Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 20:32   #321
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Sva sreća da je to tvoje "stručno" mišljenje, a vidim da ti je i kultura na nivou kao i inače. Isto tako, ne moram ja imati pojma što je dobro ili loše, treba samo pogledati što se nudi i vidjeti što je dobro ili loše i koliko to košta. Za 1000 kn se u Zg ne može naći dobar stan, a to nije moje mišljenje... već činjenica koju oglasnici i stanje na tržištu itekako dobro podupiru.



E i? Prekrasan način za izgubiti 1,5 sat života dnevno...



Ti si svoje "sposobnosti" dokazao s rupama od 20m2 i bakinim namještajem. Ako te netko za to plaća, svaka čast... tebi, ne toj osobi koja je spremna platiti takve budalaštine.
vidim teško ti ide čitanje s razumjevanjem

ovo je bilo više za one koji su tvrdili da za 25 min se dođe od dankovečke, ti očito to nisi tvrdio

a namještaj je bio sav moj,pa nisam bogec kao neki
i veća kvadratura,ali što papku koji se boj naći dokazivati, dovoljno si time o sebi rekao da te se ne shvaća ozbiljno u raspravama

eto, očito se sad ne mogu, nekad su se mogli
a možda i nisi ti baš sposoban za to, tko će ga znati
jer četo pišu o najmu oni koji nikad nisu rentali,ali su "čuli" ..
jako jako često u hr

ako eto se kaže da idu gore rente, super, meni drago i samo neka budu što više
ja to apsolutno podržavam
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:42   #322
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
vidim teško ti ide čitanje s razumjevanjem
Zanimljivo da se ti, kao jedna nepismena osoba, buniš...

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a namještaj je bio sav moj,pa nisam bogec kao neki
i veća kvadratura,ali što papku koji se boj naći dokazivati, dovoljno si time o sebi rekao da te se ne shvaća ozbiljno u raspravama
To što ti meni govoriš da sam ja papak i da ti nisi bogec dovoljno govori o tebi i tvojoj nemogućnosti normalnog komuniciranja, ali neće ti pomoći u tvojoj tvrdnji da se za 1000 kn nađe dobar stan u Zg. Ti sad vidi koga se uzima ozbiljno u raspravi i komu se ovdje svi smiju. Da možeš dokazati to što prtljaš, već bi to odavno i napravio, pogotovo zato jer si takva osoba. Ovako ne možeš pa histeriziraš.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:12   #323
a gle ja sam svoje dokazao, isto kao što sam te pozvao da nazoveš broj,ali eto, krenulo je izvlačenje i ovo ono
dovoljno to govori o tebi

ja istu tvrdnju mogu ugovorom potvrditi, da se toliko plaćalo
a to kaj tebe to vidim jako ždere kaj se moglo rentati stan za 1000 kn prije 4g. vidim ždere
reci da li ti rentaš, ili si samo sveznalica a bez pokrića ?
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:44   #324
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a gle ja sam svoje dokazao
A što si dokazao? Ništa...

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ja istu tvrdnju mogu ugovorom potvrditi, da se toliko plaćalo
a to kaj tebe to vidim jako ždere kaj se moglo rentati stan za 1000 kn prije 4g. vidim ždere
reci da li ti rentaš, ili si samo sveznalica a bez pokrića ?
Ne ždere mene ništa, samo naglašavam da pišeš gluposti. Rekoh već, da možeš, dokazao bi. Isto tako si stavio linkove na stanove za nekih 1200 kn koji su dno dna... Normalan stan u Zg ne dođe 1200 kn, to je sve.

I nije bitno rentam li ili ne. Da bih znao koliko košta neki automobil, mogu i ne moram biti vlasnik takvog automobila, pišeš gluposti.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:19   #325
kao što rekoh, pričaš a pojima nemaš ...

sigurno si sve stanove obišao kad znaš da su dno dna (iako pošto vjerojatno u nekoj rupčagi živiš ću ti vjerovati da si autoritet za odrediti što je rupa )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:53   #326
ova tema je bila zanimljiva dok se nisu uključili osnovnoškolci, moj tata je jači od tvog :klap:
__________________
Republica Dalmazia-https://it.wikipedia.org/wiki/Dalmati_italiani
Pitralon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 04:56   #327
ili kao neki tipovi koji žive kod mamice i tatice, pa pišu o troškovima samca u zg
mogli bi se i neko od djece todorića sad javiti pa pisati koliko potroše na samački život, i koliko im je potrebno
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:00   #328
Malo offtopic idem jer nisam iz Ze-ge-a da komentiram konkretne brojke....ali Killerdog, ono što si ti stavio kao primjer "može se naći za taj novac", ne da ne bih plaćao toliko najam toga nego bi mene morao netko platiti 3-4k kuna mjesečno da provedem tamo svoje vrijeme. Viđao sam uređenije zatvore od toga.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:35   #329
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
ova tema je bila zanimljiva dok se nisu uključili osnovnoškolci, moj tata je jači od tvog :klap:
U jednu ruku si u pravu i blentavo je spuštati se na tu razinu, ali s druge strane, ako već pričamo o nečemu, nećemo pričati gluposti da se u Zg može uzeti normalan stan za 1000 kn, slažeš se?

Kako god, imaš pravo, trebalo bi konstruktivnije sudjelovati.

Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Malo offtopic idem jer nisam iz Ze-ge-a da komentiram konkretne brojke....ali Killerdog, ono što si ti stavio kao primjer "može se naći za taj novac", ne da ne bih plaćao toliko najam toga nego bi mene morao netko platiti 3-4k kuna mjesečno da provedem tamo svoje vrijeme. Viđao sam uređenije zatvore od toga.
Pa upravo tako nekako, zato mu se i svi smiju ovdje radi tih izjava kako su svi ostali glupi i nesposobni jer im nije normalno živjeti u takvim rupetinama koje on eto smatra isplativim i ekskluzivnim smještajem. Još bi bilo isplativije spavati u parku ispod drveta, pod uvjetom da te ne uhvate.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 03:35   #330
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Malo offtopic idem jer nisam iz Ze-ge-a da komentiram konkretne brojke....ali Killerdog, ono što si ti stavio kao primjer "može se naći za taj novac", ne da ne bih plaćao toliko najam toga nego bi mene morao netko platiti 3-4k kuna mjesečno da provedem tamo svoje vrijeme. Viđao sam uređenije zatvore od toga.
na koje točno misliš ?
a gle,pa spavaj u zatvoru, ak ti je to ok i vidim nije ti strano
svako bira kaj mu odgovara, mi smo našli super kaj nam je tada odgovaralo

isto je kao i s kupnjom, hrpa škarta, pa treba vremena da se ubode dobro (samo neće takav dugo stajati u oglasniku, mi smo naš išli gledati na staru godinu, i u roku od 2 sata odlučili, s time da je gazdarica bila fer i rekla pošto smo prvi zvali smo ga i dobili, za razliku od recimo sad kanade, gdje se nadmećeš s ponudam za stan, pa ode 1500$ za njega )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 08:54   #331
Ti si iz svega toga napisanog izvukao zaključak da sam ja bio u zatvoru?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:25   #332
pa kad poznaješ kako je bolje unutra

nisi nigdje napisao koliko i stanova promjeni i bio podstanar, nego ovo
izuzev što nisi bio ni podstanar u zg niti živio tamo, što onda i nema baš veze s temom
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:40   #333
Tebi je vjerojatno inače nadimak Sherlock s obzirom na logiku zaključivanja. Osim toga ne čitaš baš sa razumijevanjem, a možda i namjerno izokrećeš što sam napisao. A zar moram biti iz Zagreba i tamo živjeti da bih procjenio da je neka kuća/stan rupetina. Kao što je forumaš Deadpool napisao, isplativije ti je živjeti u parku i uštediti dodatno i to love što daš za najam toga ako ćemo ići tvojom logikom.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:51   #334
a čuj, tvoje mišljenje na temu je bitno kao i moje da pišem o maskarama na ženskom kutu
niti ja nemam pojima o maskarama, niti ti o rentanju u zg, a to što TI misliš da je rupa je tvoja stvar naravno
onog papka je nepotrebno spominjati, od kad se prepao i nije htio kontaktirati i da vidjeti u RL, te platiti uslugu je na bloku, jer je nebitan i piše gluposti
toliko je jednostavno ,a ti živi u parku ak ti je to bolje, tko sam ja da ti sudim

ja sam imao ok stan za 1000 kn, ti ga nikad nisi ni vidio ali eto znaš da je rupa
prema tome, toliko o tome koliko znaš
isto kako ja znam da si ti bio po zatvorima, ne
znači očiti si kriminalac, jer tko poznaje tako dobro uvjete života u zatvoru
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:57   #335
Pa nisam ni komentirao "rentanje u ZGu" nego "izgled stana".
Bogte, jel pišem kineski?
Ostatak posta nema smisla komentirati, dokazao si svoju inteligenciju zaključivanja i komuniciranja, nemam što dodati na to.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:02   #336
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Tebi je vjerojatno inače nadimak Sherlock s obzirom na logiku zaključivanja. Osim toga ne čitaš baš sa razumijevanjem, a možda i namjerno izokrećeš što sam napisao. A zar moram biti iz Zagreba i tamo živjeti da bih procjenio da je neka kuća/stan rupetina.
Zaključivanje mu je... uh, takvo kakvo jest, nema veze sa zdravim razumom. Ma kod njega ti je uvijek ista šuplja priča - koliko si ti stanova vidio, jesi li bio podstanar, bla, bla. A to što je tržište poprilično transparentno u današnje vrijeme i što svi možemo imati uvid u dosta toga, to on ne priznaje jer je on jednom prije 164 godine imao stan koji je bio super i za 6kn i 24 lipe ga je uzeo (fantomski stan). Naravno da, osim onih rupa koje si ti usporedio sa zatvorom (koliko god se ti šalio, vjerojatno stvarno neki zatvori imaju uređenije sobe), nikada niti jednim primjerom nije naveo nekakav normala i dobar stan za 1000 kn u Zg. Zašto? Zato jer takav jednostavno ne postoji, osim ako ti ga netko ne pokloni, a onda može biti i 0kn.

Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Kao što je forumaš Deadpool napisao, isplativije ti je živjeti u parku i uštediti dodatno i to love što daš za najam toga ako ćemo ići tvojom logikom.
Ovo sad kad čitam, malo izgleda smiješno. Tužno je što bi on stvarno sad na kraju i tvrdio tako nešto, ipak je isplativije.

I evo nas opet...

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
onog papka je nepotrebno spominjati, od kad se prepao i nije htio kontaktirati i da vidjeti u RL, te platiti uslugu je na bloku, jer je nebitan i piše gluposti
toliko je jednostavno ,a ti živi u parku ak ti je to bolje, tko sam ja da ti sudim

ja sam imao ok stan za 1000 kn, ti ga nikad nisi ni vidio ali eto znaš da je rupa
prema tome, toliko o tome koliko znaš
isto kako ja znam da si ti bio po zatvorima, ne
znači očiti si kriminalac, jer tko poznaje tako dobro uvjete života u zatvoru
Već ti je rečeno da ti je kućna kultura na nivou, lijepo su te naučili. Histeriziranje i vrijeđanje su očiti ukazatelj na nedostatak argumenata, samo ti daj nastavi.

Iskreno, samo potpuno blentava osoba može od tebe tražiti savjet ili pomoć u potrazi za stanom. Standardi su ti nikakvi i nemaš apsolutno nikakvog doticaja s realnošću, a cijene o kojima pričaš nemaju veze s ničim. Ono što ti nudiš i navodiš kao primjer normalnog stana je rupetina. Evo, dokaži suprotno, jedan jedini normalan i dobar stan u Zg za 1000kn, daj da vidimo.

To što si ti imao (ako jesi i ako ne lažeš i ne pišeš gluposti kao i inače) nije nikakva potvrda stanja na tržištu. Što te demantira? Pa valjda svaki oglas za normalan stan na Njuškalu. Naravno, na Njušaklu su sve prevaranti i oni nemaju pojma jer eto ti tako kažeš. Samo mi nije jasno, zašto bi netko dao stan za 1000 kn, ako ga može dati za 2500-3000? Još jednom, ne govorim o rupetinama, niti o studentskim sobicama.

Argumenti i dokazi, ne isprazno baljezganje kako to inače radiš.

Zadnje uređivanje MrDeadpool : 05.11.2017. at 13:16.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.