Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 10:24   #21
Quote:
Noctifer kaže: Pogledaj post
Coinbase fee za plaćanje karticom je 3.99%. Ako SEPA transfer košta 30 kuna onda za sve transakcije ispod 100 Eura je karticija jeftinija a iznad 100 Eura SEPA.

4 Eura = 30 kuna
Ma ja sam uzeo za nekih 3 eura LTC-ova, cist bezveze da vidim, zato mi je ispala naknada 1eur, to je valjda minimalni iznos naknade. Al ovo sve stoji sto si rekao.
Mackomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:31   #22
Pozdrav, ekipo.
Sudeći po ovom forumu čini se da nema previše ljudi koji se kod nas bave ovom vrstom ulaganja pa hajde da barem nas par razmjeni mišljenje.
Ja sam prije nekih mjesec dana napravio prvu uplatu na Kraken. Bilo je dosta komplicirano jer internet bankarstvo imam u ZABA. Probao sam tako napraviti uplatu koja je u prvom trenutku prošla, ali su mi sredstva slijedeći dan vraćena na račun uz napomenu banke da ne dopušta ulaganje u kriptovalute.
Imam račun i RBA pa sam u poslovnici uspio napraviti uplatu uz naknadu od 30kn. Uz neke komplikacije novci su kroz koji dan sjeli na račun na Kraken. Toliko što se tiče uplate.
Sada bi me zanimala, ako netko ima volje podjeliti s ostalima, raspodjela sredstava po valutama. Obzirom da Kraken trenutno nudi nekakvih 10 valuta koje je moguće kupiti eurima, od kojih su neke preskupe (poput naravno Bitcoina) izbor i nije preveliki. Moj izbor je najvećim dijelom pao na Ripple, a ostalo sam po sitno podjelio na LTC, ETC, ETH I BCH.
Vaša razišljanja?
TomiH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.