Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 20:19   #41
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Dakle moje je pitanje da lise gubi mentalna psihička energija sa samozadovoljavanjem, je li potrebno više hrane, sna itd
molim pouzdane odgovore
Čitao sam o tome da može doći do smanjenja osjetljivosti i impotencije, znači navikneš mozak na ruku i gledanje filmova recimo, i onda ne osjetiš dovoljno uzbuđenja sa ženom (ili s muškim)
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:57   #42
Quote:
Camarilo Brillo kaže: Pogledaj post
Pročitao sam da se gubi posvetna milost,samozadovoljavanje je naime teški grijeh.
Crkva u području sexualnosti ima iskrivljene stavove!Npr. grijeh je svaka kontracepcija po njoj , a neznam zašto bi bio?Da se smijemo sexati samo da bi dobili potomstvo onda bi nas Bog stvorio da budemo ko krave koja jednom godišnje traži bika.Uživanje u sexu radi užitka kao takvog nije nikakav grijeh.Uživamo u milovanju,poljupcu,zagrljaju,zašto nebi i u sexu?
Vrhuncu ljubavi!
Samozadovoljavanje zna biti nužno,ne smatram to uopće teškim grijehom.
Tko može nek se suzdržava , tko ne nek se "olakšava".
Grijeh je sex prije braka(manji) i van braka(veći).U današnje vrijeme je ovaj manji nemoguća misija mladima,bravo za one koji to uspjevaju(jedan sam od tih ali tada je to bilo lakše,bila su druga vremena) a preljub tj. sex van braka niti sam učinio a mislim da nebih ni opostio njoj!
patriot-lički is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:01   #43
Quote:
ThePetrus778187 kaže: Pogledaj post
Dakle moje je pitanje da lise gubi mentalna psihička energija sa samozadovoljavanjem, je li potrebno više hrane, sna itd
molim pouzdane odgovore
Ništa od navedenog!
Samozadovoljavanje je bul šit u odnosu na pravi sex a nakon njega se ne osjećamo "potrošeno".Dapače,daje ti krila ko Red Bul.
patriot-lički is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:06   #44
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Čitao sam o tome da može doći do smanjenja osjetljivosti i impotencije, znači navikneš mozak na ruku i gledanje filmova recimo, i onda ne osjetiš dovoljno uzbuđenja sa ženom (ili s muškim)
Teška laž!
Pa promjeniti ruku,to je grijeh.Kao da si sexao sa drugom ženom....ha ha
Sad ozbiljno,ništa od navedenog nije istina,samo nas plaše "babarogama".
Ma "batali" kak bi rekel brat Srbin,desanku,oženi se i uživaj,nemoj da ti Desa kvari doživljaj!Desanka je 0,5 % zadovoljstva u odnosu na pravi sex!
patriot-lički is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:07   #45
Najači je onaj gore kad kaže da drkanjem ide u više nivoe svjeti.

Ja mislim da kad bi čovjek vidio snimak svoj kad drka da bi se šokirao mislio bi da neki majmun to radi.
No sve je to za ljude.hahahah koja tema bog te hebo
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:52   #46
masturbacija je zdrava u umjerenoj radnji
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.