Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 16:50   #721
Molim vas savjet pokusat cu bit jasna..hm....
imam izblajhane pramenove sa izrastom od 3 cm. Moja prirodna boja je tamno smeđa, s poprilicnom kolicinom sjedih. Kosa ima nenormalno puno crvenog pigmenta, pa sam uvijek morala drzati blajh na kosi minimalno 45 min.
Od pustih godina umaranja kose, sto sa blajhom toliko i prije toga svim mogucim bojama, htjela bi joj dati malo odmora, jer vise ne lici ni na sta. Ono sto bi ja htjela postic je izjednacit izrast i vrhove, barem priblizno, i da uz to budu sijede barem tonirane. Svakako bi htjela preljev, boja ne dolazi u obzir- jer znam da cu se htjeti vratiti u plavo cim se kosa malo oporavi, a s tom kolicinom pigmenta kojeg imam i nekom smeđom bojom na sve to necu izvuc pramenove bez da opet zaprzim kosu.
Sta da radim? Molim pomoc...
petra999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:07   #722
Cure, bila sam kod frizera i odlučila se za preljev i stavio mi je neki nijansu tamniji od moje prirodne boje, a ima crvenkasto/ljubičasti odsjaj. Zaljubljena sam u potpunosti
No problem je taj što ne znam koji je to preljev Čini mi se da je neki Revlon ( ? ili sam krivo vidjela) extreme. Uska siva kutijica, sa ovim extreme napisano crvenim slovima
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 21:13   #723
upomoć!

pomagajte molim vas !
ovako,inace sam prirodno svjetlo-smeda,i nesto me puknulo pa sam se ofarbala u koje dvije-tri nijanse svjetliju (farba od garniera)...potom je nakon nekoliko tjedala usljedio izrast,pa sam stavila preljev (tkđ.od garniera) noisette boje. sad sam ispala tamno smeđa,naginjem na neku narančastu lagano i to mi se uopće ne sviđa.sad imam pitanje : kako da se sto prije rijesim tog preljeva? hocu li imati izrast od stare farbe kada se preljev ispere? HVALA PUNO!
tornstockings is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 17:40   #724
Quote:
A-M-M kaže: Pogledaj post
Cure, bila sam kod frizera i odlučila se za preljev i stavio mi je neki nijansu tamniji od moje prirodne boje, a ima crvenkasto/ljubičasti odsjaj. Zaljubljena sam u potpunosti
No problem je taj što ne znam koji je to preljev Čini mi se da je neki Revlon ( ? ili sam krivo vidjela) extreme. Uska siva kutijica, sa ovim extreme napisano crvenim slovima

Koliko ti je dugo držao taj preljev? Ja si razmišljam o Revlon farbi, da promjenim malo... Dosad sam koristila Keune, ali me razočarao prošli put jer mi se uopće nije uhvatila boja na tjemenu možda je frizerka sjeb... ne znam. Jel itko koristio Revlon farbu? Koliko traje i koliko dođe? Htjela bi u tamno smeđe/crno... Hvala
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 18:00   #725
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
Koliko ti je dugo držao taj preljev? Ja si razmišljam o Revlon farbi, da promjenim malo... Dosad sam koristila Keune, ali me razočarao prošli put jer mi se uopće nije uhvatila boja na tjemenu možda je frizerka sjeb... ne znam. Jel itko koristio Revlon farbu? Koliko traje i koliko dođe? Htjela bi u tamno smeđe/crno... Hvala
Iskreno, preljev drži još uvijek. Naravno, nije ta jačina kao kad sam ga stavila, ali jako se dobro vidi A prošlo je mjesec dana. Doduše, frizer mi je i rekao da bi trebalo biti vidljivo mjesec, mjesec i pol i stvarno Ja sam oduševljena
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 19:46   #726
Ja sam mislila kupiti onaj Palette preljev, oće se zaista isprati nakon 6-8 pranja?
Pahhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 13:11   #727
Wink

bok.trebam pomoć. već 2 godine sam plavuša, i zadovoljna sam nijansom koju sam postigla. al moja kosa puno zahtjeva, moram je baš nakon svakog pranja fenirati inače bi bila koma. sad me neš puknolo za smeđe, pa me zanima dali bi se preljev ispral do moje plave nijanse kakvu sam imala prije nego sam nanjela preljev. moja frendica je stavila na plavu kosu crvenu farbu, isprala se joj je skroz, a sad sam pročitala da se jednoj curi s foruma nije preljev ispral. dal da probam s smeđim preljevom se ofarbat il da pustim da me jedostavno želja za smeđom kosom prođe. Hvalaaaaa unaprjed

Zadnje uređivanje anabanana000 : 26.07.2012. at 13:27.
anabanana000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 20:10   #728
Ovak, imam prirodno crnu kosu sa dosta crvenog pigmenta. Stavila bi gore neki crveni preljev. Zanima me jel itko radio to? Koji su rezultati? I koji preljev da uzmem?
Hvala!
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 21:45   #729
Ima možda netko da je stavljao preljev boje meda? Ne znam koji da uzmem, pa molim vas ako ima netko da zna koji je najbolji da me malo posavjetuje Hvala!
__________________
What a frightening thing is the human, a mass of gages and dials and registers, and we can only read a few, and those perhaps not accurately!
tihana282 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 14:19   #730
odlucih se stavit preljev, pa bih htjela ovakvu boja, zna li netko koja bi nijansa (nije bitan proizvođac) bila najslicnija tome?
bitno mi je da nema crvenog odsjaja

http://datingforgirls.net/wp-content...kardashian.jpg
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:31   #731
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila kupiti onaj Palette preljev, oće se zaista isprati nakon 6-8 pranja?
Misliš na onaj u vrećicama? Ako da - za kosu do ramena npr. trebaš barem 2 vrećice i brzo se ispire. Meni se jedino zadržao neki glupi crvenkasti odsjaj.

Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
odlucih se stavit preljev, pa bih htjela ovakvu boja, zna li netko koja bi nijansa (nije bitan proizvođac) bila najslicnija tome?
bitno mi je da nema crvenog odsjaja

http://datingforgirls.net/wp-content...kardashian.jpg
Koja je tvoja trenutna nijansa?

Ja sam koristila ovu (zbog izrasta i da malo osvježim boju) i bila sam zadovoljna. Također mrzim crveni odsjaj.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:30   #732
Quote:
petra999 kaže: Pogledaj post
Molim vas savjet pokusat cu bit jasna..hm....
imam izblajhane pramenove sa izrastom od 3 cm. Moja prirodna boja je tamno smeđa, s poprilicnom kolicinom sjedih. Kosa ima nenormalno puno crvenog pigmenta, pa sam uvijek morala drzati blajh na kosi minimalno 45 min.
Od pustih godina umaranja kose, sto sa blajhom toliko i prije toga svim mogucim bojama, htjela bi joj dati malo odmora, jer vise ne lici ni na sta. Ono sto bi ja htjela postic je izjednacit izrast i vrhove, barem priblizno, i da uz to budu sijede barem tonirane. Svakako bi htjela preljev, boja ne dolazi u obzir- jer znam da cu se htjeti vratiti u plavo cim se kosa malo oporavi, a s tom kolicinom pigmenta kojeg imam i nekom smeđom bojom na sve to necu izvuc pramenove bez da opet zaprzim kosu.
Sta da radim? Molim pomoc...

Moj savjet: bojanje kompletne kose kanom! Ona je prirodna, ne agresivna, hrani kosu, a boja će vam držati otprilike onolko dugo kolko i preljev, možda čak i duže , ovisi koju nijansu izaberete i kakvu kvalitetu kane stavljate na glavu.. Pazite kako ju stavljate jer postoji mogućnost da će na mjestima gdje su pramenovi nijanse biti nešto svijetlije..Držite kanu na glavi minimalno 4-5 sati upravo zbog ovih blajhanih pramenova. Preporućam vam kanu iz Mullera ili Lusha (ne iz DMa)..Nisu ni preljevi potpuno ne štetni, pogotovo ovi palette po 10 kuna, mislim da nema smisla da vam preporučam bilo kakve šampone u boji ili ehotone jer nakon 1 pranja bit ćete šareni. Obavezno koristite kvalitetan šampon i regenerator. Sretno

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 20.08.2012. at 19:35.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 22:30   #733
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Misliš na onaj u vrećicama? Ako da - za kosu do ramena npr. trebaš barem 2 vrećice i brzo se ispire. Meni se jedino zadržao neki glupi crvenkasti odsjaj.



Koja je tvoja trenutna nijansa?

Ja sam koristila ovu (zbog izrasta i da malo osvježim boju) i bila sam zadovoljna. Također mrzim crveni odsjaj.
vec sam u međuvremenu stavila ovu boju i ispalo mi je kao moja prirodna.
ovo je slika moje prirodne, nije mi se sad dalo slikati:



dakle, prirodno sam valjda jednu-dvije nijanse svjetlija od kim

je li ovo na slici 33? ako je, dvoumila sam se između te i 29
jel bi mogla uslikati kako ti izgleda na kosi?
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:10   #734
Na slici je 45-ica.
Gledala sam svoje slike, al' na svima izgleda skoro crno.

Evo.

Slika.

EDIT_s blicom.

Zadnje uređivanje asdfgh : 21.08.2012. at 23:17.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:17   #735
super je boja, mislim da cu je probat iduci put

a kakva si bila prije? dosta svjetlija ili...?

edit - a kosa ti je prekrasna
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:22   #736
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
super je boja, mislim da cu je probat iduci put

a kakva si bila prije? dosta svjetlija ili...?

edit - a kosa ti je prekrasna
Kao ti na slici, slična boja.

Hvala. Još je porasla koji cm u međuvremenu.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 10:38   #737
Quote:
A-M-M kaže: Pogledaj post
Cure, bila sam kod frizera i odlučila se za preljev i stavio mi je neki nijansu tamniji od moje prirodne boje, a ima crvenkasto/ljubičasti odsjaj. Zaljubljena sam u potpunosti
No problem je taj što ne znam koji je to preljev Čini mi se da je neki Revlon ( ? ili sam krivo vidjela) extreme. Uska siva kutijica, sa ovim extreme napisano crvenim slovima
Jesi li možda uspjela odgonetnuti koji je preljev bio. I ja si tražim nešto crveknast-ljubičasto. Valjda mislimo na isto
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:13   #738
Za one koji su pisali Revlon Extreme preljev -
Ima Revlon preljeva u trgovini Fabula de Forma u Zg (jedino mislim da prodaju isključivo frizerskim salonima, pa se dogovorite sa frizerkom) - i radi se o Excel (a ne Extreme )
guitar_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 14:00   #739
[QUOTE=Nivia179;40941422]vec sam u međuvremenu stavila ovu boju i ispalo mi je kao moja prirodna.
ovo je slika moje prirodne, nije mi se sad dalo slikati:


Sviđa mi se tvoja boja kose, upravo je to boja koju bi htjela .
Kosu bojim već godinama zbog sijedih, a u zadnje vrijeme koristim L'oreal Casting Creme 300 - tamno smeđa, a na meni ispada jako tamna više kao crna .
Htjela bi kosi dati malo prirodniji izgled, a da nema onaj crveni sjaj, nego da je tamno tamno smeđa. Malo sam zbunjena pa mi nije jasno koju si boju na kraju koristila i dal ti je ispala crna ili kao ova koju si stavila?
Šta misliš dal će moja kosa dobiti taj sjaj (s obzirom da je tamna) tj. da će dobiti ajmo reći tamno smeđi sjaj?
Hvala
__________________
Malena30
Malena30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 14:06   #740
Malo sam zbrkala sa pitanjem , pitanje se odnosi na cure Asdfh i Nivia179 ,
hvala
__________________
Malena30
Malena30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.