Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 14:18   #21
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Da tako bi trebalo biti.

Nikako.
Zašto onda radije ne ideš na one 3 godine bez poreza ili ako se misliš time ozbiljnije baviti onda na firmu.
Pronašao sam informaciju. Ako nema dokumentacije onda se računa procjena vrijednosti nekretnine.

Na 3 godine ne bi išao zbog zarobljenog kapitala u te 3 godine (a i mislim da postoje neki uvjeti unutar 3 godine koji moraju biti zadovoljeni da bi se oslobodio plaćanja poreza na dohodak).

Sve u svemu preliminarne informacije sam prikupio, sad valja to službenije provjeriti pa krenuti. Hvala

Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
mislim da ti je najbolje naći knjigovođu i pitati što i kako. Ovo je smiješno da ulažeš nekoliko stotina tisuća eura, a žicaš besplatni savjet na forumu.
Ako si inače takav, molim te mi javi gdje ćeš graditi da slučajno ne budem zainteresiran.
Hvala na savjetu i bez brige, ako ćete kupovati negdje nekad apartman, samo recite da ste s foruma i upozorim odmah. Ionako ne volim imati posla s filozofima.
mariobo11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.