Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2018., 16:25   #1
Chat o Hrvatima, Srbima, ustašama, četnicima...

Predlažem da ovdje budu preseljene diskusije o temama iz naslova. Chat je potpuno zagađen ovakvim temama. Vjerujem da ima forumaša koji bi se htjeli družiti i diskutirati o nečem drugom, ali to jednostavno ne ide zajedno. Neki ne dolaze na chat (pa makar i da samo čitaju) baš zbog toga. Eto, to je moje mišljenje. Slažete li se ili ne?
Jednostavko is offline  
Old 03.08.2018., 17:52   #2
Quote:
Jednostavko kaže: Pogledaj post
Predlažem da ovdje budu preseljene diskusije o temama iz naslova. Chat je potpuno zagađen ovakvim temama. Vjerujem da ima forumaša koji bi se htjeli družiti i diskutirati o nečem drugom, ali to jednostavno ne ide zajedno. Neki ne dolaze na chat (pa makar i da samo čitaju) baš zbog toga. Eto, to je moje mišljenje. Slažete li se ili ne?
Slažem se u potpunosti.

Filozofiju ostavimo filozofiji, a onima koji ne mogu bez Srba, ustaša, četnika dajmo temu pa neka uživaju.
mravac8 is offline  
Old 03.08.2018., 19:20   #3
Quote:
Jednostavko kaže: Pogledaj post
Predlažem da ovdje budu preseljene diskusije o temama iz naslova. Chat je potpuno zagađen ovakvim temama. Vjerujem da ima forumaša koji bi se htjeli družiti i diskutirati o nečem drugom, ali to jednostavno ne ide zajedno. Neki ne dolaze na chat (pa makar i da samo čitaju) baš zbog toga. Eto, to je moje mišljenje. Slažete li se ili ne?
Slažem se s tom odličnom idejom.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 04.08.2018., 00:13   #4
Stvarno su pretjerali tamo. Nema me par dana i dvoznamenkasti broj novonapisanih stranica o tome.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 04.08.2018., 02:19   #5
Okej....ima li netko tko se NE slaze s ovime ?



Btw...cemu to sve uopce na Filozofiji ?
omen4k is offline  
Old 04.08.2018., 08:52   #6
Kako mislis filozofiju ostavimo filozofiji?

Ta ono je chat tema, necu valjda seliti dio chata jer se ne slaze sa drugim djelom cata?

Sto cemo sad imati chat offtopice i ontopice i 10 chatova?

Ako ocete ozbiljno o filozofiji onda otvarajte i pisite na odgovarajucim temama, a ne na chatu pa da chat na chatu postane problem i treba otvarati podchat
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.