Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 14:57   #61
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Je, i meni se čini malo buggasta. Ja imam i sacred plus, ali nisam siguran jel to nekakav stun efekt ili tako nešto jer nekad kad klikam na neprijatelje neće ih odma počet mlatit...
ma igra je katastrofa. ogromna, ali tehnički dio je užasan. baci se na D2exp
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 14:37   #62
igra li tko? zna znam da ej sacred 2 izashao... trenutno sam u procesu nabave... igra je tako rechi jako teshka pa treba vremena... dotadakratim vrijeme prvim nastavkom.
imam osjechaj da sam jedini
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 19:13   #63
Sacred-the battlefield at wyvern pass

Pozdrav ,
Ako je tko igro 'Sacred' da li mi možete reći kako ste prešli 'the battlefield at wyvern pass' misiju ? Kako onom vojniku dati vode ? Hvala...
__________________
When I leave there's no return.
The people laughed till she said, "Burn!"
High_Hopes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 19:18   #64
Ovo je bilo jaaaaaako davno ali cini mi se da se taj dio znao zbugirati...patchiraj igru ako nisi.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 19:33   #65
moraš imat patch 1.7 ili veći.. ako ti se neda stavljat patch, otvori konzolu ( ~ ) i upiši "wasser" (bez navodnika). Pojavit će se bočica s vodom koju daš onom vojniku na samrti.
__________________
The flower inside the fruit that is both its parent and its child.
pky44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 03:15   #66
Taman otkrio ovu igru, sa gro godina zakašnjenja. Odbila me kad sam je prvi put vidio. Preveliki glavni lik na ekranu, premala vidljivost, ne mogu birati spol već je predefinirano i na silver težini mag je prejadan, bar u početku. I neki dan je nabavio susjedu i susjed je nahvalio, pa rekao da probam, ionako mi je Diablo 3 smeće u odnosu na prijašnje nastavke, a ovakvih igara je malo. I sad sam uhvatio pauzu nakon preko 40h igranja. Igra je vrhunska! Zamjerke koje sam prije imao su ostale, ali sam se naviknuo i sad guštam. Došao sam zasad do drugog chaptera i tek sad kužim da je igra hebački ogromna. Otkrio sam valjda 5% mape. They don't make 'em like they used to . Malo asocira na Titan Quest po pitanju gradnje lika i malo na Diablo po random dropovima, ali igra je stvarno unikat. Na mahove preteška, na mahove dosadna, na mahove razvodnjena, ali isto tako na mahove vrhunska. Nije bolja od Titan Questa i po meni je pretjerano dugačka, ali ionako je tu samo dok ne izađu Grim Dawn i Legends Of Dawn. Svakako bolja od D3. Preporuka za ubit vrijeme.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 08:11   #67
A onda je tu još i Sacred 2...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 17:50   #68
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
A onda je tu još i Sacred 2...
U procesu sam nabave
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:04   #69
Sacred 2 je smeće. Da nije 3D možda bi bio i dobar, ali ovako je užas.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 22:52   #70
sacred 2 je super
probaj neces zazalit
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 03:15   #71
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
sacred 2 je super
probaj neces zazalit
Ovo je neka ironija? Probao sam. Nije me se dojmio. Dobio sam vrtoglavicu od kamere i kretanja po mapi.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.