Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 15:13   #301
Kad nazoveš Službu za korisnike ti pogledaju da li si na listi za ovaj tjedan da ti puste to sučelje
Ja nisam
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:17   #302
Popis TV programa

Evo mene danas prebacili sa T-coma na Iskon i za sada sam zadovoljan, ako nekog zanima napravio sam si popis programa s brojevima, s time da imam osnovni + plus + HBO pakete pa pretpostavljam da su možda redni brojevi programa drugačiji ako nemate ove pakete.


U svakom slučaju šteta bi bila da sam ovo napravio samo za sebe:

http://dl.dropbox.com/u/19374896/Isk...s%20kanala.pdf
daitarn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 20:15   #303
Imamo, zadovoljna!
Problema nikakvih nemamo, jako rijetko se desi da se internet/telka zamrznu i stvarno ne mogu reci da imam ikakvih zamjerki!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 12:56   #304
Quote:
daitarn kaže: Pogledaj post
Evo mene danas prebacili sa T-coma na Iskon i za sada sam zadovoljan, ako nekog zanima napravio sam si popis programa s brojevima, s time da imam osnovni + plus + HBO pakete pa pretpostavljam da su možda redni brojevi programa drugačiji ako nemate ove pakete.


U svakom slučaju šteta bi bila da sam ovo napravio samo za sebe:

http://dl.dropbox.com/u/19374896/Isk...s%20kanala.pdf
koliko to plačaš ?
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 13:32   #305
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
koliko to plačaš ?
Pa trebalo bi me doći negdje 500kn (PDV uračunat), s time da imam preko firme i to BIZ smart paket + TV + TV Plus + HBO, a to podrazumjeva i fiksnu tel. liniju (100 min. besplatno u nacionalnim fiksnim mrežama + dodatni broj...)

Kod T-coma sam plaćao nekih 530kn za sve to minus filmski paket i neznam da li sam imao kakvih besplatnih minuta na fiksnoj liniji, ali glavni razlog što sam se prebacio je taj da sam imao puno problema s Max TV-om a i internet je često znao kiksati, ali samo na nekim domenama, torrentima i sl.

Najbolje da nazoveš besplatni 0800 1000 i sve će ti tamo lijepo objasniti, jer, barem kod T-coma cijene za tvrtke su veće nego za privatne korisnike, iako je usluga ista..
daitarn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 09:30   #306
Quote:
daitarn kaže: Pogledaj post
Pa trebalo bi me doći negdje 500kn (PDV uračunat), s time da imam preko firme i to BIZ smart paket + TV + TV Plus + HBO, a to podrazumjeva i fiksnu tel. liniju (100 min. besplatno u nacionalnim fiksnim mrežama + dodatni broj...)

Kod T-coma sam plaćao nekih 530kn za sve to minus filmski paket i neznam da li sam imao kakvih besplatnih minuta na fiksnoj liniji, ali glavni razlog što sam se prebacio je taj da sam imao puno problema s Max TV-om a i internet je često znao kiksati, ali samo na nekim domenama, torrentima i sl.

Najbolje da nazoveš besplatni 0800 1000 i sve će ti tamo lijepo objasniti, jer, barem kod T-coma cijene za tvrtke su veće nego za privatne korisnike, iako je usluga ista..

ja plaćam max 3 l paket u tcomu 493 kn, imam 150 min unutar tcom-a (sve ostale mreže u fiksnoj telefoniji idu na to gore), imam flat net,dodatni maxtv, max-tv sa dodatnim gratis sportskim paketom, snimalicu najmanju i nikad mi ne dodje manji rn. od 493 kn s tim da uopće ne pričam na telefon , kod nas u kvartu nema baš nekih ponuda i opcija i to prilično živcira (zg)...drugi operateri nude te usluge za 250 kn mjesečno . Ima nekih opcija ali nema neke ponude(loša ponuda tv programa)
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:43   #307
dobila novo sučelje i nisam baš oduševljena.
sviđa mi se što se bolje vidi sve, pogotovo opisi emisijai što se izgleda svaki stb može zasebno podesiti (za sad sam samo teme podešavala), ali mi se ne sviđa što kad gledam izbornik ne mogu klikom na ok odmah prebaciti na kanal, već mi se otvori novi izbornik gdje moram odabrati opciju da prebaci na kanal. također, izbor tema im je koma, plava, crna ili narančasta.

ostalo još nisam puno provjeravala.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 11.02.2013. at 13:54.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:05   #308
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
...ali mi se ne sviđa što kad gledam izbornik ne mogu klikom na ok odmah prebaciti na kanal, već mi se otvori novi izbornik gdje moram odabrati opciju da prebaci na kanal...
Ma ni meni nije jasno što im to znači, to je kao kad na kompu pritisneš neku kraticu sa 3 tipke istovremeno pa te onda još i pita da li si siguran, jok, polomio sam prste da stisnem sve tri tipke na rubovima tipkovnice a on me još pita jesam li siguran?!
daitarn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:34   #309
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
ja plaćam max 3 l paket u tcomu 493 kn, imam 150 min unutar tcom-a (sve ostale mreže u fiksnoj telefoniji idu na to gore), imam flat net,dodatni maxtv, max-tv sa dodatnim gratis sportskim paketom, snimalicu najmanju i nikad mi ne dodje manji rn. od 493 kn s tim da uopće ne pričam na telefon , kod nas u kvartu nema baš nekih ponuda i opcija i to prilično živcira (zg)...drugi operateri nude te usluge za 250 kn mjesečno . Ima nekih opcija ali nema neke ponude(loša ponuda tv programa)
ja max3L i oko 370kn mi je račun, ugovor je bio na 2 god...ostala još 1 god.....maxtv sa gratis sportskim paketom, fiksna linija sa 160min besplatnih prema fiksnim linijama, adsl flat brzine 4 Mbps
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 16:46   #310
nešto sam zeznula u postavkama (slučajno sam hdmi postavke kliknula) i sad mi uopće nema slike već onako sivo crno pleše po ekranu. probala sam restartati i modem i stb i dalje isto sve. pa me zanima ako napravim factory reset da li će on samo resetirati taj stb ili će utjecati i na drugi i da li će utjecati na ostalo, postavke modema i to.


EDIT: napravila sam factory reset i sve je normalno. ništa mi se nije poremetilo, čak ni raspored kanala
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 11.02.2013. at 17:48.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:38   #311
mi ćemo sutra dobit. pisalo je da je moguće da će snimke iz snimalice biti obrisane. pa jebemu.
sad čitam hellie, na obe teme ( ), i lagano me lovi panika
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:45   #312
ma nije strašno, samo se treba opet naviknuti
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 12:15   #313
Jučer dobio novo sučelje, pa se sve zblesiralo. Počeli izbornici sami od sebe iskakati, receiver se nije mogao ugasiti pa sam ga morao ručno resetirati. Nakon toga je 15 minuta pokazivao "Pogrešku 503",a kad je napokon došla slika - nije bilo zvuka. To je bilo oko 22h, a jel povezano sa novim sučeljem, ne znam. Dosad nije bilo problema.
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:09   #314
Novo sucelje mi je ok, valjda samo stvar navike, iako mi je ono prije bilo nekako ljepse...
Jedino me smeta ono sto je vec prije netko spomenuo, da treba tri klika da prebacim na kanal ako gledam sto ima preko EPG-a, plus puno mi je sporije kada kliknem desnu strelicu za brzi pregled programa, onaj mali izbornik s dvije sljedece emisije koji iskoci -- treba mu jaaaako puno da se pojavi, je li i vama tako?
sushi elegance is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:56   #315
je. jako je sve sporo. i sve se mora micati sa onim gumbićem za nazad (zavijena strelica) a prije se moglo lijepo sa lijevim trokutićem
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 12:18   #316
Pozdrav!! Što napraviti kad ti telefon mjesecima već ne radi preko Iskona a uredno plaćam pretplatu TRIO SUPER (super my ass) ???

I riknuo mi je daljinski skroz...jel zna neko gdje nabaviti univerzalni za to?

Hvala na odg...
__________________
It's only messy if you step in it
andrelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 16:23   #317
nazovi službu za korisnike
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:05   #318
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nazovi službu za korisnike
...i da čeka 3 sata jer su svi agenti zauzeti
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:41   #319
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nazovi službu za korisnike
Pa ...nemrem ih nazvati zato što mi telefon već mjesecima ne radi...
Jučer sam im poslala mail na [email protected] il tak nešto pa ćemo vidjeti što će odgovoriti.Piše da vračaju odg. najkasnije za 2 dana...hmmm

I pitala sam ih za daljinski....vidjet ćemo što kažu ISKONOVCI !!!! JOOOOJJJ
__________________
It's only messy if you step in it
andrelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:49   #320
Imas mob
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.