Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 11:43   #201
Kakav fiksator? Mene moja nije ni s cim spricala??

Al dobro, samo da je stajalo Kako se zove, di si ga nabavila??

Mislim mozda curama, nedajboze, bude trebalo (ja se inace ne sminkam pa...)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:45   #202
moja je ja mislim mi stavila fiksator od art decoa. pa ga valjda ima svugdje gdje ima i art deco kozmetike.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:51   #203
Da, čula sam za ArtDeco fiksator i kad sam bila u jednom kozmetičkom studiju da je upitam koju kozmetiku koristi i koji fiksator ima, rekla mi je da ona ne stavlja fiksator jer da Channel kozmetika to već u sebi sadrži. Pa sad jel lagala ili ne ne znam.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:57   #204
Meni je moja stvaila neku hladecu masku prije sminke koja kao produljuje trajnost sminke, ali ju ima samo ona i nada se da ce ju uspjeti uvesti u RH.
Kako je meni pasala. Mrak!! Hladi te jos 20 minuta nakon sto ju skines a stavlja se u obliju vlaznih maramica. I to po tako vrucem danu.
Uzivancija.

Ja sam sad kupila od ArtDecoa korektor za upale na licu. Zeleni i onda se preko njega stavi puder i jos ima antisepticko djelovanje.
Cool
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:59   #205
A ići ću na probu pa ću vidit koliko dugo će se ta šminka održat na meni. Bitno mi je da se ne počnem sjajiti i da šminka traje, a ne da mi se sve razlije.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:16   #206
moja se sminka super drzala!! mislila sam da kad sve tako cvrsto stoji na faci da ce mi trebati sati da si ju skinem skroz s lica, ali ne - zacudjujuce lako sam to sve skinula s face!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:22   #207
taj moj fiksator je bio od MAC-a, i moze se staviti ili prije ili poslije...sve tri vizazistice koje su me probno sminkale su pale u trans kad su ga vidjele, jer je kao najbolji...al ga nema kod nas....ova jedna je isto koristila art deco-ov pa je taj valjda isto dobar...........
http://tinyurl.com/f2g3h
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:25   #208
ksis-ak se pocnes sjajiti, kupi si estee lauder maramice koje upijaju sjaj/mast.....odlicne su! al ak ti fiksira lice s necim onda ti se teoretski ne bi smjelo nis sjajit...
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:55   #209
Pa da, ukoliko mi to fiksira i ukoliko će to trajat 24h Jer što mi vrijedi ukoliko traje 12h pa se iza ponoći počnem sjajit
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 07:59   #210
Jel netko bio na uljepšavanju u salonu Divass u Sheratonu??? Paket uređenja mladenaca (frizura, šminkanje, manikiranje) je izuzetno povoljan, naime samo 500 kn, pa me zanima ima li tu neka caka...
Sandy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 23:03   #211
Question Lažne suze

Bok svima
Mene zanima da li je itko imao priliku koristiti "lažne suze"?
Potrebne su mi za neko snimanje i osoba se stvarno treba plakati, nešto odglumiti, ali joj svakako trebaju teći suze! Da li postoji neko sredstvo koje se koristi na filmu ili u kazalištu "osim luka" koje izaziva PRAVE SUZE i gdje bi se to moglo nabaviti????
Hvala na odgovoru
malaluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 16:26   #212
Question šminka i friz

Sad mi je sinula da nemam poima kako cu se sminkati i gdje ici na friz jer je moja svadba u nedjelju (nazalost tako mora biti ) a i necu izgleda biti u Zg. Da li znate nekog tko bi išao samnom na mjesto zbivanja (cc 1,5h od Zagreba, ako uspjemo dogovoriti)?
I da li neko ima iskustvo sa ekstenzijama? Imam rijetku kosu pa bi je malo "podebljala" i produzila jer moja nece stici narasti.

Help!!!
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 20:40   #213
Quote:
malaluna kaže:
Bok svima
Mene zanima da li je itko imao priliku koristiti "lažne suze"?
Potrebne su mi za neko snimanje i osoba se stvarno treba plakati, nešto odglumiti, ali joj svakako trebaju teći suze! Da li postoji neko sredstvo koje se koristi na filmu ili u kazalištu "osim luka" koje izaziva PRAVE SUZE i gdje bi se to moglo nabaviti????
Hvala na odgovoru
tam gdje cvike prodavaju imaju i lazne suze pa daj odi tam si kupit
cvike=naocale
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 20:41   #214
Quote:
ana77 kaže:
Sad mi je sinula da nemam poima kako cu se sminkati i gdje ici na friz jer je moja svadba u nedjelju (nazalost tako mora biti ) a i necu izgleda biti u Zg. Da li znate nekog tko bi išao samnom na mjesto zbivanja (cc 1,5h od Zagreba, ako uspjemo dogovoriti)?
I da li neko ima iskustvo sa ekstenzijama? Imam rijetku kosu pa bi je malo "podebljala" i produzila jer moja nece stici narasti.

Help!!!
imas ljudi,samo ih dodatno platis,slobodno se raspitaj da nisu zauzeti bas taj dan
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 00:48   #215
Quote:
snjeska kaže:
tam gdje cvike prodavaju imaju i lazne suze pa daj odi tam si kupit
cvike=naocale
Ajdeee...
A ja bih ipak neku korisnu informaciju ali.... tnx
malaluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 00:50   #216
Quote:
malaluna kaže:
Ajdeee...
A ja bih ipak neku korisnu informaciju ali.... tnx
ja sam ih tam kupila ne kuzim kaj je cudno otici u getaldus po tak nekaj,il to nije ono kaj trazis???
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 19:23   #217
Ček.. ja trebam onu neku mast u sticku koja se koristi za film... da nekoga natjeraš da plače tj. da mu cure suze!!! Jel misliš na to???? Ako to je to, onda super! Skužila sam da su to neke cvike
malaluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:26   #218
joj cula sam za tu mast na bazi je mentol l ne znam gdje to nabavit
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 10:13   #219
ako kome treba sminka za svadbu nek se javi,imam veliko iskustvo, a takoder su moguce "probe" pa ako vam se ne svida.. individualan pristup.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 14:33   #220
Jel netko ima iskustva sa fiksatorom - ANNAYAKE?
Hvala za info...
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.