Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 15:50   #1
Sve za vjenčanje: Rijeka i okolica

Teško mi je vjerovat da se u mojoj blizini nitko ne udaje, pa eto nešto i za ovo područje. Tko što otkrije, amo priljepi i super. Jer nije mi baš Zagreb usput.
I ja ću stavit ovdje što god otkrijem...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 15:55   #2
Evo npr.

kolači: http://www.snjeguljica-torte.hr

haljine: http://www.vjencanice-nadija.hr
http://www.agencija-sandra.hr
http://www.salongloria.hr
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 09:32   #3
Evo malo Rijeke
Znas li nesto o vjencanjima u Mileniju u Opatiji? Ja sam to tek sve pocela gledati, pa mi sve informacije dobro dodju
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:36   #4
di se (osim u noi due) mogu iznajmiti one navlake za stolice ali da nisu samo neke bezvezne plahte?
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:04   #5
Ne znam, mislim da ih možeš sama napraviti ako si vješta, a za iznajmljivanje pojma nemam. Nisam još do toga stigla
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:05   #6
za 200 stolica mi je onda najbolje da odmah krenem u proizvodnju
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:14   #7
UFF, da, to je stvarno malo previše. Ali, ako čovjek na vrijeme krene
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:38   #8
evo brze pomoći, obrati se agenciji za organizaciju vjenčanja u Rijeci "AMOR", tel: 051/215-232, oni ti imaju sve na jednom mjestu za vjenčanje..od vjenčanica, odijela, kolača i torti, dekoracije sale i crkve...itd. A presvlake za stolice rade na licu mjesta i prekrasne su. Toplo ih preporučujem. Traži g. Borisa.
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:32   #9
Quote:
dunjaranka kaže:
evo brze pomoći, obrati se agenciji za organizaciju vjenčanja u Rijeci "AMOR", tel: 051/215-232, oni ti imaju sve na jednom mjestu za vjenčanje..od vjenčanica, odijela, kolača i torti, dekoracije sale i crkve...itd. A presvlake za stolice rade na licu mjesta i prekrasne su. Toplo ih preporučujem. Traži g. Borisa.
Mene ovo za presvlake zanima, vjerojatno ću ih morati iznajmljivati... Znaš im možda cijenu, imaš li kakve fotke???
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:35   #10
mislim da je i noi due agencija u rijeci
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:38   #11
I mene zanimaju te presvlake Pa ako bi moglo malo detaljnije?
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:47   #12
to su presvlake od ekoloskog materijala, ne znam da li ih oni iznajmljuju bez toga da ih oni postavljaju, to se trebas s njima dogovoriti. uglavnom ide ti presvlaka na stolicu, svilena traka oko stolice u boji vjencanja (koju boju izaberes), te isto tako i svilena traka preko stolova u toj boji... a s time u skladu mozes kombinirati cvijece ili svijecnjake, konfete u toj boji...
oni imaju i presvlake stolica za crkvu, za mladence i kumove... sto doista lijepo i svecano izgleda... pokusaj im se javiti. adresa je Pod Kastelom 3, Rijeka
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:49   #13
Puno ti hvala!!!
Meni će najvjerojatnije od agencije trebati samo stolnjaci i navlake za stolice.
Možeš možda neku fotku naći?
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:06   #14
nazalost, ja nemam fotku ali stvarno ih nazovi, ok su ljudi.. pa ces kod njih vidjeti fotke...
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:08   #15
Ok, potražit ću njihov mail pa ću ih pitati...
Hvala!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 12:30   #16
Dvolični, jesi možda pogledala Bonaviju? Meni je to jedna od opcija, pa me zanima šta misliš?
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 12:36   #17
Jesam gledala sam, ali meni je to ipak predaleko...
Ali moram reć da su im s obzirom na vrhunsku reputaciju cijene super!!! (niske su!)
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 13:03   #18
Tako se i meni čini. Samo, ja sam prije nego sam vidjela njihovu ponudu, kao i ponude nekih drugih hotela, rekla da neću raditi vjenčanje u Bonaviji, čisto radi ponavljanja (prijateljica se tamo udavala, a i općenito ovdje puno ljudi tamo idu) i sad ne znam više što da mislim
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 13:48   #19
Meni je u bonaviji isto lijepo ali mi se jedino ne svidja sto za veci broj ljudi moraju koristiti one dodatne sale pa su nekako 'odvojeni' zbog onih zidova u prvoj sali. Ali kao sto ste rekli...cijene su stvarno ok! I super je pod onim staklom ako je broj ljudi manji pa da svi budu 'tu negdje'.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 16:05   #20
Istina, da. Lijepa je Bonavija, ali ima tih nekih "mana"
Imate li kakva iskustva, priče, pričice o opatijskim hotelima?
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.