Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 09:59   #1
Strah od samoće

Upravo sam izašla iz dugotrajne veze. Nije više išlo.
Nema tu nekih pametnih razloga. Ljubav je polako gasnula, mi smo se sve manje razumjeli. Više se osjećam kao da sam izgubila najboljeg prijatelja.

Ali sad mi jedan mali crv sumnje ne da mira.
Što ako zauvijek ostanem sama? Jer ako on nakon 10 zajedničkih godina nije vidio razlog da ostane sa mnom, kako će ga pronaći netko novi?

A toliko se stvari mora poklopiti. Netko novi se mora fizički svidjeti meni, kao i ja njemu. Moraju nam se poklopiti godine, interesi, svjetonazori, smisao za humor...
Ako sam išta u ovoj vezi naučila to je da je važan neki zajednički ritam i poštovanje i empatija prema drugoj strani. Kako uopće sve to pronaći? Gdje uopće tražiti?

Kako se boriti s tim paralizirajućim strahom od samoće.
Ili još bolje pitanje, kako se nakon tolikih godina uparenosti pomiriti sa samoćom. Jer nekako mi se čini da je možda u tome ključ.
bucka brzoprst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 10:06   #2
Pa jednostavno se pomiriš. Ideš iz dana u dan. Nekada je lakše,a nekada teže. Naučiš delati neke stvari sam koje prije nisi delao. To dođe samo od sebe.
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 16:00   #3
Jedna od najvaznijih stvari je da budes dobra riba (ili bar nesto u tom pravcu i smislu) i nikada neces biti sama,frajeri i muskarci ce non stop obletati oko tebe....uglavnom pokusavajuci da dobiju od tebe znas vec sta,ali medju toliko mnogobrojnih likova pojavice se i neki normalni...

Tj fizicki izgled je jako bitan u danasnje vreme...
Zrakomlatski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:58   #4
Quote:
bucka brzoprst kaže: Pogledaj post
Upravo sam izašla iz dugotrajne veze. Nije više išlo.
Nema tu nekih pametnih razloga. Ljubav je polako gasnula, mi smo se sve manje razumjeli. Više se osjećam kao da sam izgubila najboljeg prijatelja.

Ali sad mi jedan mali crv sumnje ne da mira.
Što ako zauvijek ostanem sama? Jer ako on nakon 10 zajedničkih godina nije vidio razlog da ostane sa mnom, kako će ga pronaći netko novi?

A toliko se stvari mora poklopiti. Netko novi se mora fizički svidjeti meni, kao i ja njemu. Moraju nam se poklopiti godine, interesi, svjetonazori, smisao za humor...
Ako sam išta u ovoj vezi naučila to je da je važan neki zajednički ritam i poštovanje i empatija prema drugoj strani. Kako uopće sve to pronaći? Gdje uopće tražiti?

Kako se boriti s tim paralizirajućim strahom od samoće.
Ili još bolje pitanje, kako se nakon tolikih godina uparenosti pomiriti sa samoćom. Jer nekako mi se čini da je možda u tome ključ.
To sto ON nije vidio za 10 zajednickih godina ce mozda neko novi spoznati za 10 dana ili mjeseci,samo naprijed ,glavu gore i ne sikiraj se previse !
MikroBelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 21:24   #5
A zašto želiš biti u vezi opet? Ograničavati se na jednu osobu nepotrebno? Toliko opcija ima po svijetu, kanaliziraj radije avanturistički duh.
Old 22.07.2017., 15:15   #6
Prvo, mislim da od sudbine nije nitko pobjegao pa neces ni ti. To sto kazes da on vise nije vidio razlog da ostane sa tobom nakon deset godina, govori mi jednu stvar. Ljudi svakodnevno donose odluke da se raziđu,pa se tako razilaze nakon godinu dana braka, tri, pet..Cinjenica je da se ljudi mjenjaju, koliko se to nama sviđalo ili ne. Deset godina je velik period. Nema garancije za nista. Tko tebi garantira da ces ostati sama? Nitko. Osim tvoj strah koji u tebi postoji. Svatko nastavlja sam dalje.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:10   #7
a ima i ona stara
Dok se jedna vrata ne zatvore druga se ne otvore.
ne očajavaj, glavu gore. ima ovdje metar ljudi koji su prošli sličnu situaciju ili je tek prolaze. vjeruj mi sve se dešava s razlogom i ako te je netko otpilio bez obzira na tvoje kavlitete on te ni ne zaslužuje.
ci-pele is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.