Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2010., 23:03   #7281
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
mislila sam možda zažmirit na pod,
sad sam tek uvećala sliku koju si stavila.....nisu loše, pa to je kamen, a vjerujem da je i boja drugačija "u živo", ha? te iste su ti na podu? aj opiši boju i slikaj po danjem svjetlu ako možeš?!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 25.04.2010., 23:24   #7282
A možeš uvijek i nalijepiti druge preko ovih . Manje muke
laella is offline  
Old 25.04.2010., 23:36   #7283
bubica, hvala na savjetu. i to ću razmotrit. nisam svjesna koje sve mogućnosti postoje.

kladionica, ono je po danjem svjetlu slikano samo s mobitelom. ovo je najbolje sto ima od slika. na podu je ista boja ali nisu tako sjajne. kvalitetno one izgledaju, nove su i sve, samo se slažu jedino s nekom paletom boja koju ja ne bi za kuhinju


Uploaded with ImageShack.us

laella ti to ozbiljno? pitam jer nemam pojma o gradjevinskim i sličnim radovima
grm is offline  
Old 25.04.2010., 23:43   #7284
@ grm: plocice ovako uopce ne izgledaju lose al stvarno mislin da ce ti kominacija sjajne crne, bijele i ljubicaste boje biti preprevise. cak ne toliko sad na boju plocica, koliko na boju parketa. bar po mom misljenju. (odustani bar od ljubicaste )

i da, mozes staviti plocice priko plocica. i priko parketa i svega. neko cak tako vise i voli. dodatna izolacija
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 26.04.2010., 00:00   #7285
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
kvalitetno one izgledaju, nove su i sve, samo se slažu jedino s nekom paletom boja koju ja ne bi za kuhinju
slažem se, nešto moraš mijenjati. ili boje kuhinje ili pločice. prespavaj i javi se kaj si odlučila. znam kak to ide...
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 26.04.2010., 00:07   #7286
da, nisu loše, zato mi ih je i žao čupat (a šteta mi i novaca )
ma za ljubičastu sam rekla samo kao moju ideju što bi htjela ali definitivno ju ne bi na ove pločice. a i to za ljubičastu (ili neku drugu življu boju sam mislila ne staviti na samu kuhinju (fronte) nego detalje poput posudica, vaza i sličnih sitnica na kuhinji

imate neki prijedlog još za boje u slučaju da ostavim pločice i na zidu i na podu, a da ne bude skroz klasično? (već vidim da neću tako skoro iz podstanara )

@ kladionica, prespavat ću ja vjerojatno i tjedan dva dok odlučim
grm is offline  
Old 26.04.2010., 00:59   #7287
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
bubica, hvala na savjetu. i to ću razmotrit. nisam svjesna koje sve mogućnosti postoje.

kladionica, ono je po danjem svjetlu slikano samo s mobitelom. ovo je najbolje sto ima od slika. na podu je ista boja ali nisu tako sjajne. kvalitetno one izgledaju, nove su i sve, samo se slažu jedino s nekom paletom boja koju ja ne bi za kuhinju


Uploaded with ImageShack.us

laella ti to ozbiljno? pitam jer nemam pojma o gradjevinskim i sličnim radovima
Interesantan kut!
Pravi izazov za dizajniranje.
Možda da zidne pločice jednostavno prekriješ panelom i staklom i to ti odradi majstor koji će ti raditi kuhinju ili lijepiš pločice preko pločica, pa i na podu lijepi pločice na pločice, ali ti tada nije isti nivo s parketom.

Ne znam, ja bih to sve potrgao ako bi mi baš išlo na živce i postavio ono što mi se svidja. Najgore je gledati u nešto godinama, i žderati se što nisi napravio ono što si mogao prije useljenja u stan
__________________
Z
zoranp is offline  
Old 26.04.2010., 01:00   #7288
hm... ja bi ti na ovo stavila skroz bilu kuhinju, i ja mislin da bi to izgledalo odlicno onda. ako stavis crnu na ovo sve, mislin da onda bi ti bilo previse ubacivati bilo koju boju. ajde da je mat, al sjajno ne bas.

ipak sve ovisi o tvom ukusu. ja volin minimalizam, tako da ja nisan bas od pomoci
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 26.04.2010., 09:27   #7289
rijesila problem sa sudoperom,spinom...hvala !

e sad, znam da sam dosaaaaaadnaaaa, dosadna, dosadnaaaaaaa, ali dajte pomozite jos jednom

opet radna ploca......bila sam rijesila, izbacila bijelu i woodstock i odlucila za crnu, pa onda s muzem odem u erlgrad po neke umetke za ladice i on vidi ovu:



Uploaded with ImageShack.us

kaze da puno bolje ide uz pod, i da moja crna bas ne ide uz pod koji imamo.....bojim se da je malo u pravu.

e da, ploca za kuhanje je bijela, sudoper aluminijski ipak, zid je bijeli bez plocica, pa sto mislite ?

znam da sam vise dosadila i bogu i ljudima, .....al eto....neodlucna zena za poludit, sad me jos muz zaheba....nove muke...

do duse ja i dalje navijam za crnu , on za ovu, sad je samo pitanje koja bolje pase.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 26.04.2010., 09:27   #7290
grm,ti si podstanar?zašto se bacati u nepotreban trošak u tuđem stanu,ili nešto nisam dobro shvatila.
meni pločice uopće nisu loše,više me parket bode u oči.sa npr.bijelom sterilnom kuhinjom isto bi dobila moderan štih.naravno,ako ti se tako sviđa.
poison5 is offline  
Old 26.04.2010., 09:46   #7291
grm

i ja mislim da bi ti bilo bolje da staviš skroz bijelu kuhinju, jer i u tom slučaju možeš imati dnevni u crno-bijeloj boji ako si to planirala

i zaista imaš zanimljiv kut u kuhinji
i jel to i linija pločice/parket ideu kosoili je to do kuta slikanja?
cilla is offline  
Old 26.04.2010., 10:03   #7292
Grm nisu samo pločice problem, nego i ovi parketi, crna se tu uopće ne bi uklopila. Il stavi kompletno bijelu kuhinju il kombinaciju bijelo-tamno smeđe.
A projektantu koji je ovako projektirao zid kuhinje bi ja oduzela dozvolu za rad.
Mirella is offline  
Old 26.04.2010., 10:11   #7293
da, kut mi je jako interesantan i mučim se i s rasporedom kuhinje, dok svi govore lako ćeš za boju (a nije ni to baš lako). pločice idu ravno (paralelno s vanjskim zidom), to ja do kuta slikanja. s druge strane prozora (malo se nazire lijevo) je još toliko zida pa pravi kut. ali mislim da jednom kad prodju (slatke) muke po uređenju da će zanimljivo izgledati...
ne mogu na pod staviti pločice na pločice jer ce mi zadnji element i šank/stol ići preko i na parket. inače bi mi bila premala kuhinja.
a sjetila sam se, čak i da promijenim pločice na podu u bijele, to ne bi išlo uz parket. vjerojatno cu uzeti onda čisto bijelu kuhinju. cilla imaš pravo, mogu onda u dnevnom kombinirat 2 boje. mislite da bi sjajna bijela bila previše s obzirom da se i u pločicama možeš ogledat?

@ poison5, sad sam podstanar, ali stan na slici u koji selim je naš
grm is offline  
Old 26.04.2010., 10:24   #7294
Grm, meni ove tvoje plocice super izgledaju. Bijela mat kuhinja bi se tu divno uklopila. Po zelji mozes ubaciti koji crni detalj.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.04.2010., 10:25   #7295
cilla

meni se ove plocice na drugoj slici cine puno ljepse nego na prvoj, na prvoj vuku na teracotu, a na drugoj su bas boje pijeska, a u stanu koji nije moj, neznam dali bi se ubacila u toliki trosak da stavljam nove plocice,......pa ako pri izlasku jos moras vratit sve u prvo stanje,.ajme meni.

netko je vec napisao da je vise parket problem, ja isto mislim da je, uz njega mi crno bijela kombinacija ide jos manje nego uz plocice boje pijeska.

a ako bas zelis crno-bijelu kuhinju, stavi na zid staklo, ma da je to veci trosak od novih plocica, ali ga mozda mozes iskoristit i kada se preselis, ali jos uvijek ostaje parket, pa neznam,......mozda da ides na crno bijelu kombinaciju drveta, a ne sjajnog iverala, .......neznam.....najbolje bi sijela skroz bijela.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 26.04.2010., 11:09   #7296
ma nije podstanarski, naš je stan (valjda sam se nejasno izrazila). podstanarske ne bi ni u ludilu mijenjala.
smeđu ne bi, bit će onda skroz bijela vjerojatno, ali sjaj, pa će valjda sjesti nekako. a za slučaj da mi se baš previše blješte pločice, jel se može naknado staviti ploča na zid preko njih, dok je kuhinja već gotova?
što se tiče parketa i crne, onda u dnevnom ne moram uopće crnu jer tamo je lakše dodati neke sitnice, pa čak i krupniji namještaj i u drugim bojama pa ako mi dosade promijeniti, dok je kuhinja here to stay...
grm is offline  
Old 26.04.2010., 11:48   #7297
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
ma nije podstanarski, naš je stan (valjda sam se nejasno izrazila). podstanarske ne bi ni u ludilu mijenjala.
smeđu ne bi, bit će onda skroz bijela vjerojatno, ali sjaj, pa će valjda sjesti nekako. a za slučaj da mi se baš previše blješte pločice, jel se može naknado staviti ploča na zid preko njih, dok je kuhinja već gotova?
što se tiče parketa i crne, onda u dnevnom ne moram uopće crnu jer tamo je lakše dodati neke sitnice, pa čak i krupniji namještaj i u drugim bojama pa ako mi dosade promijeniti, dok je kuhinja here to stay...
da, staklo se svakako stavlja najzadnje. dakle mozes stavit sjajnu kuhinju, i ako ti bude previse sjaja, stavis staklo, ali staklo ti se isto sjaji, tako da neznam jel to rijesenje, jedino da stavis plocu od drveta mat
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 26.04.2010., 12:02   #7298
ja bih radije mat bijelu kuhinju pogotovo ako su ti i pločice sjajne.

ali ja više volim mat kuhinje nego sjajne, pa tako da ti sama moraš odlučiti što bi radije.
cilla is offline  
Old 26.04.2010., 12:12   #7299
I ja mislim da bi mat kuhinja bolje pasala, obzirom na to da su pločice sjajne. A da su pločice mat, onda bi isto bolje pasala mat kuhinja , ali ne bi bilo toliko bitno.
:isto više voli mat kuhinje:
Aoife is offline  
Old 26.04.2010., 13:16   #7300
ja mislim da jako ovisi o materialu jeli mat kuhinja ljepsa, mediapan je u svakome slucaju ljep, bia mat ili sjajni, cak je meni osobno mediapan ljepsi mat, ali iveral mat mi je katastrofa, ruzno do neba, nebi ga da mi ga netko dzabe da, dok mi je sjajni ljep. pricam samo o bijelome.

e sad zavisi od kojeg materiala ce grm dat radit kuhinju......
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.