Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 00:42   #1
Što kad sreteneš prelijepu ženu savršenog tijela...

...a ona ti kaže da je možeš imati za 30 eura ?

Onda joj naravno ne daš tih 30 eura. Jer kad ugledaš ženu koja tako savršeno klikne s tvojim erotskim fantazijama onda sigurno ne želiš ostati samo 20 minuta. Ostajem barem sat pa šta košta da košta

Da, to mi se desilo. Tamo gdje je prostitucija legalna. Znao sam prošetati tom ulicom bez ikakve želje da potrošim neke novce, s nekima ne bih ni da mi plate. Ali ovaj puta bilo je drukčije. Ugledao sam dvije studentice kako sjede na pragu ispod izloga s kurvama, smiju se i dobacuju klincima „može za jedan euro.“ Bilo mi je čudno kako te dvije djevojke koje se tu ne uklapaju poznaju one kurve koje tamo rade. Pa zar je moguće da se njih može dobiti za novce?

Moglo se.

Savršeno tijelo iz mojih erotskih maštarija, neodoljivo. Lice nije toliko lijepo ali važno da ne odaje čime se bavi. Izgleda kao obična cura, radi tek 6 mjeseci..

Vratio sam se nakon toga u hotelsku sobu a mislima i dalje bio tamo. Što ako je više neće biti za par mjeseci kad se vratim? Gonjen impulsom ustao sam iza ponoći i otišao ponovo. Ovaj puta bilo je još bolje. Jednom sam je već imao i ovo je sad bilo za gušt, za eksperimente.. Platio sam koliko je tražila da joj smijem raditi sve..

Sreća da nije ovdje u blizini, prodao bih auto i stan za sex
kaplan is offline  
Old 19.06.2017., 00:59   #2
...i shvatiš da je kurva?

Pa ništa, platiš da bi joj radio isto ono što joj je radio neki sat vremena prije i što će joj raditi onaj tri sata nakon tebe.




edit: 30 eura? Tako malo vrijedi?
Elois is offline  
Old 19.06.2017., 01:13   #3
Pa žena pošteno i legalno radi svoj posao koji nije nimalo lagan. Kurva je u ovom slučaju zanimanje a ne karakter.

A ti i inače razmišljaš o onom koji je bio prije tebe i koji će doći poslije?
kaplan is offline  
Old 19.06.2017., 01:17   #4
Šta reći ? Uživaj dok možeš (ako ti to predstavlja neko zadovoljstvo)
DieRose is offline  
Old 19.06.2017., 01:19   #5
Šta reći ? Uživaj dok možeš (ako ti to predstavlja neko zadovoljstvo)
DieRose is offline  
Old 19.06.2017., 01:23   #6
Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post
Pa žena pošteno i legalno radi svoj posao koji nije nimalo lagan. Kurva je u ovom slučaju zanimanje a ne karakter.

A ti i inače razmišljaš o onom koji je bio prije tebe i koji će doći poslije?
Da joj nije lako čistila bi zahode.
Takvo "zanimanje" isključuje karakter.

Nego, koja je svrha teme?
Elois is offline  
Old 19.06.2017., 01:30   #7
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

Nego, koja je svrha teme?
Da li postoji tolika fizička privlačnost da si spreman učiniti sve ako postoji mogućnost.
kaplan is offline  
Old 19.06.2017., 01:40   #8
Objesiti gaće na prosjački štap zbog seksa?
Ovisi što koga u životu vodi, razum ili spolni organ. Vjerojatno je moguće u ovom drugom slučaju.

Btw, Jesi li fulao dok si davao naslov ili kasnije? Proturječan si.

Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post
...Savršeno tijelo iz mojih erotskih maštarija, neodoljivo. Lice nije toliko lijepo ali važno da ne odaje čime se bavi.
Na što se odnosilo "prelijepa žena" ? I zašto je važno da ne odaje čime se bavi. Pa to je "posao", zar ne?
Elois is offline  
Old 19.06.2017., 01:55   #9
Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post
Da li postoji tolika fizička privlačnost da si spreman učiniti sve ako postoji mogućnost.
Naravno da postoji.. to može shvatiti samo onaj ko je i doživio pravu fizičku privlačnost. Rijetko se to desi-barem meni. Zato uživaj i čuvaj se.
DieRose is offline  
Old 19.06.2017., 02:07   #10
budući da je opće poznata činjenica da tko ne sluša Vucu da mu se ne diže, a i zato što je on otpic mislim da bi autor teme trebao preventivno kliknuti na link (zlu ne trebalo)
nezgodan2 is offline  
Old 19.06.2017., 02:18   #11
ovak bedasta tema dugo nije bila
edwood is offline  
Old 19.06.2017., 03:13   #12
Iso moj prijatelj tri puta tu u Njemackoj u puff. Znaci legalni bordel. Prvi put kaze platio 30 eura za pola sata, skinula ga sa sebe nakon 15 minuta jer ne moze svrsit. Drugi put otiso opet u bordel, mrtav pijan. Platio 30 eura za 20 minuta, kurva ga odjebala za 8 minuta, jebo joj sve po spisku. nije svrsio.
Otiso nakon nje opet do druge kurve, nekakvo pusenje i masiranje bez seksa. Kod neke crnkinje. Popusila mu i ukrala novcanik. skoro ju prebio na mrtvo ime, imala srecu sto je skuliran i zna se kontrolirati. Murja dosla da rijesi pizdariju.Jebo joj mater i reko joj da je crnuga. znaci neka crnkinja bila.

Nakon tri puta shvatio da je razocaranje tj kurve da to rade tek toliko da rade. I reko da vise nece ici. Sad nasao Talijanku prekrasnih sisa i guze, i guzi ju redovito gratis I najbolje u svemu seks im je dobar....

zajebi kurve, mnoge ce dati i gratis. samo treba znat prodat sprehe.

Najlakse zene su Kanadjanke, Svabice takodjer. A najumisljenije su nase dame, samo interes ih zanima

Sta sirotinja radi od zena, da je normalna zemlja Hrvatska i da su zene samostalne gledale bi kurca da dobio iz zabave sa onim koji im se svidja. OVako uglavnom imaju rugobe po 15ak godina stariji koji nit ih jebu nit nasmijavaju. Al eto imaju pare i smatraju da se s njima moze kupit sreca

Autoru ovog clanka, mani se kurve, od tog nema kruha, a njena ljepota prolazna i nakon silnih gazenja od strane muskaraca mogu mislit na sta joj pizdurina lici...

mozes imat i zgodnu curu i bez da joj platis...sve je u stilu i slucajnosti jer obicno se ljubavi dese slucajno na najmanje ocekivanom mjestu...nemas pojma koliko je zena iu 30im usamljeno, jer gledaju samo pare a ne dusu muskarca...fala bogu ima i zgodnih udanih koje traze kurca sa strane... jer su doma usamljene i muz ih ne jebee...

imam primjer na poslu. prekrasna Rumunjka, 33 godine, udala se preko fejsa za lika koji ju je doveo u Njemacku i ozenio. Njoj izlaz iz bijede. Sad se raduje kad ju zagrlim i njezno primim po struku ili vratu, rastopi se na moj dodir, jos i kad smo skupa se samo smije. Jer znam ju slusat, bit normalan.
muz joj sevi sobarice jeer je neki sef u nekom hotelu, sad je dobio premjestaj a ona jedva ceka da ode na teren i ne gleda ga pet dana u tjednu...
isto se udala radi para, ali je nesretna unatoc lovi koju ima...

a stvarno dobra zena, ima principe i drzi ih se...

meni ce uletit, znam to, samo da muz ode na teren...
silvan is offline  
Old 19.06.2017., 08:37   #13
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
ovak bedasta tema dugo nije bila
Ma ima konkurencije, šta ti je.

Ključam.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger