Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2008., 22:42   #1
Question Sins of a Solar Empire

jeli neko mozda nabavio sins of a solar empire
kakva je?
koja konfa treba za to?
Nikol@ G®ozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:42   #2
vidim slike na netu izgleda pre j*****
Nikol@ G®ozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 00:27   #3
Nije zahtjevan, izgleda odlično a leti na par godina starim konfiguracijama.

Igra je fantastična, no većinu će odbiti činjenica da igra nema nikakvu kampanju, već četrdesetak nepovezanih scenarija s loreom.
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 20:35   #4
jadva cekam da je kupim
Nikol@ G®ozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 23:46   #5
Grafika fantastična, izvedba još bolja, kontrole - ma sve je na mjestu. Izgleda fantastično.

Ali neću je puno igrat jer uopće nema nikakvu kampanju. Čak i scenariji nemaju nikakvu vezu sa pričom - sve je random!
Papiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 01:16   #6
Quote:
Nikol@ G®ozni kaže: Pogledaj post
koja konfa treba za to?
System Requirements:
Minimum - Windows XP SP2/Vista, 1.8 GHz Single-Core Processor, 512 MB RAM (1 GB for Windows Vista), 128 MB DirectX 9 3D Video Card (Radeon 9600 / GeForce FX 6600 and above), DirectX 9.0c Compatible Sound Card, DVD-ROM Drive, 3 GB Hard Drive Space, Keyboard and Mouse, DirectX 9.0c

Recommended - 2.2 GHz Dual- or Quad-Core Processor, 1 GB RAM (2 GB for Windows Vista), 256 MB DirectX 9 3D Video Card (Radeon X1600 / GeForce 7600 and above)

LINK
__________________
zelim čitati pravila o potpisima
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 03:00   #7
*Mora* li igra *obavezno* imati priču da bi bila dobra?! Koliko samo nekomercijalnih igara koje pripadaju malo slabije zastupljenim žanrovima (koji danas recimo nisu squad based ww2 fps, simulacija utrka po gradskim ulicama napimpanih auta mladih gangstera ili mporg - kao recimo... potezne ratne igre) je odabralo ovaj pristup, pa su, u svojoj niši - fenomenalne!

Takav način prezentacije zove se "sandbox" i legitiman je i jednako zanimljiv u kojoj god se igri pojavio - od Cezara 3 do Falcona 4.0. Zaigraj Crusader Kings, Master of the Orion ili Dominions, imaš praktički istu stvar, a igre su kultne i super-uspješne u svojoj kategoriji...

Nije li svaka partija Civilizationa sa svim pravilima koje možeš odrediti u stvari analogna jednom velikom "scenariju"? Čine li samostalni, user made scenariji za Heroes of Might & Magic 3 igru išta manje zanimljivom jer nisu dio nekakve veće storytelling strukture?

- - prije bi se moglo reći da je nedostatak priče mana uskog pogleda na igre današnjih igrača nego takvih igara!
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 03:38   #8
Sandbox primjerice imaju Morrowind i GTA, pa svejedno imaju radnju.

Ovakvo pričanje priče kakvo imaju Sinsi se naziva lore, i na takav način rade većinom mmorpgovi i simovi, te tycooni. Znači, tebi igra kroz uvodnu animaciju objasni tko si, što si i što radiš. Kao primjer, ovdje te kroz vrlo jednostavan art i naraciju igra upoznaje s zaraćenim stranama i povodom njihovog ratovanja. Pametnome dosta. I navedeni cezar ima lore. Čak da vam ne ispriča igra, davno vam je ispričala učiteljica u osnovnoj.

Naravno da jednom lunaparku recimo ili simulaciji civilnih aviona uopće ne treba ni priča ni lore, pošto je očigledno gdje ste i što vam je raditi.

Znači, sinsi ipak imaju radnju, a ovaj broj scenarija bi se mogao popeti na deseterostruko više, jer modderi su izuzetno talentirani ljudi, i uživaju u svom poslu.
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 07:39   #9
Igra je super al ima mjesta za napredak, npr totalno je premalen tech tree(treba jos vise tehnologije, vise frakcija s kojima se moze igrat, vise brodova jer ipak to je igra od Stardocka, ocu ko u Galactic Civ slozit svoj brod. Jedva cekam da moderi naprave Star Wars mod.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 10:24   #10
Ja počeo igrati ali komp je slab. Sada pokušavam u MP za malo izazova
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 02:14   #11
hoću li je moći igrati s 1.7 procesorm i integriranom grafikom intel GMA 915/128 MB i 1,5 rama
antonio17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 03:08   #12
Quote:
antonio17 kaže: Pogledaj post
hoću li je moći igrati s 1.7 procesorm i integriranom grafikom intel GMA 915/128 MB i 1,5 rama
Moci ces na kombinaciji medium/low detalja. Uglavnom povecaj detalje koji zahtjevaju ram-e a smanji one koji zahtijevaju snagu graficke i CPU-a
__________________
80% of people have moved on "OVO AUTO (Das Auto)" expression. If you are part of the 20% who still speak "OVAJ AUTO" ,copy and paste this into your signature.
Phurgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 09:57   #13
Igra je prilično nezahtjevna što se tiće resursa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 10:16   #14
kupio sam je preee dobra je
Nikol@ G®ozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 19:59   #15
Vidio sam malo slicica o igri, procitao par recenzija, i definitivno mislim da cu je nabaviti. Zabole me dzon na cipeli za kampanju. Ako je ima - OK, ako nema, opet dobro. Samo da ima generator misija i sve je u redu.
Jos ako bi imala neku statisticku tabelu da se vidi koliko sam potamanio koje gamadi u svojoj 'karijeri', to bi bila tockica na 'i'.
Jedva cekam!

y.
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 20:01   #16
yenko veli da je dobra?

:istražuje:

:razmišlja_o_nabavci:

vjerojatno bi vec nabavil da je ovaj balvan napravil normalnoga uvodnoga posta
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 01:11   #17
"kupio" sam je noćas,igrica je show,dosad neviđeno.
antonio17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 21:26   #18
Question jel igra na dvd-u ili na na 2 cd-a?

molim ako tko zna da odgovori
ursusc355 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 22:54   #19
Igrah, ko Homeworld s planetima, ipak biram Homeworld, bitke su mi ovdje dosadne. Ma i ekonomija isto. Sori.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 01:09   #20
Quote:
ursusc355 kaže: Pogledaj post
molim ako tko zna da odgovori
igra ima oko 1.7 GB
antonio17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.