Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2007., 00:57   #61
aterom...mali rez i sve je gotovo za 15ak minuta....skidas savove za 8 dana...
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 01:13   #62
nije opasno ......sve se da srediti jednim malim zahvatom
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 07:53   #63
Jel bolna operacija ili ne ostjetim pod anestezijom? Cim pomislim na noz brrr...
Rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 13:04   #64
ma nije bolna ......budna si ali ti to mjesto utrne tako da ne osjetis
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 13:31   #65
Evo,svi smo se složili,blago tebi Kad bi barem uvijek bilo tako.
ri-watch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 11:49   #66
Jos me samo zanima jel se ostaje u bolnici ili nakon operacije mogu ici kuci?
Rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 10:45   #67
bok laza...
znam da je davno prošlo od otvaranja ove teme al možda ipak vidiš moje pitanje...imam isti problem koji si ti imala...opis je točan kakav si ti opisala...pa me zanima što ti je doktor rekao? da li si ga uopće posjetila? ili je to možda prošlo samo od sebe?? pliiiizzzzz helpppp
janjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 10:51   #68
Exclamation kvrga na glavi?? plizzz help

bok....
imam jedan problem ..na lijevoj strani glave iza uha pojavila mi se bolna kvržica....promjera je otprilike jedan centimetar i kad ju dotaknem osjećam jaku bol.... neznam šta je to ??? molim vas ako imate bilo kakvih iskustva da mi se javite...i još jedna molba molim bez savjeta posjeti doktora...
janjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:12   #69
Quote:
janjek kaže: Pogledaj post
bok....
..i još jedna molba molim bez savjeta posjeti doktora...


Odi kod babe vračare onda da te okadi tamjanom

Ajde specificiraj što bi htjela konkretno da ti napišemo pod dijagnozu pa da se svi odmah složimo i da tebi odmah bude lakše i da se izliječiš.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 12:37   #70
ne znam kaj je, ali ni slucajno nemoj ic doktoru.
jedan moj prijatelj je imao slicnu stvar, otisao je doktoru i drugi dan mu je izgorjela kuca, ostavila ga je cura i u istom tjednu je ostao bez posla.

sto je zapravo sitnica prema onom sto se dogodilo Christianu Lopezu iz Paragvaja koji je imao identicnu stvar kao i ti, otisao doktoru i izrasla mu je ogromna grba.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 13:29   #71
Quote:
janjek kaže: Pogledaj post
bok....
imam jedan problem ..na lijevoj strani glave iza uha pojavila mi se bolna kvržica....promjera je otprilike jedan centimetar i kad ju dotaknem osjećam jaku bol.... neznam šta je to ??? molim vas ako imate bilo kakvih iskustva da mi se javite...i još jedna molba molim bez savjeta posjeti doktora...
Vjerojatno zaušnjaci, mumps. A da ne budeš kreten i odeš doktoru?
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 15:30   #72
a da ti nije kakva unutarnja pufica. malo dublje pod kožom pa se neda iscijediti lako?

meni se to znalo dogoditi.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:42   #73
A sto se neki tako boje doktora? Shvatila bi da su imali neko grozno iskustvo ali to cesto nije slucaj. Recimo jucer moja svekrva dobila visoku temperaturu, i bolove u bubrezima. I ne zeli doktoru! Nikako! Sada ima groznicu, nemoze iz kreveta, povraca joj se i cijela obitelj skace oko nje, brine se, mole da ide u bolnicu, nude da je voze u hitnu a ne! Ona nece!
Dobro zna (nije glupa zena) da se svi brinu i da izbjegavanje doktora moze samo pogorsati situaciju. Ne shvacam sta se tu po glavi mota....
sammy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 09:13   #74
kvrga na glavi

molim pomoć!
prije 3 dana sam napipala kvržicu na stražnjem dijelu glave, tvrda je i nije bolna.
bila sam kod dr i rekla mi je da to ne mora biti ništa, al mi nije ništa objasnila osim da misli da je to vezano za kost
inače imam česte glavobolje ( skoro svaki dan)
sada me kvržica počinje boljeti i imam neki čudan osjećaj na toj strani glave
danas ujutro sam napipala još jednu, manju na drugoj strani glave
znam da mi niko ne može reći šta je to,a li molim vas ako neko ima ideju šta bi uopće moglo biti?
da li da odem obaviti neku pretragu privatno tipa CT ili sl.?
puno hvala
geby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 10:13   #75
pa gdje ste svi
niko ništa ne odgovara....
geby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 17:33   #76
odi doktoru,trebao bi te poslat vadit krv,tako je meni moja dr. kad sam došla sa kvrgom na glavi,sve je bilo ok,kvrga se povukla
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 17:37   #77
Najjači su mi ti liječnici kad kažu nije to ništa.Idi ponovno kod nje i inzistiraj na nekakvim pretragama.Imaš pravo na to.Reci da te to brine i da se želiš uvjeriti da to nije ništa.
corrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 18:45   #78
dobro ti je tvoj doktor rekao ,znam o cemu govoris

koliko dugo traju tvoje glavobolje,imas li problema sa vidom us mislu da imas na trenutak suzenje vida ili kao da ti neko svjetlom jakim usmjeri u oci pa izgubis vid ,imas li nagli gubitak tezine itd

mislim da se radi o tvojoj sugestiji i da su to samo nepravilne kosti glave
ako imas jos nesto pitaj

sve najbolje
lumbarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 22:17   #79
Quote:
lumbarda kaže: Pogledaj post
dobro ti je tvoj doktor rekao ,znam o cemu govoris

koliko dugo traju tvoje glavobolje,imas li problema sa vidom us mislu da imas na trenutak suzenje vida ili kao da ti neko svjetlom jakim usmjeri u oci pa izgubis vid ,imas li nagli gubitak tezine itd

mislim da se radi o tvojoj sugestiji i da su to samo nepravilne kosti glave
ako imas jos nesto pitaj

sve najbolje
nemam problem sa vidom, al mi zna curiti krv iz nosa i začepe mi se uši
nije moja sugestija jer sam bila privatno kod dr reumatologa ( inače ga poznajem)
poslao me hitno kirurgu, naručena sam sutra kod privcatnika negdje u Jaski pa čemo vidjeti šta će reći
hvala
geby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 02:55   #80
Ma nije vam to nista opasno. evo i ja imam jednu. prepo se pa malo po netu čačko haha
Chuck S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.