Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 11:04   #121
Iz svog onog ludila jučerašnjeg, posebno pozdravljamo otvaranje "kaveza" i micanje gornjih segmenata ograde s kojima se odao znak pažnje našoj braći, velikim vinkovačkim Ultrasima.
O njhovoj poruci, podsjetniku na sramotnu 99. a koja će vječno vezati naša dva kluba, nije potrebno previše elaborirati. Kako oni rekoše "nikad zaboraviti, nikad oprostiti"

Što se mene tiče, ambicija i želja što se ove sezone tiče više nemam, jedina iskrena želja do kraja je da Cibalia ostane u društvu najboljih hrvatskih klubova, u kojoj joj je mjesto

Lako je s Ljudima komunicirati, družiti se i suživjeti, problem su neljudi!
otrovnik ljuti is online now  
Old 22.05.2017., 11:09   #122
Hajdukovac čestita Rijeci na naalslovu prvaka! 😉

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is online now  
Old 22.05.2017., 11:20   #123
Čestitke Rijeci na osvojenom prvenstvu!
osibk is offline  
Old 22.05.2017., 12:21   #124
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Zalgiris Vilnius
Dundalk
The New Saints
FK Vardar
F91 Dudelange
Kukësi
HSK Zrinjski (UEFA će ih razdvojiti od Rijeke)
Dacia Chisinau
Linfield
Buducnost Podgorica
Víkingur
Budapest Honvéd
Hibernians
FC Santa Coloma
IFK Mariehamn
FK Spartaks Jurmala
FC Samtredia

Podebljao sam one koji bi po meni jedini mogli ozbiljnije zaprijetiti..
Dundalk se raspada, -14 za Corkom (9-0-5), a mislim da će Honved odmah ispasti.

Prolazi Rijeka, dobiva Celtica , šamara ga pa izbacuje BATE, ako se isti uvuče tamo, u playoffu.
mitch is offline  
Old 22.05.2017., 12:39   #125
Ako se izgradi sjeverna tribina na Rujevici, znači li to da će moći igrati i skupine LP i EL Rijeka tamo? I koja je alternativa ako ne budu mogli igrati na Rujevici? Zagreb ili Pula ?
Galijun1 is offline  
Old 22.05.2017., 12:41   #126
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Ako se izgradi sjeverna tribina na Rujevici, znači li to da će moći igrati i skupine LP i EL Rijeka tamo? I koja je alternativa ako ne budu mogli igrati na Rujevici? Zagreb ili Pula ?
Upravo se i gradi zbog LP..

E da, pozdrav Romeiću
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.05.2017., 12:44   #127
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Ako se izgradi sjeverna tribina na Rujevici, znači li to da će moći igrati i skupine LP i EL Rijeka tamo? I koja je alternativa ako ne budu mogli igrati na Rujevici? Zagreb ili Pula ?
Da, znači.
Stadion će imati više od potrebnih 8000 mjesta, a što je minimum za Play off fazu pretkola i grupe kontinentalnih natjecanja.

Alternative nema, da smo htijeli igrati u Maksimiru, sjever se ne bi nikad ni počinjao graditi.
otrovnik ljuti is online now  
Old 22.05.2017., 12:44   #128
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Pitch invasion. Ovo nisam davno vidio u HNL-u.

Čestitke Rijeci i njihovim navijačima.
Pa na zadnjem jadranskom derbiju ns poljudu je bilo zar ne ?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 22.05.2017., 12:46   #129
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Pa na zadnjem jadranskom derbiju ns poljudu je bilo zar ne ?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
živa istina
otrovnik ljuti is online now  
Old 22.05.2017., 13:34   #130
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Iz svog onog ludila jučerašnjeg, posebno pozdravljamo otvaranje "kaveza" i micanje gornjih segmenata ograde s kojima se odao znak pažnje našoj braći, velikim vinkovačkim Ultrasima.
O njhovoj poruci, podsjetniku na sramotnu 99. a koja će vječno vezati naša dva kluba, nije potrebno previše elaborirati. Kako oni rekoše "nikad zaboraviti, nikad oprostiti"

Što se mene tiče, ambicija i želja što se ove sezone tiče više nemam, jedina iskrena želja do kraja je da Cibalia ostane u društvu najboljih hrvatskih klubova, u kojoj joj je mjesto

Lako je s Ljudima komunicirati, družiti se i suživjeti, problem su neljudi!
Tako je, s normalnim navijačima se normalno postupa

__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 22.05.2017., 13:51   #131
Sta ce frendovi iz Osijeka reci na ovo?
Respekt ultrasu u svijetlo plavoj majici koji je ostao na svome mjestu i nije sudjelovao u ovome ljigavom lizanju.
Ali sta je ovom ultrasu sa fantomkom?Ovo prvi put u zivotu vidim da netko fura fantomku dok se pozdravlja sa suparnickom grupom.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 22.05.2017., 14:19   #132
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Sta ce frendovi iz Osijeka reci na ovo?
Respekt ultrasu u svijetlo plavoj majici koji je ostao na svome mjestu i nije sudjelovao u ovome ljigavom lizanju.
Ali sta je ovom ultrasu sa fantomkom?Ovo prvi put u zivotu vidim da netko fura fantomku dok se pozdravlja sa suparnickom grupom.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Di ti fantomku vidis...
Fiumelibre is offline  
Old 22.05.2017., 14:20   #133
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Sta ce frendovi iz Osijeka reci na ovo?
Respekt ultrasu u svijetlo plavoj majici koji je ostao na svome mjestu i nije sudjelovao u ovome ljigavom lizanju.
Ali sta je ovom ultrasu sa fantomkom?Ovo prvi put u zivotu vidim da netko fura fantomku dok se pozdravlja sa suparnickom grupom.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk

pa ovo ni white angelsi nebi režirali
ćiket is offline  
Old 22.05.2017., 14:24   #134
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Respekt ultrasu u svijetlo plavoj majici koji je ostao na svome mjestu i nije sudjelovao u ovome ljigavom lizanju.


je, samo što smo on i ja taj respekt iskazali obostrano višestrukim lupanjem stisnutom desnicom po srcu.. toliko o zaključivanju iz fotografije
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.05.2017., 14:27   #135
Cestitke i osijeku na cetvrtom mjestu.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 22.05.2017., 14:29   #136
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Di ti fantomku vidis...
Sad kad sam povecao sliku cini mi se kako se radi o crnoj silterici.Onako usitnjena fotka gledana preko tableta,izgledalo je kao fantomka.
bijesprvi is offline  
Old 22.05.2017., 14:32   #137
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Sta ce frendovi iz Osijeka reci na ovo?
A šta reći, koju posluku porati?
Mogu oni iz provincije, ali provincija iz njih nikada.
Maverick25 is offline  
Old 22.05.2017., 14:36   #138
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post


je, samo što smo on i ja taj respekt iskazali obostrano višestrukim lupanjem stisnutom desnicom po srcu.. toliko o zaključivanju iz fotografije
Jos jedan pocetak divnog prijateljstva.Di su ona vremena kad su ultrasi bacali vase krpe nazad vam na tribinu jer niste dostojni da vam se oduzme krpa?!Stvarno cudna vremena dosla.Sve manje ultras djira a sve vise nogometnih fanova.
Svi se poceli medjusobno voljeti.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 22.05.2017., 14:43   #139
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Jos jedan pocetak divnog prijateljstva.Di su ona vremena kad su ultrasi bacali vase krpe nazad vam na tribinu jer niste dostojni da vam se oduzme krpa?!Stvarno cudna vremena dosla.Sve manje ultras djira a sve vise nogometnih fanova.
Svi se poceli medjusobno voljeti.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Samo ljubav
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.05.2017., 15:06   #140
Već sam jednom napisa ali sad kad je službeno mogu još jednom. Čestitke navijačima Rijeke na prvom osvojenom prvenstvu, potpuno zasluženom igrama na terenu. Ima i druga strana priče ali o njoj sad nećemo, zato guštajte.

Svakako je lipše vidit ulet tisuća navijača na teren, pun grad navijača koji slave, krcat stadion, emocije koje život znače nego ono ruglo od proslave koje godinama gledamo na Maksimiru.

Zaslužili ste, čestitke.
bilidres is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.