Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 01:20   #121
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
A tko je dao "prvo" mišljenje?Usput kako se pali ono za PM
mislili smo da ti ne primas pm.
samonesto is offline  
Old 09.02.2009., 02:10   #122
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
mislili smo da ti ne primas pm.
dobro nemoj me sad zajebavat....šta ću dosadno mi je
ždralexandrijka is offline  
Old 09.02.2009., 02:12   #123
uh ovo je uzas.. ne mogu ni zamisliti taj horor aaaaaaa.. da vidis svoje dijete da drka na tvoje gacice..



nemam sina al ipak uzas...
Limba is offline  
Old 09.02.2009., 03:08   #124
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Slažem se, pogotovo s podebljanim. Hvala svima na savjetima

Što je najgore cijelo vrijeme me progoni misao kako me sin gleda kao objekat, da me zamišlja u tko zna kakvim situacijama.

Prošlo ljeto smo bili kod brata na moru, a tamo sam većinom bila u kupaćem. Sada mi je nezamislivo da s njim odem na more, a i neugodno mi je obući neki odjevni predmet koji otkrica neki dio tijela. Uhvatio me neki čudan osjećaj, kao da sam zarobljena, na neki način.
Sve to ignorisati i ne opterečivati se takvim mislima.

Prije svega kako uopšte možeš biti sigurna kad tebe gleda na plaži ili kući da tebe zamišlja za seksual. objekat ? Može gledati tebe ili neke djelove tijela,i u toj cijeloj slici, izdvajati segmente, djelove slike koje njemu odgovaraju i fetišizirati sa konotacijom (projekcijom) neke druge žene ili djevojke. To se jako često dešava u svakodnevnom životu na raznim poljima, mislim na PROJEKCIJU kao psihološki mehanizam. Ima slučajeva gdje majka svijesno ili nesvijesno svojim nastupima provocira seks. nagon kod sina (npr. specifičan (patološki) emocionalni odnos sa sinom, govor, pogled, hod, odijevanje, stav itd..)
Zato neke narodne skupine žive po striktnim pravilima koja su usmjerena na aseksualiziranje svega,dijelova tijela i svega što se odnosi na seks ili incest i to biva održavano jakim religiskim normama koje blokiraju te sklonosti sa jasno usmjerenim ciljem.
Potrebno je sebe preispitati dali tu ima vlastitog udjela. Jer čičak če se zaljepiti samo na dobar vuneni đemper i nikako drugčije.
Ako nema tvojih provokacija, onda sve to ignoriši i čekaj da vrijeme promjeni stvar, jer iz godine u godinu u velikom broju slučajeva se spontano vrše ''pomijeranja'' seksualnih sklonosti ili peverzija, sa jedne aktivnosti na drugu, sa jedne žene na drugu itd.. u zavisnosti( a sad ne mogu o tome pisati, to je složena stvar)od konstitucije. Sudbina seksualnog nagona je misterija! Neki se otmu totalnim perverzijama, neki konvencionalnim normama, neki sve to kanališu u religiski život, itd.. ko može znati šta če biti za deset godina.
Prokletstvo čovijekovog postojanja je dualizam životinja-razumno biče. Imamo i jedno i drugo, kod nekih preovladava životinja, a drugog razum,duh,kultura. Ko to određuje, ne znam.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be

Zadnje uređivanje England : 09.02.2009. at 03:31.
England is offline  
Old 09.02.2009., 04:20   #125
Ajde nemoj vise zavlaciti jadnog decka nego nauci sina vjestine koje ce mu trebati kasnije....





nobie is offline  
Received Infraction
Old 09.02.2009., 05:00   #126
Ovdje se, vidim, potura incest kao nešto zabavno.
Sigurno autorici teme nije zabavno, a bome ni meni.
Falabogu što nemam djece...
Vess is offline  
Old 09.02.2009., 05:13   #127
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Što dulje čitam tvoje postove,imam dojam da imaš manje od 41 godinu,u prvom postu djeluješ u biti kao jako zabrinuta odgovorna ozbiljna majka gospođa,koja puno razmišlja....a sad kao druželjubiva komunikativna zaposlena ekonomistica mlada duhom uvijek u điru,znatno znatno mlađa od 41 godinu....
ne znam nešto mi tu nije jasno....
sin druželjubivi nogometaš,imao cura,zgodan,budući ekonomist,prekinuo s curom prije 3 mjeseca,i da drka majci na gaćice.......nešto tu smrdi....
nečiji opis je lažan.....
ili je netko gadno poremećen...nisam stručnjak....
Ma ovi postovi su ti koma! Kaj si ti, sadist ili što?!?
Plus, glupi su ti postovi.
Vess is offline  
Old 09.02.2009., 05:13   #128
Iskreno, malo mi ova tema ne drži vodu, djeluje mi prečudna i ima mi nekih stvari koje se nikako ne poklapaju. Ne znam.

Ako je priča istinita i ako autorica stvarno triba savjet, onda je možda malo nezahvalno cilu temu u startu popljuvat. A ako je problem stvaran, još je najgore u startu i od momka (sina) napravit najvećeg zločinca i luđaka kojeg triba poslat na ispitivanje. Možda momak ima neki oblik fiksacije na ženske mudante, ne bi bija prvi koji danas ima neki fetiš. S curom je prekinija, sa ženskim prijateljicama možda nije toliko prisan da može doći u posjed njihovih gaćica, pa se poslužija materinim. Momak od 17. godina je drka držeći materine mudante... ko kaže da je zamišlja mater dok je drka, moguće da je zamišlja neku livu ženu ili neku zgodnu curu iz škole a te mudante je uzea eto samo da osjećaj mu bude stvarniji?!

Iskreno, pojma neman, takvim se stvarima nikad nisam bavija, al znan da postoje razni fetiši danas, i to puno čudniji nego ovaj. Pitanje je jel on uopće zamišlja mater ili mu je bilo samo do ženskih gaćica koje, gle vraga, trenutno more uzet vjerojatno samo od matere jer je s curom prekinija...
Proglasiše momka nekim nastranim bolesnikom, Edipom, a sama mater kaže da nikad ništa čudno u njihovom odnosu nije vidila i da DO JUČER nije nešto takvo pomislila a sad odjednom priko noći sin nju gleda ka seksualni objekt. Ili momak stvarno nema veze sa svim tim i jednostavno je drka uz ženske mudante ili je majka ipak malo manje sritno rastavljena nego što to misli pa joj godi pomisao da bi neki mlađi muškarac na nju bacija oko! (ne sin, naravno, ali sin spada u mlađe muškarce, pa kad je i sinu dobra ka ženska onda će bit i drugim mlađahnim muškićima u punoj snazi).

Čudno mi je sve ovo, ili je sin nastran ili je potpuno normalan i samo ima fetiš na ženske mudante, a majka ili ima problem sa sinom ili ima sama sa sobom i činjenicom da bi tila biti napeta mlađoj muškoj populaciji pa joj ovako nešto u jednu ruku godi, ali je problem što se radi o sinu.
Ili je rič o stvarnom problemu ili o težoj projekciji u matere... a kako to riješit ne bi dava savjete jer nisam kompetentan.
__________________
Iader victor!
Iader is offline  
Old 09.02.2009., 08:44   #129
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Pa kaj si ti normalna...ovo je očiti troll...digne neko priču zato da se tu koljemo,glumimo kojekakve detektive i dijagnostičare i ubijamo nediljno popodne...mislim ako ta dotična osoba ima preko četrdeset godina,obrazovana diplomirana ekonomistica,sva onakva po opisu, sve bi bila toliko glupa da ne zna da postoji liječnik za takve poremećaje...i treba kao naše visoko inteligentne savjete...s foruma...mislim ono...i di je uopće sad....

osim toga prva rečenica ovdje glasi da se ne zna di bi išla ova tema....po svemu sudeći možda joj i nije mjesto ovdje...ionako zvuči kao bajke iz Smokvinog Lista,samo što za nadobudnu publiku nema nastavka...
isto ka šta nema ni autorice...gleda tv i misli jesam ih ....
mozda je troll-ako je mozes ju pratiti i ne moras
mozda ne
voljela bi vidjeti kako bi ti rijesila taj problem da je ovakva pametna nadjes u istoj situaciji...
koliko god da si inteligentna diplomirana ekonomistica , ne bi znala kako se postaviti , jer negativne poljedice mogu biti katastrofalne
obzirom na to kakve nebuloze pises vezano za temu , cisto sumnjam da si mater a time nisi kompetentna za nista drugo osim vikati troll a to mozes na nekoj temi koja nije ovako delikatna

ontopic-mater jesam , ali za razliku od ove mame imam dvije curice cime je manja vjerovatnost da cu se naci u ovakvoj situaciji...iskreno neznam kako bi se postavila ali definitivno ne bih nista poduzimala sama prije razgovora sa strucnjakom
bivseg muza bi definitivno izostavila iz price , jer da mali zna da tata zna bi pogorsalo situaciju dodatno
konzultiraj se s nekim tko je kompetentan , s kim mozes razgovarati o detaljima koji nisu za forum , i vidi kako je najbolje djelovati , ili ne
to je ono sto bi ja napravila
svako moze dijete zaliti hladnom vodom , ali taj netko ne razmislja o psihickim posljedicama svog cina na to dijete
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.