Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 16:05   #21
Prvi put čujem da je banka sama uplačivala novce klijentu što mi je smješno povjerovati, no ako je stvarno tako radi se dubinska analiza da se vidi u čemu je bio problem.
U svakom slučaju, banka primi jako puno lažnih prijava ili reklamacija gdje je klijent nekim svojim mišljenjem pretendira da je u pravu (nevezano za tvoje iskustvo) pa se zato radi detaljna dubinska analiza gdje je uključena pravna služba, pa ako je neosnovana reklamacija ili lažna ide prijava, neke banke su uvele i naknade za neosnovane reklamacije baš iz tih razloga.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:57   #22
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem da je banka sama uplačivala novce klijentu što mi je smješno povjerovati, no ako je stvarno tako radi se dubinska analiza da se vidi u čemu je bio problem.
U svakom slučaju, banka primi jako puno lažnih prijava ili reklamacija gdje je klijent nekim svojim mišljenjem pretendira da je u pravu (nevezano za tvoje iskustvo) pa se zato radi detaljna dubinska analiza gdje je uključena pravna služba, pa ako je neosnovana reklamacija ili lažna ide prijava, neke banke su uvele i naknade za neosnovane reklamacije baš iz tih razloga.
Banka mu je radila oprost duga, na to on vjerojatno misli pod uplatama. Pbz to radi konstantno.
princeza sunca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:52   #23
Quote:
Ostavljam tebi "dubinsku analizu" , u pauzi između dva klijenta

Quote:
princeza sunca kaže: Pogledaj post
Banka mu je radila oprost duga, na to on vjerojatno misli pod uplatama. Pbz to radi konstantno.
To je neka dobra banka, ako konstantno oprašta
Šalu nastranu, koliko se sjećam izvatka iz dnevnika, riječ je bila o povećanju dugovne strane konta kroz uplatu, a ne smanjenju potražne kroz storno (što bi bio nekakav "oprost") iako , naravno, uvijek vrijedi načelo da je bit transakcije važnija od forme i evidencije. U konačnici je rezultat isti, a budući da nema nikakve obavijesti i papira, nemam pojma zašto je to rađeno, osim pretpostavki o kojima sam pisao. Tehnički, pretpostavljam da je banka to izvodila vlastitom internom odlukom iako me ne bi iznenadilo da je to "naživo" rađeno kao "samo" računovodstvena operacija u nekim obračunskim intervalima...
southern sorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:09   #24
@ southern sorrow

Banka ima kompetentan ured koji se bavi isključivo takvim i sličnim stvarima
Da imam uvid u podatke tebe kao klijenta, tvoju reklamaciju i analizu iste od strane kompetentnog ureda te da se to dogodilo pod mojom nadređenosti, zasigurno bih dala pravovaljani odgovor.
Sa klijentima direktno rade djelatnici na šalteru, osobni bankari, menadžeri i privatni bankari
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.