Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 01:44   #1
Odcjepljenje Hrvata od uhljeba

Gledam vijesti i Kataloniju. Razmišljam. Klica je niknula, ideja se sama rodila. HDNOU!

Što mislite postojli mogućnost za odcjepljenje i stvaranje nove države HDNOU - Hrvatska država neovisna od uhljeba?

Mislim da je moguće, vjerujem da nas ima puno koji smo za pošten rad, jednostavno putem referenduma izglasamo neovisnost. Mislim da je to najbezbolnije rješenje.

Trebamo se samo usuglasiti oko par ključnih pitanja.

Gdje bi trebalo potegnuti granicu da njih ostavimo s one strane? Vjerujem da mi ne bi bili puno izbirljivi oko teritorija, mi smo marljivi i radišni i mi bi i kamen oplodili. Mogu nam dati npr. Slavoniju, ionako je potpuno opustošena i ispraznila ili Liku?

Jasno nakon toga uhljebima ukidamo državljanstvo u HDNOU i uvodimo strogi vizni režim. Unutra će moći jedino turistički, pod pratnjom "turističkih vodiča" koji će im se naplatiti. Pri izlazu iz države će biti strogo pregledani, pa čak i analne i usne šupljine, da se uvjerimo da ništa odnjeli nisu.

Kako definirati uhljeba? To čak nije ni bitno, možemo definirati da se želimo odcijepiti npr. mi radnici u privatnom sektoru s dovoljnim brojem godina staža. Ostali će nažalost morati ostati u RH, mogu aplicirati za državljanstvo kada skupe dovoljan broj godina staža npr.

Što vi mislite?
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 01:53   #2
I onda cemo sami nakotiti uhljebe, pa ce se sljedeca generacija htjeti odcijepiti od tih uhljeba, pa Hrvatska jos manja. Kroz desetak generacija spast cemo na teritorij velicine Karlovca. Ali je sreca u tome sto ce do tada Hrvata biti taman toliko da na taj prostor svi stanemo.

Ali ovo s "turistickim vodicima" mi se svida. Jos im uvedemo zabavu. Pustimo iz vagona... Kao, vagonima ih dovozimo na izlet; k'o stoku; i onda pustimo na njih par aviona, recimo njemackih stuka, kao, oni po njima pucaju. Nesto k'o paintball ali s pravim mecima. Moze i corci, jer bi ipak pravi meci unistili turizam. Treba se stoka uhljebnicka vratiti slijedece sezone ziva da nam puni proracun.

Inace, tema ti je trolerska i nece dugo potrajat.
Old 02.10.2017., 02:01   #3
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
I onda cemo sami nakotiti uhljebe, pa ce se sljedeca generacija htjeti odcijepiti od tih uhljeba, pa Hrvatska jos manja. Kroz desetak generacija spast cemo na teritorij velicine Karlovca. Ali je sreca u tome sto ce do tada Hrvata biti taman toliko da na taj prostor svi stanemo.

Ali ovo s "turistickim vodicima" mi se svida. Jos im uvedemo zabavu. Pustimo iz vagona... Kao, vagonima ih dovozimo na izlet; k'o stoku; i onda pustimo na njih par aviona, recimo njemackih stuka, kao, oni po njima pucaju. Nesto k'o paintball ali s pravim mecima. Moze i corci, jer bi ipak pravi meci unistili turizam. Treba se stoka uhljebnicka vratiti slijedece sezone ziva da nam puni proracun.

Inace, tema ti je trolerska i nece dugo potrajat.
Tema zvuči pomalo provokatorski, ali je za promišljanje. Vjerujem da se tema neće izbrisati, iako to bi bilo posve u duhu RH. Cenzurirati svaki oblik konstruktivnog i civiliziranog dijaloga koji se tiče napretka.

Nisam siguran da bi se nakotila nova generacija uhljeba, sustav ne bi bio uređen na taj način, već kriterij stroge efikasnosti.

No, kako gledam oko sebe, uvjeren sam kako samo uhljeb rađa i odgaja uhljeba, to je jedino oblik njihva množenja. Zvuči pomalo čudno, ali osvrni se oko sebe, pa ćeš doći do sličnog zaključka. Pošten radnik ne odgaja dijete uhljeba. Nigdar bilo niti će biti.

Uglavnom obećajem, u 5 godina udvostručujemo GDP po glavi u odnosu na RH, a čak i više u odnosu na zemlje regiona. Za 10 godina stavljamo se uz bok Švicarske.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 02:15   #4
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post

Uglavnom obećajem, u 5 godina udvostručujemo GDP po glavi u odnosu na RH, a čak i više u odnosu na zemlje regiona. Za 10 godina stavljamo se uz bok Švicarske.

Jooooj... Deja vu...
Old 04.10.2017., 10:40   #5
aaaaaa

Ti kao da si pao s Marsa!! Uhljeba imaš svugdje.

Da li transfer Neymara iz Barcelone u PSG vrijedi toliko novaca? Naravno da ne, da li on zaslužuje toliku plaću, tko god mislio da ne sigurno ne bi imao ništa protiv imati takvu plaću.
Ali dobro, Neymar barem nešto radi, trči za tom loptom, postoji mogućnost ozljeđivanja i kako god bilo on se barem dobro oznoji za tu plaću. Oni koji su omogućili da dođe do tog transfera ništa ne rade nego mešetare sa novcima, među njima ima sigurno i onih koji ne znaju ni osnovna pravila nogometa, da li su oni uhljebi?
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:56   #6
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
...Uglavnom obećajem, u 5 godina udvostručujemo GDP po glavi u odnosu na RH, a čak i više u odnosu na zemlje regiona. Za 10 godina stavljamo se uz bok Švicarske.
švica je bogatstvo stjecala stotinama godina prihvaćanjem čistog i prljavog (ovog najviše) kapitala iz svih država, skrivanjem i osiguranjem novca kod sebe, malim korporativnim porezima, itd....
hrvatska može stati uz bok švicarske za 10 godina jedino ako krene naplaćivati ulaz na more barem 1.000.000€.
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.