Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 22:33   #21
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
...
Zašto spavamo u odvojenim krevetima? Ne znam.... zato što si navečer nemamo kaj reč.
....
Zašto je tom čovjeku postalo svejedno?...
zato što je i tebi svejedno, negdje ste se putem zaboravili
voliš li ga? ima li išta više u njemu za čim čezneš?


varanjem, naravno, nećeš ništa riješiti nego, vjerojatno, dodatno zakomplicirati život
da si se u stanju s tim nositi, ne bi bila ovdje i pitala
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:43   #22
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Kad nas netko iz vana gleda sve je savršeno. Prekrasna kuća, dvoje djece, labrador...ma idila!
A ja...unutra prazna! U braku 10 godina, u vezi 15. Nema više ničeg među nama. Nema strasti, komunikacije, nježnosti. Interesi su nam tako različiti...imamo totalno različit pogled na život. On nikuda ne želi ići samnom, svuda idem sama i osjećam se jako usamljeno. Nije u pitanju treća osoba, nisam ga prevarila al razmišljam o tome jer ima jedan muškarac koji tvrdi da bi za mene skidao zvijezde s neba ( svi oni na početku to tvrde). Tužna sam iznutra jer su tu djeca. Biti patnica? Praviti se pred djecom da je sve ok, s njim spavat u odvojenom krevetu i biti cimerica....žrtvovati se zbog djece ( 10 i 6 god ), prihvatiti da je to tako i jednostavno stvoriti sama sa sobom neka zadovoljstva. Biti sebična? Ostaviti ga radi svoje sreće i oduzeti djeci život sa njihovim ocem. Prevariti ga? Ispunjavat želju za ljubavlju s ljubavnikom?
Još je jedan problem....kuća je moja, imam stalan posao, djeca bi naravno ostala samnom ( o tome nema govora ). On nema posao ( dakle nema prihode osim kad nešto zaradi na crno ) kamo da on ide? Od čega da on živi?
Tako sam tužna....od tolike ljubavi sve se svelo na ovo? Razmišljanje da ga varam, da ga ostavim....Toliko sam uvenula.
Trebala bi pod hitno iselit seronju, ako je moguće, nek djecu odvede sa sobom i nek se snalaze kako znaju. Ti si još mlada, vitka i visoka, useli jebača i uživaj. Misli na sebe "jer ti to zaslužuješ".
Pitralon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:00   #23
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
Trebala bi pod hitno iselit seronju, ako je moguće, nek djecu odvede sa sobom i nek se snalaze kako znaju. Ti si još mlada, vitka i visoka, useli jebača i uživaj. Misli na sebe "jer ti to zaslužuješ".
Bože, kako su neki ljudi plitki!
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:10   #24
Ja sam imao obrnutu situaciju. Nazovimo je trut. I naravno...daleko smo otišli...i nagovarala me da se raspištoljim i da radim sranja i forsirala iznad limita normalnog čovjeka. Na kraju ona pukla. Tak je to kad jedan ima konjski želudac. Falelo je puno toga. Sebe sam i još doživljavam kao silu osovine svega. A svega je i falilo i sexa i i njene indicije i ambicije, jedino je kukala nabijala osječaj krivnje i ležala kao trut što i je. Sudbina se poigrala i razmješala karte. Bilo je žrtava, ostali su ožiljci ali bus i dalje vozi i ja sam u njemu. I svi ostali. Teraj to van mačak. Ili bar blefiraj da vidiš rekaciju. Možda bude i akcije, u bilo kom smislu. Sretno. Oboma. Jer ni on nije prezadovoljan. Možda negdje drugdje bude. Možda čeka.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:11   #25
Ja sam imao obrnutu situaciju. Nazovimo je trut. I naravno...daleko smo otišli...i nagovarala me da se raspištoljim i da radim sranja i forsirala iznad limita normalnog čovjeka. Na kraju ona pukla. Tak je to kad jedan ima konjski želudac. Falelo je puno toga. Sebe sam i još doživljavam kao silu osovine svega. A svega je i falilo i sexa i i njene indicije i ambicije, jedino je kukala nabijala osječaj krivnje i ležala kao trut što i je. Sudbina se poigrala i razmješala karte. Bilo je žrtava, ostali su ožiljci ali bus i dalje vozi i ja sam u njemu. I svi ostali. Teraj to van mačak. Ili bar blefiraj da vidiš rekaciju. Možda bude i akcije, u bilo kom smislu. Sretno. Oboma. Jer ni on nije prezadovoljan. Možda negdje drugdje bude. Možda čeka.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:25   #26
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Bože, kako su neki ljudi plitki!
__________________
Misliš da sam blesav?? E pa malo jesam!
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:18   #27
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
zato što je i tebi svejedno, negdje ste se putem zaboravili
voliš li ga? ima li išta više u njemu za čim čezneš?


varanjem, naravno, nećeš ništa riješiti nego, vjerojatno, dodatno zakomplicirati život
da si se u stanju s tim nositi, ne bi bila ovdje i pitala

Ako im je oboma lose u braku, prevara moze samo da ubrza razvod.
Ne mislim prevara u smislu da ostane sa nekim duze, vec i neka kratkotrajna sema.

...........
Nisi napisala kada su pocele promene?
Tvoj muz nije osoba za porodicu.
Biti u tridesetim i biti sa nekim od svoje 16.godine mi je bas zastrasujuce
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:56   #28
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Nisam "bomba" ali dobro izgledam, visoka sam, vitka, držim do sebe...imam 32 godine. Prohodali smo kad sam imala 16, on 22. Tad je radio kao prodavač namještaja, bila sam zaljubljena do neba i uopće nisam na to gledala niti sada gledam. S 22 godine sam ostala trudna. Moji roditelji su nam dali kuću napravljenu do krova + stolarija, ostalo sam dignula kredit jer radim u državnoj službi i evo već ga 10 godina odplačujem. Pokušao je otvoriti firmu za izradu namještaja, nije išlo....sad u fušu radi namještaj.
Zašto spavamo u odvojenim krevetima? Ne znam.... zato što si navečer nemamo kaj reč. On gleda serije s neta ja čitam knjigu... Odvojeni smo jer ni on ne želi biti samnom a očito ni ja s njim. Toliko puta sam mu popustila ali ovaj put mi je voda došla do grla, stvarno mi se više neda!!Spavamo nekad i u bračnom, al svako na svojoj strani postelje. Ne znam više kaj bi rekla...nisam ni ja cvijeće al tolko sam do sad imala sranja u životu i nikada u pravom smislu riječi nije bio tu za mene. Sve sam ignorirala. U zadnje vrijeme vidim da me muškarci primječuju, da sam im lijepa, simpatična...To me nije kao drolju navelo da se idem jeb...okolo ali stvarno sam se zapitala zašto pobogu to ne mogu imati kod kuće? Zašto je tom čovjeku postalo svejedno? I zašto ne kaže što ga muči? Zašto se malo ne potrudi, treba mi tako malo....Al uvenula sam...ne zaljeva me već godinama. Nije stvar ni u materijalnom, dobro zaradim da možemo živjeti, njemu kapne tu i tamo i super al on ništa i nigdje ne želi raditi samnom. Danas sam se probudila, nahranila djecu, otišla sama po špeceraj,vratila se, skuhala ručak, pospremila kuću....On je tu nešto prčkao po garaži...nismo razmijenili 3 riječi. Ma mogla bi do prekosutra....
nekako čisto sumnjam da ne želi sa tobom spavati zato jer mu je, eto, tako došlo. znam da privlačiš pažnju brojnih muškaraca ali nemoj mislit da je za to zaslužan tvoj izgled nego osnovna biologija. ja sam također odselio prvo iz bračne postelje prije nego što sam iselio iz braka općenito.
mislim da vama treba bračna terapija samo ne znam koga preporučit a vjeruj mi, i dalje su ti bolje šanse za sreću sa njim nego na tržištu. meni su 33 godine i vjeruj mi, ovdje vanka je džungla!
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:58   #29
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
Trebala bi pod hitno iselit seronju, ako je moguće, nek djecu odvede sa sobom i nek se snalaze kako znaju. Ti si još mlada, vitka i visoka, useli jebača i uživaj. Misli na sebe "jer ti to zaslužuješ".
nisam namjeravao biti grub ali to bi bilo to... neka ga otkači pa da vidi onda kako taj interes drugog muškarca funkcionira
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:08   #30
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ako im je oboma lose u braku, prevara moze samo da ubrza razvod.
Ne mislim prevara u smislu da ostane sa nekim duze, vec i neka kratkotrajna sema.

...
a to je, kao, dobro?
osim svih drugih problema koje bi eventualni razvod donio, baš bi joj trebala i afera da začini mučne odnose
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:14   #31
Nije dobro, ali bar bi se negde ''olaksala'' ;-)
Ne vidim da bi njega nesto pogodina prevara, sem sto bi mu ego bio poljuljan.
Svojim ponasanjem i jeste zasluzio da ga prevari.

U svakom slucaju, treba sto pre da rese hoce li uz neciju pomoc probati dalje ili ce se spremati na razvod, ovakav zivot nema smisla, prodjose godine!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:04   #32
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Nije dobro, ali bar bi se negde ''olaksala'' ;-)
Ne vidim da bi njega nesto pogodina prevara, sem sto bi mu ego bio poljuljan.
Svojim ponasanjem i jeste zasluzio da ga prevari.

U svakom slucaju, treba sto pre da rese hoce li uz neciju pomoc probati dalje ili ce se spremati na razvod, ovakav zivot nema smisla, prodjose godine!
Odlazi od kuće na nekoliko dana... Rekla sam mu da imamo 4 opcije.
1. Da sve ostane kako je s tim da se ja pomirim sa situacijom i jednostavno budem nesretna - na što ne pristajem.
2. Da se promjeni u smislu da mi pomogne po kući, kaže tu i tamo nešto lijepo, komunicira samnom i bude muž u pravom smislu riječi.
3. Da podijelimo financije, živimo cimerski zbog djece i imamo odvojene živote, takozvani otvoreni brak.
4. da se rastanemo.
Ide s dečkima 6 dana na more....nek se provede i razmisli što želi. Nikad mu ne branim da nekamo ide, ako ga nešto veseli neka uživa....ali i mene vesele neke stvari a on u njima ne želi sudjelovaat.
Prevarila bi ga....u smislu da me neko malo "napuni" emocijama, ali se previše bojim posljedica. Ako on to sazna, sve će se zakačit na to. Ja ću ispast kuja i razaračica obitelji, a to što ja njemu već godinama pričam neće biti važno. Ne znam dali malo ljubavi i pažnje s nekim vrijedi riskirati pa čak i ovako loš brak.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 07:45   #33
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Odlazi od kuće na nekoliko dana... Rekla sam mu da imamo 4 opcije.
1. Da sve ostane kako je s tim da se ja pomirim sa situacijom i jednostavno budem nesretna - na što ne pristajem.
2. Da se promjeni u smislu da mi pomogne po kući, kaže tu i tamo nešto lijepo, komunicira samnom i bude muž u pravom smislu riječi.
3. Da podijelimo financije, živimo cimerski zbog djece i imamo odvojene živote, takozvani otvoreni brak.
4. da se rastanemo.
Ide s dečkima 6 dana na more....nek se provede i razmisli što želi. Nikad mu ne branim da nekamo ide, ako ga nešto veseli neka uživa....ali i mene vesele neke stvari a on u njima ne želi sudjelovaat.
Prevarila bi ga....u smislu da me neko malo "napuni" emocijama, ali se previše bojim posljedica. Ako on to sazna, sve će se zakačit na to. Ja ću ispast kuja i razaračica obitelji, a to što ja njemu već godinama pričam neće biti važno. Ne znam dali malo ljubavi i pažnje s nekim vrijedi riskirati pa čak i ovako loš brak.
ti si svoje odlučila, sretno ti sa ljubavnikom ali i u novom životu. ok, pitanje je kako će taj život igledat, stari odnosi u novom (šugavijem) rublju ili časni razvod. volio bi sa sam u krivu samo rijetko griješim
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 09:49   #34
Lako je pametovat i tudjim k mlatit.

Mozda parazit i ceka da mu autorica nabije papire za razvod, mozda ima drugu, hah mozda...
Po prici samo mogu zakljuciti da muz koristi liniju manjeg otpora, nit se trudi, niti radi, totalni ignore, a ona se zdere i dovodi u pitanje da li ostat s njim?

Lik podlo manipulira. Trebala bi i autorica 'igrat igru' istu kao on.
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:32   #35
Da! Srecan je dok ima ko da mu kuva, pere odecu i da se kaze da je u braku

Nemoj ga prevariti sa nekim ko ti se baaas svidja, mislila sam samo na sex da imas ;-)

Sta je on odgovorio kada je cuo za 4 opcije?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:57   #36
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Lako je pametovat i tudjim k mlatit.

Mozda parazit i ceka da mu autorica nabije papire za razvod, mozda ima drugu, hah mozda...
Po prici samo mogu zakljuciti da muz koristi liniju manjeg otpora, nit se trudi, niti radi, totalni ignore, a ona se zdere i dovodi u pitanje da li ostat s njim?

Lik podlo manipulira. Trebala bi i autorica 'igrat igru' istu kao on.

Volim ja njega, tu je i najveći problem...Da ga ne volim, ne bi ovdje ni pisala, već bi odavno bilo gotovo. S njim ili bez njega isto mi je....I ovako sve hendlam sama i kuću i djecu i financije. Samo me nervira njegova inertnost. Moji roditelji su imali jako skladan brak, pun ljubavi i razumijevanja...strah me je okrenuti novu stranicu.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:00   #37
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Da! Srecan je dok ima ko da mu kuva, pere odecu i da se kaze da je u braku

Nemoj ga prevariti sa nekim ko ti se baaas svidja, mislila sam samo na sex da imas ;-)

Sta je on odgovorio kada je cuo za 4 opcije?
A niš, šta bi rekao...inertan je kao inaće...kroz jedno uho unutra, kroz drugo van. On kaže da mu je dobro ( ne vjerujem u to, al valjda mi ne želi reči ili ne znam...). Tako da ignorira sve moje molbe i razgovore....smatra da su moja "prigovaranja" sastavni dio braka i da će proći samo od sebe.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:56   #38
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
smatra da su moja "prigovaranja" sastavni dio braka i da će proći samo od sebe.
mozda smatra da je i razvod sastavni dio braka
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 01:24   #39
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Volim ja njega, tu je i najveći problem...Da ga ne volim, ne bi ovdje ni pisala, već bi odavno bilo gotovo. S njim ili bez njega isto mi je....I ovako sve hendlam sama i kuću i djecu i financije. Samo me nervira njegova inertnost. Moji roditelji su imali jako skladan brak, pun ljubavi i razumijevanja...strah me je okrenuti novu stranicu.
Jedno možda glupo pitanje, ali - šta točno voliš kod njega? U ovom trenutku, ne prije deset godina. Ne komunicirate, ne spavate zajedno, ne razmjenjujete nježnosti...
Mislim da je jedna forumasica napisala za svoj prvi brak da je to bila fatalna ljubav, ali je vremenom izblijedila, ona je postala nezadovoljna, on je smatrao da traži kruha preko pogače - i sve je nestalo.
Ti si se prema njemu postavila kao mama, i kao prava power girl, sve postižeš - i posao, i klinci, i kuća...Dear, to ti je posebna greška - gdje si ti u cijeloj priči? Mimo njega - šta ti radiš da tebi bude dobro, da si napuniš baterije? (Da se odmah ogradim - ne mislim na prevaru ) Koliko vremena možeš odvojiti za sebe, za svoje gušte?
On i dečki idu sad na more. Što ti ne? Ti ćeš za tih par danasrediti kuću, sve što ne stižeš uz klince, poslije dan -dva ćeš slušati muziku koja tebi prija, videćeš se sa prijateljima...i razmišljati šta da uradiš, gdje je vaša priča zalutala? Razmisli da li ti nedostaje kada nije tu. Ili ti stvara grč u želucu njegov povratak. Imaćeš par dana za sebe, iskoristiih, činiono što tebe čini sretnom, gledaj filmove koje voliš, jedi sladoled iz kutije sa žlicom...I vidi šta želiš.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:58   #40
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Jedno možda glupo pitanje, ali - šta točno voliš kod njega? U ovom trenutku, ne prije deset godina. Ne komunicirate, ne spavate zajedno, ne razmjenjujete nježnosti...
Mislim da je jedna forumasica napisala za svoj prvi brak da je to bila fatalna ljubav, ali je vremenom izblijedila, ona je postala nezadovoljna, on je smatrao da traži kruha preko pogače - i sve je nestalo.
Ti si se prema njemu postavila kao mama, i kao prava power girl, sve postižeš - i posao, i klinci, i kuća...Dear, to ti je posebna greška - gdje si ti u cijeloj priči? Mimo njega - šta ti radiš da tebi bude dobro, da si napuniš baterije? (Da se odmah ogradim - ne mislim na prevaru ) Koliko vremena možeš odvojiti za sebe, za svoje gušte?
On i dečki idu sad na more. Što ti ne? Ti ćeš za tih par danasrediti kuću, sve što ne stižeš uz klince, poslije dan -dva ćeš slušati muziku koja tebi prija, videćeš se sa prijateljima...i razmišljati šta da uradiš, gdje je vaša priča zalutala? Razmisli da li ti nedostaje kada nije tu. Ili ti stvara grč u želucu njegov povratak. Imaćeš par dana za sebe, iskoristiih, činiono što tebe čini sretnom, gledaj filmove koje voliš, jedi sladoled iz kutije sa žlicom...I vidi šta želiš.
Da i kod mene je bila fatalna ljubav! Što volim...hm...volim tu sigurnost koju imam, ubiti pola života sam s njim i to je neka vrsta navike, bojim se samoće i bojim se biti sama, zgodan mi je još uvijek do bola...gledam ga i tako mi je drag još uvijek. Mi jako dobro funkcioniramo u društvu. Voli zvati goste doma, voli kartati, zezati se. Kad je netko kod nas djelujemo idealno. Čim gosti odu mjenja se stvar...ponovo praznina, inertnost, laku noć (ako ) i ode svak svojim putem. Klinci ga obožavaju, oni ne vide njegove mane i ne želim da vide. Zbog toga me i strah. Jednog dana ja ću biti krivac za sve. Da, radujem se što ide na 6 dana, radujem se jer ću se malo odmorit od njegove inertnosti. Da ću naći vremena za sebe čisto sumnjam, klinci su tu, nemam nikoga za pomoć da mi ih eventualno pričuva. Mama mi je umrla prije 9 godina, sveki se "ne želi mješati" tak da i od nje 0 bodova. On će partijati po moru s frendovima a ja ću i dalje kuhati, voziti na treninge i td. Ne smeta, neka uživa, život je jedan i kratak....ali i moj je jedan i kratak i ja bi odmora i pažnje i malo inicijative s njegove strane. Ma mislim da je i kod njega to sve navika, ništa više....Kakav je to muškarac koji vidi da mu je žena jadna i nesretna i ni malo se ne trudi vidjeti i razumjeti u čemu je problem. Da me voli valjda bi mi to i pokazao ( ne mislim na poklone, večere, bla, bla...) samo razumijevanje, razgovor, pokoje volim te i pokoja pomoć oko kuće bila bi dovoljna. Probuditi malo strasti u nama koja je odavno pokopana.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.