Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 12:10   #81
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post

kako bi se ono reklo, omasio si ceo futbal
Očekivani odgovor.
Kip ap d gud vrk.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:32   #82
Quote:
dj ramax5 kaže: Pogledaj post
... Puno mojih frendova sa lošim ocjenama imaju svoj auto i to im roditelji kupili, a tata mi ne vjeruje u to. ....
Ovo je jedan od razloga kako se stvarju idioti. Mamica i tatica djetetu kupe auto. Meni je stari kad sam nekoć davno tražio pravu specijalku, sterao me u kurac i rekao da si sam zaradim. I to je bila stvar zbog koje sam mu zahvalan za cijeli život! Naučio me ništa ni od koga očekivati na tacni. I sam sam zaradio za specijalku, kasnije sam sam zaradio i za autoškolu i prvi, drugi n-ti auto.

Ako si stvarno ušteđevinu stvorio svojim radom, svaka čast. Što se tiče tvog starog, opterećenost firmom, druga (trofejna) žena.. jbga, tu ti ne mogu pomoći. Tip je takav kakav je, a ti nemoj jebeni auto smatrati svojim snom. Vjeruj mi, dojaditi će ti auti u životu. Neka ti san bude stvarno se osamostaliti. Tako da sve što imaš (pa makar to bila samo garsonjera od 25 kvadrata) si sam stekao i da ti nitko ne može srati da to ne bi imao da ti netko nije dao/pomogao. Onda si pravi sam svoj gazda!
Old 02.10.2017., 04:01   #83
Izaberi faks u gradu u kojem ne zivis.
Nek cura isto doseli i krene tu na faks il krene radit, zivite skupa, a auto naknadno sredi.

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 04:48   #84
Jebo auto, imam placu 5milja, ni ne razmisljam o njemu, na posap idem uvijek s likom radimo zajedno. Uvijek ide netko u tom smieru ak on bude bolestan, kad mi nes treba narucim online, stigne s gls sluzbom, lako auto kupit, treba odrzavat, a zato treba bolja placa.inace kad nes rikne, mos plakat, zaduzit se u beskonacno, jedino je auto dobar ak je netko iz obitelji bolestan, pa moras stalno skitat, ovak je auto bezveze, one fore kupit bmw , kao da klinke uzdisu, nema od tog kruha, sam si droce natovaris na grbacu. .. ljudi oko mene aute sto imaju u trgovinu odu s njim 200m, nemoj me klat

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.