Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 14:43   #1
Sviđa mi se kolegica

Dragi forume, treba mi tvoj nepresušni izvor kreativnosti i savjeta...

Dakle, ne znam napisat uvodni post kako spada pa neću ni pokušavat; suština: sviđa mi se kolegica... Starija je, razlika je skoro 10 godina. Vidimo se relativno često, ponekad surađujemo iako nismo direktno povezani. Većinom nemamo baš vremena popričat jer je tempo ubitačan, ali odemo povremeno na kavu, u prolazu nabacimo koju riječ i malo flertamo, povremeno joj treba nešto objasnit ili pomoć pa joj uletim (i doslovno i malo manje doslovno).

Uvijek joj nabacim poneki kompliment (onak kako samo ja mogu ), smješkamo se jedno drugom, igramo se, ali uvijek smo u nekoj gužvi...

Odemo nekad na kavu na pauzi pa stignemo malo popričat, ali to nije baš toliko redovito (ničijom krivicom, teško se uskladit), zna me onako malo povuć za košulju, privuć, pa odgurnut, radimo pizdarije uglavnom da skratim priču

Zadnji put kad smo bili na kavi (sad je već prošlo skoro mjesec dana od toga) sam ju pokušao poljubit (onak kako samo ja mogu ) i ispalo je totalno glupo jer situacija nije dozvoljavala baš neku privatnost, ona se izmaknula, namignula, poslala zračni kiss, mahnula i otišla (morali smo svatko na svoju stranu jer sam se ja vraćao u firmu a ona je išla još nešto obavit i oboje smo na time limitu).

Inače joj ne bih pustio da tako utekne bez ispaljenog metka, ali nisam imao izbora jer smo žurili. Ono, sjedili smo do zadnjeg časa i onda naravno, panika, a ja sam ju namjeravao poljubit na rastanku i cijela situacija mi je sjebala kontracepciju ...

Moje pitanje glasi... Do slijedeće kave (dogovaramo se za "uskoro", znači jedan od ovih tjedana), kako da bolje pripremim teren? Jesam li izgubio priliku ili se da stvar popravit? Kako biste vi reagirale? Pretpostavit ćemo da joj se sviđam, u protivnom ionako šta god napišemo ja ili vi nema smisla. Kako da odradim taj prvi kiss? Tako sam slabo kreativan kod tog detalja da je to za popizdit - ne znam baš stvorit situaciju. Ja to onako u glavu - gledam joj okice ko zaljubljeno tele par sekundi i onda ju počnem ljubit ko zaljubljeno tele. Ako mi nakon toga ne lupi pečat u obliku svojeg dlana preko mojeg obraza, I call it a success

Mlad i neukusan, da prostite. Jel ima kakva "direktnija" tema koja se može povuć u razgovoru, da ju probam i tako "pripremit"?

Moram priznat da mi je skoro žao prekinut lov, ovo naše flertanje mi toliko paše da mislim da bih potpisao doživotno ostat na tome, ali ipak bih rađe da bude nešto. Iako se nadam da će ta nota, vječnog zavođenja u neku ruku, ostat i ako bude nešto.

Ali da ne idem previše off! Guknite, forumaši, help a man out

Dobrodošlo je malo zajebancije, ali please probajte bit konstruktivni. Hvala!
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 14:56   #2
Ščepaj ju snažnim rukama, privuci k sebi i zažvali! Onak, kao na filmu.
Bolje dobiti pljusku nego ne probati.
I nemoj opet napisati da sam "sirovina" jer ćeš mi povrijediti romantičnu dušicu!

P.s. Čak ti je dobar uvodni post. Od tebe uglavnom očekujem gnjavažu, jednostavno si prečesto naporan, ali baš si se lijepo predstavio ovaj put...svaka čast na hrabrosti i zabavnim tonom prikazanoj situaciji.
Elois is offline  
Old 03.06.2017., 15:02   #3
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Odemo nekad na kavu na pauzi pa stignemo malo popričat, ali to nije baš toliko redovito (ničijom krivicom, teško se uskladit), zna me onako malo povuć za košulju, privuć, pa odgurnut, radimo pizdarije uglavnom da skratim priču
Fizički te dira, to ti je prolaz samo takav.

Odvedi je u šetnju, negdje u prirodu gdje nema puno ljudi. Ako nije previše zakržljala možda predloži i lagano planinarenje.

Očito njoj paše ovo isto kao i tebi.

Dobar ti je savjet od Elois, pribij je leđima uza zid da ne može pobjeći i pokaži joj što znaš i umiješ.
Lunar Crescent is offline  
Old 03.06.2017., 15:04   #4
Nedavno si nas sve uvjeravao da nema smisla biti zaljubljen, seks ti je dovoljan jednom godišnje, a sad si zaljubljen i u kolegicu i u konobaricu i napadaš ih pusicama :klap:
A opet si bolji od mene, šaljete si zračne kissiCHe barem
positiveshit is offline  
Old 03.06.2017., 15:05   #5
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

P.s. Čak ti je dobar uvodni post. Od tebe uglavnom očekujem gnjavažu, jednostavno si prečesto naporan, ali baš si se lijepo predstavio ovaj put...svaka čast na hrabrosti i zabavnim tonom prikazanoj situaciji.
ajduqurac

bas si prava kamiondzinica ... ne's se nikad udat takva
jamesbond is offline  
Old 03.06.2017., 15:16   #6
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ajduqurac

bas si prava kamiondzinica ... ne's se nikad udat takva
Ma ja bih je takvu odmah ženio pa makar nosila prljavi kombinezon kamijondžinice na svadbi.

OT: Nemaš je što "pripremati" nekim "temama". Pa ne ideš joj operirati slijepo crijevo. Usne su tu, spremne da ti uzvrate poljubac.
Lunar Crescent is offline  
Old 03.06.2017., 16:26   #7
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Fizički te dira, to ti je prolaz samo takav. : D

Odvedi je u šetnju, negdje u prirodu gdje nema puno ljudi. Ako nije previše zakržljala možda predloži i lagano planinarenje.

Očito njoj paše ovo isto kao i tebi. : )

Dobar ti je savjet od Elois, pribij je leđima uza zid da ne može pobjeći i pokaži joj što znaš i umiješ. : E
Aha, znači da je "onog kojeg znamo" "ona koju znamo" dotaknula tada bi "onaj kojeg znamo" napravio to isto?
Jbmti čajnike u kafiću! Zauzmu ti obje ruke.

Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Nedavno si nas sve uvjeravao da nema smisla biti zaljubljen, seks ti je dovoljan jednom godišnje, a sad si zaljubljen i u kolegicu i u konobaricu i napadaš ih pusicama : klap:
A opet si bolji od mene, šaljete si zračne kissiCHe barem : hnje:
Opet sam krivo skontala.
Mislila sam da se radi o forumašici koja dijeli sličan problem njegovom, a on se zaljubio u nju dok ju je savjetovao. Nikad ništa od mene.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ajduqurac : rofl:

bas si prava kamiondzinica ... ne's se nikad udat takva : rofl:
Danas iskrenost nije na cijeni, znam. Zato unesem ravnotežu s malo neistine. Reći ću ako treba da mi je drugi u životu, da me nitko nikad nije ljubio kao on i da mu je švrćo prava zvijer. I udat ću se prije nego moja svekrva ode u mirovinu.
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Ma ja bih je takvu odmah ženio pa makar nosila prljavi kombinezon kamijondžinice na svadbi. : D
A ja mislila da me Ciganka zajebava pa nisam tražila da mi ga opiše. Sad može biti bilo tko.
Elois is offline  
Old 03.06.2017., 16:29   #8
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ščepaj ju snažnim rukama, privuci k sebi i zažvali! Onak, kao na filmu.
Sviđa mi se ideja! Samo se nadam da neće bit u štiklama jer će se morat saginjat
Iako obožavam kad ih obuče...

Quote:
Bolje dobiti pljusku nego ne probati.
Nikad nije bila opcija "ne probati". To bi bilo kriminalno.

Quote:
P.s. Čak ti je dobar uvodni post. Od tebe uglavnom očekujem gnjavažu, jednostavno si prečesto naporan, ali baš si se lijepo predstavio ovaj put...svaka čast na hrabrosti i zabavnim tonom prikazanoj situaciji.
Hvala!

Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Očito njoj paše ovo isto kao i tebi.
Znam... I meni paše malo previše, baš volim ovaj flert. Flertam i s drugima ali ova mi je baš krojena po mjeri. Volim seksualnu zajebanciju, uvijek vesela, zavodljiva, ma gušt je bit kraj nje...

Quote:
Dobar ti je savjet od Elois, pribij je leđima uza zid da ne može pobjeći i pokaži joj što znaš i umiješ.
Moram ju nekako dobit nasamo (nadam se da će to bit moguće i bez planinarenja - moram ju ulovit jednom kad je sama u uredu...

Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Nedavno si nas sve uvjeravao da nema smisla biti zaljubljen, seks ti je dovoljan jednom godišnje, a sad si zaljubljen i u kolegicu i u konobaricu i napadaš ih pusicama :klap:
A opet si bolji od mene, šaljete si zračne kissiCHe barem
Oprosti draga, u pravu si, pokrivam se ušima
Iako i dalje stojim iza svega napisanog
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 16:41   #9
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se ideja! Samo se nadam da neće bit u štiklama jer će se morat saginjat
Iako obožavam kad ih obuče...
Nikad nije bila opcija "ne probati". To bi bilo kriminalno.
Hvala!
Znam... I meni paše malo previše, baš volim ovaj flert. Flertam i s drugima ali ova mi je baš krojena po mjeri. Volim seksualnu zajebanciju, uvijek vesela, zavodljiva, ma gušt je bit kraj nje...
Ja sam uvijek za love storyje. :klap: Držim figice da i tvoja upali. Ako ti je krojena po mjeri to je onda nešto za što se vrijedi boriti.
Bit će viša ako obuje štikle? Ma, čak ni to nije problem ako klikate. Samopouzdanje je bitnije od centimetara. Čudno baš, ali sad si mi simpa.
Kao da si izašao iz onog kostima dosadnjakovića, namčora, gnjavatora, "ubijmepredugačkim postom forumaša", "pravimsepametan" i slično tipa.
Elois is offline  
Old 03.06.2017., 16:50   #10
Ahaaaa ovde je
anovi86 is offline  
Old 03.06.2017., 16:50   #11
Odsviraj joj nesto na zracnoj gitari. Mozes zavrsit svirku i s powerslide-om kao pravi gitarista.
miljenkocav is offline  
Old 03.06.2017., 16:54   #12
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek za love storyje. :klap: Držim figice da i tvoja upali. Ako ti je krojena po mjeri to je onda nešto za što se vrijedi boriti.
Bit će viša ako obuje štikle? Ma, čak ni to nije problem ako klikate. Samopouzdanje je bitnije od centimetara. Čudno baš, ali sad si mi simpa.
Kao da si izašao iz onog kostima dosadnjakovića, namčora, gnjavatora, "ubijmepredugačkim postom forumaša", "pravimsepametan" i slično tipa.
U horizontali se ionako da namjestit razlika u visini
Inače smo tu negdje, pa kad obuče štikle me malo šiša, ali meni ne smeta. Ako njoj smeta, odjebat će me. Ja nemam ništa s tim, tak je kak je...

Koliko komplimenata od tebe, to je čudo jedno

Teta nema pojma šta ju čeka slijedeći put... This time I'm going all out (ili rađe all in - poker?) i nakon svega definitivno mislim da ću ju prilijepit uz zid (samo moram složit još ideju kako npr ako sjedi u uredu, a to mi je jedina prilika da ju ulovim nasamo, da ju navedem da se digne i sl), uzet u ruke i zažvalit

Pa nek mi kaže da sam lud... Izluđuje me anyway
Onako uvijek korak do... Podigne suknju i namigne mi u prolazu, bacamo si zračne kissiCHe... Dođe mi da ju zgrabim na hodniku i (nije pristojno reć)

Quote:
miljenkocav kaže: Pogledaj post
Odsviraj joj nesto na zracnoj gitari. Mozes zavrsit svirku i s powerslide-om kao pravi gitarista.
Ja jesam pravi gitarista
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 16:57   #13
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
U horizontali se ionako da namjestit razlika u visini
Inače smo tu negdje, pa kad obuče štikle me malo šiša, ali meni ne smeta. Ako njoj smeta, odjebat će me. Ja nemam ništa s tim, tak je kak je...

Koliko komplimenata od tebe, to je čudo jedno

Teta nema pojma šta ju čega slijedeći put... This time I'm going all out (ili rađe all in - poker?) i nakon svega definitivno mislim da ću ju prilijepit uz zid (samo moram složit još ideju kako npr ako sjedi u uredu, a to mi je jedina prilika da ju ulovim nasamo, da ju navedem da se digne i sl), uzet u ruke i zažvalit

Pa nek mi kaže da sam lud... Izluđuje me anyway
Onako uvijek korak do... Podigne suknju i namigne mi u prolazu, bacamo si zračne kissiCHe... Dođe mi da ju zgrabim na hodniku i (nije pristojno reć)
Ja ti savjetujem da i mene i tu svoju kolegicu i sve koje su starije od tebe prestaneš zvati "teta" - živciraš me i to sam ti rekla prije par tjedana.
Imaš hrabrosti, pa kreni prema njoj
Budi meni primjer, možda se pokrenem
positiveshit is offline  
Old 03.06.2017., 17:02   #14
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ja ti savjetujem da i mene i tu svoju kolegicu i sve koje su starije od tebe prestaneš zvati "teta" - živciraš me i to sam ti rekla prije par tjedana.


Nju sasvim sigurno ne zovem teta, ne brini! Mislim da sam to reko jednom u zajebanciji, ali je prihvatila... Ono kao teta profesorica, još nosi i naočale kad je za kompom...

Quote:
Imaš hrabrosti, pa kreni prema njoj
Budi meni primjer, možda se pokrenem
You bet I will. Mislim, mi već imamo takvu interakciju, pokazao sam joj da ju želim i ona jako dobro to zna... Samo jebiga na meni je da napravim finishing touch. Naravno, moguće da će me odjebat, da joj samo paše flert, ili godi pažnja, ili što već. Ali to je već ionako odlučeno u zvijezdama, bitka je već gotova, ja mogu samo doć na objavu rezultata.

Nadam se da će i tebe inspirirat, a ionako ću te ja istrenirat
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 17:05   #15
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post


Nju sasvim sigurno ne zovem teta, ne brini! Mislim da sam to reko jednom u zajebanciji, ali je prihvatila... Ono kao teta profesorica, još nosi i naočale kad je za kompom...



You bet I will. Mislim, mi već imamo takvu interakciju, pokazao sam joj da ju želim i ona jako dobro to zna... Samo jebiga na meni je da napravim finishing touch. Naravno, moguće da će me odjebat, da joj samo paše flert, ili godi pažnja, ili što već. Ali to je već ionako odlučeno u zvijezdama, bitka je već gotova, ja mogu samo doć na objavu rezultata.

Nadam se da će i tebe inspirirat, a ionako ću te ja istrenirat
Zašto je na tebi da napraviš finishing touch?
Kad sam ja ovom poslala poruku i rekla da je sad sve na njemu, upravo muški su graknuli i rekli da moram dovršiti posao
A ja vjerujem da mora biti uzajamno, netko pokuša, drugi odgovori, pa ovaj opet odgovori itd. Zašto sve mora biti na jednoj osobi?
positiveshit is offline  
Old 03.06.2017., 17:07   #16
Pa, Ambadassore, jebemu. Pa zar nisi ama baš ništa nisi naučio svih ovih godina LJES-a? A pametan si dečko, kako??

Za početak, znaj da su odraslije žene već poprilično iskusne u iščitavanju signala i vibrica, stoga im ne trebaju dodatni nacrti, hintovi i šalabahteri.

Uglavnom, nadjite se na kavi i moment kad upadnete u malo intimnije-vragolastiji trenutak je pitaj: "Nego što kažeš da nastavimo tamo gdje smo zadnji put stali? "?

Vjeruj mi, ako hoće, neće imat problema nastavit. Verbalno ili fizički.
Alexa is offline  
Old 03.06.2017., 17:12   #17
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Zašto je na tebi da napraviš finishing touch?
Kad sam ja ovom poslala poruku i rekla da je sad sve na njemu, upravo muški su graknuli i rekli da moram dovršiti posao
A ja vjerujem da mora biti uzajamno, netko pokuša, drugi odgovori, pa ovaj opet odgovori itd. Zašto sve mora biti na jednoj osobi?
Jer sam muško... Zovi me staromodnim ali jebiga ja to tako doživljavam, osjećam onaj adrenalin, gušt lova, onaj moment kad se ogoliš i staviš muda na panj, u tom trenu imaš sve za dobit (i osjećaš se kao da imaš sve za izgubit), ja sam lovac i zaštitnik i u krvi mi je...

Nekako bih se osjećao nesposobno, malo čak i uvrijeđeno da ona napravi taj "odlučujući" korak. Ne bi mi smetalo, čak bi mi godilo na više razina, ali bila bi povrijeđena ta prirodna stavka koja toliko znači. Kao vrijednost, ne, ali njen izostanak se osjeti i nekako boli.

Ono, svi bi mi rađe da nam se riba sama ulovi i još očisti i speče i servira na tanjur, ali to nije uzbudljivo.

Naravno da mora bit uzajamno - takes two to tango.

Ti si njemu poslala poruku i bacila mamac - bilo bi doslijedno da završiš "posao", ali bilo bi poželjno da se on uhvati (omami) i da pojuri za tobom. Drugo mi jednostavno nije prirodno - nisam neš zatucan i recimo po pitanju BDSM-a sam čisti switch. Mogu i volim obje uloge skoro podjednako i bilo bi mi dosadno da sam samo u jednoj, ali to je dogovoren power (role)play. Ovdje još nije nastao odnos.

Naravno da ne možeš plesat za oboje, ne možeš krpat trulu zakrpu i naravno da ako ga moraš prisiljavat i nagovarat da je to kurac od odnosa (ili je toliko mrtav da praktički ne postoji, ili nije zainteresiran), ali jedna strana se u početku ipak treba više zalagat, a to bi trebala bit muška.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 17:13   #18
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Koliko komplimenata od tebe, to je čudo jedno

Teta nema pojma šta ju čeka slijedeći put... This time I'm going all out (ili rađe all in - poker?) i nakon svega definitivno mislim da ću ju prilijepit uz zid (samo moram složit još ideju kako npr ako sjedi u uredu, a to mi je jedina prilika da ju ulovim nasamo, da ju navedem da se digne i sl), uzet u ruke i zažvalit

Pa nek mi kaže da sam lud... Izluđuje me anyway
Onako uvijek korak do... Podigne suknju i namigne mi u prolazu, bacamo si zračne kissiCHe... Dođe mi da ju zgrabim na hodniku i (nije pristojno reć)
Ljubav je nešto najljepše na svijetu i tu smo svi isti. Činjenica je da nam je svima potrebna i da nas čini boljima pa zašto bih onda bila protiv ikoga? Što više sretnih i onih koji se vole - bolji svijet.
Teta? Koliko joj je godina? Btw, ja i razliku u godinama toleriram. Nema prepreke kad je ljubav u pitanju...osim ako su u pitanju već zauzete osobe. Ova tvoja nije udana ili?
Izluđuje te s namjerom.
Ja isto mislim da je na tebi taj završni udarac. Muško mora dovesti stvar do kraja, žene su tu da zajebavaju, a ona zna znanje. Sad jedva čeka da ju središ.
Elois is offline  
Old 03.06.2017., 17:24   #19
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Teta? Koliko joj je godina? Btw, ja i razliku u godinama toleriram. Nema prepreke kad je ljubav u pitanju...osim ako su u pitanju već zauzete osobe. Ova tvoja nije udana ili?
Ja ove godine punim 3 banke, a teta jedno pola godine kasnije 4.

Nije udana, slobodna je.

Quote:
Izluđuje te s namjerom.
Ne mogu ti opisat kako to volim i kako me to rajca...

Quote:
Ja isto mislim da je na tebi taj završni udarac. Muško mora dovesti stvar do kraja, žene su tu da zajebavaju, a ona zna znanje. Sad jedva čeka da ju središ.
Tako je
Samo se nadam da nije prošlo previše vremena. Jebiga, ne vidimo se, odnosno malo se vidimo, a na kavu nismo stiglo sad već par tjedana, ali jebo ga bog, kad ne možemo uskladit rasporede. Ja gibnem čim uhvatim priliku da sam sve riješio jer kako sam spomenuo, tempo je ubitačan i teško je nosit se sa tekućim obvezama. Čim mi dođe moment da je prošla neka ura a ja sam završio sve hitnoće, gibnem. Inače bi me za minutu opet netko okupirao... I onda se pokušavamo uskladit. Još su tu i smjene u điru, pa kad ona može, ludnica uglavnom.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 03.06.2017., 17:26   #20
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Jer sam muško... Zovi me staromodnim ali jebiga ja to tako doživljavam, osjećam onaj adrenalin, gušt lova, onaj moment kad se ogoliš i staviš muda na panj, u tom trenu imaš sve za dobit (i osjećaš se kao da imaš sve za izgubit), ja sam lovac i zaštitnik i u krvi mi je...

Nekako bih se osjećao nesposobno, malo čak i uvrijeđeno da ona napravi taj "odlučujući" korak
. Ne bi mi smetalo, čak bi mi godilo na više razina, ali bila bi povrijeđena ta prirodna stavka koja toliko znači. Kao vrijednost, ne, ali njen izostanak se osjeti i nekako boli.

Ono, svi bi mi rađe da nam se riba sama ulovi i još očisti i speče i servira na tanjur, ali to nije uzbudljivo.

Naravno da mora bit uzajamno - takes two to tango.
:klap::klap::klap:
Meni ovo zvuči super. Istina je da si nismo dobri, ali sve boldano podržavam. Zvuči mi baš hrabro i mužjački.
Osjećala bih se jako loše kad tip koji mi se sviđa ne bi reagirao na moje signale iako i on osjeća isto, toliko loše da bih odustala od njega. Onaj koji čeka da ga "lupim toljagom i odvučem u špilju" mi nije napet jer nije dovoljno jak da može stajati uz mene. Jači ili jednako jak uvijek može biti, ali slabiji nikada.
Elois is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger