Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2009., 19:09   #1361
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
tako ti je svugdi.ne samo kod nas.i ja sam katolik samo nominalno, ne mrzim srbe(nego crnje i arape-srićon ode ih nema-još).neman neku utjecajnu grupu poznankia.ali gledaj to s druge strane šta te priječi da si ne stvoriš neke veze i vezice.meni je prvo važno završiti fax, pa ode ja u neku stranku.dok neman diplomu san niko i ništa, ali kad dobijen diplomu nema stranke koja će odbiti nekog s fakultetom.

a za ovo "malo sam drukčija od većine" ..pa nisi valjda ćelava,tetovirana i sa pustim pirsinzima po tijelu!

Ne priječi me ništa, svakako da mi je stalo i da radim na tome da stvorim oko sebe grupu ljudi koji slično razmišljaju ali je vrlo teško. Ja imam fakultet i mogu diplomu objesit mačku o rep. Kako stvari zasada stoje.
Moja je greška što ne razmišljam ko većina, što sam poštena , ne želim nikog zajebat a ovdje gledaju samo iskorititi ljude. Ne mrzim nikoga po rasi i nacionalnosti, svi su mi jednaki dok pojedinac ne dokaže suprotno.
A za nekakve stranke nisam, pogotovo HDZ.
Nisam ni ćelava ni tetovirana ali se ne uvlačim u guzicu nikome.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 19:12   #1362
Quote:
Sebenico kaže: Pogledaj post
Onda tako reci,jer mi se cinilo da si u prvom postu opisivala sibencane Inace poznam zaista iznimnih vodicana,ali u osnovi je to mjestasce s oko 6000 stanovnika (s tim da je izvjesan broj prijavljen iako ne zive u vodicama /vikendasi/ zbog manjih davanja )....ne mozes ocekivati da ljudi u tolikoj sredini zanemare neke svoje rodbinske veze (kojih ima izniman broj,skoro pa su svi rodaci )... stovise,s obzirom na br. stanovnika iznimno su urbani,ili mi nadi samo jedan gradic u hr. s takvom ili slicnom brojkom stanovnika za usporedbu,pa cemo usporedivati (jeb. u slavoniji sela imaju vise stanovnika, hocemo li tu usporedivati rodbinske veze i urbanost ) .... ovo dai zele i zrak prodati...hey, dobro dosli u neoliberalni kapitalizam

uskoro ce se i izlazak iz kuce naplacivati 30 kn

i btw. od zivota mozes uzet samo ono sta vidis,a ako vidas samo glupe seljake ne znam kako ocekivati od istih nesto vise od toga
Ne kažem da su svi glupi seljaci čast iznimkama.
Uglavnom teško je opstati u ovakvoj sredini ako si autsajder.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 10:06   #1363
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
Ja ljetujem u Vodicama svake godine već nekih 15-ak godina i ništa im se u mentalnom sklopu nije promijenilo......čast izuzecima naravno....uglavnom smeta me što bi i zrak prodali da mogu... Šibeniku mi fali promjene...a Zadar je jedini veći grad gdje bi voljela živjeti....
ahaha a vidi nje!pa kako si ti doletila do ove teme! sljedeće lito nema ti spasa, naći ću te negdi u vodicama!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 08:51   #1364
moje skromno mišljenje...

Balada o cvrčcima i mravima (kraća verzija 2009)

dok u Šibeniku pivaju balade
oko njega drugi vridno rade
sad su im krivi nešto zadrani
samo zato šta su bili vridni
nije kriv loš pastir već njegove ovce
koje se ne bune ni kad im krade novce
gradski proračun je novac njegovih građana
a ko je kriv šta grad vodi grupa brđana
lovu trpaju samo u svoju kesu
i uvik se prodaju za ono šta nijesu
ako se mene gospodarski nešto pita
Šibenik je selo između Zadra i Splita
ako nekog ovo smeta i boli
nek' se napada mene već one spomenute gori
Volintena is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.12.2009., 00:22   #1365
Odbijam konstruktivno razgovarati s najvecima od svih maloumnika,a to su ljudi koji mrze sve oko sebe.....i tko od sibencana mrzi zadar i split..eventualno pojedinci,kakvih ima svugdi (zadrana i splicana koji mrze sibenik,istih koji mrze zagreb....prizemne ljudske gluposti)...al ti si krug malo vise stega pa si pocela mrziti svoje sugradane (ako i zivis u sibeniku,jer su ljudi s takvim stavovima obicno iz dalje okolice,al se predstavljaju sibencanima jer za njihovo selo nitko nije cua )...najvisi stupanj od svih jala,zanemarujuci vlastiti utjecaj i moc koju imamo na vlastite zivote i postignuca....i ti meni o mravu i radnicima prosjecno radim i priko 10 h,al se i ne zalim previse,to je rezervirano za vas s viskom vrimena,a manjkom inteligencije,spoznaje i novaca

Kada shvatis da uzrok svih zabluda,zala i gluposti - kvazi rjesenja,generaliziranje i vlastiti ego koji nerealno napuhujes vridajuci i omalovazavajuci druge,to ce biti dan kada ces prestati biti ultimativni seljacina..o tvojoj sposobnosti dovoljno govori podatak da se unatoc svemu nisi uspia niti odseliti iz mrskog ti grada i kome ti onda mozes pamet prodavati samo jala i zalosti imas u izobilju.......eto,zalim te ..,al mozda tablete ipak pomognu


i btw, davno nisam cita gluplju pismu,koja je em plagijat,em na razini 8-godisnjaka (pri tom ne mislim na broj godina potreban za pisanje iste)

Pozdrav

Zadnje uređivanje Sebenico : 10.12.2009. at 00:38.
Sebenico is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.12.2009., 00:50   #1366
Quote:
Volintena kaže: Pogledaj post
moje skromno mišljenje...

Balada o cvrčcima i mravima (kraća verzija 2009)

dok u Šibeniku pivaju balade
oko njega drugi vridno rade
sad su im krivi nešto zadrani
samo zato šta su bili vridni
nije kriv loš pastir već njegove ovce
koje se ne bune ni kad im krade novcetako
gradski proračun je novac njegovih građana
a ko je kriv šta grad vodi grupa brđana
lovu trpaju samo u svoju kesu
i uvik se prodaju za ono šta nijesu
ako se mene gospodarski nešto pita
Šibenik je selo između Zadra i Splita
ako nekog ovo smeta i boli
nek' se napada mene već one spomenute gori

aj se ti lipo onda odseli kad imas tako "lipo" misljenje o Šibeniku....

Lako je pljucat po forumu.........a sta si ti napravija da bi se stanje poboljsalo????.........vjerojatno nista.....isto ka i vecina.....svi oni pljucaju po Sibeniku a umisto da naprave nesto ladu svoje guzice..........a kako da onda stanje u gradu bude bolje..........

Ljudi koji ne vole svoj grad, koji ga blate prvenstveno ne vole ni sami sebe....ogorcene osobe (u razlog te ogorcenosti ne ulazim)....
kako te nije bilo sramota napisat to za - Lokacija......

ka sta ti je preporuceno post povise -tablete...a i psihijatar po mogucnosti.......
sta necu sve procitat majko mila...........
__________________
Humor is a rubber sword - it allows you to make a point without drawing blood.

Zadnje uređivanje corazon : 10.12.2009. at 01:17.
corazon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 01:16   #1367
Al pazi ovo....malo sam mu cacka po postovima i lik se bavi poljoprivredom,tako da najvjerovatnije zivi u okolici (sta je i bia moj prvi pick ) al ako kojim slucajem zivi u gradu (sanse 0.0001 % ) onda mozemo tvrditi da on AKTIVNO radi na pretvaranju sibenika u selo
(a sta i ne bi,vjerovatno je to i jedini nacin da podigne svoj ugled u drustvu )

Koji lik koji kralj i car paradoks nad paradoksima

On nam vjerovano i komplimentira kad nam kaze da smo selo,samo ga mi ne kuzimo
Sebenico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 10:15   #1368
Totalno ste krive zaključke izvukli o svemu... ja san samo izrazija svoju ljutnju na situaciju u Šibeniku koja se događa zadnjih cca. 20 godina i šta se od njega napravilo, uništena proizvodnja, a forsira se samo trgovina, a dugoročno gledano to nevodi prema naprid već prema nazad, to nije razvoj, već stagnacija i zakržljavanje.... govorin o gospodarstvu, a ono je osnova za napredak, a o ljudima san tija reć kako su indiferentni prema onom šta iz okružuje, a i prema onima koji ih vode (kako grad i županiju tako onda i njih)...

inače san rođen unutar gradskih zidina, Zagrebačka 2, pa mogu reć da san onda rođen u gradu i da se nigdi nisan maka iz njega, a sad živin u selu... volija bi da me ova nova gradska 'elita' demantira i zaokrene prema boljem, jer ljudima triba dat priliku, jer je dosad nisu imali... to je bila samo moja akcija da se potakne pozitivna, ona iz inata, reakcija da se krene ka suprotnom od onog šta je napisano...

nigdi nisan reka da ne volin Šibenik, mislin na njegove zidine, jer ljudi u njemu su nešto sasvim drugo (od rata pa naovamo to nisu oni ljudi koji su bili prije rata), već san tija ukazati na činjenično s(r/t)anje koje je 'trenutno' na snazi, a naziv u lokaciji ću prominit kad stvari budu bolje...

nisan od onih da vriđaju, pa ću vaše komentare shvatit kao nerauzmjevanje okolnosti iz perspektive pisanog i neću ih uzet za zlo... da se razumimo ja san također za bolje ovom gradu, jer bi tija da se i moje troje dice razvijaju u, kako se kaže, 'urbanom mentalitetu', a ne ovom kakvo je sad...

@ Whatever - mislin da si pogrišija, ali nema veze
Volintena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 12:01   #1369
c/p s drugog foruma,ne znam da li je to u suprotnosti s pravilima,al je u vezi s temom od prije par stranica di se okrivilo incijatore akcije da poticu mrznju prema splitu i zadru......autor je gdin. jakovljevic

Poštovani forumaši,

zajedničkom pameću idemo naprijed. Stalno ćemo preslagivati tematsku strukturu Foruma, ubacivati nove teme i podforume, te iz cjelokupnog novog sadržaja izvlačiti najkvalitetnije ideje i prijedloge, s kojima ćemo upoznavati glavne šibenske i županijske adrese, ključne investitore i najširu javnost. Danas želim svima skrenuti pažnju na neistinite i neodgovorne poruke, koje su - uz, inače, korektne intervjue - osvanule u naslovima "Slobodne Dalmacije" prije nekoliko dana, i u "Nacionalu" danas, gdje se jedna građanska inicijativa za novi razvoj Šibenika i kvalitetna rasprava sve brojnije skupine nove šibenske mladosti i njihovih prijatelja širom Hrvatske, svodi na "velikozadarsku agresiju" protiv Šibenika i na "rat" Šibenika protiv Zadra. O tim sam nebulozama i medijskoj neodgovornosti obavijestio sve medije, ali i predsjednicu Vlade, Jadranku Kosor, te šibenskog i zadarskog gradonačelnika, kao i šibensko-kninskog župana. Dužan sam da o prosvjednom pismu, koje sam uputio redakciji "Nacionala", obavijestim i vas, sudionike Šibenskog foruma, kako bismo zajednički učinili sve da se ta medijska ludost dalje ne širi. Pozivam ovom prilikom i Šibenske funcute da u suradnji sa HNK Šibenik budu dobri domaćini svojim navijačkim konkurentima iz Zadra i Splita na nekoj od idućih utakmica u Šibeniku, te da i tom prilikom pokažu zajednički, sportski duh. Zato smo u jednoj od prvih tema na Forumu bili pozvali i Zadrane i Splićane, i sve koji žele sudjelovati, da se uključe u Šibenski forum, kao što se šibenski sudionici uključuju u internetske forume širom Hrvatske. Jer, Zadrani, Šibenčani i Splićani trebaju zajednički "ratovati" radom, obrazovanjem i idejama za Dalmaciju, koja će postati najrazvijenija regija u Hrvatskoj i jedna od najrazvijenijih u novoj, velikoj Europi. I ovom prilikom zahvaljujem svima na odličnom startu Šibenskog foruma!

PROSVJEDNO PISMO REDAKCIJI "NACIONALA"

U povodu intervjua, koji u novom broju donosi "Nacional" pod naslovom "Šibenčani protiv velikozadarske agresije", u ime Darka Gulina i u osobno ime, upućujem vam ovo prosvjedno pismo, s molbom da na odgovarajući način ispravite neistinitu i medijski neodgovornu poruku iz toga naslova.
Da bismo se unaprijed dobro razumjeli, na početku razgovora sam dvojicu mladih "Nacionalovih" novinara zamolio da ni slučajno, radi "pojačavanja" teme, ne stave naslove, tipa: Šibenik u ratu protiv Zadra ili Šibenik pred novom okupacijom, i slične nebuloze. Dobrih smo ih 60-ak minuta razgovora, i Darko Gulin i ja, upućivali na srž naše građanske inicijative, koja je sadržana u "Apelu šibenskoj i hrvatskoj javnosti", dakle - ne zadarskoj. Cilj tog apela je bio da senzibiliziramo javnost na više razina za stručnu, argumentiranu raspravu o neminovnoj reformi lokalne uprave i samouprave, ali prije svega o ključnim izazovima i šansama novog šibenskog razvoja. Većinu tih naših argumenata Nacionalovi su novinari korektno prenijeli kroz cjelinu teksta, zanemarivši najvažniji dio: brojne, kvalitetne prijedloge o kojima na internetskom, Šibenskom forumu, koji smo pokrenuli, svakodnevno raspravljaju brojni mladi sudionici, od kojih je zasad trećina izvan Šibenika. Kao glavni administrator tog foruma, u prvoj sam temi preporučio svim sudionicima da izravno ili preko Facebooka na raspravu o zajedničkim razvojnim projektima pozovu i Zadrane i Splićane, a zapravo sve koji svojim idejama mogu pomoći Šibeniku i njegovoj županiji da se u dogledno vrijeme svrstaju među najrazvijenije u Hrvatskoj. Ali, u Nacionalovu naslovu je - rat, dok je umjesto navođenja niza ideja sa Šibenskog foruma, istaknuta bočna kritika da su Šibenčani malograđani i da drukčiji status svojeg grada i ne zaslužuju. Dugo sam u novinarstvu, i uvijek mi je ljudski i profesionalno žao, kad vidim da se neka dobronamjerna inicijativa, pa i korektan novinarski tekst, srozavaju fantomskim i neodgovornim naslovom.
Hvala vam na razumijevanju i suradnji,

Ivo Jakovljević

Šibenik, 8. prosinca 2009
Sebenico is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:58   #1370
KO’ KOGA MRZI U DALMACIJI
Uvijek ste se pitali ili, još gore, drugi su vas pitali kako i zašto se ne vole Splićani, Šibenčani i Zadrani. Napokon imamo jednostavan odgovor i objasnjenje od novinara Borisa Dežulovića. Naravno ovo ne inputira da svi Šibenčani navijaju za Dinamo ili...
To ti je prilično jednostavno: Dalmatinci ne vole Zagrepčane, svi osim Šibenčana. Šibenčani ne vole Zadrane, a još manje vole Splićane. Zadrani ne vole Splićane, ali vole Hajduk. Hajdukovci vole Zadrane, ali ne vole Šibenčane jer navijaju za Dinamo. Šibenčani navijaju za Dinamo, vole Zagreb, ali ne vole Cibonu, kao ni Zadar. Zadrani ne vole Šibenčane u košarci, ali vole kad Šibenik dobije Dinama u nogometu. Kao i Hajdukovci, koji ne vole Šibenčane, ali navijaju za njih i u košarci i u nogometu. Dočim Šibenčani, koji ne vole Cibonu, ali navijaju za Dinamo, mrze Šibenčane kad dobiju Dinama. Pošto Šibenčani tada mrze Šibenčane, vole ih i oni Zadrani i Splićani koji inače mrze Šibenčane. Kako tada vole Šibenčane koji mrze Šibenik upravo zbog pobjede nad Dinamom, ispada da vole one koji navijaju za Dinamo. A Splićani i Zadrani više od Zagrepčana mrze samo one Dalmatince koji navijaju za Dinamo. Tako Splićani i Zadrani ne podnose Splićane i Zadrane koji vole Šibenčane koji ne podnose Šibenik. Zato Splićane i Zadrane vole samo oni Šibenčani koji ne podnose Splićane i Zadrane. Kužiš?“
__________________
NE TREBA CILJATI U METU, VEĆ METATI U CILJ
ŽIVJELI VI MENI DOŽIVOTNO
maestro10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 01:04   #1371
Quote:
Sebenico kaže: Pogledaj post
c/p s drugog foruma,ne znam da li je to u suprotnosti s pravilima,al je u vezi s temom od prije par stranica di se okrivilo incijatore akcije da poticu mrznju prema splitu i zadru......autor je gdin. jakovljevic

PROSVJEDNO PISMO REDAKCIJI "NACIONALA"

U povodu intervjua, koji u novom broju donosi "Nacional" pod naslovom "Šibenčani protiv velikozadarske agresije", u ime Darka Gulina i u osobno ime, upućujem vam ovo prosvjedno pismo, s molbom da na odgovarajući način ispravite neistinitu i medijski neodgovornu poruku iz toga naslova.

Ivo Jakovljević

Šibenik, 8. prosinca 2009[/I]
PODRŽAVAM U POTPUNOSTI !
__________________
NE TREBA CILJATI U METU, VEĆ METATI U CILJ
ŽIVJELI VI MENI DOŽIVOTNO
maestro10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 17:21   #1372
Quote:
maestro10 kaže: Pogledaj post
KO’ KOGA MRZI U DALMACIJI
Uvijek ste se pitali ili, još gore, drugi su vas pitali kako i zašto se ne vole Splićani, Šibenčani i Zadrani. Napokon imamo jednostavan odgovor i objasnjenje od novinara Borisa Dežulovića. Naravno ovo ne inputira da svi Šibenčani navijaju za Dinamo ili...
To ti je prilično jednostavno: Dalmatinci ne vole Zagrepčane, svi osim Šibenčana. Šibenčani ne vole Zadrane, a još manje vole Splićane. Zadrani ne vole Splićane, ali vole Hajduk. Hajdukovci vole Zadrane, ali ne vole Šibenčane jer navijaju za Dinamo. Šibenčani navijaju za Dinamo, vole Zagreb, ali ne vole Cibonu, kao ni Zadar. Zadrani ne vole Šibenčane u košarci, ali vole kad Šibenik dobije Dinama u nogometu. Kao i Hajdukovci, koji ne vole Šibenčane, ali navijaju za njih i u košarci i u nogometu. Dočim Šibenčani, koji ne vole Cibonu, ali navijaju za Dinamo, mrze Šibenčane kad dobiju Dinama. Pošto Šibenčani tada mrze Šibenčane, vole ih i oni Zadrani i Splićani koji inače mrze Šibenčane. Kako tada vole Šibenčane koji mrze Šibenik upravo zbog pobjede nad Dinamom, ispada da vole one koji navijaju za Dinamo. A Splićani i Zadrani više od Zagrepčana mrze samo one Dalmatince koji navijaju za Dinamo. Tako Splićani i Zadrani ne podnose Splićane i Zadrane koji vole Šibenčane koji ne podnose Šibenik. Zato Splićane i Zadrane vole samo oni Šibenčani koji ne podnose Splićane i Zadrane. Kužiš?“
DA

žalosno al istinito
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:22   #1373
Quote:
Sebenico kaže: Pogledaj post
Neki ljudi ce uvik naci nekoga komu mogu prepisti sve lose osobine..........bili to cetnici, cigani,purgeri ,dalmosi,hercegovci,vlaji ,boduli zadrani ,sibencani , splicani ( krnjo )....itd ... posve je irelevantno kako tu "pojavnost" nazivaju dok se pridzavaju takvih procesa.....

Po tome je cila hrvatska zatucana sredina (mozemo ici dokle god zelis)...nadam se da ce se sibenik ovom incjativom uzdignuti iznad vecine.....i da ljudi se bave time,barem vecina koju poznam,al kada institucije ne rade nemocan si,al mi navedi samo jedan grad koji je imun na sve to sta si navea/la..

Moremo mi pricati,mogu prihvatiti i argumente o "zatucanoj sredini" ali ti ih nisi navela,bar ne za grad vise onako za sebe

Imas li ti uopce ideu da HDZ godinama gubi u samom gradu,pobjeduje samo zahvaljujuci cinjenici vrlo cudnog uredenja opcine koja je najveca u hrvatskoj i ukljucuje perkovic, grebasticu(najveci postotak HDZ biraca), konjevrate,Sitno Donje,Goriš........imas li ideu ko su "glavni glumci" u tom HDZ-u...kako se glasuje u tim prip....... 2/5 biraca ne stabuje u gradu i to im odgovara...tim seljacima kazu da im je asfalt dovea hdz i imaju glasove i njihovih unuka ....molim te nemoj se javljati s svojim pausalnim osudama,generaliziranjem i "rjesenjima" kada materiju ne poznajes niti u osnovi.......to me,blago je reci,iskreno zivcira......da je pola vas koji samo pizdite po netu aktivno bili bi jeb. monte karlo....al ne krivi su x i y svaka vam cast, siguran sam da je tako lakse ziviti sam sa sobom,a i uzdignes se malcice iznad ostalih,barem u svojoj glavi

Sebenico nadan se da se neces naljutit , ali u tvom postu nailazin na previše kontradiktornosti. Pogledaj ponovo šta si napisa.
thin_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 20:44   #1374
Quote:
maestro10 kaže: Pogledaj post
KO’ KOGA MRZI U DALMACIJI
Uvijek ste se pitali ili, još gore, drugi su vas pitali kako i zašto se ne vole Splićani, Šibenčani i Zadrani. Napokon imamo jednostavan odgovor i objasnjenje od novinara Borisa Dežulovića. Naravno ovo ne inputira da svi Šibenčani navijaju za Dinamo ili...
To ti je prilično jednostavno: Dalmatinci ne vole Zagrepčane, svi osim Šibenčana. Šibenčani ne vole Zadrane, a još manje vole Splićane. Zadrani ne vole Splićane, ali vole Hajduk. Hajdukovci vole Zadrane, ali ne vole Šibenčane jer navijaju za Dinamo. Šibenčani navijaju za Dinamo, vole Zagreb, ali ne vole Cibonu, kao ni Zadar. Zadrani ne vole Šibenčane u košarci, ali vole kad Šibenik dobije Dinama u nogometu. Kao i Hajdukovci, koji ne vole Šibenčane, ali navijaju za njih i u košarci i u nogometu. Dočim Šibenčani, koji ne vole Cibonu, ali navijaju za Dinamo, mrze Šibenčane kad dobiju Dinama. Pošto Šibenčani tada mrze Šibenčane, vole ih i oni Zadrani i Splićani koji inače mrze Šibenčane. Kako tada vole Šibenčane koji mrze Šibenik upravo zbog pobjede nad Dinamom, ispada da vole one koji navijaju za Dinamo. A Splićani i Zadrani više od Zagrepčana mrze samo one Dalmatince koji navijaju za Dinamo. Tako Splićani i Zadrani ne podnose Splićane i Zadrane koji vole Šibenčane koji ne podnose Šibenik. Zato Splićane i Zadrane vole samo oni Šibenčani koji ne podnose Splićane i Zadrane. Kužiš?“
Dežulović ima neku svoji iskrivljenu teoriju mozga. Ne more on ništa sagledati niti prokužiti već samo nagađati.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 22:06   #1375
Meni je ovo smiješno, zato sam stavio na forum. A o mzgu i teoriji ne bi. Nasmijte se.
__________________
NE TREBA CILJATI U METU, VEĆ METATI U CILJ
ŽIVJELI VI MENI DOŽIVOTNO
maestro10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:57   #1376
Kozmetički salon Zdenka

Da se ubacim off treada....tko ima i kakvih iskustava sa ovim salonom u Šibeniku?
Postala sam na KOzmetici ali ne znam koliko će se Šibenčanki javiti i ovdje za svaki slučaj.
Žena super radi svoj posao ali mene je par puta gadno opelješila,naplativši mi uslugu koju nisam tražila, već mi ju je ubacila usput da ja nisam primjetila i poslije me odrala za koji 200 ' 300 kn više.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 09:23   #1377
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Da se ubacim off treada....tko ima i kakvih iskustava sa ovim salonom u Šibeniku?
Postala sam na KOzmetici ali ne znam koliko će se Šibenčanki javiti i ovdje za svaki slučaj.
Žena super radi svoj posao ali mene je par puta gadno opelješila,naplativši mi uslugu koju nisam tražila, već mi ju je ubacila usput da ja nisam primjetila i poslije me odrala za koji 200 ' 300 kn više.
ne znam ja idem oduvijek u liniju z i samo pohvale... desilo se par kikseva, ali niti 0,1 posto nisu bili njihove krivice već lik koji je došao redovno održavati opremu nije napravio posao kako treba pa su tjedan dana bili bez dijela opreme, al su opet to korektno riješile, stavile su nas na ručnu i limfnu drenažu/masažu, što je bilo puno ugodnije od onog prženja masnih stanica.....
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 09:24   #1378
FUNCUTI::::

FUNCUTI
...a što drugo reći? Nadam se da imate zvučnike....ili možda ipak ne?
Recite, dali ste ovo očekivali nakon klika?
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:43   #1379
Quote:
Marinapomorac kaže: Pogledaj post
FUNCUTI
...a što drugo reći? Nadam se da imate zvučnike....ili možda ipak ne?
Recite, dali ste ovo očekivali nakon klika?
Iskreno - ne, i ne mogu virovat kako ležerno i to još iz kreveta bez imalo treme nastupa pred potencijalno nekoliko milijardi ljudi...
Volintena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 18:27   #1380
Bila san sinoć u Cohibe i moran ovo napisat jer me totalno šokiralo.

Dakle, jaketu san ostavila u garderobi i nisan dobila broj Zapantila san otprilike di ju je cura stavila i mislin se, jebemu mater, iman dugu crnu jaketu, i to je sve šta mogu reć o njoj. Tipična jaketa. Kako će mi ju kasnije vratit?

I tako iden doma i dođen na garderobu. Veli mi neka ekipa kao pa prođi iza pulta i nađi je
Ok, relativno brzo san ju našla.
I pitan kao ko radi na garderobi jer nisan više vidila one cure. Čisto da dobronamjerno velin da bi bilo ok prominit takvu praksu.
Obrati mi se neki tip.
I ne kuži on, ili ne želi skužit, ili ne može skužit zašto mi je taj princip idiotski.

Njegov argument je da se sridon ne dobije broj za jaketu. I kao `Pitan te, kolko si platila garderobu?` (sinoć nije bilo nikakve čašice za ostavit siću)

E pa moja Cohiba, i moj Šibeniče, ni drugdi se ne plaća garderoba nego se ostavi kolko oš. Pa čak i da se plaća, rađe ću ti dat 5 kn i znat da ću dobit nazad svoju jaketu nego vako.
U moru crnih jaketa (a 85% je crnih ) koje su čak i višane jedna povr druge, mogla san skroz nenamjerno skupit tuđu, a i da san bila pijana i bezuspješno tražila par minuta jaketu, lako moguće da bi rekla `Boli me kurac` i uzela prvu koja mi padne pod ruku.
Šta je bilo kad se klub zatvara i kad je vrlo vjerojatno većina išla doma? Kad je toliko ljudi tribalo proć iza pulta i uzet jaketu?

Inače san bila u većem društvu i ostvili smo sigurno četveroznamenkastu cifru za šankom. E pa momče s garderobe, tebi to nije plaćanje?


Prekjučer san bila u Muzeju suvremene umjetnosti. Kad smo poznanik i ja došli, garderoba je bila doslovce prazna. Dobili smo broj 5. Al` smo dobili broj.

Jebeni papirić koji se u sekundi može pritvorit u nešto korisno i efikasno.

Žalosno.

Kužin ja da sridon nije tamo gužva, al` to se tako ne radi. Točka.

Zadnje uređivanje Maisie : 24.12.2009. at 18:38.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.