Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2011., 19:29   #1061
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
peachwoman opet potpisujem maloprije oprala kosu sa head&shoulders citrus fresh i onda stavila regenerator pantene prov(nature fusion) i nakon toga žličica octa,1 dcl vode stavila,ali i prošla s vodom.i do sad me ništ ne svrbi bašđ ću sad popisat sastav pa usporedit kad se vratim u zg sa šamponom s kojim inače perem.mislim,ne svrbi me sad,ali mi je kosa slama.sva sreća kaj sam si već prije planirala raditi lokne
Našla sam topik na tu temu sastojaka i što i kako valja i nevalja i znaš kaj, previše mi je toga tamo..i iskreno logiku i mozak koristit i ništa nikad nije crno--bijelo na kraju krajeva..idi pa pogledaj tu ti je pod kozmetikom
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:45   #1062
pa ima toga za čitanje.mislim da budem popisala sve sastojke od šampona s kojima sam prala,usporedila i onda kaj imaju zajedničko,to je krivo pa ću ili kupiti šampon koji nema to,ili biokapov(makar bi rađe da prvo kupim tester,ali toga neeema.)
missglamorazzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:48   #1063
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
pa ima toga za čitanje.mislim da budem popisala sve sastojke od šampona s kojima sam prala,usporedila i onda kaj imaju zajedničko,to je krivo pa ću ili kupiti šampon koji nema to,ili biokapov(makar bi rađe da prvo kupim tester,ali toga neeema.)
Ako te znaima šampon samo konkretno probaj sa nekim od dr. hauschka.
Nečeš pogriješiti
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 10:40   #1064
ako bi me netko mogao savjetovati..
ovako, zadnjih par putakad perem kosu (inace perem svaka 2-3dana) imam osjecaj na kosi kao da nije oprana, znaci cak neposretno nakon pranja dok ju osusim mi je na korjenu pogodovo a i po duzini kao masna a u biti nije, ne znam kako da opisem.. zadnji put sam cak tri puta samponirala i stvarno dobro isprala i opet ista stvar...
da probam neki dr. sampon? mada mi s ovim do sada nije se nikad desavalo tako nesto (koristim lorealove, nekad dove), cak sam kupila od balee onaj fresh & pure ali nista..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 13:30   #1065
jel netko probao ovo: d'oliva šampon za sjaj i volumen i protiv ispadanja




dojmovi???
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:38   #1066
koji god sam šampon koristila,kosa mi je masna za dan,dva.nisam još našla koji mi odgovara.
probala sam baleu,palmolive,head&shoulders,nivea....
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:53   #1067
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ako bi me netko mogao savjetovati..
ovako, zadnjih par putakad perem kosu (inace perem svaka 2-3dana) imam osjecaj na kosi kao da nije oprana, znaci cak neposretno nakon pranja dok ju osusim mi je na korjenu pogodovo a i po duzini kao masna a u biti nije, ne znam kako da opisem.. zadnji put sam cak tri puta samponirala i stvarno dobro isprala i opet ista stvar...
da probam neki dr. sampon? mada mi s ovim do sada nije se nikad desavalo tako nesto (koristim lorealove, nekad dove), cak sam kupila od balee onaj fresh & pure ali nista..
Moguće je da ti se kosa zasitila sastojcima iz šampona koje si koristila.
Znam npr. da loreal ima dosta silikona koji s vremenom mogu "otežati" i zamastiti kosu.
Možda da probaš prvo s nekim šamponom za dubinsko čišćenje, a poslije pomalo pređeš na one bez silikona
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:37   #1068
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ako bi me netko mogao savjetovati..
ovako, zadnjih par putakad perem kosu (inace perem svaka 2-3dana) imam osjecaj na kosi kao da nije oprana, znaci cak neposretno nakon pranja dok ju osusim mi je na korjenu pogodovo a i po duzini kao masna a u biti nije, ne znam kako da opisem.. zadnji put sam cak tri puta samponirala i stvarno dobro isprala i opet ista stvar...
da probam neki dr. sampon? mada mi s ovim do sada nije se nikad desavalo tako nesto (koristim lorealove, nekad dove), cak sam kupila od balee onaj fresh & pure ali nista..

ili odi u salon da ti dubinski očisti kosu (ja sam išla meni je bilo malo pregrubo to čišćenje al ako ti je kosa u takvom stanju onda ce ti vjerojatno odgovarat)...meni je još kasnije obnavljala kosu kolagenom i redovna cijena toga sve skupa bila je oko 70 kn u salonu u kojem sam ja bila..
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 12:33   #1069
evo vec sam kupila jutros ovaj sampon pa mozda pomogne..

efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 18:00   #1070
jel postoji tester pakiranje nekog dubinskog čistača (šampona)???

nakon premišljanja oko Kerastase i blabla, danas svratila u ljekarnu i kupila



javim kakav je kad probam!
(a inače tražim nešto za sjaj i volumen kose koja je u korjenu masnjikava za dan a vrhovi su suhi)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 19:38   #1071
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
evo vec sam kupila jutros ovaj sampon pa mozda pomogne..

nista i dalje isto.. korjen mastan, s tim da mi se uz rub cela pojavila perut - prvi put u zivotu

stvarno ne znam sta da radim...
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:59   #1072
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ako bi me netko mogao savjetovati..
ovako, zadnjih par putakad perem kosu (inace perem svaka 2-3dana) imam osjecaj na kosi kao da nije oprana, znaci cak neposretno nakon pranja dok ju osusim mi je na korjenu pogodovo a i po duzini kao masna a u biti nije, ne znam kako da opisem.. zadnji put sam cak tri puta samponirala i stvarno dobro isprala i opet ista stvar...
da probam neki dr. sampon? mada mi s ovim do sada nije se nikad desavalo tako nesto (koristim lorealove, nekad dove), cak sam kupila od balee onaj fresh & pure ali nista..

bolje ti ja do odeš kod neke stručne osobe,dermatologa,koje će ti reći koji je tvoj problem sa vlasištem i reći što da napraviš,nego da trošiš novce bezveze na razne šampone
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:36   #1073
Imate neku preporuku za šampon za tanku, slabu kosu koju je teško raščešljati i izgleda kao slama, i brzo se masti uz samo tjeme?
__________________
I believe in the powers-that-be, but they won't overpower me.
Dejzi.U2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:50   #1074
Quote:
Dejzi.U2 kaže: Pogledaj post
Imate neku preporuku za šampon za tanku, slabu kosu koju je teško raščešljati i izgleda kao slama, i brzo se masti uz samo tjeme?
Neki od koprive?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:14   #1075
kupila sam ovaj šampon. lijepo pakiranje i piše da je za sve što mi treba. kaj mislite?
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:34   #1076
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
kupila sam ovaj šampon. lijepo pakiranje i piše da je za sve što mi treba. kaj mislite?

Prekrasno miriše. I to mu je jedini plus.
Jako masti kosu, a nakon tjedan-dva korištenja dobila sam poprilično prhuti.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 17:40   #1077
jel tko zna kakav je ovaj za volumen?
http://polstore.com/product_images/e...23479_zoom.jpg
adurey.hepburn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 23:13   #1078
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
FRUCTIS mi je isto genijalan zbog mirisa,ali kak utječe na vlasište?zbiiilja nebi htjela preći na neke preskupe šampone jer nije baš da imam brdo love(student,kaj ćeš )
Meni je fructis genijalan, super mi očisti kosu i nikad me nije iritirao. Mislim da bi tebi najbolje odgovarao sensitive; meni je bio odlićan i kad sam šamponirala kosu s njim imala sam osjećaj ko da mi hladi vlasište. I super miriše.
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 10:34   #1079
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
nista i dalje isto.. korjen mastan, s tim da mi se uz rub cela pojavila perut - prvi put u zivotu

stvarno ne znam sta da radim...
Efghi, ako još nisi ništa poduzela u vezi peruti, moj savjet je: kupi u ljekarni D – pantenol otupinu (50ml košta manje od 30 kn) i pokušaj s tim.

Ona se, između ostalog, koristi i kod peruti i promjene na vlasištu. Ako Ti ne pomogne u Tvom slučaju novac neće biti bačen, jer u stanicama kože d-pantenol se biotransformira u pantotensku kiselinu (vitamin B5) te djeluje na stvaranje i regeneraciju epitela, a poznato nam je da se u kozmetici B5 često koristi u kremama za lice, mlijeku za njegu tijelo, mlijeku i losionima za čišćenje lica, ali i šamponima za kosu, možeš i sama obogatiti svoju kozmetiku tim vitaminom ili ga dodatno koristiti (ovo otopinu) za njegu kože.

Tekućina je malo ljepljiva, ali kako nećeš tretirati cijelo vlasište već samo dio gdje se pojavila perut, neće to značajno utjecati na lepršavost kose. Ionako je često pereš, ali trebalo bi biti efikasno, ako nešto od korištene kozmetike nije uzrok pojave peruti, a Ti to i dalje koristiš.
miramo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:12   #1080
imam pitanje za cure koje su sklone perutanju ako koriste ''krivi proizvod''
jel koja od vas dobila perut od klorane šampona?? počela bi s njima, pa rađe da provjerim prije
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.