Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 12:23   #61
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Dokupljujem.......
de mi reci, jel te brine sto se s cryptopije ne mozes povuci sigt na wallet, jer kao nesto istrazuju? taman sam htio dokupiti malo sigta, pa reko, ako cryptopija posizi, da ipak odustanem

Zadnje uređivanje karatas_os : 03.09.2017. at 12:34.
karatas_os is offline  
Old 03.09.2017., 12:35   #62
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
de mi reci, jel te brine sto se s cyptopije ne moze povuci sigt na wallet, jer kao nesto istrazuju? taman sam htio dokupiti malo sigt, pa reko, ako cryptopija posizi, da ipak odustanem
Ha čuj, naravno da me brine, nikad ne znaš što može poći po zlu.........

Što misliš kako sam se osjećao neki dan kad nisam mogao naći PIVX izlistan na Bittrexu?
Poslije su objavili da imaju maintanance........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 03.09.2017., 13:09   #63
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ha čuj, naravno da me brine, nikad ne znaš što može poći po zlu.........

Što misliš kako sam se osjećao neki dan kad nisam mogao naći PIVX izlistan na Bittrexu?
Poslije su objavili da imaju maintanance........
i unatoc tome si dokupio?

uf.. ne mogu zamisliti sok!!! nije im to neka fora, prvo delanje, a onda obavijest
karatas_os is offline  
Old 03.09.2017., 13:28   #64
Da, pričao je Kucilo o Arku, te sam ga detaljnije prostudirao i evo mog zaključka.

Danas postoji triljon altcoina što naravno neće biti tako već možda za godinu-dvije. Svi mi ovdje smo jer želimo da blockchain postane dio svakodnevnice u svakodnevnoj uporabi, bilo to, platiti kavu, kupiti stan, dobiti plaću ne znam, milijon stvari.

Da bi sve to funkcioniralo, mora biti usklađeno, harmonizirano, povezano, kao što je današnji ekonomski sustav.

Idemo idejom da se to ostvari, onda ne znam, neki coin će biti možda sredstvo plaćanja, neki će održavati anonimnost, i jos miljon stvari koje su nam danas plasirane crno na bijelo, a niti nismo svjesno što stoji iza toga..

Tu dolazimo do ARK-a, koliko sam ja skužio, njegova najveća snaga i prednost leži u smartbridgeu (pametni mostovi) koji bi trebali služiti za povezivanje blockchain tehnologija, nećemo ih koristiti mi nego će ih koristiti developeri.

Recimo da STRATIS ulazi u neki zajednički projekt sa (bzvz navodim) OMG, a kod im je napisan na različitim jezicima, morat će koristiti ARK da bi poboljšali efektivnost njhivoih tehnologija ili ići u prekodiravanje, što mislim da je puno zajebanije i nemoguće.

E sad, za 2,3 tjedna ili mjesec dana dolazi ARK-u nešto što se zove ACES,to je prvi korak stvaranja smartbridgesa, to bi mogla cijena malo gore..

Što je najbolje, ARK je jedini team koji radi na tako nečemu te su po tome unikat, a ne stotine kopija istog..

Znači dolazimo do nečega što treba cijelom kripto svijetu da bi u budućnosti sve funkcioniralo, a oni su jedini koji na tome rade..

Uskoro kada dođe vrijeme i počnu još više ulazit pametni ulagači a ne ekipa koja gleda zelene svijeće i baca se na glavu za 5-10%, ovo će ići drastično gore..

Neka me neko ispravi ako sam gdje ujebo
grim15 is offline  
Old 03.09.2017., 13:35   #65
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
i unatoc tome si dokupio?

uf.. ne mogu zamisliti sok!!! nije im to neka fora, prvo delanje, a onda obavijest

A slušaj, može cijeli ulog otići k vragu, a može biti privremeni problem.........što je vjerovatnije........

Evo otišao sam pogledati, lijepo piše - status - maintenance; investigating withdraw delays

Dakle riješiti će se kroz neko vrijeme.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............

Zadnje uređivanje KuciloOro : 03.09.2017. at 14:08.
KuciloOro is offline  
Old 03.09.2017., 14:57   #66
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
A slušaj, može cijeli ulog otići k vragu, a može biti privremeni problem.........što je vjerovatnije........

Evo otišao sam pogledati, lijepo piše - status - maintenance; investigating withdraw delays

Dakle riješiti će se kroz neko vrijeme.......
dokupio nije neka velika lova, ali covjeka ce veseliti ako lijepo ode gore ))
karatas_os is offline  
Old 03.09.2017., 18:30   #67
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
..............
Neka me neko ispravi ako sam gdje ujebo
Postoji tu više ako.
Prvo ako si ti dobro analizirao.
Drugo ako je istina kako nam iz ARK-a prikazuju stvari.
Treće ako su u stanju to ostvariti i u kojem vremenu.
Četvrto ako ih konkurenti ne preteknu ili vremenski ili sa još boljim rješenjima.
Ovo sve što sam napisao vrijedi naravno za svaki coin koji je u fazi razvoja.
Nema sigurnih dobitaka od coina niti ih treba prikazivati kao siguran dobitak.
Dobro je poslušati svakoga, pogotovo iskusne, ali svatko sam treba pročitati sve što može o svakom coinu koji ga zanima i onda sam donijeti odluku ulagati ili ne. Ako se slijepo slijedi samo tuđe savjete lako se zaglibi u tuđi film koji može biti dobar ali i ne mora.
hevi is offline  
Old 03.09.2017., 18:35   #68
pumpa se lagano...BTS
jučer članak u huff.po
Smart Investment for the Middle Class: BitShares
http://www.huffingtonpost.com/entry/...ushpmg00000004
danas steemit:
kaže da će UN koristiti bitshares za dostup inače manje dostupnim valutama
https://steemit.com/bitshares/@nandi...ith-previously

nu, evo ga na 0.13
nemojte poslje plakat da niste znali
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 03.09.2017., 20:59   #69
cijena mu u padu?
murof7 is offline  
Old 03.09.2017., 21:58   #70
Ajde da i vas malo zaspammam.
Radi se o mojem VPS-u tj RISE Delegate node-u. Ako bilotko ima RISE, bio bih zahvalan ako stavi vote za mene. Želja mi je doću prvih 101 nodova koji forge-aju nove coinove.
https://forum.rise.vision/topic/118/...to-the-everest
Također, predlažem da pogledate RISE Vision malo jače, mislim da imaju jako dobar potencijal.
Hvala!
TazzCRO is offline  
Old 03.09.2017., 23:13   #71
https://coinmarketcap.com/currencies...storical-data/

Radium,narednih dana ce sigurno rasti,lagano se i volumen upumpava.
Prvi dio kupnje na 162k,drugi dio na 153k i ako do jutra uleti to ce biti lagano 250k kroz koji dan.
akimaki is offline  
Old 03.09.2017., 23:31   #72
BURST u mjesec dana lako može x3
__________________
HR-crypto
chat o bitcoinu i drugim cryptovalutama
Argentinac is offline  
Old 03.09.2017., 23:57   #73
Koji je dobar broker ili stranica za trgovanje kriptovalutama?
Samo me zanima day trading.

Ima netko preporuku?
Bitfinex i Poloniex su mi za sada u izboru, ali me zanimaju tuđa iskustva.
Hvala unaprijed.
Andy Granatelli is offline  
Old 04.09.2017., 00:52   #74
izgleda da bi mogla zaživjeti nova burza Altcoin Exchange
imaju zanimljiv referal program; najte kaj zamerit - tek je početak, svi bi mogli imat koristi;
http://bit.ly/2gDmPvf

ovdje o inicijatoru:
https://medium.com/@altcoinexchnge/a...n-7d525303c005
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 04.09.2017., 09:55   #75
sta sad bi. krenuo i kralj i altkojni to the grave LOL :klap:.
neka neka, samo nek nastave dok mi sjedne na bitstamp buahahaha
geronimo666 is offline  
Old 04.09.2017., 09:55   #76
Kakav je ovo potop na NEO ???
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 09:57   #77
he he. da kupim kucilo ?
mislio sam uzet MCAP i XZC danas kad sjedne lova na bitstamp i kupit BTC-a po extra niskoj cjeni

edit: da nije utjecaj "njukes", jer znamo sta se desava sa kojnovima ako se dese veliki EMP-evi
geronimo666 is offline  
Old 04.09.2017., 10:04   #78
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo potop na NEO ???
http://technode.com/2017/09/04/china...order-warning/

ARK i NEO tonu.. Makar koliko vidim sve ide dolje, i STRAT i PIVX zajedno s gazdom (BTC).
Prodao sam većinu BTC-a za $4700, sad malo dokupio po $4400, a vidjet ćemo dokle će ići.
ARK i NEO još djelom držim, ne prodajem dok je veliki crveni dildač
zgrules is offline  
Old 04.09.2017., 10:10   #79
Monaco raste. Ali ni blizu marginama prije prošlotjednog dumpa.
Johnny Quid is offline  
Old 04.09.2017., 10:14   #80
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Monaco raste. Ali ni blizu marginama prije prošlotjednog dumpa.
Ubiše me ovaj tjedan... MCO, NEO, ARK... Opća katastrofa

Da ne kažem, sinoć prodao NEO po dosta dobroj cijeni, danas ujutro dokupio nešto sitno po "nižoj" cijeni . Doslovno sat vremena prije objave PBOC-a

Sad se samo nadam da će BTC dodatno tonut, spasio me izlaz na $4700
zgrules is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.