Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 21:25   #2141
Tražim dečka koji zna što želi i nema nikakvih zaostataka iz prošlosti koji ga koče. Dečka s kojim ću moći gledati u zajedničkom smjeru. Koji je osjećajna i vjerna osobu na koju se može osloniti i koja će biti tu za mene. Tko će mi biti podrška. Nekoga s kim neću morati forsirat razgovor. S kim ću moći smijati se do suza, uživati u tišini, trčati kao dijete po ulici, sakriti se pod deku i uživati. Otići van i lumpovat, ostat nekad kod kuće i gledat filmove. Nekoga tko će me pokušati razumjeti i prihvatiti me ovakvu kakva jesam, sa svim manama i vrlinama. Nekoga tko će, kada mi je teško, zagrliti me snažno i reći da će sve biti u redu. Nekoga tko se ne plaši vezati za jednu osobu i jednog dana razmišljati o budućnosti.

P.s. Jedini uvjet je da nisi stariji od 30 godina i da se raspišeš o sebi kada se javljaš!
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:35   #2142
Ja sam cura u srednjim 20-ima iz Zagreba. Radim trenutno od doma, slušam uglavnom modernu glazbu, volim šminku, shopping, serije, pole dance. Povremenom pušim i pijem. Više sam šminka/casual still ako je kome bitno.
Dugo sam bila u inozemstvu pa se staro društvo razvodnilo...

Tražim isključivo žensko društvo mojih godina za kavu/pivu/izlaske/shopping/you name it

Napišite mi u inbox ukratko o sebi pa ako imamo zajedničkim interesa možemo se upoznati i možda skupiti novu ekipu za druženje
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 04:25   #2143
Neda mi se pisat esej, samo mi se izlazi.
Kave/soping/klubovi.

Cura od 26 godina sa mnogo vremena i malo kvalitetnog materijala za popunit isto, pa ajmo ga popunit nekvalitetno .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:20   #2144
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Neda mi se pisat esej, samo mi se izlazi.
Kave/soping/klubovi.

Cura od 26 godina sa mnogo vremena i malo kvalitetnog materijala za popunit isto, pa ajmo ga popunit nekvalitetno .
Naglasak na ZENSKO drustvo .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 14:34   #2145
Muško srednje dvadesete traži osobu suprotnog spola sličnih godina.

Recimo da sam donekle fleksibilan pa možemo chatati samo i duže vrijeme,a možemo i uživo relativno brzo Volio bi da se javi osoba koja je donekle slična meni.Volim sve da slušam (uvijek uvažam prijedlog ),osoba sam koja voli i mirnije stvari,pogotovo proći u tišinu prirode tako da mi je bitno da nakon nekog vremena možemo proći nekuda na kraći izlet,po okolici Zagreba i sl....

S obzirom da mi je ovo gore bitno,stat ću na tome,a ostalo možemo vidjeti tijekom razgovora

I zaboravio lokaciju...Zagreb i njegova okolica .

P.S.:Više volim brojeve nego slova,pa nemojte zamjeriti što nisam to bolje sročio
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 22:01   #2146
Pozdrav svima!

Ja sam dečko od 26 godina iz Rijeke. Radim i završavam svoj faks. 178/78 smeđa kosa i oči. Tražim normalnu curu za druženje, cuge, izlaske. Kreativna sam osoba koje voli originalnost i zabavu ali također i toleriram druge.

Mogu se javiti i dečki ako traže nekog za izlaske po gradu ili bavljenje nekim sportom... Hvala
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 23:31   #2147
kutina

decko 29 godina,trazim curu koja ima volje i vremena za otic nekad na kavu,iz kutine ili okolice.vise o sebi preko poruka....
marko kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 00:17   #2148
Bok svima!
Javlja se momak (godine pišu u profilu), koji traži društvo.
Muško ili žensko-svejedno. Ako si muško-moram reći da ne pijem alkohol iz nekog razloga tako da cuganje u parku otpada. Bilo bi dobro kad bi se skupilo nekoliko(ne previše) muških i ženskih forumaša pa da organiziramo neko druženje-to je jedna ideja.
U ovih 10 godina članstva na Forumu sam upoznao popriličan broj forumaša i forumašica i iskustva su različita i s moje i s tuđe strane.
Ali nada uvijek postoji da ima još nepoznatih i zanimljivih lica pa štogod iz toga na kraju izašlo.
Ja sam inače Slavonac, studiram i radim u Zagrebu, interesi su mi različiti od globalne politike i ekonomije, student sam tehničke struke, volim sport, bavim se s trčanjem, a pratim gotovo sve sportove. Volim dobre filmove, dokumentarce, pročitati poučnu knjigu i svaštanešto. Inbox je otvoren
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 11:45   #2149
Cura 34 godine po prirodi mirniji,povučeniji tip cure...ovim putem traži dečka sličnih karakteristika za dopisivanje,prijateljstvo pa ako kliknemo vidjet ćemo kuda će nas to odvesti
Molila bi da mi se ne javljaju dečki željni avantura,psihički nestabilne osobe,alkići,itd...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 12:41   #2150
staviti cu sada samo grube podatke, a sve ostalo rijesavamo preko PM...muskarac, 40g.( iako mi daju do 35g.), zaposlen, iznadprosjecna primanja, vlastiti stan ( i jos nesto na moru), auto, nepušač, fizicki aktivan, nezapušten, 178cm/84 kg..bez djece,dugova i repova prošlosti, vedre naravi, nezatucan domoljubljem i politikom, otvoren za nove spoznaje kako prirodne tako i društvene, "casualnog" stila odijevanja želi upoznati žensku osobu do 40g., sličnih osobina, bez djece i repova..otvoren sam i za opcije preseljenja u drugo mjesto ako nađem pravu:klap:..moze i na selo:klap:
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:03   #2151
Pozz!

Dečko 26 godina, traži se neka cura za druženje uz kavu, prijateljstvo, vezu, što već.

Ukratko: iskren, tvrdoglav, zajebant, pomalo introvert (bar na početku), realan...
Zaposlen sam, ako je to važno.

U slobodno vrijeme bicikl iako već nisam dugo, šetnja, kino, serije, filmovi... izlasci ako baš moram

Prednost Osijek i okolica...
hrvojeOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:20   #2152
trazim slavonku, tj zensku iz sredisnje slavonije bj/pk/vt
27-33, za vezu (prijateljstva me nezanimaju), rak sam po horoskopu na ak ima neki "match" :P
ak volis scifi, horore,prirodu,i ono manje vise mir neki (a ne buku grada)
i sta ja znam... javi pa budemo vidjeli ...

najvaznije:
-> BOSANKE NE ZELIM !
-> PIJANDURE NE ZELIM !
-> SPONZORUSE NE ZELIM !
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:42   #2153
Ovako .... novosadjin sa adresom u ZG ( trajnom) trenutno radim u Puli ... imam 33 godine jako dobro znam sta ocu i sta necu...
Trazim zensku dusu od 25-35 god koja isto sta oce i sta nece... cisto skratimo proces toplo hladno itd, zaposlen, hrvat, 190cm plave oci, koji kg viska itd itd sve sto vas zanima inbox...

Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 08:52   #2154
Trazim nekoga za igrati stolni tenis, srednja razina.

Ili, po jarunu ima puno fit zenski, htio bi upoznati takve koje vole biti na jarunu.

Musko.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:39   #2155
Pozdrav svima! ☺ Trazim nekoga tu negdje mojih godina za neobavezno virtualno druzenje, musko/zensko nebitno. Ja sam zensko u ranim tridesetima.
-Snowflake- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:07   #2156
Dvoumio sam se dal da ovaj post zalijepim tu ili na podforumu film pa sam na kraju ipak izabrao ovo.

Trazim nekoga iz Rijeke tko voli art filmove- za zajednicko gledanje filmova u art kinu i odlazak na kakvu cugu nakon radi komentiranja, preporuka novih filmova i sve sto ide uz to.

Nisu mi bitne ni godine,ni spol ni bracno stanje onih koji se javljaju jer ovo nije taj tip oglasa- cisto trazim nekoga tko voli pogledat dobar film i nakon toga prokomentirati malo uz kavu ili neko drugo pice, sve drugo mi je nebitno.

Ja sam musko, 27 godina, ostali detalji na pp ako je potrebno

znam da je pravilo da se mora imat 100 postova da bi oglas opstao, ali mi se stvarno neda pumpat postove radi jednog oglasa. ako ovaj oglas ne prezivi 2-3 dana, nadam se da cu imat vise srece na podforumu "film"
__________________
Physics works, and I'm still alive- Walter Lewin

x2z
Van de Graaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:03   #2157
Tražim curu iz Zadra za peting



Po mogućnosti da se nosiš alternativno.


https://www.youtube.com/watch?v=KFq4E9XTueY
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:18   #2158
bok

Pozdrav,

ponavljam oglas od prije;
..dakle, tražim si frendicu, za izlaske, kave, shopping i sl.
Stara ekipa se malo raspala pa eto...
Iz Splita sam,30 god. Slobodno se javite u inbox.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:05   #2159
Već dugo stavljam tu oglase. Ne zmam zašto. Možda sam mazohist. Možda mi je samo ušlo u naviku. Navika je gadna stvar. Tjera te da nešto radiš čak i kad si svijestan da ne polučuje rezultate i besmisleno je. Vjerojatno je to povezano s onom nadom koja je svojstvena svim ljudima. Znate ono kad znate da se nešto neće dogoditi, ali ipak u vama plamti onaj mali tračak nade, koji samo što se nije ugasio, da će se to nwšto ipak dogoditi. A možda pak samo tražim ono što je potrebno svim ljidima i zbog čega život dobiva smisao. A to je osječaj pripadnosti i želja za ljubavlju i pripadanjem nekomu.
Imam 32 godine iz Zagreba sam. Zapravo, preselio sam se u Bistru. Ali kao da nisam, jer sam svako malo u Zagrebu i život mi se vrti oko Zagreba. Što volim? Volim npr. knjige, muziku, pogledati dobar film, pratiti zanimljivu seriju. Ovo su samo osnovne informacije, a detaljnije možemo ako mi se netko odlući javiti.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:24   #2160
Pozdrav,

muško, 35g, 172 visine, 70 kg, sportske građe, Krapinsko-zagorska županija

Osim dobre rock i urbane većinom strane muzike (sviram i gitaru) jako volim filmove...nekako su mi uvijek bili najbolji sci-fi filmovi i misterije, dobre komedije, drame znaju biti najefektnije ako je dobra tematika i scenarij...obožavam pogledati dobre serije...Fargo, Westworld, WD, stranger things,obožavatelj Breaking bada, Game of thrones i sl.

Bavim se graphic art-om, raznim stilovima...radim u Photoshopu i Illustratoru, objavljujem radove na society6 i redbubble, radim i razne vrste grafičkog freelancea...volim kreativnost i takve ljude. Obožavam umjetnost, više moderniju, koju mogu pregledavati na netu do iznemoglosti...ima puno fenomenalnih artista i radova pa neću izdvajati nekog posebno.

Za kraj, tražim žensku osobu koja ima nešto zajedničkog sa gore navedenim...trudit ću se odgovorit na sva pitanja.

Zato pošalji poruku jer nikad neznaš: „life is like a box of chocolates...You never know what you're gonna get“
b a n k s y is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.