Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 21:03   #1
Vrijede li egzotične namirnice cijene

Gledam, u zadnje vrijeme, chia sjemenke, goji bobice, lahko mlijekeco, kruh bez glutena...sve neke egzotike koje koštaju dvostruko i trostruko od nekih domaćih ili prosječnih prozivoda.

Mislite li da vrijede tih novaca? Kupujete li ih? Po čemu su bolje od npr. sjemena lana, koje ima sličan sastav i prihvatljiviju cijenu? Ili neke druge žitarice ili voća koje daje ista vitamine ili vlakna?

Imam dojam da je totalno out jesti domaće jabuke i kruške, kao fuj, bezveze...a generacije su odrasle na njima! Da ne govorim o tome da su one koliko toliko friške i imaju najkraći put od polja do stola...a ne kojekakve goji bobice, banane koje se beru zelene i ustvari ih jedemo nezrele...i slično....

Što vi kažete na ovo moje seljačko i netrendesetersko razmišljanje?
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:33   #2
Meni se cini da je to lagano preseravanje postalo. Ok, postoje neke namirnice koje vrijede tih novaca ali ne ovako kako se sad reklamira. Meni se cini da se sve to sto dobijemo iz tih namirnica moze dobiti i u onome sto vec desetljecima imamo u ponudi.

Zanimljivo je probati neke okuse i teksture ali ocekivati cuda od necega jer je skupo i egzoticno je smijesno.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:04   #3
Da, i meni se to isto čini.

Čitam u zadnje vrijeme da je bezglutenski kruh i pecivo ustvari čisto prenemaganje, za 4x veću cijeu od običnog kruha. Realno, možda je 2 posto stanovništva stvarno alergično na gluten, ali većina je počela to kupovati - a cijena je - neusporediva.

Pročitala sam nekidan komentar jednog nutricionista koji je rekao da on misli da je to samo način da se iz upotrebe izbaci jedna vrlo dobra i jeftina namirnica - kruh - i zamijeni se nečim pet puta skupljim.

To mi je otvorilo oči.

Pogledajmo samo te vrste i cijene kruha. Nekad je crni ili polubijeli krug imao 1 kg i koštao ništa, a sad ga ili nema ili je pola kg i realno, iako jeftin, duplo skuplji za tu gramažu nego prije. Ali ajde, još prihvatljivo.

Kad vidim sve one kruhove od 500 grama za 10-13-15 kuna, a koje sam i sama dugo kupovala i nisam se osjećala ništa ni bolje ni vitalnije ni mršavije, pitam se zar smo stvarno toliko glupi?

Odnedavno kupujem polubijeli kruh, na opće zgražanje i prodavača koji ga onda izvuku iz nekog ćoška i razočarani su što će mi naplatiti 2-3 kune za pola kruha. Nije čak stvar u lovi, više u tome što je meni taj kruh najbolji. Ne žulja me u želucu, ne moram ga dugo žvakati i skroz mi je ok.

Odustala sam mi od raznih bobica, kivija, avokada koji se nemilosrdno reklamira....kupujem kruške, jabuke, lješnjake, mandarine od Neretve, mladi krumipr i jagode samo kad im je sezona u HR, prve uvijek sve propuštam...jer znam da su uvoz iz Španjolske i Egipta...

da, mislim da se svi furaju da su kao nešto fensi, na neko pomodarstvo...umjesto da izaberu zdravlje
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:27   #4
Ma to su trendovi. To ce neko vrijeme ici tako i onda ce se prestati kupovati i uskoro toga nece ni biti za kupiti ili ce biti jako jeftino.

Kruh rijetko jedem a ako jedem onda kupim cisti bijeli, najfiniji mi je.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 11:08   #5
Joj je, bijeli je najfiniji i najmekši, ali mogu pojesti cijeli odjednom pa ga preskačem, hehehhehe
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:08   #6
Quote:
Hodacica kaže: Pogledaj post
Gledam, u zadnje vrijeme, chia sjemenke, goji bobice, lahko mlijekeco, kruh bez glutena...sve neke egzotike koje koštaju dvostruko i trostruko od nekih domaćih ili prosječnih prozivoda.
uuu, chia sjemenke su mi nedavno otkrice - odlicne su mi! posto me (treuntno) vesele, potpuno mi je nebitno koliko kostaju
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:17   #7
a lanene sjemenke te ne vesele?

ista stvar, a puno manje košta
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:21   #8
Quote:
Hodacica kaže: Pogledaj post
a lanene sjemenke te ne vesele?
nikad probao; chia mi u potpunosti ispunjava potrebe za sluzavim, pudingastim desertima.

lan ima potpuno ista svojstva?
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 11:29   #9
Ne jedem egzotiku, pogotovo sjemenke/bobice, to mi je ko hrana za ptice.
Tu i tamo neegzoticni lan, kad probava zeza

Mislim da se vecina kruhova i peciva mogu izvesti u kucnoj radinosti po punoj povoljnijoj cijeni.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:51   #10
Quote:
Hodacica kaže: Pogledaj post
Da ne govorim o tome da su one koliko toliko friške i imaju najkraći put od polja do stola...a ne kojekakve goji bobice, banane koje se beru zelene i ustvari ih jedemo nezrele...i slično....

Što vi kažete na ovo moje seljačko i netrendesetersko razmišljanje?
Potpuno se slažem s istim.
Odbijam jesti sve egzote osim onih koje su već uvriježene u europskom načinu prehrane - kava, čokolada, tradicionalni začini (cimet, papar itd) - ili koje su iz tog nekog mediteransko-bliskoistočnog kruga (datulje, npr.)
Ne jedem quinou, a više ni rižu, nego žitarice našeg podneblja - ječam, proso i heljdu (druga je stvar što se one u Hrvatskoj minimalno uzgajaju, no ovdje mogu rasti).

Ispada da smo svi već odavno trebali izumrijeti na starom kontinentu s obzirom na to da se bez kokosovog ulja apsolutno ne može živjeti.
Prije par godina lijek za sve bila je kurkuma. Par godina prije toga ulje crnog kima. I tak, svako malo nešto novo, apsolutno neophodno za vitalnost i zdravlje. Kakao nikako ne obični iz supermarketa nego sirovi (wtf?), smoothiji s blitvom (iako se zna da sirova nije preporučljiva zbog oksalne kiseline a i da je kuhana hrana probavljivija) a o glutenu da ne pričam. Pretpostavljam da ako ti je osnovna dijeta puna pekarskih proizvoda od bijelog brašna i kvasca koji napuhavaju da će izbacivanje istih stvarno drastično utjecati no to ne znači da smo svi alergični na gluten.


Od polja do stola najkraćim putem je najbitnija stvar. Čak i ako jedemo voćke i povrćke iz konvencionalnog uzgoja, bolje je (i finije) jesti ono što je friško ubrano, nije skladišteno, zračeno i špricano koječim da održi privid svježine.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:28   #11
Ne poznam nikoga tko u nas kupuje egzotično voće ( a da nisu pomodarske stvari poput quinoje , goji i sličnoga). Ajde banane pošto dozrijevaju i nakon što se uberu ali ananas npr, svi koje ovdje gledam su zeleni i pljesnjivi. Smrde. Mango i avokado isto. Tko je lud da to ide jesti pa sve i da je džabe? Može poslužiti eventualno kao dekUracija na nekom eventu ili večeri.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:33   #12
Kupujem kvinoju, mango, avokado, a i ananas. Ne zato jer su "pomodarski", nego zato jer su fini.

Gdje počinje egzotika koja je pomodarska, a gdje ona koja je kao normalna jer ju jedemo već godinama i viđamo već godinama?

Ne znam, tako su Europljani govorili i za rajčicu, pa pogledajte sad.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:43   #13
Živjela sam dugo u UK i većina voća i povrća kojeg sam kupovala u supermarketima bila je iz uvoza, osim valjda mrkve, krumpira, pastrnjaka, lisnatog kelja i sezonskih jagoda - tad sam jela i avokado i mango i plastični španjolski paradajz i nizozemske paprike i afrički mangetout.
Kod nas stvarno puno toga raste i razdaljine nisu velike ako se radi o drugim klimatskim zonama, ali čak i kad se ograničimo na vlastiti lokalitet tijekom sezone se stvarno može raznoliko hraniti lokalnom hranom, tako da to jako cijenim. Pogotovo sezonu voća.
Avokado stvarno je fin i nutricionistička je bomba, btw. Njega upiknem tu i tamo - dobar je za gablec.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:09   #14
Slazem se za avokado, takvu je namirnicu tesko naci i isplati se, iako me smeta sto je kod nas skuplja nego vani
Vrijedi i za ostale navedene vockice i povrckice.

Ovi zdravi egzoticni ugljikohidrati su meni osobno preseravanje.
Svaka zemlja ima svoje tradicionalne UH koji su jeftini a jednako dobri.
Proteina i minerala ima u prosu, heljda i zganci nemaju glutena, itd.
Tu su raz, jecam, itd.

Najblesavije su mi pizdarije poput agavinog sirupa. Secer kao secer.
Sto fali medu npr? Isto je zdrav ako nije umjetni.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:03   #15
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Slazem se za avokado, takvu je namirnicu tesko naci i isplati se, iako me smeta sto je kod nas skuplja nego vani
Vrijedi i za ostale navedene vockice i povrckice.

Ovi zdravi egzoticni ugljikohidrati su meni osobno preseravanje.
brzo cemo doci da je sve osim prehrane infuzijom preseravanje!
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:56   #16
Kako prepoznati zreli avokado? Meni svi ovi po dućanima izgledaju isto, tj. zeleno...Najveći paradoks je što egzotično voće ima manje pesticida od onog iz našeg podneblja.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 00:39   #17
Pipni avokado gore na užem dijelu, kod stabljike. Tu bi trebao biti mekanast. Ako je tvrd, znači da još nije sazrio.
Ljudi uglavnom pipkaju posred avokada, oštete ga, a ne pomogne im to previše.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:17   #18
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Pipni avokado gore na užem dijelu, kod stabljike. Tu bi trebao biti mekanast. Ako je tvrd, znači da još nije sazrio.
Ljudi uglavnom pipkaju posred avokada, oštete ga, a ne pomogne im to previše.
negdje sam pročitala i da bi taj dio stabljike tj.spone ploda i stabljike trebao biti smeđkast, ne zeleni.
true?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:25   #19
a naslov teme je pomalo besmislen

što je uopće egzotično?
banana/rajčica su nekoć bile ''egzotične''
nekima su egzotične neke namirnice koje su u drugom dijelu RH posve ''normalne''

''vrijede li namirnice koje se ne uzgajaju u našem podneblju cijene''?

cijena ovisi samo o dostupnosti - npr.chia su bile 100kn/kg, sad su 30-ak
kako je TincH rekla, i meni je većina toga preseravanje. Superhrana itd....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:41   #20
A ne bi sad htjela da ispadne wrong, naravno ako netko voli odredjene egzoticne namirnice in particular, onda dapace.
Prije sam pripremala toliko finu quinou s piletinom i batatom, za prste polizat.
I chia sjemenke su fine i prakticne na razne nacine.
I tak.

Htjela sam se samo osvrnuti vise na tu famu da za jesti zdravo moras istresti par sto kuna u tim ducanima zdrave hrane za kojekava egzoticna cuda, agavine sirupe, posebne zitarice i slicno. Kao da ne postoji nikakav drugi nacin

A poanta je da se i u obicnom Konzumu (pitanje dotle doduse ) mogu naci dovoljno dobre, hrvatske, domace stvari, za dost manje love.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.