Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 19:43   #41
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Hvala,

Nemoj biti nestrpljiva niti, što? Malodušna?
Da, daj si vremena za oporavak.

Jer, nakon ovog Saturnovog harača preko svega onog u strijelcu, ostala je teška energija/iskustvo koje je za riblji karakter bilo previše neobzirno i grubo.
Quote:
Pitanje, jel će to biti netko novi ili? A ako od proljeća 2018 kreće to povoljno razdoblje, pa to i nije tako daleko.
S Uranom dolazi nova energija u život. Dakle, treba polako otpustiti ta stara iskustva i veze (ona su odradila svoje) jer se tako stvara prostor za novo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:47   #42
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, daj si vremena za oporavak.

Jer, nakon ovog Saturnovog harača preko svega onog u strijelcu, ostala je teška energija/iskustvo koje je za riblji karakter bilo previše neobzirno i grubo.

S Uranom dolazi nova energija u život. Dakle, treba polako otpustiti ta stara iskustva i veze (ona su odradila svoje) jer se tako stvara prostor za novo.
Ne znam jel bi netko na mom mjestu drugačije reagirao. Treba mi netko da mi vida rane, kuha juhice, i sl. Jako sam umorna od ove zadnje 3-4 godine. I to od svega, ne samo veza.
Ah, ja sam mislila da bude kao u bajkama, filmovima i sl, znaš kad tip shvati da je ipak voli. To je baš romantično.

I kad se udajem?

Zadnje uređivanje Maddie : 03.10.2017. at 20:26.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:48   #43
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ne znam jel bi netko na mom mjestu drugačije reagirao. Treba mi netko da mi vida rane, kuha juhice, i sl. Jako sam umorna od ove zadnje 3-4 godine. I to od svega, ne samo veza.
Ah, ja sam mislila da bude kao u bajkama, filmovima i sl, znaš kad tip shvati da je ipak voli. To je baš romantično.

I kad se udajem?
Ne mogu da stavim edit više.

Sad mi je palo na pamet nešto. Zašto za vrijeme Saturnovog povratka se nije dogodila veza, jer prema tvom tumačenju odprije trebalo je da bude, tj napisala si da sam spremna i da trebam oprezno pustiti nova iskustva u život. Ne mogu reći da si rekla da će biti 100%, ne može da omane, ali eto zanima me, kako to da se ništa nije realiziralo?

Vjerovatno sam napor, ali jbg-a. Sad sam zagrizla.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:36   #44
Bok, imam pitanje u vezi karijere i zaposlenja. Završavam fakultet u inozemstvu, da li će mi se otvoriti prilike u struci? U zadnje vrijeme se kolebam između toga da tu u ovoj državi gdje studiram odradim sezonu konobareći, natučem se love i malo putujem, živim po gradovim koje volim i uživam u toj nevezanosti za prostor i vrijeme. Ili mi se možda bliži neki fin posao u struci? Šta kažu zvijezde?

https://ibb.co/hZfyfm

Edit: Glupo pitanje--tj da malo bolje objasnim... zvjera mi se po Balkanu, putuje mi se, ne baca mi se sidro. Posao u struci bi me veselio naravno, to je danas privilegija, ali srce me malko vuče na drugu stranu... Šta kaže natalna?

Zadnje uređivanje Saronge : 17.10.2017. at 11:03.
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:46   #45
pozdrav fish... pitanje u vezi ljubavnog života....trenutno slobodan, zadnja veza je počela u 10. mj 2008. godine i završila 10 mj 2015. sve poslije toga nije ni vrijedno spomenut. hvala ti

http://tinypic.com/view.php?pic=qqvgw2&s=9#.WeYWcTBx0dU
messi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:51   #46
Pozdrav, osjećam da sam na velikom životnom raskrižju u svim aspektima mog života. A jedan me najviše preokupira, a taj je posao.

Velika mi je želja nadograditi svoju struku, na mjestu kojem već radim otvorilo se radno mjesto koje me intresira, javila sam se na natječaj i sad sam u fazi čekanja.

Zanima me da li zvijezde najavljuju promjene u poslu i daljnje školovanje?

Hvala

http://ibb.co/fYkG0m

Zadnje uređivanje snajvi : Jučer at 10:16.
snajvi is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:58   #47
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
zanima me dakle perspektiva u polju ljubavi. zadnja ozbiljna veza počela 01.01.1999., završila krajem 2011..
manje ozbiljnog bilo je podosta od tada, ali nekako kao i da se nije dogodilo.

kada i da li mogu očekivati u skorijoj budućnosti upoznavanje osobe s kojom ostvariti stabilan i istinski posvećen odnos?

karta.

hvala.
Ova natalna karta pokazuje dominaciju vatre u karakteru (lav/strijelac/strijelac) što označava aktivnu ekstrovertiranu osobnost, punu duha, energije i "zapaljivog" optimizma. Uz to i Venera (vladarica 5. polja) ima konjunkciju s Jupiterom u znaku blizanca u 7. polju (partnerstva) što označava ogromnu "raspršenost" po tom pitanju. Tj. ovo nije osobnost za vezu, ovo je slobodna duša otvorena za sva iskustva, duša kojoj treba puno slobode i otvorenog prostora čak i kada je u vezi. Usudila bi se reći da ona čak ni ne zna točno što traži, osim da traži osjećaj ispunjenosti koji joj stalno "bježi" (Venera/Jupiter u blizancu 180º Neptun u strijelcu). No i takva "neispunjena" puna je živog duha kojim kanalizira veliki dio svoje energije u zacrtavanje "velikih planova" koji se možda nikada neće ispuniti.

Dobre vijesti stižu polovinom iduće godine kada Uran svojim ulaskom u znak bika započinje tranzit 5. poljem pa će ovom karakteru već biti kudikamo zanimljivije, ali 2019. godina (od ožujka) je puno više naklonjena jer uz Uranov tranzit 5. poljem, Jupiter u strijelcu aktivira ovu vatru iz natalane karte.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.