Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2009., 11:31   #1
Auto sajam Preluk - Rijeka

Jel znate mozda dali je u nedelju 01.11 Auto sajam U Rijeci...Znam da je svake nedelje al posto je blagdan, nebi znala dal je ili nije....
Hvala
Elisabetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 12:13   #2
Možda nisi to pitala, ja ne znam jel otvoren taj sajam, ali može li protupitanje?
Šta ćeš tamo?
Sve je krcato švercera, besposličara svih vrsta, prevaranata, uglavnom teško ćeš negdje drugdje na riječkom području na jednom mjestu i tolikoj koncentraciji vidjeti "likove iz bajke".
Ako kupuješ najgori auto tamo ćeš ga naći, s druge strane ako prodaješ tamo ga sigurno nećeš prodati, jedino ako prodaješ 50 posto ispod cijene možda ga prodaš.
pero337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 17:25   #3
Quote:
pero337 kaže: Pogledaj post
Sve je krcato švercera, besposličara svih vrsta, prevaranata, uglavnom teško ćeš negdje drugdje na riječkom području na jednom mjestu i tolikoj koncentraciji vidjeti "likove iz bajke".
Ako kupuješ najgori auto tamo ćeš ga naći, s druge strane ako prodaješ tamo ga sigurno nećeš prodati, jedino ako prodaješ 50 posto ispod cijene možda ga prodaš.
ovo stoji 100 %
7000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:30   #4
Quote:
pero337 kaže: Pogledaj post
Možda nisi to pitala, ja ne znam jel otvoren taj sajam, ali može li protupitanje?
Šta ćeš tamo?
Sve je krcato švercera, besposličara svih vrsta, prevaranata, uglavnom teško ćeš negdje drugdje na riječkom području na jednom mjestu i tolikoj koncentraciji vidjeti "likove iz bajke".
Ako kupuješ najgori auto tamo ćeš ga naći, s druge strane ako prodaješ tamo ga sigurno nećeš prodati, jedino ako prodaješ 50 posto ispod cijene možda ga prodaš.
Agreed.

Ali ipak treba otići povremeno. Vidjeti što ne treba kupovati i nasmijati se ovim "likovima iz bajke". Žalosno je kako je to mjesto propalo u zadnjih desetak godina. Najžalosnije su cajke koje piče u srcu hrvatskog primorja
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 08:28   #5
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Agreed.

Ali ipak treba otići povremeno. Vidjeti što ne treba kupovati i nasmijati se ovim "likovima iz bajke". Žalosno je kako je to mjesto propalo u zadnjih desetak godina. Najžalosnije su cajke koje piče u srcu hrvatskog primorja
Je, pred deset godina su se tuda kretale same moralne vertikale i društvena krema. Puštao se Mozart i jeo kavijar. Na prodane automobile dobivao si najčešće 3 godine garancije.

Anyway, legendarno trash mjesto. Nikako za kupnju. Samo za uživanje
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 16:23   #6
Nadje se tamo i korisnih stvari, poput sitnog orudja, kacavida i sl... Sto se tice auta, uglavnom sav krameraj skupljen na jednom mjestu...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 12:03   #7
Zna li netko radi li i dalje nedjeljom ovaj sajam?
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 12:41   #8
Radi.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 13:02   #9
Ne vrijedjajte mi Preluk, tu sam kupio svoj prvi auto! Godina je 1986. U to doba, jedino mjesto gdje su se obični smrtnici mogli približiti tim predmetima želja ..
Istina, današnjih dana se zanimljivije stvari nadju na buvljaku ispred..
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 17:48   #10
Nije samo na Preluci takvo stanje, već koliko vidim i na Jakuševcu, Splitu i Zadru,
gdje sam povremeno znao otići više iz radoznalosti. U Alan Fordu nema takvih likova i slažem se uglavnom krame zadnje od auta.
dln is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:21   #11
Quote:
dln kaže: Pogledaj post
Nije samo na Preluci takvo stanje, već koliko vidim i na Jakuševcu, Splitu i Zadru,
gdje sam povremeno znao otići više iz radoznalosti. U Alan Fordu nema takvih likova i slažem se uglavnom krame zadnje od auta.
možda je malo out topić al kad smo već kod preluke, ja jedan dan reko idem promjenit filter kabine i neke sitnjarije u ovlašteni servis u rijeci , ali kako su me bili naručili tek drugi dan a, išo sa autom na put uvečer reko idem promjenit filter zraka u HAK na preluku (mislim si rutinski poso jel). Promjene oni meni ljepo filter kabine i ja uredno platim i uvečer idem na autoput i stisnem tempomat a ono on ne reagira,.uglavnom drugi dan sam u ovlaštenom servisu platio popravak tempomata fino parstokuna kuna, koje je radnik u HAK-u prilikom skidanja/vraćanja pedale gasa na focusu polomio.(doduše najprije se je čudio pola sata di je filter kabine na focusu i tražio ga na mjestim di treba i netreba).
Zaključak: nit više idem tamo auto kupovat a,još manje bogami popravljat!
__________________
the clairvoyant

Zadnje uređivanje alenkr : 16.07.2012. at 20:27.
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:27   #12
Quote:
dln kaže: Pogledaj post
Nije samo na Preluci takvo stanje, već koliko vidim i na Jakuševcu, Splitu i Zadru,
gdje sam povremeno znao otići više iz radoznalosti. U Alan Fordu nema takvih likova i slažem se uglavnom krame zadnje od auta.
možda je malo out topić al kad smo već kod preluke, ja jedan dan reko idem promjenit filter kabine i neke sitnjarije u ovlašteni servis u rijeci , ali kako su me bili naručili tek drugi dan a, išo sa autom na put uvečer reko idem promjenit filter zraka u HAK na preluku (mislim si rutinski poso jel). Promjene oni meni ljepo filter zraka i ja uredno platim i uvečer idem na autoput i stisnem tempomat a ono on ne reagira,.uglavnom drugi dan sam u ovlaštenom servisu platio popravak tempomata fino oko 500/600 kn, koje je radnik u HAK-u prilikom skidanja/vraćanja pedale gasa na focusu polomio.(doduše najprije se je čudio pola sata di je filter kabine na focusu i tražio ga na mjestim di treba i netreba).
Zaključak: nit više idem tamo auto kupovat a,još manje bogami popravljat!
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.