Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 18:17   #1
"Hod za život"

Slika govori 1000 riječi

Veličanstven dan!

Uz malo više angažmana/pozitivnog doprinosa od strane medija skupilo bi se i trostruko više ljudi.
Bez obzira na cenzuru, ovo je dan za sjećanje.
Ne sumnjam da će se nakon ovakovih prizora, broj "šetača za život" iduće godine barem učetverostručiti.

Ponos uljuđene Hrvatske i garancija očuvanja naših kršćanskih vrijednosti.

Ovo je nešto što bi Hrvatska posredstvom aktivista "Hoda za život" trebala izvesti u EU.
Bez zajebancije!
Inspirirati sve uljuđene Europljane, koji cijene život, da to jasno i glasno kažu u vl.gradovima...kroz slična, redovitita godišnja okupljanja i marševe ovakvoga tipa.
Sviđa mi se imiđ kojeg su uspjeli projecirati.
Svjetlo plava boja od danas je zaštitni znak/"bandira" naravnih vrijednosti.

Bravo za organizatore...bravo za sve one divne ljude koji su svojim prisustvom podržali čitavu stvar.

Zadnje uređivanje Della17 : 20.05.2017. at 18:30.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:27   #2
Bravo za inicijativu.
Osim u iznimnim slucajevima, kao sto su silovanje i ugrozavanje majcinog zivota, nitko nema pravo odlucivati o tudjem zivotu.
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:34   #3
Nije cilj skupa samo očuvati kršćanske vrijednosti, nego drugima zabraniti njihove vrijednosti.
Ja sam protiv abortusa, ali ako drugima braniš pravo izbora i namećeš im svoj svjetonazor kao jedini ispravan, radiš zlo.

Ako si protiv abortua onda ga nemoj činiti
Old 20.05.2017., 18:45   #4
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Nije cilj skupa samo očuvati kršćanske vrijednosti, nego drugima zabraniti njihove vrijednosti.
Ja sam protiv abortusa, ali ako drugima braniš pravo izbora i namećeš im svoj svjetonazor kao jedini ispravan, radiš zlo.

Ako si protiv abortua onda ga nemoj činiti
Pravo izbora?
Imas ti izbor odlucivati o svom zivotu. U drugi se ne diraj.
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:45   #5
Spominje se uljuđena Hrvatska koja bi mogla EU pokazati za što se treba boriti. I onda vidim kakvo je stanje u našoj državi i koliko je EU zapravo ispred nas, desetljećima ispred nas, ne samo gospodarski, već i mentalno.

Ovo je sve sramota. Sramota je vidjeti te ljude koji se bore za ovakvo nešto, a ljudi kopaju po smeću. Da ne govorim o hrpi drugih problema s kojima se naša država bori.

Trudio sam se naći pluseve za ostanak u ovoj državi u kojoj sam rođen i u kojoj sam htio ostati živjeti i raditi, no u zadnjih nekoliko godina sam shvatio da nema smisla živjeti u ovakvom okruženju zatucanih i zaostalih ljudi koji se bore za krive stvari. Ovo je samo još jedan minus na listi i jedva čekam otići iz ove jebene žabokrečine.
Old 20.05.2017., 18:46   #6
Quote:
Honey 1 kaže: Pogledaj post
Pravo izbora?
Pa ne diram se, u čemu je problem
Old 20.05.2017., 18:48   #7
zagrljaj političkih parazita i osuđenog ratnog zločinca u hodu za život + pozivanje istih na kršćanske vrijednosti kao šlag na tortu
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:50   #8
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Pa ne diram se, u čemu je problem
To je poruceno onima koji bi odlucivali ima li netko pravo zivjeti ili ne.
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:52   #9
Ovo je moja Hrvatska. Tiha većina koju se zadnjih 10-ak godina silom nastojalo ušutkati i nametnuti im poimanja koja su nam strana. Današnji ples, pjesme, zastave, dokaz su da Hrvatska nije i neće propast dok god mi živimo. Rađamo se, rastemo i bivamo!
Old 20.05.2017., 18:58   #10
Quote:
To je poruceno onima koji bi odlucivali ima li netko pravo zivjeti ili ne.
Ali bi ti zato odlučivao što će majka raditi sa svojim tijelom.
Old 20.05.2017., 19:00   #11
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ovo je moja Hrvatska. Tiha većina koju se zadnjih 10-ak godina silom nastojalo ušutkati i nametnuti im poimanja koja su nam strana. Današnji ples, pjesme, zastave, dokaz su da Hrvatska nije i neće propast dok god mi živimo. Rađamo se, rastemo i bivamo!
Par tisuća ljudi nije većina

I tko je tebe silom pokušao ušutkati? Jesi ga prijavio policiji?
Old 20.05.2017., 19:02   #12
Quote:
Bravo za inicijativu.
Osim u iznimnim slucajevima, kao sto su silovanje i ugrozavanje majcinog zivota, nitko nema pravo odlucivati o tudjem zivotu.
Osim što bi upravo šetači odlučivali o tuđem životu...
Old 20.05.2017., 19:09   #13
"Hod za život", demonstracija snage uljuđene Hrvatske!

Kažeš uljuđene Hrvatske?
Old 20.05.2017., 19:42   #14
Quote:
Pravo izbora?
Pa čitava inicijativa Hoda je nastala upravo na diranju u tuđe.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:48   #15
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Na diranju u tuđi život?
Živote tih majki nitko ne ugrožava, no ne smiju ni one ugrožavati tuđi. To ne može biti zakonom dozvoljeno.
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:48   #16
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Za nas koji smo bili skupu život počinje začečem...

I poradi toga se ne dira u ništa tudje... Vec se ubijaju nevina nerodjena djeca

Za tebe Lepušića, Sanasvraku i slične to možda nije tako...

I zato s takvima ja izbjegavam diskusije po tom pitanju.... Jer se polazi s ratzličitih polaznih točaka...
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:49   #17
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Taj Netko je bio na hodu za život???? Sanasvraki na skupu nitko nije prijetio, to je i sam apriznala na SDPovskoj privatnoj televiziji N1...

Zanimljiva bi bila reakcija istih i lijevih mainstream medija da ja prekinem na takav način gay paradu...

Vjerojatno bi u ovo vrijeme bio na hladjenju u prekosavskom odmaralištu bez šansi da svoje stavove objašnjavam N1, RTLu, Novoj, Indexu, Tortalu, Jutarnjem i sličnima...
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:52   #18
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Za nas koji smo bili skupu život počinje začečem...

I poradi toga se ne dira u ništa tudje... Vec se ubijaju nevina nerodjena djeca

Za tebe Lepušića, Sanasvraku i slične to možda nije tako...

I zato s takvima ja izbjegavam diskusije po tom pitanju.... Jer se polazi s ratzličitih polaznih točaka...
Pa tko tebi brani da smatraš što hoćeš? Uživaj u svojim uvjerenjima, a druge pustiš na miru da imaju svoja uvjerenja...
Old 20.05.2017., 19:58   #19
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Pa tko tebi brani da smatraš što hoćeš? Uživaj u svojim uvjerenjima, a druge pustiš na miru da imaju svoja uvjerenja...
Tako ste vjerojatno zborili kad je Jovanovic uvodio u skole ZO po Stulhoferu, Hodzicu i slicnima... No znam to su znanstvene cinjenice, rodna ideologoja i slicno...

Nikad se necu pomiriti da je zakonsku dozvoljeno ubijati najnevinije...
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:06   #20
Može li se postići nekakav kompromis vezan za pitanje abortusa? Bit ću malo nakaradna, pardon my french, al bi li svi bili zadovoljni da se izume nekakve umjetne maternice ili staklenke u koje bi se "preselili" neželjeni fetusi? Ili se tu radi o nečem drugom?
zorra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.