Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2011., 17:18   #4441
Quote:
Fougere kaže: Pogledaj post
Čini mi se da nisi zakasnila, iako im je namjera bila poslati samplove za nas prvih 200 učlanjenih u klub, odlučili su ih svakome poslati (valjda ne lažu ).
Uglavnom, pravac na https://www.facebook.com/ByKilian?sk...20321821385981 pa Join i drži fige



Drzimo fige da se barba Kilian smiluje.


A ti se javi za kavu /eh, Murphy Murphy/ jednom, bila sam malo upala u ljubavno/obiteljsku dramu pa ti se u metezu ne javih.
:-(

Inace, moja roditeljica i So New York - dekantirala sam sebi 40 ml, a ostatak udomila (ruzne su mi Bondove bocice ). I sad uzasno stedim te dekante jer mi je miris uistinu prekrasan, samo mi se cini da ce mi jos bolje leci kada malo zahladi. I nekidan skuzih da ih je majka iskopala iz ladice i trosi ih nemilice. Od dobrih 20 parfema koje imamo po stanu, pronasla bas njih i udri.
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 18:18   #4442
Zna mama šta je dobro.
Meni je sa svakim špricom sve bolji i bolji, od jednog ništaposebno parfema sad mi je među omiljenima
Stvarno me zanima kakav će biti zimi ali i sad po ljeti je odličan, tako mi paše
Moja je luda za Chinatown i Success, ustvari najviše joj ti Bond parfemi leže a So New York joj još nisam pokazala
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:53   #4443
Vi koji ste probali Profumi del Forte FORTE+FORTE, kaj mislite o mirisu?
Tinky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 19:34   #4444
Naručila sam Back to Black (znam da nema ruže, ali nisam mogla odoljeti nazivu, opisu i pozitivnim recenzijama po netu ), Lyric, Black Aoud i Rossy de palma.. Za početak . Za koliko vam inače stižu pošiljke s luckyscent?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 22:01   #4445
Probala sam Forte+Forte, ali nikakav dojam nije ostavio na mene, puno mi je ljepša Ambra Medriteranea.
Valeriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 23:22   #4446
Quote:
Tinky2 kaže: Pogledaj post
Vi koji ste probali Profumi del Forte FORTE+FORTE, kaj mislite o mirisu?
meni je grozan.
ugl. citrusan, ali i s dosta mahovine, lavande, plus pačuli itd... meni jako grub i oštar i - što se mene tiče - više mi preteže na mušku stranu, ali ukusi su različiti, naravno.

Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Za koliko vam inače stižu pošiljke s luckyscent?
za 2-3 tjedna.
Dea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 00:03   #4447
Sestri je iskrsnuo put u ZG, i namjeravam je poslat u mali shopping. Da ne zivkam, ima li neke veće razlike u cijeni Annick Goutal (50 ml) između Floresa i Victora? Mislim da je netko jednom napisao da su AG parfemi jeftiniji u Victoru? Kupila bi' La Violette.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 09:22   #4448
Cure, molim vas neku dobru stranicu s koje ste naručivale Amoage, Flores više nema 100 ml
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 10:07   #4449
a šta flores uopće ima sad?

linda ja ne znam za cijenu,ustvari nisam ju ni vidjela u viktoru al probaj nazvati i lanu.oni su je imali a sjećam se da je nešto od julliete tamo bilo jeftinije nogo u floresu pa možda je i violeta.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 10:36   #4450
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Cure, molim vas neku dobru stranicu s koje ste naručivale Amoage, Flores više nema 100 ml
http://www.luckyscent.com/shop/categ...d/Amouage.html
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 10:50   #4451
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
a šta flores uopće ima sad?

linda ja ne znam za cijenu,ustvari nisam ju ni vidjela u viktoru al probaj nazvati i lanu.oni su je imali a sjećam se da je nešto od julliete tamo bilo jeftinije nogo u floresu pa možda je i violeta.
Slabo, slabo..bila jučer s dragim da kupi Amoage Reflection i ostali su samo od 50 ml pa nije htio uzeti. Uf kako je bio ljut

Hvala ti! Za koliko stigne? Jel carine?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 11:17   #4452
S te stranice sam naručila nedavno samo samplove . Ali vjerojatno carine .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 19:10   #4453
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post

linda ja ne znam za cijenu,ustvari nisam ju ni vidjela u viktoru al probaj nazvati i lanu.oni su je imali a sjećam se da je nešto od julliete tamo bilo jeftinije nogo u floresu pa možda je i violeta.
Hvala, draga. Idem guglat.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:53   #4454
Samo da se i na ovoj temi pohvalim da sam danas od svojih najdražih cura na svijetu dobila moj omiljeni niche parfemček ikad - Garden party Wistaria

Mojoj sreći nema kraja!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:06   #4455
Mopsly, odlično izgleda, u zdravlju ga nosila. A, di toga ima za kupit?
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:11   #4456
Kod nas nema; mislim da su ga uzele sa Luckyscenta ali nek se one izjasne gdje su ga kupile
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:16   #4457
Oh, I get it. Sad sam baš gledala čitavu kolekciju i sajt, taj tvoj i Iris mi privukoše pažnju.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:18   #4458
Super miris Mopsly

Ja sam konačno naručila par probica koje mi je Jasemine preporučila.Jedva čekam da sitgnu
Zna li netko kakva je situacija s Niche mirisima u Portugalu. MM ide na službeni put krajem mjeseca u Lisabon, pa sam mislila naručiti koji kao suvenir,kad već ja ne mogu s njim
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:48   #4459
Da, naručeno je s Luckyscenta

I ja sam od danas konačno ponosna vlasnica Acqua di Parma Magnolia Nobile.

Br2B i ja isto idem krajem mjeseca u Lisbon i već sam sve pretražila po netu jel ima tamo niche mirisa, ali ništa nisam našla. jedino da se ide na službenu stranicu svakog proizvođača mirisa koji ti se sviđa i onda tražiti po Store Locatoru da li tamo ima dućan.
I MM isto ide službeno, al ovaj puta ja idem s njim. za divno čudo.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 08:45   #4460
Mopslyce naša uživaj u svojoj visteriji histeriji
Mirella jučer ti je magnolija uletila samo tako,stvarno super cijena. cjelo vrjeme sam ju njuškala na ruci i ono što je od nje ostalo na kraju mi je najfinije,obavezno uzimam dekant.

ja ću dekantirati svoju acque universalis forte pa ako koga zanima nek se javi.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.