Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 16:28   #1
Sretan Dan neovisnosti

Želim svim forumašima Sretan dan neovisnosti
Čovjek bira između tri puta po kojima će živjeti: religija, novac ili ljubav. Ako izabereš religiju, svejedno je koju, ionako su sve nagađanja; ako biraš novac, znaj da, što ga više imaš, prokletiji su načini na koji ga trošiš; a ljubav - to moraš otkriti sam.
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:32   #2
I mi tebi.
Old 08.10.2017., 17:27   #3
Kako smo to točno neovisni kad ne možemo biti ovisniji?
Old 08.10.2017., 17:37   #4
lock, provokator....
Old 08.10.2017., 18:04   #5
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Kako smo to točno neovisni kad ne možemo biti ovisniji?
i kad nemam vanjsku politiku nego ono što teta Merkel kaže i kad se branitelji nisu borili za ovakvu HR
Čovjek bira između tri puta po kojima će živjeti: religija, novac ili ljubav. Ako izabereš religiju, svejedno je koju, ionako su sve nagađanja; ako biraš novac, znaj da, što ga više imaš, prokletiji su načini na koji ga trošiš; a ljubav - to moraš otkriti sam.
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:04   #6
Baš gledam, kasno je popodne, nitko ne otvara topic o ovom "Škrabalovom prazniku", forumski hadezeovci zbunjeni, do jučer se upinjali da je to Račanov i Škrabalov praznik, a od jutros i premijer i svi lokalni ogranci HDZ-a u svečanoj atmosferi, slavi se ko nekada za "pravoga Dana Državnosti" 30. Svibnja

Sretan vam dan neovisnosti, iako ovo neovisnosti vidjelo nije. Zemlja ekonomski, vojno i socijalno porobljena, ovaj put naši ne idu na služenje vojnog roka na Šar planinu ili bugarsku granicu nego na afganistansko-pakistansku granicu. Nijedan ekonomski subjekt spomena vrijedan nije više naš ili ga nema uopće, mladi napuštaju zemlju u obliku egzodusa, ne kao nekada da zarađeno šalju doma ženi i djeci, da izgrade kuću, da se jednom vrate, već odlaze zauvijek, odvodeći i ženu i djecu, rasprodajući što god prodati mogu da zarade za kartu.

Dakle, sretan vam "dan neovisnosti"...
Old 08.10.2017., 18:04   #7
Neovisni my ass...
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:05   #8
zapravo JEDINI put kad je HR išla protiv naputka EU jer bilo kad je HR glasala da Kina ima pravo odbiti arbitražnu presudu. Sve ostalo je usuglašeno doslovno u zarez sa EU
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:17   #9
Neovisni smo od tamnice naroda i crvene kuge neka je velika slava Genšeru, Moku, papi itd!

Amo sad lock.
Old 08.10.2017., 20:18   #10
Danas je dan republikeee

I stari je popio malo

Na televiziji Lepa Brena

i stari se sjeća prošlih vremenaaa

Sretan dan nezavisnosti vam želi koncern Agrokor i Vlada RH
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:27   #11
Dan republike je 29.11
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:29   #12
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Dan republike je 29.11
hvala na podsjecanju.

Kad slavimo dan poreze uprave?
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:49   #13
na Dan republike tradicionalno počinju kolinje
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:24   #14
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
na Dan republike tradicionalno počinju kolinje
Tradicionalno samo zato što je skoro pola stoljeća bilo zgodno da se ne mora uzimati slobodan dan.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:25   #15
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Baš gledam, kasno je popodne, nitko ne otvara topic o ovom "Škrabalovom prazniku", forumski hadezeovci zbunjeni, do jučer se upinjali da je to Račanov i Škrabalov praznik, a od jutros i premijer i svi lokalni ogranci HDZ-a u svečanoj atmosferi, slavi se ko nekada za "pravoga Dana Državnosti" 30. Svibnja
Sad čekam da dođe john wayne i da kaže kako je devedestih sve bilo super i krasno, a onda su detuđmanizatori sve pokvarili.
Old 08.10.2017., 22:32   #16
svim zaposlenicima domovina d.d uprava zeli sretan dan kad je tvrtka osnovana...a svima Vama koji niste sanjali tvrtku...siroko Vam polje i ne vracajte se

evo jedan prigodni pjesmuljak...nije od mitraljeza ali je ono bas prigodan

http://youtu.be/juHFryh7TuU
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:29   #17
Sretna suverenost nad Hrvatskom svim stranim profiterima i bankaroidima koji suvereno i neovisno vladaju ovim porobljenim i "prezaduženim" pukom!

Vjerujem da ću jednog dana i naciji poželjeti sretan praznik Neovistnosti, ali trebe još ojačat svijest i trebamo se osloboditi domaćih izdajnika!
Old 09.10.2017., 03:25   #18
Koje sranje, u pičku materinu...

Nabijem na kurac taj "Dan neovisnosti" kad niti nemam pojma kad je, nit me boli kurac.

Vratite mi Tita i Jugoslaviju i 29. 11, a ja bum se sam pobrinul za pajceke i nožove...

Jebem ti državni praznik u ovoj komediji od države kad nitko ni ne zna da postoji...
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 05:43   #19
Čekaj, kakav sad pak Dan Neovisnosti u listopadu?
Kaj nije bio u svibnju? Ili lipnju? Ili siječnju? Ili kolovozu?

:zbunjen:
Old 09.10.2017., 10:38   #20
Nijedan praznik koje je Racan uveo nikada nije zazivio u narodu.
A da se prestanemo zajebavati sa pizdarijama i vratimo narodu jedan jedini dan drzavnosti.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.