Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 13:27   #1
Znakovi da se nekome sviđate-govor tijela

Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
__________________
Si quid agis prudenter agas et respice et finem.
Leatherman is offline  
Old 12.06.2008., 13:35   #2
Ja ne vjerujem pretjerano u te "znakove". Mogu te tu i tamo neki odavati, ali da postoji pravilo i da body talk znači točno to i to - ne vjerujem.
Frish is offline  
Old 12.06.2008., 13:48   #3
Quote:
Ja ne vjerujem pretjerano u te "znakove". Mogu te tu i tamo neki odavati, ali da postoji pravilo i da body talk znači točno to i to - ne vjerujem.
Tako je..

Nikad nemos bit siguran i takve stvari lakse uocis kad si ti promatrac a kad si ti taj kojemu se to dogada nikad nemos bit siguran..
__________________
Nije bitna velićina broda, nego kako brod ljulja!!!!
polutan is offline  
Old 12.06.2008., 13:58   #4
Nemora da znaci da je to tacno! Ljudi se dodiruju i bez nekog posebnog razloga...Smatraju da ako te dodirnu, pazljivije ces ih slusati!
Osmi_Putnik is offline  
Old 12.06.2008., 14:57   #5
neki dan ja i dragi u kinu..
scenarij ide ovako: sjedimo i do nas neka krava koja je non stop svjetlila s jebenim mobitelom meni u glavu.ja velim dragome kak mi ide na živce, i on žensku pipne po ruci i pita jel može okrenut mobitel da ne svijetli u nas, te kod toga diskretno ( ja nisam ni skužila,on mi rekao) okrene njen mobitel prema njoj.
Ženska popizdi i počne srat:kaj ti mene diraš?ti mene napastvuješ!ti si mene fizički napao!I ja velim:koji ti je kurac,daj se malo skuliraj.a ona menia frajer me dirao!!!vi ste nastrani!!!
Ja riknula od smijeha skoro!

Pitanje: da li se ta poremećena ženska sviđa mom dečku?da se zabrinem?
LadyNot is offline  
Old 12.06.2008., 15:36   #6
taj body talk se može samo djelomično protumačiti kao znak da se nekome sviđaš, al ne mora biti pravilo. ima ljudi koji "pipkaju" druge bez nekog posebnog razloga, jednostavno im je to način komunikacije
silanecista is offline  
Old 12.06.2008., 15:37   #7
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 12.06.2008., 15:44   #8
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
Ovo si u pravu, u većini slučajeva je tako....Ona te gleda kao potencijalnog prijatelja...
benisio is offline  
Old 13.06.2008., 01:42   #9
Znakovi su ovi:
on ili ona KAŽE "sviđaš mi se"
nema drugih znakova

bar u mom iskustvu
Swanleda is offline  
Old 13.06.2008., 02:03   #10
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
Istina...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 13.06.2008., 02:29   #11
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Jel vjerujete u te neke znakove?
Ako pod neke znakove mislis na govor tijela onda da, vjerujem. Ne samo da vjerujem vec se time i bavim, iz govora tijela mozes saznati puno vise o osobi nego iz nekog casual razgovora. No govor tijela je puno kompliciraniji od dodirivanja druge osobe dok sa njom pricas.
__________________
Violence is the last refuge of the incompetent.
Indomitus is offline  
Old 13.06.2008., 02:35   #12
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
ja se ne slažem, jer baš nakon tako nekih gesti došlo je do "puno više" dodira
__________________
YouTube MySpace and I'll Google Your Yahoo.
bboy16 is offline  
Old 13.06.2008., 02:39   #13
jedan znak je siguran... kad got je pogledaš, ona gleda u tebe kao tele u šarena vrata... tu nemožeš fulat!
Zujoo is offline  
Old 13.06.2008., 02:42   #14
Ako cura sjedi pored tebe s nogama prekrstenim u stranu to pokazuje da nije zainteresirana.
Ako drzi oci zatvorene,drhti i pokusava da te ugrize to pokazuje da svrsava..
Peckham is offline  
Old 13.06.2008., 11:08   #15
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
jedan znak je siguran... kad got je pogledaš, ona gleda u tebe kao tele u šarena vrata... tu nemožeš fulat!
ma mozes mozes
Mantis Religiosa is offline  
Old 13.06.2008., 15:48   #16
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
žena koja te želi nikad, ama baš nikad te ne dodiruje tijekom razgovora, cugi itd. (dok ne dođe vrijeme za to).

u bilo kojem slučaju kad te počne hvatat za ruku, dragat po ramenu i te spike, odma ju možeš prekrižit sa spiska potencijalnih.
zašto?? zašto me žena koja me želi, ne želi dodirivati tijekom razgovora? ja sam se nekoliko puta uvjerio u suprotno...
__________________
Si quid agis prudenter agas et respice et finem.
Leatherman is offline  
Old 13.06.2008., 16:40   #17
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
vjerujem xD
Tehnic is offline  
Old 13.06.2008., 16:43   #18
Quote:
LadyNot kaže: Pogledaj post
neki dan ja i dragi u kinu..
scenarij ide ovako: sjedimo i do nas neka krava koja je non stop svjetlila s jebenim mobitelom meni u glavu.ja velim dragome kak mi ide na živce, i on žensku pipne po ruci i pita jel može okrenut mobitel da ne svijetli u nas, te kod toga diskretno ( ja nisam ni skužila,on mi rekao) okrene njen mobitel prema njoj.
Ženska popizdi i počne srat:kaj ti mene diraš?ti mene napastvuješ!ti si mene fizički napao!I ja velim:koji ti je kurac,daj se malo skuliraj.a ona menia frajer me dirao!!!vi ste nastrani!!!
Ja riknula od smijeha skoro!

Pitanje: da li se ta poremećena ženska sviđa mom dečku?da se zabrinem?
ti si glupost na kvadrat
Sorry ali cim sam ti procitao post, kliknuo sam na quote. bikoz nemos takve glupe odgovore/pitanja davat/pitat. procitaj si post i da zabrini se za svoju sposobnost razmisljanja

..sto se teme tice, ja osobno kao musko volim dodirvati cure koje me privlace i tijekom razgovora i poslje i prije i uvijek, to mi je jedan od nacina da pokazem koga bi karo koga ne.. ali mi se cini da je to u zemskom rodu drugacije, nece da previse pipka dok nije njeno?!, naravno da postoje razne vrste zemskih.. ali mislim da vecina ne pipka..

Zemske razvezite tipkovnicu..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Old 13.06.2008., 18:03   #19
ja osjetim u pogledu kad se nekom sviđam
kad me pogleda dogodi mu se spontani smješak
Mona* is offline  
Old 13.06.2008., 19:54   #20
Quote:
Mona Moo kaže: Pogledaj post
ja osjetim u pogledu kad se nekom sviđam
kad me pogleda dogodi mu se spontani smješak
meni se događa s jednim prekrasnim al zauzetim
kad počnemo pričat samo se počnemo smjehuljit nekontrolirano...
čudno.nemoš skinit osmijeh s lica. pa se trudimo da se to ne primjeti a to baš blesavo izgleda khm khm
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger