Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 15:26   #21
možda ću ispasti bezobrazna pa se unaprijed ispričavam,ali nije mi jasno zašto se trudne udajete??
Zar nije bolje to odraditi kasnije,kad možeš uživati u slavlju,ljepo se obuči, plesati,ostati cijelu noć na svom tulumu,popiti...??
Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:31   #22
i dijete ostaviti gdje??????

pa trudne smo, nismo bolesne, a zabaviti se možeš i bez puno alkohola (to je balkanski mentalitet da se moraš nacugati da bi se proveo) i otkud ti to da se nemoš lijepo obući???????
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:59   #23
potpisujem!!!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 16:32   #24
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
možda ću ispasti bezobrazna pa se unaprijed ispričavam,ali nije mi jasno zašto se trudne udajete??
Zar nije bolje to odraditi kasnije,kad možeš uživati u slavlju,ljepo se obuči, plesati,ostati cijelu noć na svom tulumu,popiti...??
Meni je na svadbi bilo super. Bila sam u 9.mj i nisam pila. A super sam se provela.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 16:59   #25
ja sam se udala u 5 mj trudnoće,trbuh mi je bio velik,ali u vjenčanici sam izgledala ko da nisam trudna,ali sam izgledala ogroomna. Vjenčanica je bila sa kolutovima,tako da sam izgledala ko bova,ne znam zašto sam izabrala baš tu. Bilo je baš lijepo,isplesala sam se cijelu noć,nije mi žao što nisam mogla piti,ionako ne pijem inače. Da sam se sad išla udavati,bilo bi mi zafrkano sve to organizirati uz bebu i na svadbi bi stalno mislila na malog i bila oko njega,ne bi se mogla zabaviti kao treba,tako da nismo fulali
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 17:30   #26
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
možda ću ispasti bezobrazna pa se unaprijed ispričavam,ali nije mi jasno zašto se trudne udajete??
Zar nije bolje to odraditi kasnije,kad možeš uživati u slavlju,ljepo se obuči, plesati,ostati cijelu noć na svom tulumu,popiti...??
nisi ispala bezobrazna nego prilično zatucana i tupava.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 19:16   #27
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
možda ću ispasti bezobrazna pa se unaprijed ispričavam,ali nije mi jasno zašto se trudne udajete??
Zar nije bolje to odraditi kasnije,kad možeš uživati u slavlju,ljepo se obuči, plesati,ostati cijelu noć na svom tulumu,popiti...??
Nevidim razlog zasto bi mi nakon sto rodim bilo bolje udat se!?Pa ja sam plesala do zore i nisam pila al zar moras pit da bi se dobro proveo!!???
I bas sam si bila Ljepa.
Super sam se osjecala.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:42   #28
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
nisi ispala bezobrazna nego prilično zatucana i tupava.
Ja zatucana i tupava....e to nikako ne jer nisam ja ta koja se trudna udala a i da sam bila trudna ne bi se udala samo radi toga...

Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:51   #29
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
možda ću ispasti bezobrazna pa se unaprijed ispričavam,ali nije mi jasno zašto se trudne udajete??
Zar nije bolje to odraditi kasnije,kad možeš uživati u slavlju,ljepo se obuči, plesati,ostati cijelu noć na svom tulumu,popiti...??
ja se slazem sa tobom. ja sam se udala kad je moja curka navrsila 6mj. vratila sam liniju, kao prvo, i mogla sam tulumariti cijelu noc,imala sam i djevojacku,,,, nikad nisam razmisljala da bih se udavala trudna. dobro, to sam ja...
cdvita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:52   #30
sto to znaci tupav?
cdvita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:00   #31
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
Ja zatucana i tupava....e to nikako ne jer nisam ja ta koja se trudna udala a i da sam bila trudna ne bi se udala samo radi toga...

nema veze.
ionako nije to ono što čini čovjeka glupim i zatucanim

ti si i dalje zatucana i tupava.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:04   #32
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
i da sam bila trudna ne bi se udala samo radi toga...

a otkud tebi uopće ideja da su se cure ovdje isključivo udavale samo jer su trudne??
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:07   #33
Quote:
cdvita12 kaže: Pogledaj post
sto to znaci tupav?



tȕpav

tȕpav prid. 〈odr. -ī〉

koji se odlikuje tupošću, koji je tup
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:07   #34
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
a otkud tebi uopće ideja da su se cure ovdje isključivo udavale samo jer su trudne??
pa zato jer je zatucana, primitivna i tupava.
to smo riješili već
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:18   #35
uh, sto se odmah vrijedjate. cura se unaprijed ispricala, vjerujem da nije imala losu namjeru, vec mislim da je pitanje postavljeno iz njene perspektive jer ona tako ne bi. A ne bi ni ja i nisam. I sta sad.
A vi odmah dvrljem i kamenjem.

Ja ne velim da ste se sve udale iskljucivo zbog trudnoce, vjerujem (i voljela bi) da se volite i obozavate ali bogami znam i za takve slucajeve (sto moze znaciti i da se curka udavala iz svih "pravih razloga" a muski bas i ne). No mogu odgovorno tvrditi da je trudnoca u 99% barem pozurila vjencanje.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:21   #36
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
uh, sto se odmah vrijedjate. cura se unaprijed ispricala, vjerujem da nije imala losu namjeru, vec mislim da je pitanje postavljeno iz njene perspektive jer ona tako ne bi. A ne bi ni ja i nisam. I sta sad.
A vi odmah dvrljem i kamenjem.

Ja ne velim da ste se sve udale iskljucivo zbog trudnoce, vjerujem (i voljela bi) da se volite i obozavate ali bogami znam i za takve slucajeve (sto moze znaciti i da se curka udavala iz svih "pravih razloga" a muski bas i ne). No mogu odgovorno tvrditi da je trudnoca u 99% barem pozurila vjencanje.
ok. trudnoća požuri vjenčanje. i to ti je neki jak argument?
što je loše u tome da trudnoća požuri vjenčanje?
ah da..ovako ste se još mogli zavlačiti kojih 10ak godina i premišljati bi li ne bi li..pa onda malo još švrljati okolo...joj, oprosti da..zaboravih na bitne čimbenike u promiskuitetnom i nezrelom društvu koje ipak odgađa svaku odgovornost što je duže moguće.

trudnoća i dijete definitivno aktivira i pokrene čovjeka da se prešalta na 3 puta brži tempo. i ja ne vidim u tome ništa loše.

a ti?

želiš li ipak još malo švrljati okolo?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:21   #37
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
Ja zatucana i tupava....e to nikako ne jer nisam ja ta koja se trudna udala a i da sam bila trudna ne bi se udala samo radi toga...

ženo, jako primitivno razmišljaš.....a bome osjeti se i konzervativnost.....
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:29   #38
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ok. trudnoća požuri vjenčanje. i to ti je neki jak argument?
što je loše u tome da trudnoća požuri vjenčanje?
ah da..ovako ste se još mogli zavlačiti kojih 10ak godina i premišljati bi li ne bi li..pa onda malo još švrljati okolo...joj, oprosti da..zaboravih na bitne čimbenike u promiskuitetnom i nezrelom društvu koje ipak odgađa svaku odgovornost što je duže moguće.

trudnoća i dijete definitivno aktivira i pokrene čovjeka da se prešalta na 3 puta brži tempo. i ja ne vidim u tome ništa loše.

a ti?

želiš li ipak još malo švrljati okolo?
1. nema nista lose u tome da trudnoca pozuri vjencanje. ja to nigdje ne tvrdim. ali dobijam dojam da se velika vecina vas odmah nakostrusi ako vam se iti malo implicira da situacija ne izgleda bas planiranom (sto opet samo po sebi nije lose). Da se manje defenzivno i agresivno argumentiras, ne bi ni ostavljala odredjene dojmove.

2. da ti kazem nesto o sebi buduci da me ocito ne poznajes, a dajes si za pravo napamet govoriti i pretpostavljati razne stvari o meni: ozenili smo se prosle godine u 11. mj nakon malo vise od 3 godine veze (od toga 1 godina zaruka) gdje nije bilo ni svrljanja ni niceg.

chillaj zeno, radis kontra-efekt
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:57   #39
ja sam se udala prije 3 tjedna, nakon 10 i po godišnje veze, a u 30om tjednu trudnoće, nikad nismo bili funovi "svadbenih svečanosti", pa nam je vjenčanje bilo malo- jedan dan roditelji i kumovi, a drugi dan prijatelji, da moram ponovo, opet bi napravila jednako, trudna ili netrudna, a evo i kako je izgledala haljina, da ne budemo totalno izvan teme

Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 22:06   #40
ej tatsha...baš si bila
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.