Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano - ostale serije

Neprikazano - ostale serije 'ću da ti gatam.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 12:58   #5941
@friend, hvala na informaciji, keep us updated. Čekaj, tamo serija počinje u 23:30h?! Tko pali Tv i prati serije u to vrijeme??? Svašta.. Sinkronizacije su mi presmiješne, zaista, ne podnosim to. Pogledala sam ove latino-klipove, šta reći. Hahaha..

@Lenka, pa znali smo da se preziva Aydin, rekao netko iz produkcije ekipi na TW. #onokad prezime lika u seriji saznaš preko TW od levata iz produkcije! U seriji nikada nije bilo spomenuto. #fail No dobro, uskoro će se prezivat Yilmaz, pa nije ni bitno. Roditelji garant u Indiji u nekakvom ašramu meditiraju. #ommmmm

Sjećate se rumunjske Tv što je dolazila na set? Evo sad se pojavio snimak intervjua, tu je Ćato koji priča o Insajderu, a na samom kraju na engleskom () odgovara na kratka pitanja (part4). Kaže ženska da će postaviti i Arasove odgovore. Hadi bakalim..

@Lenka, samo za tebe
Old 29.06.2017., 15:56   #5942
Prikazali su celu prvu epizodu, ali je dosta scena izbačeno. Prva epizoda traje oko 2 sata i sedam minuta, oni su prikazali sat i 17 minuta. Mislim da je to praksa ovog kanala, pa ako bude uspešna, kasnije prikazuju sve scene i seći će epizode.

I ja prezirem sinhronizaciju jer ubije šarm originalnog govora. Ali to je nažalost praksa skoro u celom svetu. Drago mi je da je ovo područje ostalo verno titlovima. Mi smo još dok je postojao kanal Fox, imali neku probnu verziju Married with children sinhronizovanu (https://www.youtube.com/watch?v=3BTJoWzEy00) i jezivo je. Odmah su se vratili na titlove.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:59   #5943
Mertov stan u novom ruhu, kreće odavde. Pogledajte paravan prema kupaonici, uredno stoji, za svaki slučaj, ako bi netko špijao! Hahaha.. Dalje, odavde kreće pogled na drugi dio stana, vidim kauč je novi, ali kuhinja i stolić su Mertovi, kao i kafe-aparati i barske stolice. A evo ga i naš emnijet, kreće odavde.

Ne pratim seriju, nego pročitala da ju zbog loše gledanosti prebacuju u ponedjeljak, pa onako bzvz prevrtila ep. 2 kad ono, deja vu!

@friend, kakva je situacija s našima kod Latinosa?
Old 13.07.2017., 22:50   #5944
Prosto mi dodje kao neko svetogrdje gledati nekog drugog u Mertovom stanu
Old 17.07.2017., 17:19   #5945
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Mertov stan u novom ruhu, kreće odavde. Pogledajte paravan prema kupaonici, uredno stoji, za svaki slučaj, ako bi netko špijao! Hahaha.. Dalje, odavde kreće pogled na drugi dio stana, vidim kauč je novi, ali kuhinja i stolić su Mertovi, kao i kafe-aparati i barske stolice. A evo ga i naš emnijet, kreće odavde.

Ne pratim seriju, nego pročitala da ju zbog loše gledanosti prebacuju u ponedjeljak, pa onako bzvz prevrtila ep. 2 kad ono, deja vu!

@friend, kakva je situacija s našima kod Latinosa?
Bitno da se oni meni ne koprcaju po Eyleminom kaucu, nisam dzabe u Dogtasa birala kauc dve epizode da bi mi ga sad netko drugi razvaljivao, a Zvoncica mi ga nije krstila.

U Latinosa hit, share oko 20% i na drugom mestu su iza neke njihove hit Amande, sto je majstorija jer krecu u ponoc s emitovanjem.

Bio je i neki clanak Nueva novela exitosa de Mega gde su faljeni.

Arasa se secaju iz OBGZK koji je u njih isao kao Tormenta de passiones (ajme majko prevoda) i mnogo ga hvale.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:18   #5946
https://m.facebook.com/story.php?sto...23862814623002

Priznajte tko je od vas ičerdista dobio ideju da bude uvoznik Eyleminog kauča?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.