Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 12:17   #81
Quote:
karlo.co kaže: Pogledaj post
Bilo bi stvarno zanimljivo nabasati na nekoga toliko neupućenog, makar je neupućen malo za reći. No ne želimo biti nepristojni.

Možda još nije shvatio, mogli bi mu se javit na PM, ostvariti dugoročnu suradnju, jer pod njegovom je palicom sigurno i obitelj Rothschild





vi ste kreteni...
8kt je 50kn
covjek je govorio za 14kt. i normalno dae za vece karatno zlato veca cjena
vece007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:53   #82
sad jedno malo glupo pitanje..
kako da najbolje izvazem lancic? nemam tako preciznu vagu, a ne ide mi se u zlatarnu i onda kad kaze cijenu, kazem ne hvala...
gradibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:07   #83
od prijatelja čiji otac drži zlataru dobila sam svu hrpu srebrnih lančića 925, pola sam podijelila..imam ih još 30-tak..kud s tim, ako se može prodati bilo bi odlično, taman za nešto love...ako itko zna jer nisam iz zg, a nitko ne otkupljuje srebro
dramaturginja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 16:20   #84
http://otkupzlata.hr/index.html

Imam iskustva s njima i zadovoljan sam!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 13:54   #85
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Zanima me cijena i vrijednost Alpake ako netko zna.
Alpaka se jos naziva novo srebro.To je legura bakra,nikal i cinka cime se izraduju ukrasni predmeti,pribor za jelo,lonci i sl.naziva se "novo srebro" zbog velikih kemijskih karakteristika sa srebrom.
Srebrnaste je boje.
Ono sto me zanima je koliku vrijednost alpaka postize na danasnjem trzistu,jel ide po gramu ili?
ALPACCA ili alpaka je legura metala koja ne sadrži srebro, ali nekad može biti posrebrena. Njena vrijednost je minimalna, a pribor za jelo urađen iz alpake može u kontaktu sa jelima i pićima da izbacuje iz sebe bakar, koji je otrovan, pogotovo ako se unosi kroz usta i sa hranom.

Moje mišljenje je da alpaka pribor za jelo treba odmah baciti i nikad više ne koristiti niti pokušavati prodati, jer prodaja otrovnog pribora za jelo može biti krivično djelo.
__________________
★★★ http://www.ulaganje.com ★★★
JLouisBiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 01:57   #86
ako netko otkupljuje zlato nek se javi na pm, imam nekoliko narukvica, lančića i ostalih stvari
stipe86st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 00:40   #87
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
A kako vi uopće znate koliko je zlato čisto? Napravite spektroskopsku mikroanalizu?
postoje kiseline kojima se provjerava karataža zlata... nema sav nakit žig, posebno oni stariji, često se i ošteti , izbriše, a i da se samo po tome gleda lako bi se varali ljudi. Tako bi neki zlatar moga napravit komad nakita od 8 ct zlata i staviti žig od 14 karatnoga, ne prijaviti taj komad zlata i uvaliti ga nekome... što se i zna događati...

trenutno je cijena zlata u prodaji visoka pa je i cijena otkupa porasla.. u splitu je cca. 90 kn 14karatnog,a za zamjenu 120 kn. 18ct deset kn više i tako dalje...
miluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 01:48   #88
pozdrav

ima li itko iskustva s ovima ovdje
http://otkupzlata.hr/

imam poprilično dosta srebrnog (čistoće 925) i nešto zlatnog nakita (žig 585) pa namjeravam slanje poštom preko hp ekspres usluge

ili da mi se javi netko tko otkupljuje sa ovog foruma na pm. treba mi hitno novac. dakle, imam najviše srebra i malo zlatnog.
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 11:20   #89
kupujem sve vrste zlata i zlatnog nakita po duplo vecim cijenama nego sto dobijete u zlatarni za istu tu gramažu )

javiti se na pp
D1esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 15:25   #90
http://otkupzlata.hr/ jhel ko prodavo ovima zlato..iamju dosta veliku cjenu 90kn gram 585 zlata...pa me zanima jel ko prodavo i kolko je sigurno
pacman1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 23:38   #91
Quote:
pacman1312 kaže: Pogledaj post
http://otkupzlata.hr/ jhel ko prodavo ovima zlato..iamju dosta veliku cjenu 90kn gram 585 zlata...pa me zanima jel ko prodavo i kolko je sigurno
sigurnije ti je otići do najbliže zlatarne,takve su ti cijene i u njima
miluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 13:11   #92
zlatni lanac 14 karata 99,0 gr provjerena gramaža i kvaliteta u zlatarni prodajem.
ponude na pp
bubazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:09   #93
Wink

Quote:
vappadmaster kaže: Pogledaj post
Jeli itko surađivao sa dotičnim gospodinom Jean Louisom iz Zlatarne Goldschmied?Zanimaju me povratne informacije,da li je kakva prijevara?
NEMAS STRAHA AKO RADIŠ PRIMOPREDAJU NA UNAPRIJED DOGOVORENOM MJESTU . ISTO TAKO PRISTANI JEDINO NA GOTOVINSKO PLAČANJE! SVE
TRANSAKCIJE TIPA..." POSREDOVATI ĆEMO ZA VAS PRI KUPNJI, IMAMO KUPCA I SL...." ZABORAVI. JEDINO GOTOVINSKO PLAČANJE DOLAZI U OBZIR ZNAĆI, AKO PRODAJEŠ ZLATO, TI NNJEMU ZLATO ON TEBI GOTOVINU A AKO KUPUJEŠ, DOGOVORI MJESTO PRIMOPREDAJE( NAJBOLJE U INSTITUTU ZA MJERITELJSTVO REPUBLIKE HRVATSKE JER SU JEDINI OVLAŠTENI DA TI IZDAJU CERTIFIKAT O
KAKVOĆI ZLATA) I TO JE TO! NARAVNO UVIJEK IMAJU U PRATNJI POUZDANE OSOBE
__________________
KIKA =)
kika888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:14   #94
Kod mene 14 k zlato 95 kn zainteresirani nek se jave na mail: [email protected] nema prijevare niti nista tome slicno samo u podrucju Zagreba ..
HbzjeGOLD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:25   #95
Quote:
bubazu kaže: Pogledaj post
zlatni lanac 14 karata 99,0 gr provjerena gramaža i kvaliteta u zlatarni prodajem.
ponude na pp
Kolko para?
HbzjeGOLD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 13:55   #96
šuška

hmmmm...vidim cijene plešu!
posjedujem zlatnu ogrlicu koja na sebi ima oznaku 750...odokativno, koliko bi to bilo kn po gramu? nisam ju još vagao..
ovo mi je prvi susret s otkupom zlata, danke!
nemilodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 11:55   #97
ja imam za prodat jedan lancic 14 karata(585) od 7.5 grama..saljite mi ponuda na PM..pozzz
Crotex17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 09:18   #98
Quote:
nemilodijete kaže: Pogledaj post
hmmmm...vidim cijene plešu!
posjedujem zlatnu ogrlicu koja na sebi ima oznaku 750...odokativno, koliko bi to bilo kn po gramu? nisam ju još vagao..
ovo mi je prvi susret s otkupom zlata, danke!
Zavisno o težini , odokativno mogu ponudit 140-150 kn za gram.
Noa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 09:32   #99
Quote:
pacman1312 kaže: Pogledaj post
http://otkupzlata.hr/ jhel ko prodavo ovima zlato..iamju dosta veliku cjenu 90kn gram 585 zlata...pa me zanima jel ko prodavo i kolko je sigurno

Ako još imate zlato , ponudio bi 105 kn za gram , 14 k sa žigom 585.
Noa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 09:31   #100
AKCIJA!!
Otkupljujem zlato za 110kn/gram. Količina nebitna,to znači da ako imate 2-3grama zlata i dalje je cijena 110kn/gram a ako imate više onda će i cijena biti viša!!

Kontakt na PM!
ihmael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.