Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2007., 17:48   #61
Poštovanje. I ja sam student Kifa. I takoder se cesto susrecem sa pljuvanjem fakulteta. Ali sto se vise svadas, to vise pljuju. Ko ih jebe. Ako misle da su superiorniji od nas...neka su! Ali trebat cemo im kada ce svoju debilnu djecu slati da steknu koordinaciju i ostale "debilne" stvari koje mi studiramo, onda cemo im biti super i zakon.
Misko16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 17:58   #62
Čitam tako malo bezveze ovu temu. Bratić mi se misli upisati pa me zanimalo. Uglavnom, nisam znala da netko uopće pljuje po KIF-u.
Krajnje mi je retardirano da netko uopće pljuje po bilo kakvoj vrsti višeg obrazovanja. Mene bi općenito bilo sram da idem nekome pametovati o njegovom faksu. Grozno.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:24   #63
Quote:
Minou kaže: Pogledaj post
Čitam tako malo bezveze ovu temu. Bratić mi se misli upisati pa me zanimalo. Uglavnom, nisam znala da netko uopće pljuje po KIF-u.
Krajnje mi je retardirano da netko uopće pljuje po bilo kakvoj vrsti višeg obrazovanja. Mene bi općenito bilo sram da idem nekome pametovati o njegovom faksu. Grozno.
Kad ljudi imaju potrebu biti superiorniji od drugih, a ako ne mogu normalno svojim postignucima, onda pokusavaju na bilo koje druge nacine. Pa makar to bilo i pljuvanje po drugim fakultetima. Jadno, jadno...
Misko16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 02:32   #64
Ja bi upisala za trenera, tocnije za trenera fitnesa(aerobic,bodybuilding,cardio fitness), pa jel tamo lakse upasti nego na bas kinezioloski? ovo je kao neka visa trenerska skola al isto je na kinezioloskom fakultetu,inace vec dugo rekreativno vjezbam, pa me zanima sto mi sve treba za prijemni, citala sam da treba motoricke sposobnosti i specificna motoricka znanja al sto sve spada pod to, koje vjezbe? i jel to plivanje stvarno tako tesko odraditi 50m u 65sec s obzirom da sam cura? trenirala san prije plivanje, jedno tri godine, znam sve nacine plivanja al je problem sto je to bilo davno a sad nisam u mogucnosti da se u tome spremim za prijemni a to je najvažnija stavka, jel mogu nekako drukcije steci kondiciju za plivanje bas jer na koji nacin plivati znam al ne znam bih li mogla toliko otplivati u 65sec?

eto...nadam se da ce se naci netko tko ima vremena da mi odgovori na sva ova moja znatiželjna pitanja i kome nije tesko
Lindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 13:36   #65
ne znam kako je kod vas al u mom gradu samo najveci idioti, besposlicari, mamini i tatini sinovi u kasnim dvadesetim studiraju dif,i zbog tog ja dif u svom gradu ne smatram fakultetom nego sprdacinom gdje za sitne novce polozis ispit,

a inace fakultet kao fakultet ne smatram nista manje vrijednim nego ostale, cak sta vise znam koliko moze biti tezak i naporan i svaka cast onima koji ga zavrse,
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:38   #66
ima li netko na forumu tko studira na ovom faksu?
arantes30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 23:31   #67
svaki fakultet je tezak, i fer, ekonomija, tvz ,pmf, neki kazu cak i kif. evo na drugoj godini sam i mogu reci da mi nije tesko, cak imam i dobar prosjek , iz jednog osnovnog razloga, puno vremena provodim na faksu, sto u vjezbi sto u predavanjima. nisam sin nekog bossa niti imam vezu na faksu. 2puta u tjednu u prosjeku zapijem sa ostalim kolegama, izlazim ali i ucim. lagano je omalovazavat bilo koji fakultet, ali ako smatras da je lagan upisi ga i zavrsi uz ovaj koji trenutno pohađas i zavrsi u roku. pa ako uspijes onda mozes imat i vlastitu emisiju na televiziji tipa david copperfield. ali dosta o tome, svatko ima svoje misljenje i moze ga imati.
e da sto se tice prijemnog. ni tu nisam imao vezu pa sam dobio dobre ocjene. treba samo znati sto prof valoriziraju. npr. judo bacanja. da tresnes lutku sto jace. itd... a onaj tko misli upisati ovaj fakultet bez dobrih ocjena iz srednje taj ce se morati dobrano oznojiti na pripremama. a tko ne prijeđe prag od 280bodova taj nije za ovaj fakultet je nema sposobnosti za njega(izuzev ozljeđenih).
ono sto se njeguje među studentima na kifu , a sto nijedan, garantirano nijedan fakultet u sklopu sveučilišta nema, je timski duh. svakog studenta kojeg sretnes na fakultetu u dvorani mozes slobodno, bez ustrucavanja, zamolit za pomoc i on ce ti pomoci najbolje sto zna(op. provjereno). mozda zato sto se zeli napraviti vazan. ali nije tako. svakoj osobi koja ima bilo kakvu zelju upisati kif zelim reci da nece pozaliti jer je ovo faks s najboljom atmosferom koja se osjeti cim uđeš u njegove prostorije.
ljudi koji komentiraju kifovce da su glupi, tatini sinovi, nek se zapitaju da li su mozda i pravnici, ferovci, stomatolozi isto tako tatini sinovi. mozda jesam glup ali ako je to pamet sto vi pokazujete onda ne zelim bit pametan....
ponosni glupi kifovac
gluteus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 23:34   #68
e da i nisam u kasnim 20ima. jos nisam ni u 20ima. al evo za mjesec dana.
gluteus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:03   #69
Na kojoj godini se polaže ispit Prehrana sportaša?
Tal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:55   #70
jel mi može neko reći di je kineziološki fax. Ne da mi se tražiti po karti.
usput, jel velika dvorana?
Bad-Blue-Vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 20:13   #71
jel mi moze netko reci kakav je prijemni na visu trenersku-kondiciona priprema sportasa??
che79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 22:42   #72
Smile prijemni ispit

Bok! Jel mi može neko reci sto se traži na prijemnom ispitu za Kineziološki fakultet?Planiram ići na visoku pa me zanima šta ima na prijemnom ispitu.Čuo sam da su se neke stvari promjenile pa me zanima šta točno.Puno hvala!
benchpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 22:13   #73
Ej ljudi, jel ima netko tko bi mi mogao održati pripreme za faks, ali u Osijeku. Molim vas da se javite. [email protected]
croatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 16:34   #74
Zavrsila sam dif ili ti ga kif i tesko pozalilia..... faks trazi maksimalno ulaganje, po cijele dane obavezan si biti na faksu ( ujutro vjezbe popodne predavanja) zatim puno novaca odlazi na opremu ( judo kimono,gimnastika dres i papucice,plivanje kupaci naocale, skijanje pance odjelo skije stapovi, plati skijanje u Italiji 2 god. za redom, jedrenje plati Korculu, i sto drugih stvari plati ....) + godina kosta 7200kn, zatim tu je praksa po skolama koja se rasteze kroz 3 semestra i kad sve skupa lijepo zavrsis moras polagati drzavni ako zelis raditi u skoli za pocetnu placu 3700kn i da ti se drugi profesori smiju "jer si glup samo loptu guras" klinci te jebu u zdrav mozak.... NE UPISUJTE KIF moja je preporuka (osim ako vam je tata tajkun pa vas ceka posao negdje nevezano za skolu i teretanu).....
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:52   #75
tko ti je kriv sto si ogranicena samo na skolu. ja na drugoj godini za mjesec po 4sata dnevno uzmem 4000 kao box fitness trener. treba se znat snac.
gluteus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 01:59   #76
Prijemni se promijenio jer više nema čučnjeva i a uveli su ti testove agilnosti i fleksibilnosti.Samo ne znam koliko ti to znači kad sam čuo da profesori mogu to promjeniti kad god požele. Moraš znači drilati sve.Svakako bi ti preporučio da ideš na pripreme jer danas praktički nećeš upasti bez njih.
aqua1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:50   #77
Pozdrav svima! Evo, ja idem na višu trenersku, smjer streljaštvo. Na prijamnom smo imali samo plivanje (50 m) i nije bilo bitno kak otplivaš ni za kolko otplivaš... Bitno je samo da otplivaš. Čini mi se da kod drugih smjerova nije tak jednostavno. Semestar košta oko 4500 kn i mislim da smo mi zadnja generacija koja ima 5 semestara, idući budu imali 6. Ako vas nekaj još zanima, slobodno pitajte.
zmaya123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 20:09   #78
Quote:
gluteus kaže: Pogledaj post
tko ti je kriv sto si ogranicena samo na skolu. ja na drugoj godini za mjesec po 4sata dnevno uzmem 4000 kao box fitness trener. treba se znat snac.
nitko... dragi moj gluteus nisam ogranicena na skolu i cijeli sam faks radila kao privatni fitness trener ali to te ceka i kad zavrsisi, nema neke promjene..... nije stvar u snalazenju vec u ogranicenjima koja te cekaju ako zelis raditi u struci... ogranicen si na posao koji ako si bio snalazljiv radis vec uz studij i tu mozemo dodati jos skolu kao nov izbor kad zavrsis faks.... ali ti ocito bolje znas od mene
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 14:18   #79
Zna li itko koliko se ljudi ove godine prijavilo na kif u splitu i koliko je upalo
hip-hop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 08:40   #80
moj pogled

pozdrav ljudi, evo slucajno mi je ova tema upala u oko a pošto imam još diplomski odradit u zagrebu na difu mogu neke stvari rec o tome. prvo da razjasnim da sam iz splita i da taj faks sa jednako kvalitetnim ljudima i programom egzistira u splitu ali bukvalno egzistira radi opreme, uvjeta koji su ajme majko no to je druga tema. vec na prijemnom se susretnes sa povlastenima pa tako prvih par na prijemnom uvik budu neki pogurani koji u svom sportu ko nesto rasturaju a u ostalom su boze sacuvaj i onda odustanu u drugom semestru i vrate se svom macevanju i sl...najvažnija je stvar ko i za sve u životu je volja, ja sam je ima na pretek i dok nisam posta apsolvent je sve je islo po špagu. talent je mali dio no značajan jer ako rasturaš jedan sport a u drugima si očajan, puno ćeš teže prolazit nego da si u svemu ok. na kraju kad sve rezimiram, sportovi su manji problem nego teoretski predmeti, jasno dijelom jer je većina limitirana radnim navikama, ljudi ne znaju i ne da im se ucit a ima par kompleksnih predmeta za koje jedndostavno moraš sist i učit 20-30 dana šta je na feru prosjek al da ferovcima baciš balun bilo bi ozljeđenih.... šta se tiče mogućnosti, jebiga živimo u hrvatskoj a ne u normalnoj zemlji pa koga znaš i skim si u rodu više znači nego šta znaš i koliko si sposoban. upravo sam se vratia iz amerike i nevjerovatno je lako tamo uspit, ja sam ko bivsi vaterpolist moga tamo bilo šta, igrat, trenirat dicu, dobit stipendiju sportsku. naravno to sam propustia radi sad nevažnih razloga pa se tu grčim ko i svi mi....no ništa drugo u americi nije vridno spomena osim takvih nekih stvari koje kod nas fale... šta se tiče mogućnosti mislim da je u pojedincu stvar, koliko si uporan i ambiciozan i koliko se guraš tako će ti i bit. žao mi je cure koja kaže da je završila dif i požalila, to je dosta vrimena i truda za požalit. ja osobno ne znam di ću radit,vratia sam se u split al ako se šta otvori eto me nazad u metropolu. na faksu sam uša u jedrenje i posta skiper i tako ljeta provodim na jedrilici pa na taj način zarađujem šta nije malo al opet na to ne možeš računat ko stalni prihod, to je prije svega odlična dodatna zarada.... eto toliko, nestalo mi inspiracije...
vbublica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.