Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 23:51   #5021
Vozdrica,

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
moram napisati da me yas večeras oduševila kad je prešutila savašu reći za omera.. i to ne pišem ironično..
naime, htjela mu je reći i već je bila na putu da sebi olakša nositi se s tako teškom stvari i savaš je htio malo mira i uživanja u njoj, bez problema, muka i jada i ona mu je to omogučila.. tu me stvarno kupila za sva sranja..
Ejisa, da li si baš sto posto sigurna u to šta je Yasemin htjela da kaže Savašu? Svašta nešto bi ona izbjegla da kaže i to ne samo zato da Savaš uživa u miru, nego i zbog svoje grižnje savjesti(ako je ima - valjda ćemo i to konačno saznati)


Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Drugi razgovor mi je čak i dirljiviji .Čiček i the kum.Od početka sam zamerila the kumu što nije otvoren i pošten prema Čiček.Konačno je seo i rekao šta mu leži na duši.Dobio potpuno razumevanje od Čiček.Ništa drugo nije bilo ni za očekivati.Devojka koja je preživela poniženja svakojake vrste i velike boli može biti samo plemenita i ništa drugo .Čiček je večeras bila prelepa.U svakom smislu.

To je to.Sjetimo se "razgovora" koji je Savaš "vodio" sa Čiček kada se ona 10 dana poslije sahrane svoga brata vratila u dvorac Baldarovih.
I onda i večeras bilo je - "jer ste vi to tražili!"


ps.
Hasret
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 23:53   #5022
@jelena35 dobro došla !
oprosti ali mislim da te nisam "srela" na AvC pa sam ti zato zaželjela dobrodošlicu ?!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 28.11.2011. at 23:59.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 00:07   #5023
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
@jelena35 dobro došla !
oprosti ali mislim da te nisam "srela" na AvC pa sam ti zato zaželjela dobrodošlicu ?!
hvala draga na dobrodošlici...da nisam još pisala ovdje,ali redovno vas pratim i ne znam..večeras sam baš dobila želju da nešto napišem,jer mi je epizoda bila posebno dirljiva i emotivna...
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 00:08   #5024
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
jedna od meni najdražih epizoda, sve mi potaman, savaševi naprijatelji jedu svoje cipele jer se vratio. savaš pred vratima i onaj pogled ajmeeee.....unštiće me, btw hvala malmati na sličicama, a i ti seeni, sličice mame yasemin čooook tatli.
scena u kojoj savaš za stolom u baldarlandu objašnjava stanje stvari, neprocjenjivo, naglo otrežnjenje za mnoge.
yas danas u agenciji, vrlo svježa, lijepa, ženstvena sve naj naj. rekao bo moj muž napokon žensko da nije daska. da me se ne shvati kao površnu, da patim na izgled i krpice, bog zna da smo ja i moda dva suprotna pojma, jednostavno mi je žena komad. a yavuz blenuo ko tele u šarena vrata a i ima u šta.
pelin i hakan

dakle, ja volim savaša i yas. savaš je savaš i on zapravo kod mene i ne može biti meta kritike, jer to jednostavno nije moguće, on je van kategorije. yas volim kao lik, a nurgul kao glumicu. i to je to,nema tu puno filozofije, kliknula je na prvu. ova ljubav koju su oni pokazali mene je ostavila bez daha, i nakon toliko gledanja ja još dah nisam povratila, evo me poplavila totalno. volim ih jer su životni, naročito njezin lik, zato što je mogu naći u svojoj obitelji, susjedstvu, među prijateljima. i kad bi bila posljednja glupača na ovoj temi koja vidi i doživljava tu ljubav, ja ću ovdje postati.
potpisume cijeli post a posebno dio koji sam boldirala i podvukla
ja sam mislila kad budem gledal ponovo po enti-put da će moje emocije premaS&Y i seriji AvC splasnuti ali ja što ih više gledam sve ih više volim.. svako moje ponovno gledanje, uvijek zapazim neki novi momenat, dojmio mi se dijalog u seriji između svih likova a posebno S&Y..

evo nisam još prokomentirala Sevgi koja je napokon odlepršala fala dragom Alahu!!!
a zlobnica Džejda je preuzela prijestolje ...žena prekrasno izgleda...Yavuz -Džejda baš dobra i pogubna kombinacija ???
koja bi tu količina zloće i okrutnosti bila?! evo nemam pravu jediničnu mjeru za izmjeriti ih ...


@jelena35
neka si se ti nama pridružila baš lijepo...ja si ne mogu oprostiti što sam u jednoj seriji bila samo "čitač" ..bolje se uključiti, pisati i komentirati o seriji/priči/likovima ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 29.11.2011. at 01:10.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:08   #5025
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
Večeras bilo puno sretnih zbog Savaševog povratka, a bogme bilo i nesretnih.

Prvenstveno Yavuz čija je glavna opsesija Jasemin.Usred noći zove i zakazuje radni sastanak za sutra.Može li u 14,00 sati pita Jasa, ma može u svako doba inoći i dana kaže on.A kako ne bi mogo, jer mi se čini da on ne radi ama baš ništa osim što je prati i razmišlja o njoj.

Savaš mi je večeras bio predivan.Toliko ljubavi i topline je iskazao prema svima do kojih mu je stalo.Posebno je bio dirljiv razgovor sa Čiček,pa čvrsti zagrljaj nesretne seke, a prilaz majci,nakon svega što mu je uradila. To može samo Savaš.
Savaš tj. Murat je večeras briljirao! Prema svima je imao tako lijep, nježan odnos, kao da se uistinu svima na neki način ispričava zbog patnje koju im je nenamjerno nanio. I dok sam gledala njega, sve mi je drugo bilo u drugom planu.
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Večeras mi je bila lijepa i topla epizoda.

...........
Čiček iako zbunjena saznanjem, smireno prihvaća tu situaciju, daje Savašu otvorene ruke. Jedan skreni razgovor ruši sve postojeće barijere.Čiček me se duboko dojmila u ovoj epizodi. Bravo Čiček!

Mali Baran je dodatno otvorio oči majci, rekavši joj kakav je zapravo njegov očuh. Monstrum, kojemu i djeca smetaju.
Bjeloglavi sup i dalje mobingira djelatnike u Baldargidi, holdingu napokon krenulo, mr. No je održao obećanje. Saznavši da je Savaš živ Hakan se skoro onesvijestio od sreće kao i svi zaposlenici. Hodajuća wc školjka čuvši vijesti o tome da se Savaš vraća, hrabro petama dao vjetra.
Shvativši napokon za koga se udala, Nazan mu je doma očitala životnu lekciju.
Napokon je otvorila oči i shvatila da se udala za čovjeka kojega u životu zanima samo novac. "Gdje je ta agencija o kojoj toliko pričaš, pokaži mi tu agenciju"? Bora ostao paf. Živo me zanima koju će joj priču prodati dalje.
Bravo Nazan!
...........
Čiček je ovakva i onakva, katkad tj. često i prevrtljiva, non stop cmolji, ali večeras je dokazala da ima i srca. I osjećaje, jer večeras joj je Savaš prišao na način na koji je i prošli put trebao. Ona meni često gadno diže tlak, ali je u biti toliko naivna da svakome vjeruje. A vjerovala je Šahnurici za koju je mislila da joj "drži stranu", bratu kojeg voli, jedino mi nikako nisu jasne one silne suze za rahmetli ćaćom, jer on nije niti jednu zaslužio.
Nazan je napokon počela gledati. I to kao majka, tek joj je sin otvorio oči i rekao za kakvu se gnjidu udala. I lijepo mi je što se nije dala smesti i nije posumnjala u Baranove riječi koliko god se to onaj kreten trudio. Još tu ima prostora za popravak dioptrije, baš me zanima što će izvesti za "agenciju", jer sam milijun % uvjerena da ne postoji ni u tragovima.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Večeras nisam uspjela pogledati epizodu, ali vidim po vašim komentarima šta je bilo.
Eto, sada su svi saznali za Omera i moram priznati da je tu Čiček sjajno odreagirala. (Zezica je još davno vizionarski predvidjela ovakvu Čičinu reakciju.) Nema sumnje, činjenica da Savaš ima dijete, to je definitivno pokrenulo Čiček u jednom pozitivnom smjeru. Čak se Nazan raznježila, iako je bila poprilično nabrušena na Jasino ''kopile''. Ali dobro, Nazan je sada u poziciji da joj nedostaje vlastito dijete, pa se malo solidarizirala.
Inače, Nazan je počela sve jasnije uočavati kapacitet pokretne septičke jame Bore. Sada i sama shvaća da je u kaljuži do koljena, ali treba se znati izvući iz toga. A Bora, kako je odpičio iz Baldargide kad je skužio da je Savaš živ. E, tu mi je najviše bilo žao što ga Savaš nije uhvatio onako u svom uredu, kako se preserava i izigrava gospodara univerzuma. Bilo bi mi gušt gledati kako ga Savaš šutira po hodniku i niz stepenice. Baš žalim što su to izveli ovako civilizirano.
Javuz polako ali sigurno puca po šavu, čak i Čiči osjeća da nešto nije u redu. Ja njoj i dalje zamjeram što šuti i pravi se bedasta, a dobro zna da Javuz Krkan ordinira po Jasinoj agenciji. Ne razumijem kako ne shvaća da to nisu čista posla i da njegovi motivi sigurno nisu pozitivni čim sve radi tako uvijeno i zakukuljeno.
E stara moja, da mi je tako loto pogoditi! Ovo što sam boldala, ma baš to što si rekla! Ma da su smislili neko podhebavanje Savaša u stilu: majmune, što ti ovdje izigravaš, tim više što Savaš zna koliko gjubre je Bora. Šteta, mogla je to biti krasna scena makljaže. Ali valjda nisu htjeli uništiti Savaševu "mekoću" u ovoj epizodi. Ja se još uvijek nadam da će Toi boy dobiti od nekoga po tintarama. I gornjoj i donjoj.
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post


..........
Yavuz the AGA lagano pruzima "očevu" ulogu.Šteta.

Večeras je Murat Yildirim još jednom pokazao svu raskoš svog glumačkog talenta.Istini za volju svaki put ostanem zatečena kako taj čovek sjajno i upečatljivo glumi.Razmena energije sa Tomris Incer je upravo savršena.

Nastavljamo u revijalnom tonu.
Je, ali kvragu, oba su prokleto zgodni. Ovaj "Javuz" bi bio jako dobar glavni glumac u nekoj limunadi sa kioska. Uh, što bi ju popila...

Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
Lijepa epizoda večeras,svi su mi jako dobro prenijeli svoje emocije...vrlo uvjerljivo..
Najbolje mi je ipak bilo vidjeti Boru kako pokisao silazi niz one steoenice dok se ostali raduju,a i drago mi je što Nazan napokon otvara oči,nadam se da nije prekasno..Yasemin mi je bila večeras prelijepa i tako je lijepo dočekala svog dragog ,uff,tu su mi bili super,eto ,ne znam meni je vjerno odglumljena ta njena ljubav prema Savašu,sa svim manama i malim sebičnostima,ali mislim da toga ima puno i u rl samo što smo u serijama navikli gledati sve idealizirano,pogotovo glavne glumce..
Posebno mi je drago što Čiček i Savaš polako izglađuju stvari,ona je dobra osoba,samo uvijek vođena i forsirana od drugih,sama,nevoljena,tako da je stvarno i super ispala...nadam se lijepom završetku za nju...
Meni osobno je najviše žao što lik Yavuza postaje krajnje neg,jer mi se glumac jako sviđa,skroz mi je napet,a mogao je on biti taj koji će osloboditi Čičekicu njenih okova,zaustaviti jednom zauvijek tu glupost od krvne osvete,a ima i lijepih cura u seriji (zašto se baš okomio na Yaso),jer bih ga ja baš voljela gledati u lijepim ljubavnim scenama.što nikako ne bi umanjilo njegov lik pravog age,šteeta..
Cure,sve ste mi super,već vas dugo,dugo čitam!
Jelena, dobrodošla! Nemoj samo čitati, piši, uključi se!
I tebi je Javuz mljac?

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
ah, Zezi draga, ne može mu Yasa reći za neostika dok ne skuva dva- tri lonca riže, znaš valjda da bez riže ne može niš govorit
Doduše. Bit će tu sigurno neka rižica, zdjelice, samo ne znam gdje će sa Omerom kad Lejla ode na GO?
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Ejisa, da li si baš sto posto sigurna u to šta je Yasemin htjela da kaže Savašu? Svašta nešto bi ona izbjegla da kaže i to ne samo zato da Savaš uživa u miru, nego i zbog svoje grižnje savjesti(ako je ima - valjda ćemo i to konačno saznati)


To je to.Sjetimo se "razgovora" koji je Savaš "vodio" sa Čiček kada se ona 10 dana poslije sahrane svoga brata vratila u dvorac Baldarovih.
I onda i večeras bilo je - "jer ste vi to tražili!"
I ja sam shvatila da mu je htjela reći za Omera, jer ju je i Lejla pitala da li je rekla Savašu. A razgovor je bio na temu sreća, život, obitelj, pa je ispalo da se ona u tom trenu sjetila da se idila može pokvariti. Vidjet ćemo, možda i nije.

Za razgovor Savaš / Čiček si apsolutno u pravu. Da je onaj prvi bio kao ovaj drugi, prištedili bi nam 2-3 iritantne epizode.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:50   #5026
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Savaš tj. Murat je večeras briljirao! Prema svima je imao tako lijep, nježan odnos, kao da se uistinu svima na neki način ispričava zbog patnje koju im je nenamjerno nanio. I dok sam gledala njega, sve mi je drugo bilo u drugom planu.
Čiček je ovakva i onakva, katkad tj. često i prevrtljiva, non stop cmolji, ali večeras je dokazala da ima i srca. I osjećaje, jer večeras joj je Savaš prišao na način na koji je i prošli put trebao. Ona meni često gadno diže tlak, ali je u biti toliko naivna da svakome vjeruje. A vjerovala je Šahnurici za koju je mislila da joj "drži stranu", bratu kojeg voli, jedino mi nikako nisu jasne one silne suze za rahmetli ćaćom, jer on nije niti jednu zaslužio.
Nazan je napokon počela gledati. I to kao majka, tek joj je sin otvorio oči i rekao za kakvu se gnjidu udala. I lijepo mi je što se nije dala smesti i nije posumnjala u Baranove riječi koliko god se to onaj kreten trudio. Još tu ima prostora za popravak dioptrije, baš me zanima što će izvesti za "agenciju", jer sam milijun % uvjerena da ne postoji ni u tragovima.
E stara moja, da mi je tako loto pogoditi! Ovo što sam boldala, ma baš to što si rekla! Ma da su smislili neko podhebavanje Savaša u stilu: majmune, što ti ovdje izigravaš, tim više što Savaš zna koliko gjubre je Bora. Šteta, mogla je to biti krasna scena makljaže. Ali valjda nisu htjeli uništiti Savaševu "mekoću" u ovoj epizodi. Ja se još uvijek nadam da će Toi boy dobiti od nekoga po tintarama. I gornjoj i donjoj.
Je, ali kvragu, oba su prokleto zgodni. Ovaj "Javuz" bi bio jako dobar glavni glumac u nekoj limunadi sa kioska. Uh, što bi ju popila...
Jelena, dobrodošla! Nemoj samo čitati, piši, uključi se!
I tebi je Javuz mljac?
Doduše. Bit će tu sigurno neka rižica, zdjelice, samo ne znam gdje će sa Omerom kad Lejla ode na GO? I ja sam shvatila da mu je htjela reći za Omera, jer ju je i Lejla pitala da li je rekla Savašu. A razgovor je bio na temu sreća, život, obitelj, pa je ispalo da se ona u tom trenu sjetila da se idila može pokvariti. Vidjet ćemo, možda i nije.
Za razgovor Savaš / Čiček si apsolutno u pravu. Da je onaj prvi bio kao ovaj drugi, prištedili bi nam 2-3 iritantne epizode.
1 bold slažem se tako i meni
2 bold hehe Javuz prezgodan je
3 bold a kome nije
4 bold zanimljivo pitanje to i mene zanima
__________________
Sila ve Boran Seni seviyorum
Niurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:53   #5027
Quote:
MISSYOU3 kaže:
Večeras mi je bila lijepa i topla epizoda….
Čiček iako zbunjena saznanjem, smireno prihvaća tu situaciju, daje Savašu otvorene ruke. Jedan skreni razgovor ruši sve postojeće barijere.Čiček me se duboko dojmila u ovoj epizodi. Bravo Čiček!
Mali Baran je dodatno otvorio oči majci, rekavši joj kakav je zapravo njegov očuh. Monstrum, kojemu i djeca smetaju.
Bjeloglavi sup i dalje mobingira djelatnike u Baldargidi, holdingu napokon krenulo, mr. No je održao obećanje. Saznavši da je Savaš živ Hakan se skoro onesvijestio od sreće kao i svi zaposlenici. Hodajuća wc školjka čuvši vijesti o tome da se Savaš vraća, hrabro petama dao vjetra.
Shvativši napokon za koga se udala, Nazan mu je doma očitala životnu lekciju.
Napokon je otvorila oči i shvatila da se udala za čovjeka kojega u životu zanima samo novac. "Gdje je ta agencija o kojoj toliko pričaš, pokaži mi tu agenciju"? Bora ostao paf. Živo me zanima koju će joj priču prodati dalje.
Bravo Nazan!
...........

Večerašnji „nastup“ Čičekice kod mene je imao samo prolaznu ocjenu jer sam ju gledala kao žena ženu… ali ima ona u sebi nešto „prgavo“ što mi ne dozvoljava da se moje emocije razviju prema njoj .. npr.dugo već zna da joj brat Yavuz „petlja“ oko Yasine agencije i same Yase i to joj je jasno i glasno abi rekao …ona zna da njen brat „ima neke planove (loše)“ ali ona se ušutila …nije mi se svidjela kako se olako bila ufurala da je sad Aginica u obitelji Baldari , poslije „smrti muža sa papira“ , pa kad se onako bahato obraćala Nazan i Šahnurici …srećom Šahnur ju lijepo smjesti na svoje mjesto tj. posjede je na mjesto „ja sam još domaćin u ovoj kući“.. ma meni je Šahnur legendarni lik u seriji, kako ju lijepo ŠAhnur izignorirala i nastavila dalje.... abi kao na savjetovao svoju „milu sestricu kako bi se trebala ponašati“ a ona objeručke prihvatila a da se nije ni zamislila… pokazala je tu svoju lošu stranu prgava karaktera, kojeg Čiček stalno potiskuju unutar sebe ali ne vrijedi on svako malo ispliva na površinu i taj prgavi karakter joj bude jači pa potisne i ono „malo naučena dobra“ u sebi ..
Savaševo priznanje za stolom nije ju ostavilo ravnodušnom, sretnom ili zadovoljnom, kako ju samo grimasu napravila , sli srećom nikoga nije briga a Savaša najmanje …Savaš se prema njoj ponaša kao i do sada prijateljski i iskreno i nikada prema njoj nije bilo zločest .. od prvoga dana i do sada uvijek je prema njoj imao korektan i prijateljski odnos i nikada ju nije doveo u opasnost i po cijenu svog vlastitog života …naravno njoj to ništa ne predstavlja … ona će olako bez razmišljanja sve oko sebe dovest do neugodne situacije jer žena nema izgrađeno životno mišljenje ni stav … ima samo onoliko koliko joj je potrebno za svoje vlastite želje i potrebe … Čiček nije osoba od povjerenja i nije osoba na koju se možeš osloniti … a sve ona onako na neki plačljiv- cmizdrav način želi ostvariti neke svoje ciljeve .. nije ona tako naivna kakvom se predstavlja …

Večeras mi je Nazan bila divna , jasna i odlučna, neka se „probudila“ već je bilo i vrijeme, veselim s ezbog nje…inače moje emocije prema liku Nazan su posebno razvijene i to je lik koji volim i koji jako žalim … kod lika Nazan mi je pomaknuta granica tolerancije njoj mogu oprostiti i tolerirati više nego bilo kome , jer je zbilja ona taj žrtveni lik u seriji …

Yavuz mi je fizički jako zgodan i moram priznati da ima tešku i nezahvalnu ulogu jer sigurno da je lakše glumiti pozitivca nego negativca ..karakterno je prebolestan lik …

Hakan je jako šarmantan i zgodan ...

Scenaristi nikome ne dozvoljavaju da se "previše" razvije osim MUrata u ulozi Savaša...valjda da se zna "tko je tu glavni"..
Muratu i Nurgukici sve pohvale za utjelovljenje likova S&Y...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 29.11.2011. at 01:59.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 03:15   #5028
Vrijedne cure-tako treba...sve ste lijepo opisale
Ja ću samo dodati malo vizualnih doživljaja !

Imaš prijatelje



Imaš svoju ljubav



Imaš obitelj




Ti si sretan čovjek
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 08:21   #5029
@masal
jooj koja je sinoć epizoda bila?!
ubile su me ove emocije S&Y..
prekrasni su mi njih dvoje...pa saki detalj , svaki pokret, svaki pogled, svaka riječ me "emotivno uzburka" ...
ja sam draga shvatila da sam ipak malo ljubomorna, ipak je ta Yasemin u meni probudila zavist i ljubomoru..
ma sretna sam ja zbog njih ali sam ipak malčice zavidna i ljubomorna....ne zna na koga više na Yasu i ljubav Savaša i Yasemin...
nije to kod mene ona "zločesta ljubomora i zavist" već ona ljudska ...kako ih gledam po 6-7 x jednostavno su mi se toliko duboko razvile emocije da je u meni proradio "gen" ljubomore...
ja svoje drage prekrasne likve S&Y gledam po enti put i uvijek ih sve više i više volim!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 08:52   #5030
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
@masal
jooj koja je sinoć epizoda bila?!
ubile su me ove emocije S&Y..
prekrasni su mi njih dvoje...pa saki detalj , svaki pokret, svaki pogled, svaka riječ me "emotivno uzburka" ...
ja sam draga shvatila da sam ipak malo ljubomorna, ipak je ta Yasemin u meni probudila zavist i ljubomoru..
ma sretna sam ja zbog njih ali sam ipak malčice zavidna i ljubomorna....ne zna na koga više na Yasu i ljubav Savaša i Yasemin...
nije to kod mene ona "zločesta ljubomora i zavist" već ona ljudska ...kako ih gledam po 6-7 x jednostavno su mi se toliko duboko razvile emocije da je u meni proradio "gen" ljubomore...
ja svoje drage prekrasne likve S&Y gledam po enti put i uvijek ih sve više i više volim!
I meni posebno lijepa epizoda...sasvim te razumijem,zanese se čovjek
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:29   #5031
Velika aginica zahvalna što joj je sin živ, do kad ostaje nam da vidimo, nisam joj zamjerila ono kod Jasemin, uz onu predstavu koju su priredile te dve blesave nesposobnjakovičke ni ne čudim se da je zaključila da je bolje da uzme maloga, jer mu je kod mame i babe život u opasnosti, iz dana u dan me ne napušta čuđenje njihovoj posvemašnjoj gluposti, ne mogu se odlučit koja je blesavija ova koja djeli idiotske savjete ili ova koja ih sluša . Šahnurica me nije iznenadila žena se drži svojih vrijednost ma kako one nama nakaradne bile i od njih ne odustaje, karaktera joj svakako ne manjka, bila bih sretna da nam Jasemin Ustun ikada pokaže bilo šta od toga.
Fidan nam je pokazala kako se voli , u njenoj ljubavi nema ništa prijetvorno i neiskreno, njena je ljubav čista i blistava, nesebična. Pogled i zagrljaj koji je dala Savašu govori više od svake riječi , kakva ljubav, eto samo to sam očekivala od one empty persone, ni manje ni više. Poljubac, zagrljaj, i ni riječ nije trebala, samo da jednom pokaže da joj je stalo više do njega nego do nje same , bar na trenutak, nažalost nisam dočekala a nikad ni neču čini se.
Večeras se Savaš svima ispričao , jebate koliko se taj čovjek ispričava, (ok u zadnje vrijeme samo Jasemin ) i moram priznati koliko god mi lik Savaša svakako nije nimalo drag niti mi na bilo koji način imponira i svakako ne bih htjela u životu imati jednog Savaša (previše sljepila, licemjerja i puzanja za moj ukus), lakše mu progledam kroz prste mane u karakteru (Murat Yildirim tu svakako puno pomaže ) jer ponekad ipak uvidi svoju pogrešku i kada žali zbog toga, žali iskreno, za razliku od njegove beskorisne emocionalno i moralno osakačene drage koja se nikad niti ne osvrne nad svojim pogreškama i vječito iste ponavlja .
Aga napokon obznanio postojanje sina, bilo je krajnje vrijeme , dirnula me reakcija Halduna i Nazan, a zapravo me ponajviše dirnula Čičekica i razumjevanje koje je pokazala.
Jasemin na majčino pitanje jel rekla Savašu za Omera (kaj samo za Omera , jel to sve kaj mu treba reć) nalazi još jedno u nizu opravdanja zašto nešto nije rekla i priznala čovjeku kojeg voli ,za nju nikad nije pravo vrijeme, ni za šta, ona za sve treba posebnu prigodu i limeni orkestar, bože koliko mi je odvratna ta persona.
Nazan pokazuje ljubav bratu, kaže mu , nisam te dovoljno grlila, teško je kad ti djete nedostaje znaš i sam,( ono o kopiletu su svi gurnuli pod tepih) on njoj ničim nije pokazao da žali što se ponio prema njoj kao totalni stranac i nečovjek, i žao mi je zbog toga, trebao je, ona prema njemu pokazuje samo ljubav, nažalost ne dobiva isto za uzvrat.
Nakon razgovora sa sinom Nazan zove ljigabeja koji šeče fufu, doči će ga to glave, prije ili poslje , Savaš možda ne zna pokazati ljubav sestri i pružit joj podršku ali voli udarati i pokazati da je aga, sviđa mu se taj prizemni dio agovanja.
Javuz zove svoju sajko fiksaciju , ne Savaša nego njegovu lošiju polovicu Jasemin, on bi malo radio kad nemre drugo .
Savaš pozvao zakonitu mu suprugu na razgovor, ovaj puta na nešto finiji način, pa je dobio i takvu reakciju, smješno mi je to što sad najednom više ne razgovaraju u njenoj sobi, i ne sjede na njenom krevetu, čega li se boji Aga Savaš?da histerična Jasemin ne viri kroz ključanicu, ili je i on upoznat sa njenim nedavno otkrivenim paranormalnim sposobnostima? Aga valjda da se iskupi za svoje dosadašnje ružno ponašanje donio kavicu u sobu za neugodne razgovore (licemjer samo takav) i sad bi on malo razgovarao, jer njemu sad odgovara, treba i paše , o beskorisnoj empty personi nego o čemu drugome , večeras me zaista zadivila Čičekica, ma kaj to značilo i ma do kad trajalo, kak god, žena se ljepo posipa pepelom i ispričava što mu je ona prepreka za vječnu sreču s beskorisnom , Savaš je ponovio ono što svi znamo, (dobro osim onih koji ne mogu smislit Čičekicu , ja ju ne volim al se ne ubrajam u tu skupinu, jer eto sve se više priklanjam mišljenju da Čič napreduje, i to u puno težim životnim prilikama nego će Jasemin Ustun ikada biti), da mu ona nije prepreka. E pa pošto to zna on , zna Čičekica a znamo bogami i mi, ja se pitam zašto se onda tako idiotski ponašao, di je tu razum i logika? Di je razumjevanje? A di je to njegovo veliko prijateljstvo, koje uvjek iznova podcrtava da ni ne pitam? Drugim rječima sad je otvoreno dao do znanja da je Jasemin ta koja dirigira njegovim ponašanjem, njena histerija je Savašev putokaz kroz život, jadno da jadnije ne može bit , zaista. Svaka čast Čičekici večeras , svakako je zaslužila nekog boljeg od age Savaša. Po enti put joj je obečao zaštitu , pomoč i podršku, baš me zanima hoće li obečanje i održat, no metter what, nažalost nekak mislim da ne bu niš od toga, sam ak ponovo pošizi ona njegova beštija u što nimalo ne sumnjam, ode obečanje u tri p...... m......!!!!.
Ja o vuku a magarac iliti magarica u ovom slučaju na vrata, naravno beskorisna , koja je u devedeset posto kadrova dupetom na kauču ,besposlena i beskorisna i tak kroz cjelu fucking seriju, Ljubav njenog života joj šalje romantičnu poruku, a beskorisna me naravno opet nije iznenadila odgovorom na istu, opet je pokazala di je ona a di je Savaš u ovoj „ljubavnoj priči“ poanta njene ljubavi je skrivena u njenom odgovoru , u rečenici čije je krajnje značenje Obožavam način na koji me obožavaš. Niti slučajno, i ja obožavam svaku dlaku na tvom tjelu, ne, to nikako, to je ipak Jasemin i njena „ljubav“ ona zaista voli i obožava samo samu sebe i to pokazuje iz dana u dan. Kad god to vidim , a vidim u svakoj jebenoj epizodi pitam se kaj bi ja sad ko gledatelj trebala, pravit se da to ne vidim, napravit si lobotomiju da bih mogla guštat nad tom ljubavlju?? ?Ma dajte molim vas, ko je tu lud??? Kakva je to jebena ljubav?? Nakaradna i jednostrana eto kakva.
Nakon svega što je prošao stigao Savaš na vrata svojoj najdražoj, opet nije primjetio ono što ja primjetim u svakoj njenoj reakciji na njega, al nije mu za zamjerit, njime upravlja mala glava i ponovo radi prekovremeno, a velika uopće ne radi , pokazao nam to pogledom koji ne ostavlja baš puno za razmišljat po kaj je točno došao, čok sexy Murat Yildirim again , čok bezvezna Nurgul again, već sam jednom napisala, čovjek zaista zna pozvat ženu u krevet, ne ostavlja joj puno prostora za nedoumice tipa kaj bi on sad rado. Imaju scenaristi i blistavih trenutaka kao što je prikaz Čičekice usred njegove ljubavne ispovjesti, divna mi je ta simbolika , Čič koja sjedi sama na krevetu sa smješkom koji govori da želi svako dobro osobi koju voli (nije ni važno na koji način, ona voli i cjeni Savaša bez obzira na sve) i nasuprot toga najsebičnija osoba na planetu u zagrljaju čovjeka kojeg ničim nije zaslužila, eto šta ti je život, mislim i nadam se da će ih Čičekica sve nadrast, ovu glupavu več je, ali to i nije neki problem.
Jutro je , Savaš u naručju drži , gleda i čuva one koje najviše voli , ljep prizor čovjeka koji voli svim srcem,šteta kaj to ne bumo doživili i od Jasemin Ustun, ali eto ako me ne iznenadi kčer možda me iznenadi mater , jeli se to meni čini ili je Lejla konačno kapitulirala pred Savaševom ljubavlju? Jel to ona konačno shvatila veličinu njegove ljubavi. Kako god, žena odlučila nestat na neko vrijeme i ostavit malo prostora glupoj kčeri i zaljubljenom Savašu , da uživaju u miru i samoći .
I opet me je uspjela iziritirat na ulaznim vratima, časna riječ ta Nurgulica nema niš toplo ni mazno u sebi , ona je zbilja samo žena za bum bum , bez ikakve nježnosti ni prije ni poslje , ma kakva predigra zaljubljenost maženje i kerefeke , ta pozdravnu pusu čovjeku kojeg navodno beskrajno voli uspije dočarat na najhladniji mogući način, ono hajde glupane još si tu, gubi se čim prije, ja sam dobila kaj sam htjela , kakvo jebeno maženje, jok nema to kod nje ,sex je završio , završila i njena potreba za Savaševom prisutnošću , žuri joj se , najednom je posao postao važan, isti onaj kojeg zapostavlja mjesecima da ne kažem godinama.
Siroti Hakan doživio šok kad mu je zazvonio telefon i kad je čuo glas svog prijatelja , Savaš ponovno uskrsao iz mrtvih u pravom trenutku taman kad si je Bora več dao toliko maha u izdrkavanju na sve i svakog tko diše i kreče se po holdingu, Hakan iskreno sretan podjelio radosnu vjest sa ostalima, koji su isto tako sretni , ne može im se čovjek čudit s obzirom na alternativu koju su bili prisiljeni gledat zadnjih par dana, ljigavac je otpuzao na vijest o Savaševom uskrsnuču, ispratio ga prezirni Hakanov pogled, a doma dočekao isti takav probuđene i nadam se osvještene Nazan, konačno i ona počela postavljat prava pitanja , možda potraje tko zna???
Čičekica sretna što je Savaš živ, nazvala brata da podjeli s njim sretnu vjest, njemu baš i nije tak sretna al to jadna Čičekica još ne zna, mada je na tren ostala iznenađena bratovom reakcijom, odnosno nedostatkom iste, zakaj imam osječaj da bu opet skupo platila to svoje neznanje.
Jasemin se namirena zadovoljena nalickana i nasmješena naslikala u agenciji, zaposlenici se vidno šokirali njenom pojavom, sva slatka dočekala Javuza i sad bu se ona primila posla, samo što nije, za početak bu Đejda odradila predstavljanje, dok se ova ljenivica valjda ne ugrije na radnu temperaturu, dotle bu još malo usred sastanka brbljala sa dragim na mob, na zaprepaštenje svih onih koji su do sad mislili da je mrtav, doduše oni su mislili i da joj je Savaš muž a ni to nema veze s mozgom i istinom ko i njegova pogibija .
Zaista ne kužim koj ju to tjera da ljudima govori da je Savaš njen muž? Kaj ju nije sram? Čovjek oženjen drugom ženom a ona ga predstavlja ko svog vlastitog muža, nevjerojatno zaista , kaj nije još nedavno bila objavljena šok šok vjest o njima kao ljubavnicima, kaj zaista misli da to nitko nije gledao i vidio ili misli da su svi ljudi glupi??? Ili je možda opet kriv prijevod, bit će da je to, jer šta bi drugo moglo bit??? povrača mi se zaista
sudoperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:34   #5032
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
I moraš priznati da su i druge slike lijepe,a pogledi?? i osmjesi ?? I nisu u pitanju ni milimetri,mislim na udaljenost u zagrljaju
priznajem, jesu, nakon što sam pročitala tvoju poruku, išla sam pogledati sve 4 sličice i stvarno je i yas lijepa.. vidi se da je oduševljena njegovom pojavom.. na prvu uvijeka gledam samo savaševe slikice i ne dajem šansu očima da vide nekog drugog i hvala ti što si mi skrenula pozornost

Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
Savaš mi je večeras bio predivan.Toliko ljubavi i topline je iskazao prema svima do kojih mu je stalo.Posebno je bio dirljiv razgovor sa Čiček,pa čvrsti zagrljaj nesretne seke, a prilaz majci,nakon svega što mu je uradila. To može samo Savaš.
cijeli post a s ovim boldanim se slažem apsolutno!!

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Čiček iako zbunjena saznanjem, smireno prihvaća tu situaciju, daje Savašu otvorene ruke. Jedan skreni razgovor ruši sve postojeće barijere.Čiček me se duboko dojmila u ovoj epizodi. Bravo Čiček!
meni je isto čič večeras bila skroz na mjestu,

super mi je bilo kad je pala rekao da savaš nije noćas bio doma, i sve oči uprte u čič, očekujući reakciju brrrr, a ona lijepo osmjeh na lice i ponudi pali kruh ili nešto takvo.. super.. pokazala je da se izvrsno nosi s nastalom situacijom..

Quote:
kader kaže: Pogledaj post
dakle, ja volim savaša i yas. savaš je savaš i on zapravo kod mene i ne može biti meta kritike, jer to jednostavno nije moguće, on je van kategorije. yas volim kao lik, a nurgul kao glumicu. i to je to,nema tu puno filozofije, kliknula je na prvu. ova ljubav koju su oni pokazali mene je ostavila bez daha, i nakon toliko gledanja ja još dah nisam povratila, evo me poplavila totalno. volim ih jer su životni, naročito njezin lik, zato što je mogu naći u svojoj obitelji, susjedstvu, među prijateljima. i kad bi bila posljednja glupača na ovoj temi koja vidi i doživljava tu ljubav, ja ću ovdje postati.
frajer je totalno van kategorije
imaš pravo, zapravo, večinom smo navikli na glavne likove savršene i bez mane.. a ona ima puno mana i upravo se na taj način čini bližom nama prosječnim ljudima..
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Inače, Nazan je počela sve jasnije uočavati kapacitet pokretne septičke jame Bore. Sada i sama shvaća da je u kaljuži do koljena, ali treba se znati izvući iz toga. A Bora, kako je odpičio iz Baldargide kad je skužio da je Savaš živ. E, tu mi je najviše bilo žao što ga Savaš nije uhvatio onako u svom uredu, kako se preserava i izigrava gospodara univerzuma. Bilo bi mi gušt gledati kako ga Savaš šutira po hodniku i niz stepenice. Baš žalim što su to izveli ovako civilizirano.
ja sam se isto tome nadala i bezveze mi je što ga nije naprašio kao mehmeta.. pred svima.. ali nažalost znamo da je savaš pravi gosp i ne može si s takvim šljamom narušavati reputaciju
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:35   #5033
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
malmati, vidiš da smo se oko nečeg našle:klap:..

savaš: znaš li kad se osjećam živim
yas: kad
savaš: kad osjetim da me voliš, znaš kako se kaže.. Život ima smisla samo ako ti postojiš

isti tekst smo citirale

a sad pazi šok:

moram napisati da me yas večeras oduševila kad je prešutila savašu reći za omera.. i to ne pišem ironično..
naime, htjela mu je reći i već je bila na putu da sebi olakša nositi se s tako teškom stvari i savaš je htio malo mira i uživanja u njoj, bez problema, muka i jada i ona mu je to omogučila.. tu me stvarno kupila za sva sranja..

i hvala ti :kis: na ovoj prvoj lijvo slikici


i mene je sinoć oduševila jer nije htjela kvariti idilu, kao i uvijek kad mu je trčala na njegov poziv i sinoć je shvatila da mu je teško i da želi samo u njoj uživati pa mu je to i omogućila,koliko god joj bilo teško nositi se samoj sa saznanjem o "navodnoj" bolesti,stavila je sebe i svoju bol u drugi plan, Savaš i njegov mir je bio važniji




Quote:
kader kaže: Pogledaj post
jedna od meni najdražih epizoda, sve mi potaman, savaševi naprijatelji jedu svoje cipele jer se vratio. savaš pred vratima i onaj pogled ajmeeee.....unštiće me, btw hvala malmati na sličicama, a i ti seeni, sličice mame yasemin čooook tatli.
scena u kojoj savaš za stolom u baldarlandu objašnjava stanje stvari, neprocjenjivo, naglo otrežnjenje za mnoge.
yas danas u agenciji, vrlo svježa, lijepa, ženstvena sve naj naj. rekao bo moj muž napokon žensko da nije daska. da me se ne shvati kao površnu, da patim na izgled i krpice, bog zna da smo ja i moda dva suprotna pojma, jednostavno mi je žena komad. a yavuz blenuo ko tele u šarena vrata a i ima u šta.
pelin i hakan

dakle, ja volim savaša i yas. savaš je savaš i on zapravo kod mene i ne može biti meta kritike, jer to jednostavno nije moguće, on je van kategorije. yas volim kao lik, a nurgul kao glumicu. i to je to,nema tu puno filozofije, kliknula je na prvu. ova ljubav koju su oni pokazali mene je ostavila bez daha, i nakon toliko gledanja ja još dah nisam povratila, evo me poplavila totalno. volim ih jer su životni, naročito njezin lik, zato što je mogu naći u svojoj obitelji, susjedstvu, među prijateljima. i kad bi bila posljednja glupača na ovoj temi koja vidi i doživljava tu ljubav, ja ću ovdje postati.


Savaš je najbolji,Murat ga tako dobro glumi da je to ludnica,
istina,sinoćna epka je bila jako,jako nabijena emocijama
ja bih izdvojila onu kad Jase i Omer spavaju u Savaševom naručju,evo i od jutros sam odvrtila tu scenu milion puta,toliko me se dojmila,ostala sam zatečena kao i Lejla,napokon uživa u svojoj obitelji nesmetano(barem on tako misli),a što će biti dalje.....


masal, teuta, super slike
sve pršti od ljubavi


ah,da zaboravih i ovo istaknuti:

Imaš prijatelje,
Imaš svoju ljubav,
Imaš obitelj.
Ti si sretan čovjek.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:36   #5034
Moram još ovo dodati,to mi je daleko najbolja scena u čitavoj,odličnoj,epizodi-govori o njima više od bilo čega drugog-put od slika iz sjećanja do ovog zagrljaja obitelji je bio sve samo ne lagan,nije ni čudo što Savaš ima taj izraz lica-umoran,sjetan,zadovoljan i zabrinut istovremeno...još nije gotovo,al sad je tu,ne pušta ih...više nema natrag...
...ne moram ni komentirati govor obitelji,jednostavno i istovremeno odlučno,ne ostavlja prostor za rasprave,sve ih voli ali daje i svojoj najužoj obitelji prostor u svom životu koji trebaju imati...sada svi prihvaćaju što govori jer su prošli takve stvari da mogu u sebi naći prostora za razumijevanje i prihvaćanje i svojih,ali i tuđih"grešaka" i poštivati tuđe želje-i Nazan, Pala i Fidan, Čiček,Šahnur-aga...u situacijama kad si suočen sa gubitkom voljenih i bliskih osoba,sve drugo postaje jasnije,manje važnosti se pridaje trivijalnostima,običajima,tuđim mišljenjima-iskristalizira se ono što je svakome primarno...a to su,naravno,obitelj,djeca,partneri...coooook lijepa epizoda

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:41   #5035
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
... ova ljubav koju su oni pokazali mene je ostavila bez daha, i nakon toliko gledanja ja još dah nisam povratila, evo me poplavila totalno. volim ih jer su životni, naročito njezin lik, zato što je mogu naći u svojoj obitelji, susjedstvu, među prijateljima. i kad bi bila posljednja glupača na ovoj temi koja vidi i doživljava tu ljubav, ja ću ovdje postati.
Volim tvoj način izražavanja,a za ovaj dio

tina01 jesi dobro,draga ? Ne me plašit,nadam se da je ovo aaaaaaaa od sreće-želim ti isto !
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:47   #5036
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
I nekako što ju više gledam i promatram moram sad iskreno priznat da je u meni probudila jednu dozu zavisti ne neku zločestu zavist , ali joj jako zavidim ..
Zavidim joj jer je prekrasna, zgodna, pametna, emotivna , karakterno se mijenja , nije tvrdoglava i nije ponosna guska, nije primitivna divljakuša. .zavidim joj jer zna bezgranično i bezuvjetno voljeti, zavidim joj jer je bezgranično i bezuvijetno voljena, zavidim joj jer je spremna sve trpjeti, zavidim joj jer je karakterno jaka osoba, zavidim joj jer zna biti dobra i iskrena prijateljica, zavidim joj jer se mijenja i sazrijeva, prekrasna je majka, iskrena prijateljica, dobra kćerka i savršena supruga svome Savašu …. koliko ta žena/lik pokazuje strpljenja i razumijevanja za ne povjerovati i u seriji … strašno je kad voliš nekoga i taj drugi tebe a između te ljubavi stoji ogromna prepreka tradicija, pleme i plemski zakoni … Yasemin tu pokazuje svoje sazrijevanje i svoju ljubav .. i ja joj na tome zavidim ..
drago nam je da si se vratila..
vjerujem da ti je apstinencijska kriza bila gadna.. al dobro da je prošla..

s boldanim se i ja slažem..

************************************************** *******************************************
teutice, opet ti ja ukrala slikicu, u ovom drugom redu su mi predivni oboje,

inače, hvala ti na tudu i svim slikama, uvijek uočim neki detalj koji mi za gledanja promakne

[SLIKA OBRISANA]



Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
"Žao mi je što sam bio razlog da se toliko napatite i zabrinete. Ali svi ćemo zajedno prebroditi ovu situaciju. Kada kažem zajedno ne mislim samo na one koji su okupljeni oko ovog stola.
Govorim i o ljudima zbog kojih, kad ih pogledam i kada spomenem njihova imena, zahvaljujem Bogu sto zivim. Jedna od njih je Yasemin, a drugo je moj sin! Da, imam sina! Ime mu je Omer. Omer je moj rodjeni sin..
ovo mi baš ima smisla.. i bolje zvuči od prijevoda s Nove

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post




Yavuz the AGA lagano pruzima "očevu" ulogu.Šteta.

Večeras je Murat Yildirim još jednom pokazao svu raskoš svog glumačkog talenta.Istini za volju svaki put ostanem zatečena kako taj čovek sjajno i upečatljivo glumi.Razmena energije sa Tomris Incer je upravo savršena.

Nastavljamo u revijalnom tonu.
da šteta je što taj lik postaje pshyico

Za murata

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post

Lejla ulazi u sobu i vidi prizor koji ju: a)ne potiče na ikakav komentar, b) izmami osmjeh na lice. Tu je napokon vidjela da je to-to. I vjerujem da ona protiv age više neće ni jednu riječ reći. Aga sjedi sa blaženim izrazom na licu a u krilu mu spokojno spavaju žena koju voli i sin.
slažem se s tobom, mislim da joj je konačno došlo iz dupeta u glavu da je to to i da joj je pametnije da odustane..

Zadnje uređivanje ejisa : 29.11.2011. at 11:17.
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:15   #5037
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
Lijepa epizoda večeras,svi su mi jako dobro prenijeli svoje emocije...vrlo uvjerljivo..Najbolje mi je ipak bilo vidjeti Boru kako pokisao silazi niz one steoenice dok se ostali raduju,a i drago mi je što Nazan napokon otvara oči,nadam se da nije prekasno..Yasemin mi je bila večeras prelijepa i tako je lijepo dočekala svog dragog ,uff,tu su mi bili super,eto ,ne znam meni je vjerno odglumljena ta njena ljubav prema Savašu,sa svim manama i malim sebičnostima,ali mislim da toga ima puno i u rl samo što smo u serijama navikli gledati sve idealizirano,pogotovo glavne glumce..Posebno mi je drago što Čiček i Savaš polako izglađuju stvari,ona je dobra osoba,samo uvijek vođena i forsirana od drugih,sama,nevoljena,tako da je stvarno i super ispala...nadam se lijepom završetku za nju...
Meni osobno je najviše žao što lik Yavuza postaje krajnje neg,jer mi se glumac jako sviđa,skroz mi je napet,a mogao je on biti taj koji će osloboditi Čičekicu njenih okova,zaustaviti jednom zauvijek tu glupost od krvne osvete,a ima i lijepih cura u seriji (zašto se baš okomio na Yaso),jer bih ga ja baš voljela gledati u lijepim ljubavnim scenama.što nikako ne bi umanjilo njegov lik pravog age,šteeta..
Cure,sve ste mi super,već vas dugo,dugo čitam!
lijepi post
osobito boldano, za yas pogotovo, upravo sam u postu prije navela da je yas puna nekakvih mana i te njene "male" sebičnosti, ali upravo zbog toga nam je bliža.. neke njene mane stvarno ne mogu prožvakati, ali neke su naprosto ljudske i životne
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Ejisa, da li si baš sto posto sigurna u to šta je Yasemin htjela da kaže Savašu? Svašta nešto bi ona izbjegla da kaže i to ne samo zato da Savaš uživa u miru, nego i zbog svoje grižnje savjesti(ako je ima - valjda ćemo i to konačno saznati)
Prilično, vidjelo se da je na temu života, sreće.. ukrutila i ožalostila lice i htjela mu reći, i stvarno mi je drago da nije.. stavila je savaša ispred sebe.. nije si olakšala tu težinu, spoznaju, već je prešutila i omogučila savašu da kratko uživa u miru

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post

Čiček je ovakva i onakva, katkad tj. često i prevrtljiva, non stop cmolji, ali večeras je dokazala da ima i srca. I osjećaje, jer večeras joj je Savaš prišao na način na koji je i prošli put trebao. Ona meni često gadno diže tlak, ali je u biti toliko naivna da svakome vjeruje. A vjerovala je Šahnurici za koju je mislila da joj "drži stranu", bratu kojeg voli, jedino mi nikako nisu jasne one silne suze za rahmetli ćaćom, jer on nije niti jednu zaslužio..
potpis na opis čič

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Ja ću samo dodati malo vizualnih doživljaja !

Imaš prijatelje


Imaš svoju ljubav


Imaš obitelj



Ti si sretan čovjek
Bravo!!

hvala na vizualnim dojmovima!!!
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:28   #5038
Quote:
sudoperka kaže: Pogledaj post
Fidan nam je pokazala kako se voli , u njenoj ljubavi nema ništa prijetvorno i neiskreno, njena je ljubav čista i blistava, nesebična. Pogled i zagrljaj koji je dala Savašu govori više od svake riječi , kakva ljubav, eto samo to sam očekivala od one empty persone, ni manje ni više. Poljubac, zagrljaj, i ni riječ nije trebala, samo da jednom pokaže da joj je stalo više do njega nego do nje same , bar na trenutak, nažalost nisam dočekala a nikad ni neču čini se.
...................
Nakon svega što je prošao stigao Savaš na vrata svojoj najdražoj, opet nije primjetio ono što ja primjetim u svakoj njenoj reakciji na njega, al nije mu za zamjerit, njime upravlja mala glava i ponovo radi prekovremeno, a velika uopće ne radi , pokazao nam to pogledom koji ne ostavlja baš puno za razmišljat po kaj je točno došao, čok sexy Murat Yildirim again , čok bezvezna Nurgul again, već sam jednom napisala, čovjek zaista zna pozvat ženu u krevet, ne ostavlja joj puno prostora za nedoumice tipa kaj bi on sad rado. Imaju scenaristi i blistavih trenutaka kao što je prikaz Čičekice usred njegove ljubavne ispovjesti, divna mi je ta simbolika , Čič koja sjedi sama na krevetu sa smješkom koji govori da želi svako dobro osobi koju voli (nije ni važno na koji način, ona voli i cjeni Savaša bez obzira na sve) i nasuprot toga najsebičnija osoba na planetu u zagrljaju čovjeka kojeg ničim nije zaslužila, eto šta ti je život, mislim i nadam se da će ih Čičekica sve nadrast, ovu glupavu več je, ali to i nije neki problem.
Sudi volim čitati tvoje postove, ali ovo boldano odlično!!!

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Moram još ovo dodati,to mi je daleko najbolja scena u čitavoj,odličnoj,epizodi-govori o njima više od bilo čega drugog-put od slika iz sjećanja do ovog zagrljaja obitelji je bio sve samo ne lagan,nije ni čudo što Savaš ima taj izraz lica-umoran,sjetan,zadovoljan i zabrinut istovremeno...još nije gotovo,al sad je tu,ne pušta ih...više nema natrag......ne moram ni komentirati govor obitelji,jednostavno i istovremeno odlučno,ne ostavlja prostor za rasprave,sve ih voli ali daje i svojoj najužoj obitelji prostor u svom životu koji trebaju imati...sada svi prihvaćaju što govori jer su prošli takve stvari da mogu u sebi naći prostora za razumijevanje i prihvaćanje i svojih,ali i tuđih"grešaka" i poštivati tuđe želje-i Nazan, Pala i Fidan, Čiček,Šahnur-aga...u situacijama kad si suočen sa gubitkom voljenih i bliskih osoba,sve drugo postaje jasnije,manje važnosti se pridaje trivijalnostima,običajima,tuđim mišljenjima-iskristalizira se ono što je svakome primarno...a to su,naravno,obitelj,djeca,partneri...coooook lijepa epizoda
jako si to lijepo napisala i slažem se s tobom, osobito boldano..

mene je isto jučerašnja epizoda držala duuugo u transu i svi su mi nekako bili dražesni- kao dražsni pupoljci svibanjski..
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:51   #5039
tina01 jesi dobro,draga ? Ne me plašit,nadam se da je ovo aaaaaaaa od sreće-želim ti isto ![/QUOTE]


ma sve ok, đenem, ne brini, to sam ja napisala da vam dočaram kako sam se razvukla po podu ko žvakaća guma od sreće gledajući slikice
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:08   #5040
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
tina01 jesi dobro,draga ? Ne me plašit,nadam se da je ovo aaaaaaaa od sreće-želim ti isto

ma sve ok, đenem, ne brini, to sam ja napisala da vam dočaram kako sam se razvukla po podu ko žvakaća guma od sreće gledajući slikice

tinči hahaha ja sam ti draga "razvučena" više od godinu dana od kada sam "upoznala" S&Y ...ne prolazi jednostavno koliko god ih "više gledam" meni su sve bolji i draži!!!zgodni , lijepi, mladi, obrazovani, pametni, uspiješni, zaljubljeni, voljeni, moderni.... ma sve najljepše epitete koje se mogu dati jesu za likove S&Y ..umorile su me više "nakaze i nastranosti" po serijama i filmovima ...oni su mi osvježenje ..
ali malo su me poremetili , najprije "izmišljeni lik" Savaš koji mi je poremetio percepciju naspram muške populacije...jer ja "baš takvog" želim!
a lik Yaso mi je prekrasna mlada žena koja je sa svim svojim ljudskim propustima i greškama, svojom iskrenošću i spontanošću , meni je odlična ...nije zločesta i vuče pouku iz grešaka...nije naporna nije mrgudna, slatka , mila i topla Yasemin a moje je mišljenje identično i o glumici Nurgulici!
S&Y su mi prebolesno dobri!!
evo ja se ko papiga ponavljam, pa ja odmah prizna svoje "mane ponavljanja" !!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.