Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 10:32   #81
mozemo osnovat klub beg holdera

sta je PBOC?

edit: a vidim sad. svugdje pise. ICO ban...
geronimo666 is offline  
Old 04.09.2017., 10:34   #82
Kineska središnja banka
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 10:36   #83
Zašto tone NEO, to mi je jasno, ali zašto tone ARK baš i nije..........

No ne bunim se, meni je ova cijena ARKa skroz ok za kupnju..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 10:45   #84
Pa čim BTC malo jače mrdne, ARK uvijek dobije po pipici
Valjda najosjetljiviji coin ikada.
Freek is offline  
Old 04.09.2017., 10:45   #85
Ajde bar sam se malo igrao sa padajućim noževima. Kupi NEO po 410k, prodao po 480k. I kupi natrag BTC po $4100, i odmah dokupio PIVX i ARK

Ludi dan, treba iskoristit rasprodaju
zgrules is offline  
Old 04.09.2017., 11:17   #86
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
izgleda da bi mogla zaživjeti nova burza Altcoin Exchange
imaju zanimljiv referal program; najte kaj zamerit - tek je početak, svi bi mogli imat koristi;
http://bit.ly/2gDmPvf

ovdje o inicijatoru:
https://medium.com/@altcoinexchnge/a...n-7d525303c005
Može li malo detalja o affiliate programu jer ne vidim na stranici ništa?!

Ja sam inače prije tjedan dana našao jednu trade stranicu sa isto zanimljivim affiliate programu, ali stranica i nije nova, vidim postove na redditu od prije 2 godine:

https://www.reddit.com/r/BitcoinMark...e_coinut_safe/

Otvorili su i forum a imaju i chat unutar stranice.

Trenutno nemaju puno coinova na ponudi ali vjerojatno će uvesti.

Za sada: BTC, LTC, ETH, ETC.

Jako je zanimljiv referal program jer omogućuje novajlijama da isprobaju trejding bez ikakvog ulaganja - da vide kako stvar funkcionira.

Dakle daju svima koji se registriraju 0.001 LTC i s tim se može krenuti trejdati - nije niikakav uvjet da se išta uplaćuje.

Naravno iznos je simboličan ali lijepa gesta.

No tu naravno nije kraj dobiva se isti iznos za dovedenog referala ( donedavno je bilo 0.003 ali je smanjeno na 0.001 ).

Dobiva se i 0.005 LTC ( i sponzor i referal ) kada se napravi depozit u minimalnom iznosu od 0.01 LTC/0.001 BTC.

No referal program ovdje ne završava.

Dobiva se 10 % na mjesečnoj bazi od onoga što je referal trejdao.

Naravno treba biti oprezan i ne preporučam neke ozbiljne uloge ovdje ali zvuči zanimljivo radi referal programa.

Svatko naravno ulazi na vlastitu odgovornost jer nikad se ne zna što se može desiti.

Ako netko ima ikakva iskustva sa COINUT bilo bi mi drago da to podijeli.

Bonus se ne dobiva ako se uđe bez referal linka, ali ga neću ovdje kačiti, tko je zainteresiran neka se javi na PM.
deckozgslavonac is offline  
Old 04.09.2017., 11:31   #87
Quote:
Freek kaže: Pogledaj post
Pa čim BTC malo jače mrdne, ARK uvijek dobije po pipici
Valjda najosjetljiviji coin ikada.
Ne brini, ne pišem ja to zbog opće populacije, što se njih tiče neka slobodno prodaju, što niže to bolje za mene i ostale koji žele kupiti.......:klap:

Ja to govorim za novajlije s foruma koji imaju ARK a nemaju trejderskog iskustva da ne prodaju kad je panika, za dva dana se to na cijeni neće niti osjetiti.....
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 11:42   #88
Poruka za ekipu koja je relativno friška u Cryptu, ( mjesec dana ili manje ) - dobrodošli u svijet Crypto valuta. Ovakvi slučajevi se događaju češće nego što mislite.................

Nakon rasta nekog coina od 200, 300, 400, 500 %, korekcija od 20, 30, 40 % su uobičajene........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 11:44   #89
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Može li malo detalja o affiliate programu jer ne vidim na stranici ništa?!
gdje ja spominjem affiliate program?

Nego kak bismo to mogli okarakterizirati ovaj tvoj ninđa postupak?

Pozivaš ljude da ti se javljaju na pm a moj referal link je otvoren i javan u postu kojeg citiraš i kojeg si kliknuo da bi došao do podataka koje si napisao. Baš si bistar momak.
za krepat!




btw krivo si skopčao, nisu ltc, eth, btc...jedini koji će bit na exchangeu, nego će biti ponuđeni kao ulet na burzu, za razliku što na bittrex npr. možeš samo s btc.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 04.09.2017., 11:44   #90
Sad je pravo vrijeme za HODL i dokup + (sit back and hold tight)
Rebbit is offline  
Old 04.09.2017., 11:53   #91
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
gdje ja spominjem affiliate program?

Nego kak bismo to mogli okarakterizirati ovaj tvoj ninđa postupak?

tebi nek se javljaju na pm a moj referal link je otvoren i javan u postu kojeg citiraš i kojeg si kliknuo da bi došao do podataka koje si napisao. Baš si bistar momak.
za krepat!




btw krivo si skopčao, nisu ltc, eth, btc...jedini koji će bit na exchangeu, nego će biti ponuđeni kao ulet na burzu, za razliku što na bittrex npr. možeš samo s btc.
Mislim da je došlo do nesporazuma, podatke koje sam ja napisao su za sasvim neku drugu stranicu ( za COINUT ).

Spomenuo sam je zbog toga što smatram da ima isto dobar referral / affiliate program.

No eto registrirao sam se preko tvog ref linka pa ćemo vidjeti što će biti od toga... I da podaci koje vidim nakon klika na tvoj ref. link nemaju veze s onim što sam napisao tako da...

Affiliate i referral program su praktički ista stvar.
deckozgslavonac is offline  
Old 04.09.2017., 11:59   #92
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Mislim da je došlo do nesporazuma, podatke koje sam ja napisao su za sasvim neku drugu stranicu ( za COINUT ).

Spomenuo sam je zbog toga što smatram da ima isto dobar referral / affiliate program.

No eto registrirao sam se preko tvog ref linka pa ćemo vidjeti što će biti od toga... I da podaci koje vidim nakon klika na tvoj ref. link nemaju veze s onim što sam napisao tako da...

Affiliate i referral program su praktički ista stvar.
haha, ok, sry

ova nova burza obećava sličnu distrubuciju zarade za referale.

btw. affiliate nije baš isto, al ok.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 04.09.2017., 13:27   #93
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
haha, ok, sry

ova nova burza obećava sličnu distrubuciju zarade za referale.

btw. affiliate nije baš isto, al ok.
Ma sve ok, nego sam te htio pitati ne vidim na toj mjenjačnici login funkciju, kako da vidim svoj status?
deckozgslavonac is offline  
Old 04.09.2017., 13:58   #94
NEO to QTUM...in a few days. misljenja?

source:
https://bitcointalk.org/index.php?to...;topicseen#new
geronimo666 is offline  
Old 04.09.2017., 14:30   #95
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Ma sve ok, nego sam te htio pitati ne vidim na toj mjenjačnici login funkciju, kako da vidim svoj status?
pa ne jer je to tek najava projekta.
početak početaka, za sada se samo širi obavijest.

budući da projekt rade trejderi za trejdere očekujem popriličan uspjeh&funkcionalnost.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 04.09.2017., 16:32   #96
To recap: China bans ICOs, that means the actual projects that are impacted by it is a tiny percentage of $Crypto, mainly Binance and $NEO


ICOs will probably ban Chinese people from participating, like they're doing now with US investors since I'm sure none of them use VPN.


Overall this has no impact on #Bitcoin and actually also very little in #Ethereum. Now you can buy back the coins that you panic dumped.

Za par dana business as ususal
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 04.09.2017., 16:45   #97
Jedino se mislim uletit opet u ETH ili ne.

Ah, da, i PIVX.

Baš fine cijene za ulet, a municije malo ostalo.
rocker1987 is offline  
Old 04.09.2017., 17:11   #98
Potpuni ban me potpuno iznenadio. Šta ćeš kad sam nepismen i ne znam čitat kineski.... Ne samo da su zabranili buduće ICOse, nego su naredili prošlim da vrate novac investitorima.

Ovoj je izvrsna vježba i test za učenje za "pravu stvar" kada/ako SEC odluči ozbiljnije krenuti u kripto svijet.

Kada je tek "izumljen" "penny stock" ("lipa po dionici") po SAD-u su nicale burze gdje je bila manija kao danas u kripto svijetu. Ljudi su ulagali novce, jer su vidjeli da svi ulaži i zarađuju. Nisu gledali što tvrtka proizvodi, kakve su jos financije etc. Ulagalo se bez istraživanja u što se ulaže i čisto špekulantski.

Jednog jutra u 9:00 sati svima njima(burzama, brokerima, etc.) u isto vrijeme na vrata su pokucali regulatori. To je bio kraj za njih 95%+.

Ne kažem da će SEC imati isti pristup i prema kripto valutama, ali postoji više presedana koji ukazuju na tu mogućnost. Za sada ide lagano, veoma lagano.

Ja za sada gledam sa strane. Izašao sam na 4973 iz BTC, kasnije opet ulazim. Imam druge projekte na kojima radim, te ne stignem analizirati tržište za ozbiljnije trgovanje.


@KuciloOro
Od kud je taj citat? Ne mogu ga naći pomoću Google tražilice.

Ako je jedna od osnovnih namjena ETH platforme, a za sada i gotovo glavna, podržavanje ICOsa, kako onda drastično smanjenje ICOsa nema negativan utjecaj na cijenu ETH?
Barrex is offline  
Old 04.09.2017., 17:25   #99
Quote:
Barrex kaže: Pogledaj post
Ako je jedna od osnovnih namjena ETH platforme, a za sada i gotovo glavna, podržavanje ICOsa, kako onda drastično smanjenje ICOsa nema negativan utjecaj na cijenu ETH?
baci oko malo ovdje:
http://fortune.com/2017/02/28/ethere...soft-alliance/
pa vidi ima li smisla ovo što često pišeš o etheriumu
Quote:
Thirty big banks, tech giants, and other organizations—including J.P. Morgan Chase, Microsoft, and Intel—are uniting to build business-ready versions of the software behind Ethereum
nuf said
+računaj ovak; Vitalik ima 23 godine, još je praktički dijete, a to što je vunderkind ne znači da je sam smislio sve od početka do kraja, ne.

Iluzorno je vjerovati da je cijela kripto sfrea nastala zbog djelovanja romantičnog anonimnog genija Satošija i mlađahnog vunderkinda Vitalika i da leži na leđima otpadnika, anarhokapitalista i naivnih ulagača.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 04.09.2017., 17:37   #100
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
baci oko malo ovdje:
http://fortune.com/2017/02/28/ethere...soft-alliance/
pa vidi ima li smisla ovo što često pišeš o etheriumu

nuf said
+računaj ovak; Vitalik ima 23 godine, još je praktički dijete, a to što je vunderkind ne znači da je sam smislio sve od početka do kraja, ne.

Iluzorno je vjerovati da je cijela kripto sfrea nastala zbog djelovanja romantičnog anonimnog genija Satošija i mlađahnog vunderkinda Vitalika i da leži na leđima otpadnika, anarhokapitalista i naivnih ulagača.
Kripto sfera cvjeta zbog milijardi ulaganja i stotine developera... Anonimni genij Satoshi je to izumio i sve pokrenuo.

Da, znam za Ethereum Alliance. Problem je što su oni na VLASTITOM zatvorenom, privatnom Ethereum blockchainu, a ne na ovome gdje ljudi trguju ETH. Različiti blockchain-i.

Ja imam kompijuter s windows 10. NASDAQ koristi kompjuter s windows 10. NASDAQ kompjuter vrijedi milijarde zbog informacija koje su na njemu. Moj vrijedi i dalje 7000 kuna. Različiti kompjuteri.


NEO pada zato jer je on kineski coin, a u Kini je totalni FUD (fear, uncertainty, despair) i tamo sve pada. Kineske vlasti su naredile preglede preko 60 platformi povezanih s ICO-sima.

Zbog toga sam u drugoj temi napisao da očekujem pad više od 20% u alt-ovima.

Dugoročno su ovo izrazito dobre vijesti. Lopovi i scameri će biti znatno oprezniji u prodaji svoga smeća. Ovaj pad bi trebao naučiti ljude bez totalnog gubitka uloženog novca. Da ne tušim ljude dalje, možete pogledati moje postove od prije nekoliko mjeseci gdje sam upozoravao na ovo što se danas dogodilo:

https://pbs.twimg.com/media/DI4rNueUEAE4PmN.jpg:large

Ameri su krenuil polagano, a Kina iz vedra neba toljagom po svima.
Barrex is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.