Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2007., 15:11   #101
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
sudeci po onom sto sam citao na wikipediji, u pravu si. ali opet najzgodniji komadi dolaze iz te jedne juzne pokrajine:-)
Da. iz drzava Santa Catarina te Rio Grande Do Sul. No, pazi sad...Brazilci kazu da su pice tamo najzgodnije znas zasto?
Zato jer su najeuropskije po izgledu.
Te su dvije pokrajine imale najvise Euro imigracije....Poljska, Ukrajina, Njemacka, itd, itd...
Sve one brazilske plavuse, to je sve od tamo.

Quote:
da li ti mislis kao i ja da su brazilke najbolje ribe na planeti ?

Ne. Mislim kad su dobre da su izrazito dobre, al isto tako hodajuci ulicom ima vise gabora nego riba kao Adriana Lima. DALEKO vise.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 01:27   #102
Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post

osobno mi je jug Brazila jako ruzan, kao da se radi o Rumunjskoj a ne o Brazilu.
Za mene Brazil najjuznije zavrsava u São Paulu. Sve ispod je neko sranje, ljudi
ni ne znaju sto su, pola ih se smatra Europljanima, pola Argentincima. A naglasak im je grozniji od naseg zagorskog haha. A tek plaze, uzas, kao nizozemske plaze, uopce nisu mediteranskog izgleda (kao u drzavi são paulo) ili tropskog izgleda (kao u riu i cijela obala iznad rija).
Ne bi se s ovim slozila, iako ukusi su razliciti pa nema smisla da se upusta u neku raspravu oko toga.

Meni je svugdje u Brazilu OK. Svaka regija mi je sarmantna na svoj nacin.
Plaze na jugu su jako lijepe....ne znam odakle ti da su ko u Nizozemskoj.
Floripa je prekrasna....Praia Mole s onim ogromnim kamenim boulders me podsjeca na plaze na Seychellima.

Sao Paulo plaze me isto ne podsjecaju na mediteranske....nemaju doduse toliko raslinja kao one oko Ria, ali su dugacke, pjeskovite i oplakane valovima za surfanje.
Uglavnom, lijepo.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 00:03   #103
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ne bi se s ovim slozila, iako ukusi su razliciti pa nema smisla da se upusta u neku raspravu oko toga.

Meni je svugdje u Brazilu OK. Svaka regija mi je sarmantna na svoj nacin.
Plaze na jugu su jako lijepe....ne znam odakle ti da su ko u Nizozemskoj.
Floripa je prekrasna....Praia Mole s onim ogromnim kamenim boulders me podsjeca na plaze na Seychellima.

Sao Paulo plaze me isto ne podsjecaju na mediteranske....nemaju doduse toliko raslinja kao one oko Ria, ali su dugacke, pjeskovite i oplakane valovima za surfanje.
Uglavnom, lijepo.
Mene Floripa nije dojmila, malo me vuce na hrvatsku obalu, nema tropske vegetacije bas okolo...od São Paulo, Ubatuba je super, samo stalno pada kisa pa su je nazvali Ubachuva. Rio-drzava ima super plaze (Paraty ) Espírito Santo takodjer (Guarapary), ali Bahia ima najljepse...Ostatak Brazila ne znam, ne poznam...Ali ceka me Pernambuco za drugi mjesec Samo nis od mora, tam ima tubarões (morski psi)
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:26   #104
Nece ti morski nista.
Morski su na atlantskoj obali iza djela di se breakira val, tako da ako se do tamo banjas siguran si, ako si pak surfer,....e, onda bas i nisi.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:51   #105
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Da, dok netko ne pokrene topik o kubanskim odbojkasicama...
i to što kažeš
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:01   #106
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Da. iz drzava Santa Catarina te Rio Grande Do Sul. No, pazi sad...Brazilci kazu da su pice tamo najzgodnije znas zasto?
Zato jer su najeuropskije po izgledu.
Te su dvije pokrajine imale najvise Euro imigracije....Poljska, Ukrajina, Njemacka, itd, itd...
Sve one brazilske plavuse, to je sve od tamo.

Ne. Mislim kad su dobre da su izrazito dobre, al isto tako hodajuci ulicom ima vise gabora nego riba kao Adriana Lima. DALEKO vise.
nisam bio pa ne bi znao ali svugdje prevladavaju gabori, mislis li da je situacija u hrvatskoj bolja u prosjeku? ako je i u prosjeku, u kvaliteti mozda i nije upitno je to, pa ne bi ni ulazio u to. u svakom slucaju, brazilke su lijepe i cini mi se bas te mijesane, a i lima je mix, ima europske krvi u sebi.

nego...volis jarce a bik si? ma jel moguce?
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:49   #107
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
nisam bio pa ne bi znao ali svugdje prevladavaju gabori, mislis li da je situacija u hrvatskoj bolja u prosjeku? u svakom slucaju, brazilke su lijepe i cini mi se bas te mijesane, a i lima je mix, ima europske krvi u sebi.

nego...volis jarce a bik si? ma jel moguce?
Pa ono...ne bas...ja mislim da svugdje prevladava nekakva zlatna sredina. A onda imas nesto malo gabora i nesto malo ljepotica.
BTW, zanima me na osnovu cega si ti zakljucio da su ti brazilke u globalu lijepe kad nisi bio tamo?
Jer, stvarno, ono sto vidimo od Brazila u novinama i ono sto seta cestom su dva svijeta.
Ne kazem da ih nema lijepih. Daleko od toga, Boze moj.
Kad su lijepe, onda su fakat lijepe. I meni dodje da ih odvedem na prc.
Ali takvih nema bas puno (osim na jugu...gdje i ovak i onak sve izgledaju ko evropljanke sto su malo sunca ulovile. )



No, naravno, sve na kraju ovisi o necijem personal ukusu. Ako se inace palis na Latinosice, onda ce ti svakako u Brazilu cure u globalu bit ljepse nego u Svedskoj.
Ili ako se palis na nordijske plavuse, obrnuto.
Moje brat (koji inace stvarno s ljepoticama hoda) se razocarao s Brazilkama.
Bili smo tamo dva mjeseca i zene su mu se doslovno bacale pod noge, a on nish. Zakljucio je na kraju da mu se Evropljanke puno vise svidjaju i to je bilo to.


Evo ti par slika obicnih Brazilki...
Tek tolko da vidis. Nisu gabori, al nisu ni extra special kao Lima. Obicne cure.




Ova u bijelom sto malo lici na Gisele je moja frendica. I ona mi je najljepsa.



__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:49   #108
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post

nego...volis jarce a bik si? ma jel moguce?

Moguce je.
Ne znam jel ima ikake veze to sto mi je podznak u skorpionu.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 02:47   #109
ok su lima ili ivete sangalo sve je to muintulegau
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 02:38   #110
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Moguce je.
Ne znam jel ima ikake veze to sto mi je podznak u skorpionu.
eh sada...cuj ako bi bio na mjestu tvog brata sigurno da zgodnoj Brazilki ne bi odolio. ali zgodnoj. prije sam više volio plavuše, ali i tako je 90% plavusa umjetno a tako se otprilike i ponašaju. da ne govorimo o tenu a i tijelu gdje ih brazilke šišaju. uostalom, gledaš li ti plave (i jos k tome blijede puti) tipove? vjerojatno da ne...

a ove Brazilke na slici i nisu nešto. pogledaj ovu "paragvajku" skroz lijevo na prvoj slici. ali, ja sam napomenuo da su mix zene najljepse a pod tim mix smatram da imaju i europskog u sebi, znaci "majmunice" su rijetko zgodne, zapravo nikako. a jako puno zitelja Amerike ima europskog porijekla. npr., vecina Argentine su dalekim porijeklom Talijani (ah i ja) ili Španjolci, a ima i Slavena...baš kao i malo sjevernije od Argentine, u južnom dijelu Brazila. normalno da nisam pod brazilkama mislio na gabore ali ove cure koje plešu sambu u zagrebu su mrak pa uzmi da je to i promil ukupnog stanovnista brazila za mene je dovoljno :-)

sto se tice nordijskih cura, dalo bi se razgovarat. onda bi radije ruskinju ili ukrajinku nego nordijke. ali postaj sliku neke koju smatras lijepom (moze i na temi predvidjenoj za takve ekshibicije:-)) pa cu ti dat svoje misljenje.

p.s. bas me zanima kakav ti je to brat da su mu se brazilke bacale pod noge, da vidim koliko imam sanse ha ha

nego pogledaj sta mi je izbacilo na prvoj strani google potrage pod 'brazil girl" pa ce ti biti malo jasnije zasto brazilke :-)
http://images.google.hr/images?hl=hr...Ei+slike&gbv=2

Zadnje uređivanje A.Bandini : 15.08.2007. at 03:20.
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 02:40   #111
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Moguce je.
Ne znam jel ima ikake veze to sto mi je podznak u skorpionu.
sa škorpionima se nikad nisam slagao
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 02:46   #112
evo malo Brazila, odmah mi je toplije oko srca, assino del cuore :-):

A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 03:01   #113
evo jedne svjetlije brazilke..dobar dres :-)



samba !

A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 03:02   #114
evo malo pjevacica iz drzave Bahia:

CARLA CRISTINA



EMANUELLE ARAÚJO:

camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 13:07   #115
he he nisam ni sumnjao da ti neces nac nesto dobro carla je mrak
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 01:41   #116
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
eh sada...cuj ako bi bio na mjestu tvog brata sigurno da zgodnoj Brazilki ne bi odolio. ali zgodnoj. da ne govorimo o tenu a i tijelu gdje ih brazilke šišaju. uostalom, gledaš li ti plave (i jos k tome blijede puti) tipove? vjerojatno da ne...
Ja nemam neku prefernciju sto se tipova tice. Bila sam i s plavim i sa crnomanjastim.
A ovo za ten i tijelo je bedastoca.
Brazilke po pravilu (ne sve...al ono....jako puno njih) imaju male cice i veliku guzicu i nisu bas visoke. Nije to ruzno, al nije svaciji ukus. Ako je to tvoje idealno tijelo, onda super, naravno da ce ti se svidjet. Al ima puno ljudi kojima to nije bas idealno. S losim tenom sam ih vidila kolko hoces. Jedino sto imaju lijepu boju koze. Al boja koze i kakvoca tena nije jedna te ista stvar.


Quote:
a ove Brazilke na slici i nisu nešto. pogledaj ovu "paragvajku" skroz lijevo na prvoj slici. ali, ja sam napomenuo da su mix zene najljepse a pod tim mix smatram da imaju i europskog u sebi, znaci "majmunice" su rijetko zgodne, zapravo nikako.
Ja sam ove cure na slici stavila jer izgledaju kao vecina BRazilki na ulicama Brazila. Obicne zene. Nista ruzno, nista extra. Prosjecna Brazilka ipak ne izgleda ko sexy plesacica sambe koja istu plese u nekoj stranoj zemlji.
To je isto ko da ja kazem kako vecina Amerikanki izgledaju ko Pussycat Dolls. Mislim....one su Amerikanke, super izgledaju i plesu.
Cure koje se bave nekakvim plesom, modellingom, acting itd....su u bilo kojoj zemlji na svijetu izgledom iznad prosjeka. Bedasto je po njima ocijenjivat cijelu naciju i/ili prosjek nacije.

Quote:
p.s. bas me zanima kakav ti je to brat da su mu se brazilke bacale pod noge, da vidim koliko imam sanse ha ha
Izuzetno zgodan.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 01:42   #117
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
znaci "majmunice" su rijetko zgodne, zapravo nikako.
A ovo ti nije trebalo.
Vrlo rasisticki, moram priznat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 01:47   #118
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
A ovo ti nije trebalo.
Vrlo rasisticki, moram priznat.
Ma bas sam se cudila kak to nitko ne komentira!
Da majmunice... odvratno. A maloprije sam gledala nekakav zbor iz Konga, kakve su to ljepotice, ma moze ti se pol ovih hrvatskih manekenki sakrit u misju rupu...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 02:13   #119
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Ma bas sam se cudila kak to nitko ne komentira!
Da majmunice... odvratno.
Pa kad je kod nas ko dobar dan napravit komentar u tom stilu i poslije se opravdavat da nisu oni to bas tako mislili. Bah.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 02:29   #120
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Pa kad je kod nas ko dobar dan napravit komentar u tom stilu i poslije se opravdavat da nisu oni to bas tako mislili. Bah.
A kad pomislis da bi te 'majmunice' ipak posevili, ali nedobog da se Hrvatica spandza s crncem, ta je odmah zadnja drolja...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.