Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 15:41   #41
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Zanimljivo odg na naslovno pitanje baš i nema. Znači ona je - unikat!
Kad se zaljubis, sklon si racionalizacijama. Primjeni na sebe.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:47   #42
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
eto, ovo kaj veli miss busty ovca
zabrijao si, zajebao se, move on
šta san tebi sad skrivila?
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:50   #43
nisi nista, samo se malo igram s rijecima

na previse sam ih naisao u zadnje vrijeme kojima je bee jedino sto su slusali pol zivota, pa to sad projiciraju u svemu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:53   #44
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
od onog lošeg početka polako je postala vrlo ljubazna i pristupačna, svašta ju je zanimalo o meni, pa one poštapalice, spomenula je kako sam sladak....vi bi shvatili drukčije?
Da zaljubljena definitivno....samo nije jos toga svjesna......al kad postane odjebi ti nju

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:55   #45
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nisi nista, samo se malo igram s rijecima
na previse sam ih naisao u zadnje vrijeme kojima je bee jedino sto su slusali pol zivota, pa to sad projiciraju u svemu
Nick mi nema veze s mp3 playerom ako na to misliš?
A domaće životinje je zgodno izostavit kad tipkaš forumašicama osin ako nisu tema

@the ne trolaj ga još će ti povirovat
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:11   #46
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Nick mi nema veze s mp3 playerom ako na to misliš?
A domaće životinje je zgodno izostavit kad tipkaš forumašicama osin ako nisu tema
nisam na to mislio
:kistihand:
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:18   #47
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

@the ne trolaj ga još će ti povirovat
Jab svima povirova s tin dalmatinskin naglaskon

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:40   #48
Cure koje govore sve što im je na srcu

Kolegica je bila kulturna prema tebi. I kaj sad? Na poslu ljudi glume i rijetko se upuštaju u nekakve odnose. Ona te definitivno nije niti vidjela kao muškarca nego kao malog bedaceka koji evo ući od nje. Boli nju za tebe
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:44   #49
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Nisu ni žene operirane od donošenja krivih zaključaka ali niš loše nije se desilo, nema niš loše u tome da je pokazao interes. A malo pecne kad se bude odbijena strana. Bude prošlo.
A ne znam.
Mene su sve dobro shvatile do sada, a frendovi su se zagrijali za neke koje su im se smjeskale i bile fine.

Da, super da je pokusao, ali ne tolko super da bi otvarao temu o tome.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:01   #50
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja pomislio u tom momentu.

Kažu ovdje neki da sam umislio. Stavite se u moju poziciju. Od svađe s njom do "ohoho kako da ti pomognem" i onih poštapalica. Što treba umišljati/izmišljati?
I osobnog propitivanja, samo što me nije pitala koliko ih je bilo dosad i koja mi je krvna grupa.... Da, i stalno joj je vruće...fali joj akcije for sure ;-)

Zanimljivo odg na naslovno pitanje baš i nema. Znači ona je - unikat!
Ma brate, kakve veze ima to što je netko visoko obrazovan a netko nema nikakvu školu. Mislim, duboko u svojoj podsvijesti većina visoko obrazovanih ljudi želi nekoga sličnog sebi, ali brate mili ako ti netko odgovara, pa šta ako nema neku bijesnu školu omfg, ili radi kao trgovac ili što ja znam već. I POGOTOVO da te tako otpili ono tipa: "ja ne izlazim s trgovcima". Ma samo bi joj se cinično nasmijao i okrenuo leđa. Pa kad god bi pokušala sa mnom razgovor tretirao bih ju kao najveću tuku jeb te. Ma fuj! Što da ti kažem, ja sam tu malo rigorozan MRZIM kad netko pokuša svoj ego bildati na meni
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:31   #51
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Eto. Cim si ljubazna odmah se upucavas ili si se zacopala. Ako ga ignoriras onda si kuja.
Ne vidim nista cudno u terminu "nad dvoje", ako "vas dvoje" radite ne nekom poslu. To sto ti je pomagala samo govori da je dobra kolegica.

Cura ti je iskreno rekla da ju ne zanimas. Makar joj je razlog za ne komentirati.
Nije to samo tako ženama.
Imao sam zadnjih godina više od par primjera gdje sam bio pristojan, đentlmenski se odnosio prema SVIM ženama/curama i onda bi neke to krovo shvatile. I koliko god im neverbalno davao do znanja da sam nezainteresiran, to nije pomoglo. Dotične i danas žive u uvjerenju da sam zacopan u njih, ali da nisam imao hrabrosti išta napraviti.

Pouka priče je da se ne bude pristojan.
Sad kad sam to naučio, to uspješno i primjenjujem.

Čak, štoviše, namjerno pretjerujem kako bi se usporio razvoj takvih situacija.

A autor je u pravu, ona se lagano zacopala u njega, ali ju je na krivi način pozvao na kavu. Žene mrze direktnost.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:35   #52
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne kuzim, ja sam to shvatio otpriliek kao kaj je i always on top objasnila
malo previse se smatra da je svaka recenic aulet, svaki smjesak flert i svaka ljubaznost zaljubljenost
ukunpo kad nas se pogleda, nacija smo nadrkanih mrzovoljnika, bez smisla i kulture komunikacije
dobro je ona to objasnila i s tim dijelom se slažem...no gdje je curi ikakva kultura kad dečka odbija uz ponižavanje da je samo trgovac
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Zasto je arogantna? I zasto je kuckica?
zato što je mogla uljudnije odbiti dečka...kučka je zato što ga ponižava dajući mu do znanja da ga odbija zato što je on samo trgovac
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zato jer je fina i onda ne prihvati dejt?
noup...kad bi se prihvatio dejt sa svakim s kime si fin i ljubazan tada bi se život proveo u dejtanju
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:48   #53
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
zato što je mogla uljudnije odbiti dečka...kučka je zato što ga ponižava dajući mu do znanja da ga odbija zato što je on samo trgovac
Možda mu je rekla da ne dejta s trgovcima jer im je šefica ako to nije slučaj, def. je gruba valjda je tila bit iskrena
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Nije to samo tako ženama.
Imao sam zadnjih godina više od par primjera gdje sam bio pristojan, đentlmenski se odnosio prema SVIM ženama/curama i onda bi neke to krovo shvatile. I koliko god im neverbalno davao do znanja da sam nezainteresiran, to nije pomoglo. Dotične i danas žive u uvjerenju da sam zacopan u njih, ali da nisam imao hrabrosti išta napraviti.
Pouka priče je da se ne bude pristojan.
Sad kad sam to naučio, to uspješno i primjenjujem.
Čak, štoviše, namjerno pretjerujem kako bi se usporio razvoj takvih situacija.
A autor je u pravu, ona se lagano zacopala u njega, ali ju je na krivi način pozvao na kavu. Žene mrze direktnost.
Ovaj cili post uvjerljiv otprilike ko tvoja aseksualnost
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:52   #54
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ovaj cili post uvjerljiv otprilike ko tvoja aseksualnost
Bmk koliko ti je uvjerljivo, ali tako je.

Što misliš otkud asekaualnost?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:54   #55
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Što misliš otkud asekaualnost?

Predajen se, astor pec i ti ste mi najdraži trolovi
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:55   #56
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
zato što je mogla uljudnije odbiti dečka...kučka je zato što ga ponižava dajući mu do znanja da ga odbija zato što je on samo trgovac
Al onda bi bila lažljivica

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:57   #57
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Kaj got, moja malenkost ionako nije tema.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:30   #58
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Možda mu je rekla da ne dejta s trgovcima jer im je šefica ako to nije slučaj, def. je gruba valjda je tila bit iskrena

u tekstu se spominje da ju je šefica opomenula na njezino ponašanje prema dečku kada je došao raditi kao trgovac...znači da je i ona trgovac samo radi tamo duže od njega
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Al onda bi bila lažljivica
kad kulturno odbiješ nekoga u stilu Nisam zainteresirana i sl. onda lažeš?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:39   #59
@Red Sonia ne mogu kvotat tvoj odgovor jer si ga stavila u moj kvotani post al napisao je da je ta cura zamjenica šefice znači nadređena mu je
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:20   #60
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
od onog lošeg početka polako je postala vrlo ljubazna i pristupačna, svašta ju je zanimalo o meni, pa one poštapalice, spomenula je kako sam sladak....vi bi shvatili drukčije?
"sladak" je bas ono da se ponadas snosaju u pm.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.