Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 22:10   #1
Kupujem Renault 4!

imali tko blizu mene renault 4 da mu smeta oko kuće, nije bitna godina, samo da ima papire (imam neiscrpan izvor dijelova), rado bi ga odveo uz nekakvu normalnu novčanu naknadu

isto tako i prikolicu sa papirima,

a ako ima netko r4, prikolicu i na r4 kuku, e to je dobitna kombinacija
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 00:14   #2
ne mogu virovat, evo danas sam se voza po gradu i zaviriva, nigdi nema niti jednog renola, ima 100 drugih olupina, renola nigdi !
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 08:45   #3
A da...ono šta je bilo u banani je odavno završilo u preši...ono što valja košta oko 1000 ili više eura. Ovi ispod te cijene su krama, čini mi se.

Link na njuškalo
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 21:47   #4
Evo dva iz splitske zupanije pa biraj hoces R4 iz Splita ili iz Imotskog.

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl...d=0&f_age_id=0
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 19:46   #5
U šibenskom zaleđu ih dosta ima kolko sam vidio. tamo oko Danila
FIZIKALAC1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 20:53   #6
ima ih po otocima bez registracije koliko god voliš
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 21:11   #7
ma, strpi se. linkovi na njušci istječu...zna se u par dana pojavit hrpa renolčeka, ima ih po 200kn totalni krš...al treba čekat.

P.S. većina ljudi koji imaju takvo što nije baš informatički pismena...bakin sam prodao preko njuš za 1800kn...1990. god, trul, motor savršen(20k km)...
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 21:16   #8
a bas evo citav mjesec se cudim ( Brač i Murter ) koliko cetvorki jos voze.. pa probaj po tim distriktima )
Yurek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 23:34   #9
Quote:
Yurek kaže: Pogledaj post
a bas evo citav mjesec se cudim ( Brač i Murter ) koliko cetvorki jos voze.. pa probaj po tim distriktima )
ma i moj ide na otok, samo se ja neću zezat da nije registriran, našao sam jedan u paketu sa prikolicom i gradelama, registriran 700 €, iću ga vidit ove sedmice
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 11:45   #10
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
ma, strpi se. linkovi na njušci istječu...zna se u par dana pojavit hrpa renolčeka, ima ih po 200kn totalni krš...al treba čekat.
Ne kužim zašto bi ti ga dao za 200 kn, ako će mu ga kao sekundarnu sirovinu otkupit za kunu i kusur po kili...što je oko 100 ojrića...
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 16:08   #11
manje, jer je četvorka dosta lagana(mislim cca 600kg), a tu je još i šlepanje nečega kroz što raste drvo...neisplativo ako nisi profesionalac (cigani to rade besplatno-uzmu ti željezo iz dvorišta-uspio sam se nagodit za cca 500kg stare peći od lož ulja i brdo cijevi i radijatora-100kn.Tad nisam bio motoriziran, pa... ako nemaš kamion, ponekad ni auto, ili ti se ne da time bavit, da se nagodit)

samo kažem da se na oglasniku da nać samo "high grade" ponude.
ako ti trebaju papiri, ili želiš kupit nešto što nije u voznome stanju, bilo da se radi o starom renou 4 ili mercedesu, internet nije dobar izvor informacija.

nije ovo amerika. starija generacija(60+) a pogotovo penzioneri se time ne služe. ponekad im djeca, unuci, prijatelji postave na net, ćešče ne. Znam par udovica(prijateljice moje bake) kojima su muževi ostavili brda krša po dvorištima, sve u "nikad-više-vozno", pa se to kroz koju godinu očistilo.

a i njuškalo ti malo vrijedi za lokalno traženje, jer od 20ak auta 18 ti je predaleko (kad nisu vozni).

provozaj se okolicom, gledaj u dvorište, pozvoni i pitaj. pa ak ne bude niš od kupnje, možda bude

P.S. kaj si ponoril? tražiš papire za otok? koji? ajd ak je krk, onda si praktično do rijeke brzo, al ak neće sa otoka, il samo trajektom u shopping, ne krši tradiciju...
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 22.08.2011. at 16:13.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 18:43   #12
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
manje, jer je četvorka dosta lagana(mislim cca 600kg), a tu je još i šlepanje nečega kroz što raste drvo...neisplativo ako nisi profesionalac (cigani to rade besplatno-uzmu ti željezo iz dvorišta-uspio sam se nagodit za cca 500kg stare peći od lož ulja i brdo cijevi i radijatora-100kn.Tad nisam bio motoriziran, pa... ako nemaš kamion, ponekad ni auto, ili ti se ne da time bavit, da se nagodit)

samo kažem da se na oglasniku da nać samo "high grade" ponude.
ako ti trebaju papiri, ili želiš kupit nešto što nije u voznome stanju, bilo da se radi o starom renou 4 ili mercedesu, internet nije dobar izvor informacija.

nije ovo amerika. starija generacija(60+) a pogotovo penzioneri se time ne služe. ponekad im djeca, unuci, prijatelji postave na net, ćešče ne. Znam par udovica(prijateljice moje bake) kojima su muževi ostavili brda krša po dvorištima, sve u "nikad-više-vozno", pa se to kroz koju godinu očistilo.

a i njuškalo ti malo vrijedi za lokalno traženje, jer od 20ak auta 18 ti je predaleko (kad nisu vozni).

provozaj se okolicom, gledaj u dvorište, pozvoni i pitaj. pa ak ne bude niš od kupnje, možda bude

P.S. kaj si ponoril? tražiš papire za otok? koji? ajd ak je krk, onda si praktično do rijeke brzo, al ak neće sa otoka, il samo trajektom u shopping, ne krši tradiciju...
ja sam građevinar privatnik, i ovako me imaju na zubu sve žive inspekcije, ne trebam još strahovat kad idem kupit marendu i pivu da će me ogulit lokalni šerif jer sam furešt

tj mirno spavam za 1500 kn
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 18:44   #13
BTW renolić nije loš (koliko može biti dobar), ali je prikolica bogami smješna neka kola 10" i dimenzija za dvi gajbe pive

i naravno da je gazda penzić
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 23:52   #14
Idealno, odmah kupuj (hebes posao, piva je bitna).
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 07:34   #15
kako se pokazao R5 ? ima ih dosta u tom cijenovnom rangu po oglasima ? di truli ?

jel u njega mogu stat 3 dinarida ?
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:36   #16
evo ja mogu reći za reno 5 samo pohvale vozim ga godinu dana a u obitelji je 8 godina kupljen od prvog vlasnika sa sitno kilometara sad ima na satu 111000 tisučica otprilike . mašina je 1.1 doslovno nepoderiva toči vozi ,do sad od kvarova ...hmmm nije ih ni bilo samo potrošni materijal tipa platine bla bla bla sitnice ,bas danas kupio diskove da promjenim i plocice ..u biti ja sam prezadovoljan malo trosi stvarno malo jos imam plin u njemu ugrađen .vidim da vas zanima kuka i prikolica pa moj je opremljen tom dodatnom opremom i prosli tjedan je odvalio rutu sa punom prikolicom cirka 300 kila 4 odrasle osobe bez ikakvih problema od zagreba do daruvara auto za eksplotaciju bez puno ulaganja toci vozi moja preporuka
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 17:57   #17
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
kako se pokazao R5 ? ima ih dosta u tom cijenovnom rangu po oglasima ? di truli ?
najzajebanije gdje može trulit na hvatištu zadnjeg mosta za karoseriju, to treba dobro pogledat
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 18:33   #18
R5 ti je peri deri. Jedini minus mu je što je dosta nizak u odnosu na R4...i naravno manje praktičan portapak. Al evo, moj je 89. godište s tim da ga zadnjih par godina vozi dida koji naravno ne zna vozit, pa je čok stalno na max. + ona klasika kod staraca: kvačilo trećinu pušteno, a gas stisnut do daske.
Koliko sam zadnji put snimija situaciju, tragova hrđe na limariji nema, auto se još dobro drži, jedino je sjebano vozačko sidalo i podizači zadnjih stakala.
Motor je benzinac 1.4 od 70 ks i dan danas unatoč mrcvarenju zadnjih godina radi "ko sat" kad ga vozi neko normalan. Jedino, didu troši 20 litara, al ne brini, nije do auta...do dida je
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 19:02   #19
pa što ne gleda onaj dostavni 5 express, makar sve su to već krame polako i r4 i 5 nać dobro teško za par sto orja, jedino ak neko uživa svaki čas nešto popravljat
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:31   #20
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
pa što ne gleda onaj dostavni 5 express, makar sve su to već krame polako i r4 i 5 nać dobro teško za par sto orja, jedino ak neko uživa svaki čas nešto popravljat
me neću dostavni, problem mi je registracija, evo radi toga sam MB100 poslao u vječna lovišta i od kunica kupujem neku rndalinu jer mi treba za otok

naša sam jedan u Koprivnu za 2000 kn, kaže brajo da je pali vozi, žena kupila novo, iću ga vidit.

šta se tiće servisa, nema toga šta ja nemogu popravit ako je moj kombi blizu, i nema toga šta nemogu nabavit za te renoliće
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.