije kiseline, i tako finog sortnog mirisa da vam se pričini da u čaši cvate bazga.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:37   #214
Vidim da gore linkovi ne otvaraju, pa evo novih.

http://www.restoran-zganjer.hr/webca...mID=180&cid=77

http://www.vina-vrbanek.hr/vina.asp
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:39   #215
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
jel to ono uz benzinsku iznad Karlovca?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:41   #216
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Osim toga,većina ljudi koja prodaje janjce spremna ga je i razrezati ako ti tako odgovara.
Eh, živim za dan kad će naši mesari imati znanje i ponudu kao ovaj ovdje (zanemariti iritantnu glazbu)..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:43   #217
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Ništa otići ću do Žumbečanke pa na gradele dok je ovako lijepo vrijeme.
Ako ćeš gradelat kotlete, ostavi ih 2-3 dana u ulju.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:44   #218
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
jel to ono uz benzinsku iznad Karlovca?
Mali Erjavec, 5-6 km od Ozlja.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:45   #219
Pellapart, evo da se još jednom zahvalim: u subotu sam spekao janju, prednja četvrtina. Pekao sam točno kako ste mi savjetovali, otklopljeno, prvo na nižoj a onda zadnjih pol sata na nešto višoj temp. Ispao je sočan ko duša i odlično pečen! I sutradan smo ga još jeli za ručak i bio je i dalje mekan
augeN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:48   #220
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mali Erjavec, 5-6 km od Ozlja.
evo veli da ima i ođe:

http://www.restoran-zganjer.hr/webca...mID=181&cid=76
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.