Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2012., 12:58   #1
Mazda 6 (2013)

Nova Mazda 6 dolazi u Hrvatsku u siječnju sljedeće godine









U početku stiže sa 3 benzinska i 2 dizelska motora i 4 paketa opreme.
Mazda 6 je drugi mazdin model (nakon CX-5) sa SkyActiv tehnologijom, u prosjeku je lakša 100kg od prethodnice sa istim motorima.

Malo više o SkyActiv tehnologiji ovdje:

http://www.mazda.com/mazdaspirit/skyactiv/

Cijene u Hrvatskoj, zanimljvo da sedan i karavan imaju istu cijenu





SERIJSKI PAKETI OPREME:
REVOLUTION: (Attraction +) 19'' alu-naplatci (225/45 R19), el. namjestiva prednja sjedala s memorijom položaja za vozača, kožna unutrašnjost, smart key, kamera za vožnju unazad, BOSE ozvučenje sa 11 zvučnika, protuprovalni alarm, polugice za mijenjanje stupnjeva prijenosa na upravljaču (uz A/T), sustav pre-crash safety (uz A/T), radarski tempomat (uz A/T)

ATTRACTION: (Challenge +) parkirni senzori, grijanje prednjih sjedala, RVM, bi-ksenonska svjetla sa sustavom AFLS, sustavi LDW & HBC

CHALLENGE: (Emotion +) dvozonski automatski klima-uređaj, kožni upravljač i ručica mjenjača, 2 dodatna zvučnika, električno preklopivi vanjski retrovizori, prednja svjetla za maglu, zatamnjena stražnja stakla, središnji zaslon u boji, preklopivi stražnja sjedala (40:60) s Karakuri sustavom, središnji naslon za ruke straga, samozatamnjujući unutrašnji retrovizor, HMI komander, sustav SCBS, tempomat, senzori za kišu i svjetlo, Bluetooth hands-free, krovni nosači (Wagon)

EMOTION: ručni klima-uređaj, DSC, 6 x zračni jastuci, 17” alu-naplatci (225/55 R17), el. podizači stakala, el. namjestivi i grijani vanjski retrovizori (u boji karoserije), središnje daljinsko zaključavanje, CD-radio (USB/AUX), putno računalo, monokromaski središnji zaslon, sustav TPMS, pokretanje motora na gumb, prekidači na upravljaču, HLA, djeljiva stražnja klupa (60:40), karakuri prekrivka prtljažnika (Wagon), dnevna svjetla, LED stražnja svjetla, ručno namjestiva lumbalna potpora na vozačevom sjedalu, i-ELOOP sustav regenerativnog kočenja (svi dizelski motori; uz benzince od Revolution)

OPCIJE: GPS navigacija (od Challenge naviše) 4200 kn; krovni otvor (samo uz Revolution 2.5i & CD175) 5.600 kn; metalik lak 4500 kn (Soul crvena 5500 kuna); svijetla koža (‘Off White’) u unutrašnosti (samo uz Revolution) 1000 kuna
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:02   #2
Osnovna oprema mi se na prvu čini dobra,ali kad vidim cijenu od preko 200 soma kn,a u osnovnoj opremi nema,aut. klimu,naslon za ruke,kožni volan,mjenjač,ručnu i maglenke onda je oprema poprilično jadna. Nit je to Audi,niti Mercedes niti BMW,a bogami nije niti premium vozilo da može imat takvu opremu.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:07   #3
Meni se isto cini da su cijene malo prevelike...
delta11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:13   #4
Prva oprema je kao i CE oprema u mazdi 6 prve generacije nakon redizajna. Loše za taj novac. Druga oprema je pristojna već, ali je cijena isto tako masna.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:31   #5
Ma nisu... uzmi Passata sa takvim motorom i svom tom opremom pa će biti skuplji...

U usporedbi sa CX-5 i istom opremom šestica je jeftinija.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:40   #6
Da , Passat 1.4 TSI 122 Comfortline je cijenom otprilike isti kao i Mazda Challenge 2.0 .
Postoje neke manje razlike u opremi (mazda ima 17" a passat 16",passat ima parking senzore mazda ne),al to je tu negdje.
Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:42   #7
Cijene su dosta slicne kad je trenutna setica izasla prije 5 godina. Razlika je u PDV-u koji je tada bio 22, a sada 25%. To je oko 6000 kuna.
Ancient Mariner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:48   #8
Mazda je prelijepa a prema cijenama u HR ne cini se toliko ni skupa...

Oprema je ok kakvo vidim, ne nudi nista manje nego konkurencija. Jedinu zamjerku imam na unutrasnjost koja mi nikako ne odgovara spoljasnjem dizajnu, obicna kopija iz onog SUV-a....

I da li postoji V6 opcija ili ne?
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 14:13   #9
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
Da , Passat 1.4 TSI 122 Comfortline je cijenom otprilike isti kao i Mazda Challenge 2.0 .
Postoje neke manje razlike u opremi (mazda ima 17" a passat 16",passat ima parking senzore mazda ne),al to je tu negdje.
Ja sam više mislio na dizele benzinci će ionako slabo ići kao i uvijek
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 14:29   #10
Skupa ili preskupa nek svatko odluči za sebe, pogotovo onaj tko kupuje tu klasu..
Znam samo da dobro izgleda, nije loša...
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:04   #11
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Mazda je prelijepa a prema cijenama u HR ne cini se toliko ni skupa...

Oprema je ok kakvo vidim, ne nudi nista manje nego konkurencija. Jedinu zamjerku imam na unutrasnjost koja mi nikako ne odgovara spoljasnjem dizajnu, obicna kopija iz onog SUV-a....

I da li postoji V6 opcija ili ne?
Nema V6 motora unutra,niti će ih biti,koliko sam skužio sve se od CX-5 pa nadalje temelji na SkyActive tehnologiji koja uključuje isključivo 4cyl. motore,bez šestaka,ali tko zna. Inače izgledom mi je Mazda ružna.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:09   #12
Mislim da više nece biti sestaka u Mazdi, osim ako ne nastave s Fordovim. Cijene su OK.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:10   #13
V6 ako će ga i biti, bit će vjerovatno samo za američko tržište.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:25   #14
Passat dizel s usporedivom opremom je skuplji dosta, pogotovo ova najjača oprema, Passat 2.0tdi 170ks highline sa dodacima izađe 350.000kn.

Nego, kakav je automatik i jel se zna koliko troši?
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:37   #15
Meni jedino nije jasno što su je toliko razdužili (karavan je kraći od sedana, čak ima i kraći međuosovniski razmak).

Isto tako su ukinuli verziju sa 5 vrata, kao da se malo prodavala, mada mi je to bila najbolja karoserijska varijanta kod stare šestice

Dobro je što su sredili snagu kod dizela, prije je bio 129 i 163 i 180, sada je 150 i 185 i sve riješeno.


Mada, da uzimam nešto od njih, mislim da bi prije CX5 nego ovo
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 15:37   #16
to je tako danas, auti sve skuplji i opremljeniji
pa vidite e90 320i 270k kn a f30 320i 300k kn

otišo sam na as24
http://www.autoscout24.hr/Details.as...000000&asrc=fa
uživo mi izgleda jako loše iznutra, izvana je dobar
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:03   #17
mislim da tu fali jedan dizelaš od 120 ks.
Nadam se da neće biti problema sa hrđom i dpf filterom kao kod prethodnog modela.
Valentino- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:19   #18
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Meni jedino nije jasno što su je toliko razdužili (karavan je kraći od sedana, čak ima i kraći međuosovniski razmak).

Isto tako su ukinuli verziju sa 5 vrata, kao da se malo prodavala, mada mi je to bila najbolja karoserijska varijanta kod stare šestice

Dobro je što su sredili snagu kod dizela, prije je bio 129 i 163 i 180, sada je 150 i 185 i sve riješeno.


Mada, da uzimam nešto od njih, mislim da bi prije CX5 nego ovo
Koja je uopće i bila prednost te 5-vratne karoserije,osim što se dizalo staklo gepeka,eventualno malo lakše stavljanje stvari u gepek i to je to,ali auto je bio daleko ružniji s tim vratima i onim ubodimeuoko brisačem
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:38   #19
5-vratna verzija je bila praktičnija zbog velikog otvora, ali meni je također 4-vratna bila lijepša bez tog brisača, kako kažeš.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:50   #20
Kako kome, meni je peterovratna verzija 10x lijepša nego četverovrata... a i praktičnija je.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.