Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 23:55   #1
Kada roditelji daju da biramo

hello ljudi, da ne idem sada potanko u moj problem, ima li ovdje nekih kojih su se kao mene, roditelji odrekli je nisam odabrala njihov put? Dali su mi da biram, ili roditelji (pomoć oko faksa i samo faksa) ili moji osobni ciljevi. Naime u vezi sam s jednim dečkom godinu dana i naravno i nakon najnormalnijeg razgovora oko toga da im dokazem svoju odgovornost naime, nista od toga i rekli su mi da sam upravo izabrala njega a njih izgubila. Ovaj problem je vec dosta dug, i svaki put me stjeraju u kut i govore mi da prekinem s njim ali eto sada sam jasno iznijela svoj stav da jednostavno necu odreci se necega sto mi je drago iz nekih njihovih emocijonalnih prijetnji da ce me se odreci i takve stvari... Rekla sam im jasno cilj da se nece dogoditi da se odreknem fakulteta, ali eto njima to jednostavno ne ide u glavu, i dali su mi da biram.. i birala sam nesto sto ja zelim xd Decko je stvarno dobar, simpa, i iako nije netko tko bi oni zeljeli (da je extra obrazovan), mene to vise nije briga... a sada iako su iznijeli nacisto stvari da me ne zele vise ni vidjeti, osjecam veliko olaksanje koliko god netko mislio da sam u krivu.
Ima li vas takvih?
Littleenkidu is offline  
Old 28.06.2017., 00:07   #2
nedavno si otvorila temu, pa nema potrebe za još jednom. slobodno tamo nastavi.
gargamišamel is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.