Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2011., 00:08   #121
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ne slažem se. Previše su ponosni Tyrell, to je barem jasno. Mislim da se nebi samo tako predali. A Martell kao što vidimo mrze jako Lannistere i vole Targove. Mislim da ako bi oni poslali pojačanja Tyrell mogli bi odbiti napade. Mislim da su oni odustali od borbe tek nakon predaje Tyrella.
zar nisu Martelli i Tyrelli u nekim zategnutim odnosima i zapravo su na stalnoj granici nekog sukoba? Sjećam se da je Oberyn srušio s konja Maceovog najstarijeg sina Willasa i da je on ostao bez noge ali priča je bila da su to izgladili no obitelji su i dalje u lošim odnosima.

jel ima neki razlog za to? Jel se nešto posebno dogodilo između tih obitelji ili??

Pogubila sam se, ali mišljenja sam da ako se i zarati protiv Lannistera (zapravo samo protiv Cersei) te će dvije obitelji zauzeti suprotne strane jer svaka drži po jednog klinca u svojim rukama i da će se zapravo poklati oko prijestolja.
Predpostavljam da će Doran vjerojatno ući u savez s Griffom, ne znam koliko su Tyrelli jaki sami, koliko se mogu održati...sjever je odavno izgubljen za bilo kakve saveze, ne znam koliku vojsku Jaime ima ali on ima druge planove...što vi ljudi mislite?
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 11:15   #122
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
zar nisu Martelli i Tyrelli u nekim zategnutim odnosima i zapravo su na stalnoj granici nekog sukoba? Sjećam se da je Oberyn srušio s konja Maceovog najstarijeg sina Willasa i da je on ostao bez noge ali priča je bila da su to izgladili no obitelji su i dalje u lošim odnosima.

jel ima neki razlog za to? Jel se nešto posebno dogodilo između tih obitelji ili??

Pogubila sam se, ali mišljenja sam da ako se i zarati protiv Lannistera (zapravo samo protiv Cersei) te će dvije obitelji zauzeti suprotne strane jer svaka drži po jednog klinca u svojim rukama i da će se zapravo poklati oko prijestolja.
Predpostavljam da će Doran vjerojatno ući u savez s Griffom, ne znam koliko su Tyrelli jaki sami, koliko se mogu održati...sjever je odavno izgubljen za bilo kakve saveze, ne znam koliku vojsku Jaime ima ali on ima druge planove...što vi ljudi mislite?
Te dvije obitelji imaju dugu povijest graničnih sukoba, tj ta područja imaju jer su oni susjedi. Tako da se ne obožavaju ali su u ratu bili na istoj strani.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 11:21   #123
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
zar nisu Martelli i Tyrelli u nekim zategnutim odnosima i zapravo su na stalnoj granici nekog sukoba? Sjećam se da je Oberyn srušio s konja Maceovog najstarijeg sina Willasa i da je on ostao bez noge ali priča je bila da su to izgladili no obitelji su i dalje u lošim odnosima.

jel ima neki razlog za to? Jel se nešto posebno dogodilo između tih obitelji ili??

Pogubila sam se, ali mišljenja sam da ako se i zarati protiv Lannistera (zapravo samo protiv Cersei) te će dvije obitelji zauzeti suprotne strane jer svaka drži po jednog klinca u svojim rukama i da će se zapravo poklati oko prijestolja.
Predpostavljam da će Doran vjerojatno ući u savez s Griffom, ne znam koliko su Tyrelli jaki sami, koliko se mogu održati...sjever je odavno izgubljen za bilo kakve saveze, ne znam koliku vojsku Jaime ima ali on ima druge planove...što vi ljudi mislite?
Dogodilo se. Oberyn the snake Martell ispričao je u Oluji mačeva zanimljivu pirču Tyrionu. To ti je poglavlje u kojem se bori s Planinom ako želiš pročitati. Ukratko radi se o tome da su Targovi kad su došli u Westeros postavili jednog Tyrell lorda da vlada Dorneom. On je bio okrutan, glup i pohlepan i dornovci su ga se riješili po kratkom posutpku. Pročitaj taj dio - stvarno je poučan.

Doran neće uči u savez s Griffom.
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 00:06   #124
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Dogodilo se. Oberyn the snake Martell ispričao je u Oluji mačeva zanimljivu pirču Tyrionu. To ti je poglavlje u kojem se bori s Planinom ako želiš pročitati. Ukratko radi se o tome da su Targovi kad su došli u Westeros postavili jednog Tyrell lorda da vlada Dorneom. On je bio okrutan, glup i pohlepan i dornovci su ga se riješili po kratkom posutpku. Pročitaj taj dio - stvarno je poučan.

Doran neće uči u savez s Griffom.
Jebena je ova Oluja Mačeva, najviše je citata iz nje, baš sam sada na njoj, najdraže mi je što je Jaime POV lik, šteta što ga maltene uopće nema u Srazu Kraljeva
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 21:36   #125
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Jebena je ova Oluja Mačeva, najviše je citata iz nje, baš sam sada na njoj, najdraže mi je što je Jaime POV lik, šteta što ga maltene uopće nema u Srazu Kraljeva
istina, u Srazu ga je Martin sveo na jednu scenu s Caitlin u tamnici....ali koliko sam upoznata, u seriji su njegovu ulogu u drugoj sezoni proširili

i u Gozbi ti je POV lik...čeka te još puno Jaimea
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 22:01   #126
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
istina, u Srazu ga je Martin sveo na jednu scenu s Caitlin u tamnici....ali koliko sam upoznata, u seriji su njegovu ulogu u drugoj sezoni proširili

i u Gozbi ti je POV lik...čeka te još puno Jaimea
Nemoj mu kvariti.
Jedan od guštova u čitanju Martina je da se bojiš za život svakog lika...
Doduše, istina je da se ne bi trebao motati ovuda ako još uvijek čita.
Ali, da, dati Jaimeju POV je bio briljantan potez. Pa makar to značilo da se i zbog toga (među ostalim) sve odužilo.
Nevjerojatno mi je da je Martin toliko proširio priču da je od 3 knjige ispalo 7.
Baš me zanima što je bilo planirano, i u kojoj fazi, a koje stvari su eto tako slučajno uletile.

Koliko god da volim Jaimeja, nisam oduševljena tim proširivanjem uloge.
Ako mu misle davati flashbackove i posjete u tamnici, ok, ali nešto više bi bilo bezveze.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 15:13   #127
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
istina, u Srazu ga je Martin sveo na jednu scenu s Caitlin u tamnici....ali koliko sam upoznata, u seriji su njegovu ulogu u drugoj sezoni proširili

i u Gozbi ti je POV lik...čeka te još puno Jaimea
U seriji će biti mđu glavnima sigurno,samo ne kužim, onda kako će to izvesti s obzirom da je u tamnici
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 21:12   #128
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
U seriji će biti mđu glavnima sigurno,samo ne kužim, onda kako će to izvesti s obzirom da je u tamnici
mislim da je u razgovoru Caitlin i Edmurea iskrsnulo to da je pokušao pobjeći, da je čak uspio pobjeći iz onog zatvora za "vlastelu", da su ga ulovili i da su ga onda morali zatvorit baš u pravu tamnicu...u svakom slučaju interesantno
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 14:57   #129
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
mislim da je u razgovoru Caitlin i Edmurea iskrsnulo to da je pokušao pobjeći, da je čak uspio pobjeći iz onog zatvora za "vlastelu", da su ga ulovili i da su ga onda morali zatvorit baš u pravu tamnicu...u svakom slučaju interesantno
To je bio dio Tyrionova plana da ga spasi. Kada je poslao ljude koji su se prerušili u zabavljače.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:16   #130
Svidjela mi se ona rasprava o Stannisu, pa bih eto htio i ja nabacit pokoju ... Ne želim ga vidjeti na tronu ni pod razno, i fraer mi je grozomoran, prenepokolebljiv je i nemrem ga ni gledat ni slušat više jedva čekam da krepa hahah Al iskreno, mislim da je on veći igrač nego itko od nas još naslućuje, pa čak i s pročitanim plesom zmajeva ... Jerbo svojim "premetanjem" na crvene je pokazao koliko drži do religije, i u momentu kad Mellisandre sazna za zmajeve i shvati da Stannis nije taj novi -tkogod- Stannis će biti sposoban preseliti na koju god religiju treba samo da zadovolji svoje političke prohtjeve ! A to samo što se nije dogodilo, uvjeren sam Nije Stannis baš zagrizao previše u crvene, to svatko može primjetiti, samo ovi ludi Florenti od žene mu zagrizli na najjače, a čim skontaju prevaru u Mel, pratit će svog istinskog kralja, to jest svoje guzice jel ?

Nadalje, strašno mi je naporan taj Stannis s tim svojim mačo šovinističkim sranjima i nepokolebljivim pravima i pravilima, i moguće da on u svojoj ludoj glavi drži konce tolko čvrsto i tolko opako da sve oko sebe može uvjeriti u što god želi, pa tako i primjerice Davosa da je on pravi čovjek za vladara i da je pošten i sposoban ... A u biti iz knjige u knjigu pokazuje loše prosudbe da se razumijemo, počev od nepripremljenog i lakomislenog napada na Kings landing pa do evo sad ovog snježnog razbacivanja na putu do Winterfella ... i taj fraer koju god vojsku da skupi, u roku dva poglavlja ju i izgubi ! Ima lošije prosudbe od Dany, samo što nije POV pa ne kontamo to u tolikoj mjeri ... Sve u svemu, nije puno bolji vladar od Cersei po meni ! Jer će, baš kao i ona, sve učiniti samo da se domogne moći i vladavine i da istu zadrži, a još će nijekati svoje poteze ... Al što jest jest, opasniji je od Cersei jer nije toliko glup ... On je muška Cersei s malo više ratne inteligencije ...

A Tyrellovi i Martellovi zauzimaju praktički četvrtinu kontinenta, financijski da ne spominjemo .... nije to bilo tako lako oduzeti nakon istrebljivanja Targova, bez obzira na njihovu ulogu u tom ratu, jerbo baš kao što je netko spomenuo već, time bi se rat samo produžio, i možda Tyrellovi ne bi pobijedili, ali ne bi niti izgubili! Sigurno bi se izborili za neku veću moć od one koju bi dobili samim suzbijanjem svoje moći nakon završetka rata, ako nikako drugačije, a onda savezima jerbo uzmite u obzir da su Florenti vazali Tyrellovih, gdje smo već u petljavim odnosima sa Stannisom kao bratom tadašnjeg kralja, da ne pričamo o strateškoj važnosti Starigrada i meštrova i magije i Greyjoyevih kao potencijalnih saveznika... Arryn je napravio jedino što je mogao u vezi s Tyrellovima u prošlosti, a najveće greške koje su s njima napravljene, napravljene su u "sadašnjosti" to jest tokom zadnje tri knjige ... I naravno, mutava Cersei ih je napravila najviše, to jest baš ono što ona nije željela, e to joj se ostvarilo, i Tyrellovima je dana prevelika moć u sadašnjosti ! Veća, puuuno veća od one koju zaslužuju, pa i od one koju su oni sposobni podnijeti .... a do kud će nas to dovesti, vidjet ćemo, ja nekako vjerujem da će se i oni priklonit targovima, baš kao i martellići ofc, i onda ćemo imati jedan te isti stari rat, Targ vs Baratheon, i ono što je započelo prije 17 godina, završit će u oblaku dima i snijega .... u ratu između Stannisa sa sjevera i Dany s juga i tko zna, možda će Stannis zbilja iskoristiti Druge ? Ne ih voditi, naravno, to bi bilo bezumno, ali strateški iskoristiti svoja saznanja o istima i svoju prednost u informacijama o njima ? hmm ?
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:26   #131
A tko je igrač ? Littlefinger i Varys definitivno jesu, ali zaboravili smo na ser Ilyria ? On isto ima prste u događajima više nego što znamo, što je nekako do sad glavna odlika igrača ... i khm, Doran Martell, ja bih rekao da i on zna što radi Samo je njemu utoliko otežana situacija jer ima hrpetinu neposlušnih osvetoljibivih zmijetina oko sebe koje redom svaka imaju neki svoj plan right ? I možda nam se zato on ne čini toliko bitnim, ali ja mislim da je on bitniji nego itko od nas ima pojma do sad!
I khm, Tyrion definitivno nije igrač, što se vidi iz njegovog neznanja uopće gdje će završiti kad ga Varys šalta iz Kings Landinga ne ? Jednostavno nije dovoljno informiran, ali je dovoljno inteligentan da preživi igru s pravim igračima jel ?
I Margeary bi mogla biti malo zagonetnija nego što se predstavlja, mislim da ju je stara baba doobro pripremila na igru, ako mala već i sama nije igračica još... Samo što ima sličan problem ko i Doran, okružena je debilima
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:17   #132
Ja mislim da stannis vise ni nema sanse da dodje do trona, mislim da je njegov odlazak na sjever bila potpuna pogreska. on je smatrao da ce odazivanjem na poziv nocne straze pokazati kao jedini kralj kojemu je stalo do kraljevstva, no zapravo na jugu obicni ljudi vitezovi i plemici niti ne znaju za taj njegov cin. a i da znaju jednostavno ne mare za to. stannis je u svakom slucaju bez sanse da zavlada westerosom, jedino jos moze igrati neku ulogu na sjeveru, jer smatram da nije mrtav. crveni bog je skroz neprihvatljiv vecini zitelja westerosa i obicni ljudi nikad se nece prikloniti njemu. moguce da ce stannis promjeniti religiju kada se nekako ustanovi da on nije azor ahai, i vjerojatno pod utjecajem onih sjevernih klanova Wildlings mozda prihvati cak vjeru u Old Gods ali ne vjerujem da bi itko slijedio takvu osobu koja tako lako mjenja svoja uvjerena. lako je bilo uvjeriti krijumcara davosa, ali sjever nikada nece stati na stranu stannisa. ne u potpunosti. poprilicno je jasno da jedini drugima ne vjeruju i da trenutacno suradjuju samo iz zajednickog interesa, koji nece trajati vjecno.

stannis je meni definitivno zanimljiv lik. ne bi sada ulazio u raspravu dali je on dobar ili los jer smatram bas nepostoji takva podjela likova u pjesmama leda i vatre, no definitivno ima zanimljive karakterisitke, njegova pravednost kada su u pitanju drugi (no ne sudi sebe istom mjerom), nemilosrdnost, odlucnost i samouvjerenost su zanimljive odlike. ali vode ga u propast i nevjerujem da ce taj lik dugo jos biti ziv.


sto se tice Tyrellova tocno je da oni imaju vojsku, i dobru obskrbu hranom da je vode u pohode i da drze moral no ne smatram da je Mace Tyrell uopce dobar vojskovodja niti da zna takticki odabirat mjesto i vrijeme za borbu. takodjer politicki Tyrellovi su vrlo slabi, nemaju nikakve saveznike a okruzeni su neprijateljima. Martellovi sa juga, lannisteri nakon ubojstva sa sjevera, Connington sa istoka, željezni sa zapada, a ubrzo mislim da ce zaratiti i sa High Septonom zbog Margaery. njihov polozaj niposto nije dobar. a kada stvari zagusnu mislim da ce neki Tyrellovi vazali okrenuti ledja iz razloga da sami sebe postave kao vladarima The Reacha sa time da predju na necju stranu. ne vjerujem da se cak Tyrellovi mogu uopce pozudati u njih, jer smo vec imali primjer gdje neki vazali kao Florenti su se pridruzili Stannisu.

Sto se tice igraca slazem sa sa tebom. Samo prema svemu sudeci Varys i Ilyrio su igraci u istom timu a Littlefinger je za sada koliko znamo igrac sam za sebe. pitanje je kome bi se on mogao pridruziti? Tyrion iako je pametan nije igrac, kada je bio namjesnik onda je mozda i bio doduse dosta losiji od varysa i littlefingera sto smo mogli se uvjeriti i njegovim ishodom. Olenna je igrac, ali ne toliko dobar i pitanje je dali ce uspjeti spasiti Tyrelle jer Mace nema pojmao nicemu, u svemu je blago receno prosjecan. Margaery je dobro poucena, ali ne vjerujem da ce dobit prostora (zbog high septona) a ni vremena (zbog dolaska Targaryena) da zaigra neku vecu igru. neki spekuliraju da bi sanasa mogla postati igrac, cak da bi mogla izgurati littlefingera. ona jos uvijek je naivna curica ali to bi joj moglo biti glavno oruzje ako ovlada nekim drugim umjecima, ima pravo na sjever a i vale bi mogao biti njen. takodjer postoji odredjeni vremenski razmak u radnji koji bi dopustio da se njen lik dodatno promjeni i iznenadi nas kada je opet sretnemo. no nisam bas uvjeren da ce se to dogoditi i da ce sansa postait nekim igracom. najpametniji igrac po meni je Doran Martell. iako su se neki njegovi planovi koje je dugo planirao drasticno promjenili uvjeren sam da ce on uspjeti izvuci najbolje za dorne. ne vjerujem da ce se pridruzit aegonu iako bi trebao, jer prije svega doran zeli biti siguran da ce njegova stana pobjediti. a jedino sto ga moze uvjeriti u to je zmaj. a aegon toga nema. vidjeti cemo, u svakom slucaju. biti ce zanimljivo

Zadnje uređivanje noname9 : 27.12.2011. at 13:27.
noname9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:09   #133
heheh, za Tyrellove se apsolutno slažem, a ovo što sam pričao o njima kao strateški važnima vrijedilo je za prošlost, za rat kojeg je predvodio Robert protiv Aerysa ... tad su oni imali po meni daleko veću ulogu, ali baš kao što sam rekao preveliki su debili i previše loših poteza su odigrali tokom knjiga, počev od sraza, da bi mogli postati iole relevantni tokom narednih knjiga ... izuzev Margeary koja bi po meni mogla za Tyrellove biti što i Sansa za Starkove .. jer ona će svoju guzicu spasiti, u to ja ni najmanje ne sumnjam ... a sad je njihovo stanje točno takvo kakvim si ga opisao slaabo, jako slabo, pogotovo obzirom da će Varys sve učiniti samo da Cersei podari malo prividne moći .... a ona će ih zgaziti prvom prilikom Također, mislim da će Varys maknuti i septona čisto zato da ne zadržava Cersei, jer uz septona, jedina Cerseina funkcija je ta da se tu i tamo poigra s Tommenom, što Varysu nikako ne odgovara kao što smo se uvjerili u epilogu plesa ..... A time i Margeary dobiva na svojoj snazi da se razumijemo, što će igru učiniti samo zanimljivijom Tako da, iskreno, ne polažem previše nade u vrhovnog septona kao spasitelja kraljevstva ...

Nadalje, Stannis svakako jest zanimljiv, i bez njega cijela ova saga ne bi bila ni upola zanimljiva, i također, ne smeta mi u prethodnim knjigama da se razumijemo, čak štoviše jako mi je zanimljiv, ali sam uvjeren da će on umrijeti (kao valjda i svi lol) i jedva čekam čitati poglavlje gdje fraer umire, jednako kao što jedva čekam to vidjeti na velikom platnu naprosto zato jer mi je sa tim svojim podvojenim mjerilima strašno iritantan ! No to ne znači i da mi nije zanimljiv da se razumijemo

Nadalje, Sansa već postaje igračica po meni, što se vrlo lako vidi iz njenog odnosa s malim Robertom i s cijelom spikom oko Lysinog ubojstva, i mislim da će ona postati poprilično važan lik u narednim knjigama... Ako zbog ničeg drugog, a onda barem zbog toga što nije uspjela steći niti jednog iskrenog neprijatelja (izuzev Cersei no budimo realni, ona je svima neprijatelj) a to je po meni vrlo važna odlika jednog vladara, a bogami i igrača ... Također, Doran je jako inteligentan ali je jako upitno koliko će potrajati .... A osim njega njegovu igru nitko ne kuži (bar o tome nije bilo naznaka do sad) tako da, jedina stvar koja bi Dorne mogla spasiti po meni je njihova prirodna nepristupačnost i izdvojenost od ostatka kraljevstva ... ili ako nas Martin iznenadi s nekim likom koji je u potpunosti upućen u Doranovu igru Jer iskreno sumnjam da će on osobno dočekati kraj iste... no tko zna, možda nas Martin iznenadi i time što neke likove ostavi živima roflmao
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:14   #134
E, a što se tiče Margeary, Mace je njena jedina slabost ... i čim se Cersei njega riješi (a bude vrlo brzo uvjeren sam, jer budimo realni on njoj smeta na najjače i prvu moć koju dobije će iskoristiti upravo za to, a Varys će se pobrinuti da ona dobije moć) i to će biti njena najveća greška, jer će tad u igru(i osvetu) stupiti Margeary ... i iskreno sam uvjeren da će ona imat više prostora nego do sada .... Naime, i Aegon nije neprimjećen, i sigurno će poslati neku vojsku na njega, i trebat će njemu vremena da stigne do KingsLandinga a Cersei i Margeary ostaju tamo, i vode tihi rat ..... mmm ma bit će zanimljivo na entu siguran sam

A da ne psominjem činjenicu da je margeary omiljena kraljica u narodu, a Cersein ugled je uvelike narušen ......
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 23:29   #135
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
To je bio dio Tyrionova plana da ga spasi. Kada je poslao ljude koji su se prerušili u zabavljače.
Ovo će biti u seriji, uložio bih lovu na to, i ja bi to stavio
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:05   #136
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ovo će biti u seriji, uložio bih lovu na to, i ja bi to stavio
Ja se nadam da će biti jer bi moglo biti jako zabavno ako se dobro napravi.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:15   #137
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ovo će biti u seriji, uložio bih lovu na to, i ja bi to stavio
i ja mislim da ce to biti, jer su i do sada u seriju stavljali takve neke scene koje su u knjigi samo bile spomenute, ili prepricane od strane nekoga. iako ako se dobro sjecam pokusaj bijega je zaustavljen na vratima riverruna tako da ta scena bijega ne bi trebala trajati dugo.
noname9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:31   #138
Pretpostavljam da bi mogli proširiti i Brienninu ulogu malo - naime, ona se u Gozbi prisjeća mnogo toga što se događalo za vrijeme Sraza, bilo bi glupo da njoj daju flashbackove - mislim da flashbackova uopće neće biti- tako da nju možemo očekivati u puno više scena osim sa Caitlin i one scene kad je Renly umro.

Prema njenim sjećanjima mnogo toga se događalo u Renlyjevom kampu, bilo bi zanimljivo vidjeti nešto od toga.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 22:41   #139
jel se ono pojavija prolog od Vjetrova Zime na internetu? ima li netko link?
Conphas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 23:07   #140
Quote:
Conphas kaže: Pogledaj post
jel se ono pojavija prolog od Vjetrova Zime na internetu? ima li netko link?
moguće da je procurilo,ali odakle ti vijest?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.