Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 09:16   #141
Question

Quote:
bplejic kaže: Pogledaj post
Gotovo je! pocelo je cjepkanje. castrum nekretnine sjele na skoro trecinu zemljista - ovrhom. Na oglasnoj ploči grada Zagreba 04.08.2017.:
Lokacijska dozvola izdana:UP/I-350-05/17-001/49 izgradnja stambeno-poslovne zgrade Sortina ulica. Ovrha upisana u gruntovnici i pravo na zemlju. Odrastao uz Brodarski i proveo najljepse trenutke uz te ljude - kolege od moje majke koja je radila u Brodarskom. RIP
Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet, Odjel za prostorno uređenje, Središnji odsjek za prostorno uređenje, na temelju čl. 95. Zakona o općem upravnom postupku (Narodne novine, br.47/09), u postupku izdavanja lokacijske dozvole za izgradnju stambeno - poslovne zgrade na dijelu k.č.br. 875/1 k.o. Zaprudski otok i dijelovima k.č.br. 632/1 i 3490 k.o. Klara u Zagrebu, koji se vodi po zahtjevu društva Brodarski institut d.o.o. iz Zagreba, Avenija V. Holjevca 20, zastupanog po društvu Castrum nekretnine d.o.o. iz Zagreba, Bednjanska 8,

http://www.zagreb.hr/userdocsimages/...a%2017-49.docx
mramor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:17   #142
Znači ništa od produljivanja bazena
ebur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:04   #143
Quote:
ebur kaže: Pogledaj post
Znači ništa od produljivanja bazena
Mozda skracivanje bazena. Jucer na Fejsbuku tip stavio fotke gradjevinskih strojeva koji su dovezeni radi tog stambeno poslovnog objekta.
Skajvokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:37   #144
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Koliko para toliko muzike. Umjesto Bavarie kupi Oystera pa nece biti problema sa vratima. Ili jednostavnije (jeftinije u svakom slucaju) pravilno pregledaj brod prilikom primopredaje i garantnog roka.
Nisam popizdija,pa da potonim u preplačeno sranje koje se iznamljuje cila 5-6 tjedana godišnje.(jučer i prekjučer ni jedna jedina superyahta na rivi u Hvaru,gotova sezona za superyahte)

http://www.yachtingworld.com/news/oy...-rescued-66677

ANOTHER MAJOR KEEL FAILURE: What Really Happened to Polina Star III
http://www.wavetrain.net/news-a-view...olina-star-iii
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:24   #145
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Nisam popizdija,pa da potonim u preplačeno sranje koje se iznamljuje cila 5-6 tjedana godišnje.(jučer i prekjučer ni jedna jedina superyahta na rivi u Hvaru,gotova sezona za superyahte)
Je, baš se osjetilo kako je prošli tjedan pala sezona.
Yebayi ga, svi misle da je to neko čudo ali nitko ne živi od 3mj. biznisa.
Ostatak godine to brzo pojede. Još ovo povećanje kapaciteta.
Svi skidaju cijene da popune a to je sve na kraju k...c.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:39   #146
Quote:
more kaže: Pogledaj post
jučer i prekjučer ni jedna jedina superyahta na rivi u Hvaru,gotova sezona za superyahte
Hvar ti je đir za pijane horde koje se desantiraju sa flotile Kriljana,
tako da je samo Samar bio pod rivu u Hvaru a i sa njime je bilo
problema i to ozbiljnih....
Pelorus i Kogo se drže podalje uz Sv Klement, i sada su tamo
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 02:11   #147
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Hvar ti je đir za pijane horde koje se desantiraju sa flotile Kriljana,
tako da je samo Samar bio pod rivu u Hvaru a i sa njime je bilo
problema i to ozbiljnih....
Pelorus i Kogo se drže podalje uz Sv Klement, i sada su tamo
Nije bija ni Samar ima je rezervaciju neki veliki a nije doša pa sam bija dobar i ja.Bove krcate a riva prazna nije mi ni padalo napamet na rivu probavat kad im moje kune nisu drage i tad me pozvali sami,ali sad je gotovo par dana odmora i odradit još ova 2 miseca sa po meni najboljim gostima,a dogodine planiram ne radit 8 misec ovo je previše i nehumano nemam dana odmora od 4 miseca i do danas pakal,evo čekam pijančine kad će se vratit,prvi dan u šoku su a odma udri po alkoholu.(New Zeland)A da nema Kriljana nebi ni bilo atmosfere u Hvaru,ali sad je sve mirnije dopizdi više ta gungula,ja bi bicikliste,ljubitelje orhideja,trekere itd. To su gosti plate a i ne vidiš ih ili barem da su mi svi američki odvjetnici e da mi se je tu probit više 100-200$ samo bakšiša po danu
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 02:16   #148
Quote:
Nikakodopenzije kaže: Pogledaj post
Je, baš se osjetilo kako je prošli tjedan pala sezona.
Yebayi ga, svi misle da je to neko čudo ali nitko ne živi od 3mj. biznisa.
Ostatak godine to brzo pojede. Još ovo povećanje kapaciteta.
Svi skidaju cijene da popune a to je sve na kraju k...c.

pozdrav
A nemoj zajebavat, 50000-70000€ ako ti je malo po sezoni tada probaj u njemačkoj radit svih 12 miseci pa kad staviš u đep do max 20000€(bez troškova)di bi ti bija kraj.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:49   #149
Ako ti toliko ostaje po sezoni , svaka cast.
Cuo sam da iz ST gliseri gonjaju turiste do modre spilje i po glavi 100 eurica tura.
Iznajmljivacima smjestaja ne curi bas tolika lova.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 19:23   #150
Quote:
Nikakodopenzije kaže: Pogledaj post
Ako ti toliko ostaje po sezoni , svaka cast.
Cuo sam da iz ST gliseri gonjaju turiste do modre spilje i po glavi 100 eurica tura.
Iznajmljivacima smjestaja ne curi bas tolika lova.

pozdrav
je vozim 100€ po glavi minimalno 400€ + svi troškovi,marine,gorivo i hrana-piče, ali ne gumenjak malo veče je
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:24   #151
Ministarstvo državne imovine, nakon provedene analize i konzultacija s nadležnim resornim ministarstvima, predlaže Vladi Republike Hrvatske donošenje Odluke o izmjeni Odluke o utvrđivanju popisa trgovačkih društava i drugih pravnih osoba od strateškog i posebnog interesa za Republiku Hrvatsku, kojom se s popisa brišu i društva za koje se utvrdilo da više ne predstavljaju društva od strateškog i posebnog interesa za Republiku Hrvatsku:

1. Brodarski institut d.o.o., Zagreb

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages/...4%20-%2011.pdf

Priprema za rasprodaju.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:31   #152
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
Ministarstvo državne imovine, nakon provedene analize i konzultacija s nadležnim resornim ministarstvima, predlaže Vladi Republike Hrvatske donošenje Odluke o izmjeni Odluke o utvrđivanju popisa trgovačkih društava i drugih pravnih osoba od strateškog i posebnog interesa za Republiku Hrvatsku, kojom se s popisa brišu i društva za koje se utvrdilo da više ne predstavljaju društva od strateškog i posebnog interesa za Republiku Hrvatsku:

1. Brodarski institut d.o.o., Zagreb

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages/...4%20-%2011.pdf

Priprema za rasprodaju.
A uz Institut idu još i ZTC i Đuro Đaković...
__________________
The Egyptians could run to Egypt, the Syrians into Syria. The only place we could run was into the sea, and before we did that we might as well fight. - Golda Meir
vn37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:23   #153
ACI i pošta su zato strateske i od posebnog interesa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:42   #154
Lakše podnose uhljebe u odnosu na BI
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:56   #155
Zašto su se odrekli Okolija, to mi nikako ne ide u glavu.


pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 07:47   #156
sve sto je bitno ne smije biti stratesko
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 21:20   #157
Kakve su novosti oko BI?
Vidim da su na njihovm stranicama novosti iz 2016. a tamo spomenute djelatnice tamo više ne rade.
http://www.hrbi.hr/index.php/novosti
__________________
Pola sata ćete ostati na ručku i onda možete otići, Franjo Tuđman generalima, Brijuni 31. VII 1995.
"Prije će Sava uzvodno poteći nego Hrvati dobiti državu", J. B. Tito, Karađorđevo, 2. XII 1971.
"Republika Hrvatska najveći je pobjednik u ovom ratu, najveći su gubitnik hrvatski Srbi, najviše zbog vlastite nesposobnosti i tvrdoglavosti", lord David Owen, 27. I 1996, UN, New York. "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, na blagdan sv. P&P 1942.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:04   #158
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
ACI i pošta su zato strateske i od posebnog interesa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

a imunološki ste zaboravili ?

staljina do podne,a hitlera popodne pola godine da dovede stvari u red. od mene prvoga pa redom. procvalo bi posli.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:20   #159
Imunološki je izgleda pozitivno riješen.
__________________
Pola sata ćete ostati na ručku i onda možete otići, Franjo Tuđman generalima, Brijuni 31. VII 1995.
"Prije će Sava uzvodno poteći nego Hrvati dobiti državu", J. B. Tito, Karađorđevo, 2. XII 1971.
"Republika Hrvatska najveći je pobjednik u ovom ratu, najveći su gubitnik hrvatski Srbi, najviše zbog vlastite nesposobnosti i tvrdoglavosti", lord David Owen, 27. I 1996, UN, New York. "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, na blagdan sv. P&P 1942.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:21   #160
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Imunološki je izgleda pozitivno riješen.
e, Bog te čuja,pa uslišija
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.