Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2018., 14:37   #1
Sraonica za nudistički autokamp

evo uvažene kolege još jena bitna tema
naime prid turistićkon sezonon smo i svi oćeju imat apartmane i zarađijat...
ja san se mislijo kako bit inovativan ...i sitijo san se
pošto neman apartmane,a iman jenu ledinu doduše negrađevinsku,tribab povadit par panja i metnit tabelu autokanp i to nudistićki
jedino je problem sraona , jer danas se mora udovoljavat uvjetima kake evropska unija nalaže
misijo san metnit par blažujki da se nevidi izvanka i iskopat par rupa ,i kanal i metnit jenu cijev za umore, pošto ima pad od sredine terena prema moru....
zvući dosta konplicirano, neznan jel ima ko kaku bolju ideju
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 14:46   #2
rici turistima nek seru u vodi
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 15:02   #3
nece meni svabo srat po hrvatskoj
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 15:08   #4
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
evo uvažene kolege još jena bitna tema
naime prid turistićkon sezonon smo i svi oćeju imat apartmane i zarađijat...
ja san se mislijo kako bit inovativan ...i sitijo san se
pošto neman apartmane,a iman jenu ledinu doduše negrađevinsku,tribab povadit par panja i metnit tabelu autokanp i to nudistićki
jedino je problem sraona , jer danas se mora udovoljavat uvjetima kake evropska unija nalaže
misijo san metnit par blažujki da se nevidi izvanka i iskopat par rupa ,i kanal i metnit jenu cijev za umore, pošto ima pad od sredine terena prema moru....
zvući dosta konplicirano, neznan jel ima ko kaku bolju ideju
ideja je dobra. triba je razradit.

Cijevi su ti skupe. mi na baušteli sačinimo rižu. doli blažujka i sastrane stranice od daske. Kad će govno klizat prema moru more svak vidit sadržaj, štotje dobro poradi kontrole zdravlja, ka i one školjke di ti govno ostane, pa ga moraš tirat rukom u bužu.
Bilo bi dobro da obližnji potok spojiš da ti sapire tu rižu, a ako nema uvedi da je obaveza svakog koj se posere, da uznese koji sić mora i sapere drvenu konstrukciju. Ma, to ti bi bia ka neki akvagan za sranje.

U moru bi se na tom mistu počele skupljat ušate, pa bi mogo nekom mrižom sako malo obuhvatiti i frišku ribu peć na gradele tute.

Nemoj bacat pare na kupovne gradele, kariolu uzmi sa bauštele i košaricu iz konzuma. U karioli napraviš žar, ubaciš košaricu sa ušatima i kad je pečeno, imaš i ručkicu za podić, a da se ne opečeš.

Aj prika, neću ti više davat savjete besplatno, vidijo si da san kapacitet, al dalje samo za pare ili karnet za dvanajst sranja u tom tvon kampu ili par porcija ušata. Dogovorićemo se...
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:07   #5
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
rici turistima nek seru u vodi
sranje umoru je općepoznato kolega, a morab imati ve-ce najviše radi dozvola
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
nece meni svabo srat po hrvatskoj
kolega, oni odavno seru ponami,samo ovob bilo eko-sranje
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
ideja je dobra. triba je razradit.

Cijevi su ti skupe. mi na baušteli sačinimo rižu. doli blažujka i sastrane stranice od daske. Kad će govno klizat prema moru more svak vidit sadržaj, štotje dobro poradi kontrole zdravlja, ka i one školjke di ti govno ostane, pa ga moraš tirat rukom u bužu.
Bilo bi dobro da obližnji potok spojiš da ti sapire tu rižu, a ako nema uvedi da je obaveza svakog koj se posere, da uznese koji sić mora i sapere drvenu konstrukciju. Ma, to ti bi bia ka neki akvagan za sranje.

U moru bi se na tom mistu počele skupljat ušate, pa bi mogo nekom mrižom sako malo obuhvatiti i frišku ribu peć na gradele tute.

Nemoj bacat pare na kupovne gradele, kariolu uzmi sa bauštele i košaricu iz konzuma. U karioli napraviš žar, ubaciš košaricu sa ušatima i kad je pečeno, imaš i ručkicu za podić, a da se ne opečeš.

Aj prika, neću ti više davat savjete besplatno, vidijo si da san kapacitet, al dalje samo za pare ili karnet za dvanajst sranja u tom tvon kampu ili par porcija ušata. Dogovorićemo se...
kolega,šta se tiće love nema zime,sve san ja smisijo
napisaću elaborat za nepovratna sredstva iz evropskih fondova,tako mogu metnit i najbolje cjevi i drugi matrijal, misija san i par koluta žice bodenjaće da potiran domaće nataknjivaće štob tili škicat gole pićnije
ote siće štab oni tribali zalivat zasebon neću plastićne neg metalne zapisat, moran i konop dab imali sućin mora zagrabit...
kolega moš napisat zamolbu u moj ofis : odjel hjuman risorses za glavnog savjetnika,plaća po dogovoru (ućinku)
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:14   #6
Nek ti seru na vagu i plaćaju po učinku
Oni s prolivom moraju imat nižu tarifu jer ne pluta u moru
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:23   #7
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
Nek ti seru na vagu i plaćaju po učinku
Oni s prolivom moraju imat nižu tarifu jer ne pluta u moru
viš kolega,ućinkovito bodulsko razmišljanje - vaga
jedino proliv ako je jaći mogab zasrat more, zato moran nabavit pidoća, al oto nije problem,nađen starih konopa
(zapišen da su novi ka buden tražija povrat love), zavežen za donji kraj kamen da potone i metnen umore i eto prirodnih filtera
ka bude puno pidoća i još one ušate od modroga , mogab otvorit i mali restoranćić uskraj nigdi
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:27   #8
Ajme, kako ti se da
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:28   #9
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ajme, kako ti se da
uvatila me inspiracija
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:32   #10
Okej, onda ću ti dat ruke.

Moš nudit na nekom punktu sokić od aronije. Mene sfrče za 15 minuta. Eto fiskalni krug zatvoren
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:37   #11
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Okej, onda ću ti dat ruke.

Moš nudit na nekom punktu sokić od aronije. Mene sfrče za 15 minuta. Eto fiskalni krug zatvoren
dobra ideja mamekico al neman ja vrimena se sotin zajebavat, al' ako tražiš posal moglib se dogovorit,moš metnit niki kapelin naglavu i dekoltiranu majicu sa imenon od moga kanpa,radi promocije.... sva lova od aronije iđe teb,men samo reklama
još ako modri privati posal,mogab mu ponudit i onu karijolu da vozi usput,dićete sa lovon
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:44   #12
neznan kolko ovi naši daju po glavi za zapošljavanje
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:03   #13
evo vako san misija napisat uniji :

tajtl : rikvest for natjural nejked autokanp

dijar sr's

aj polajtli asking ju litl bit mani for mi , bikoz aj von tu open natjural kanp for nejked pipl in bijutiful lendskejp nijar de si.
aj hev junik ajdija end ajm šur dat ju vil not dinajd.
maj kalkulejšn iz aproksimatli abaut smol fajvhandrid tauznt juro for som ekspenses.

best regards
jor fejtful
thinkijoc and important member of forum.hr
superkrkan

superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:13   #14
E ako su eu pfondovi u pitanju, tu sam ti ja prvi u okolici. Položijo još prije dveitrinajste da jih mogu vodit. Više onako međugranična suradnja. Pa bi tribalo izbratimit neku opštinu U sao srbiji, pa neku u babe, ercegovce isto, sve to na jidno misto pa nek seru i zalivaju.

A imam jarana u Vrgorcu, njemu uvik ostane ono nešto neprodane robe, koju niko neće jer je već mekana i čuje se, akbi moga da se sredi da ima štant. Može i Mamekica jednu šihtu odradit na štantu, a jednu na karijoli. Ja bi pazija na red i disciplinu, to moš bit siguran da će bit u redu.

Nego jesil ti mislija da te cijevi triba spojit u račvu da se granaju na muške, a posebno na ženske guzice, a onda da se uliju u jednu širu cijev prema moru. Možda da papire odvajaju u posebnu kesu ka u Krčkoj, to bi ipak ti moga skupljat ipak si ti vlasnik i gazda i sigurno imaš neko auto da odvezeš u misto u kontejmer.

Štos plaće tiče, za rad od Mamekice daćeš mi 500 kn po danu za dvije šihte, a za mene 100 evra, jer moram pazit na red i na nju.
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:22   #15
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
E ako su eu pfondovi u pitanju, tu sam ti ja prvi u okolici. Položijo još prije dveitrinajste da jih mogu vodit. Više onako međugranična suradnja. Pa bi tribalo izbratimit neku opštinu U sao srbiji, pa neku u babe, ercegovce isto, sve to na jidno misto pa nek seru i zalivaju.

A imam jarana u Vrgorcu, njemu uvik ostane ono nešto neprodane robe, koju niko neće jer je već mekana i čuje se, akbi moga da se sredi da ima štant. Može i Mamekica jednu šihtu odradit na štantu, a jednu na karijoli. Ja bi pazija na red i disciplinu, to moš bit siguran da će bit u redu.

Nego jesil ti mislija da te cijevi triba spojit u račvu da se granaju na muške, a posebno na ženske guzice, a onda da se uliju u jednu širu cijev prema moru. Možda da papire odvajaju u posebnu kesu ka u Krčkoj, to bi ipak ti moga skupljat ipak si ti vlasnik i gazda i sigurno imaš neko auto da odvezeš u misto u kontejmer.

Štos plaće tiče, za rad od Mamekice daćeš mi 500 kn po danu za dvije šihte, a za mene 100 evra, jer moram pazit na red i na nju.
ako buden tebe sluša,moraću pripravit ono pismo uniji,malo je pestoiljada za sve ote cijevi,pa štandovi,pab sa još i mamekicu mora platit
men se nekako ćini dab bilo vas bolje uzest ka vanjske suradnike , a unutarnje rađeb uzeja ove pićnije odozgo na golin cicami pićkan i guzcan, ka švabe vidu kake cicojke se šetaju po mome kanpu navaliće ki blesavi,malo će mi i terena bit
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:25   #16
a moga bi u kondome pakovat taj analni sadrzaj i nek gosti to nose sa sobom ko suvenir sa odmora
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:34   #17
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a moga bi u kondome pakovat taj analni sadrzaj i nek gosti to nose sa sobom ko suvenir sa odmora
kolega , pa logićno je da nešto donesu sebon sa odmora - vrhunska ideja
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:38   #18
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
kolega , pa logićno je da nešto donesu sebon sa odmora - vrhunska ideja
mogli bi imat dovoljno suvenira za cijelu familiju
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:42   #19
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
mogli bi imat dovoljno suvenira za cijelu familiju
moglib otvorit i malu suvenirnicu

kolega najdublje se nadan da neko iz naše vlade zadužen za sredstva evropskih fondova prati ovu temu uoći turistićke sezone,mogab naućit puno iz naših mudrih upisa
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:50   #20
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
moglib otvorit i malu suvenirnicu

kolega najdublje se nadan da neko iz naše vlade zadužen za sredstva evropskih fondova prati ovu temu uoći turistićke sezone,mogab naućit puno iz naših mudrih upisa
virujen da je bolje to nego prodavat kinesko sranje pod autohtoni suvenir
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger