Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2005., 12:43   #1
prava samohranih majki

Budući da mi na ovaj naslov nitko nije znao dati odgovor na Pravu, prisiljena sam ga postaviti ovdje. Zanima me koja su prava samohranih majki, odnosno imaju li one ikakve "povlastice" kao što je recimo besplatni udžbenici ili slično
__________________
nesy
nesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 16:45   #2
pa valjda postoji nekkava institucija, slocijalna sluzba, ministarstvo obrazovanja i kulture itd.. koje ti moze dati odgovor.

u engleskoj sve ovisi od toga koliko zaradjujes, ako zaradjujes vise nego dvoje ljudi sa malim placama onda nema nikakvih povlastica ( pa cak ni poreznih) bez obzira na to jesi li samohrani roditelj
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 17:04   #3
Quote:
Ona007 kaže:
pa valjda postoji nekkava institucija, slocijalna sluzba, ministarstvo obrazovanja i kulture itd.. koje ti moze dati odgovor.

u engleskoj sve ovisi od toga koliko zaradjujes, ako zaradjujes vise nego dvoje ljudi sa malim placama onda nema nikakvih povlastica ( pa cak ni poreznih) bez obzira na to jesi li samohrani roditelj

Pa di si ti koka, sunce mu žarkovo....


Što se tiče teme; ako nisu znali oni na pravu..... probaj na kutku roditelji, djeca.....
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 17:13   #4
nikad chula za Centar socijalne skrbi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2005., 10:26   #5
prava

naravno da sam čula za centar al sam mislila da netko ima iskustva s tim, pa da me posavjetuje
__________________
nesy
nesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2005., 11:19   #6
Sve ovisi gdje si tj u kojem gradu...u Zagrebu se besplatni udžbenici..svima
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 18:48   #7
Quote:
Ona007 kaže:
pa valjda postoji nekkava institucija, slocijalna sluzba, ministarstvo obrazovanja i kulture itd.. koje ti moze dati odgovor.

u engleskoj sve ovisi od toga koliko zaradjujes, ako zaradjujes vise nego dvoje ljudi sa malim placama onda nema nikakvih povlastica ( pa cak ni poreznih) bez obzira na to jesi li samohrani roditelj
U Hrvatskoj bi očekivala bar smanjenje poreza što sam rodila malog hrvata.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:32   #8
Moj tata je samohrani otac pa nije imao nikakve povlstice.Koliko se sjećam uvijek smo sve kupovali kao i drugi...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:33   #9
Quote:
lilla kaže: U Hrvatskoj bi očekivala bar smanjenje poreza što sam rodila malog hrvata.
daj, reci da je ovo bilo cinično, da se sprdaš, da od pospanosti to uopće stavljam pod upitnik, pls
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:36   #10
Re: prava samohranih majki

Quote:
nesy kaže:
Budući da mi na ovaj naslov nitko nije znao dati odgovor na Pravu, prisiljena sam ga postaviti ovdje. Zanima me koja su prava samohranih majki, odnosno imaju li one ikakve "povlastice" kao što je recimo besplatni udžbenici ili slično
moja majka nije imala povlastica jer je imala "veliku placu"
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:44   #11
Re: prava samohranih majki

Quote:
nesy kaže:
Budući da mi na ovaj naslov nitko nije znao dati odgovor na Pravu, prisiljena sam ga postaviti ovdje. Zanima me koja su prava samohranih majki, odnosno imaju li one ikakve "povlastice" kao što je recimo besplatni udžbenici ili slično
Moja prva susjeda je već x godina samohrana majka i to dvoje djece. Osim što nije dobila nikad ni kune od muža, isto tako nije dobivala ni drugdje. I koliko ja znam, nikad njezino dijete nije dobilo besplatne udžbenike. Njezin mlađi sin ih kupuje od mog brata u pola cijene ako im se autori poklapaju.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:54   #12
Re: Re: prava samohranih majki

Quote:
Elektra kaže:
nikad njezino dijete nije dobilo besplatne učenike

Jel onda barem učenice?
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:57   #13
Re: Re: Re: prava samohranih majki

Quote:
Cyn kaže:

Jel onda barem učenice?
Jebote, ispalo je da je moj buraz svodnik Kao, kupuje učenike u pola cijene. lol

Nisam ni skužila. Eto, ispravljeno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.